Testépítés, diéta, minden ami kondi

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#341 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

BlueBlood1993 írta: Am sztem feleslegesen sok a vimtain+ásványi anyag. Én azokból a joint x-et hagynám izületre és vennék egy multi pro pakot, abban van elég mindenből

Meg ha az monohidrát a képen akkor sztem az is felesleges a crea bomb mellé, abban is van ha jól emlékszem
Monohidrát megy feltöltésre, Crea-Bomb meg a maradék 8-9 hétre :) A vitaminok, amiket vettem, angyjából a multi pro tartalmának felelnek meg, de így olcsóbb, mint havonta 6K-ért venni a zacskós szart. (amúgy, a két kreatin meg a beta-carotine az új :D)
Zsolti írta:Dávid mi a véleményed a zsírégetőkről? Jövőhéten kezdeném a szálkásítást és feldobnám a diétám egy ilyen cuccal csak nem tudom hogy melyiket érdemes venni? Egyáltalán van-e értelme ilyet szedni vagy tök felesleges?
BlueBlood1993 írta: Maximum ha kardiózol is súlyzós edzés mellet.
Ouch, ez fájt. Aerob, nem kardió :)

Szerk.: megvan az új kedvenc kommentrészletem a 90 napos barmoktól: "A kérdésedre: szénhidrát napon palacsintát ehetsz, csak ne túróval, hanem lekvárral, kakaóval, fahéjjal, nutellával".
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#342 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

dankodavid írta:http://imagerz.com/QE8UXktvAwMBUlxKQAVR

Na, aki megmondja, hogy melyik a három új családtag, az kap egy virtuális buksisimogatást.
A 2 kreatin és a super carb fast?

Am sztem feleslegesen sok a vimtain+ásványi anyag. Én azokból a joint x-et hagynám izületre és vennék egy multi pro pakot, abban van elég mindenből

Meg ha az monohidrát a képen akkor sztem az is felesleges a crea bomb mellé, abban is van ha jól emlékszem
Zsolti írta:Dávid mi a véleményed a zsírégetőkről? Jövőhéten kezdeném a szálkásítást és feldobnám a diétám egy ilyen cuccal csak nem tudom hogy melyiket érdemes venni? Egyáltalán van-e értelme ilyet szedni vagy tök felesleges?
Maximum ha kardiózol is súlyzós edzés mellet. Bár a legfontosabb úgyis az hogy az addigi kalóriamennyiséghez képest mondjuk 500-al kevesebbet vigyél be (kivéve ha tömegeltél eddig, mer akkor ott plusz 500-ba voltál valszeg, így pedig mínusz 1000)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#343 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Mivel nem írtál semmilyen adatot, ezért nehéz válaszolni :) A személyes véleményem, hogy diétával és aerob+súlyzós edzésekkel, illetve normális kajálással az elején nincs rá szükség, nélküle is repülnek le a kilók, viszont a végén nem hülyeség a használatuk, attól függetlenül, hogy én nem nagyon használtam az első diétámnál. Majd a mostani tömegezést követően :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Chat

#344 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Dávid mi a véleményed a zsírégetőkről? Jövőhéten kezdeném a szálkásítást és feldobnám a diétám egy ilyen cuccal csak nem tudom hogy melyiket érdemes venni? Egyáltalán van-e értelme ilyet szedni vagy tök felesleges?

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Chat

#345 Hozzászólás Szerző: Mister »

dankodavid írta:http://imagerz.com/QE8UXktvAwMBUlxKQAVR

Na, aki megmondja, hogy melyik a három új családtag, az kap egy virtuális buksisimogatást.

A 2 virág és az abrosz.... :)
One Life,One Love,One Club

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#346 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://imagerz.com/QE8UXktvAwMBUlxKQAVR" onclick="window.open(this.href);return false;

Na, aki megmondja, hogy melyik a három új családtag, az kap egy virtuális buksisimogatást.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#347 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Pü megy, amint kondibol hazaerek.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#348 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

ChesterB írta:Aki a gyúrós/diétás étkezésen él és otthon van benne, annak a segítségét kérném!

Le tudnátok írni egy nap mit esztek? Sok helyről olvastam sok mindent erről a témáról, pl van hogy napi 5 evés 2-3- óránként 2-300 kalóriával/étkezés, van ahol mást írtak, volt ahol böjtölést írtak.

Az egyetemen vélhetőleg futást vagy a röplabdát fogom felvenni [mivel foci nincs...], emellett a koliban is csinálnék focis és sprintgyakorlatokat, tehát egyelőre diétázni szeretnék [84 kiló vagyok, sacc/kb 183-184 centi magas, de sajnos rengeteg rajtam a zsír és nagyon kevés az izom], mit tanácsos ennem mondjuk egy ilyen edzés előtt és után? [én az utánra a csirke-rizst olvastam a legtöbb helyen, de előtte is kéne enni hogy bírjam az edzést]. Erre is találtam olyan írást, hogy az edzés előtt és utáni étkezés a legfontosabb, ilyenkor kell a legtöbbet, a többin elég a zabpehely vagy tojás, gyümölcsök vagy egy teljes kiörlésű kenyérből készített szendvics. Helytálló lenne ez a forrás?

Segítségeteket előre is köszönöm!! :)
Akkor ezek szerint a tömegnövelés már meg volt:D Én is itt tartok, már 105 kiló vagyok. Lassan lehet kezdeni szálkásítani:D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#349 Hozzászólás Szerző: Chester »

Aki a gyúrós/diétás étkezésen él és otthon van benne, annak a segítségét kérném!

Le tudnátok írni egy nap mit esztek? Sok helyről olvastam sok mindent erről a témáról, pl van hogy napi 5 evés 2-3- óránként 2-300 kalóriával/étkezés, van ahol mást írtak, volt ahol böjtölést írtak.

Az egyetemen vélhetőleg futást vagy a röplabdát fogom felvenni [mivel foci nincs...], emellett a koliban is csinálnék focis és sprintgyakorlatokat, tehát egyelőre diétázni szeretnék [84 kiló vagyok, sacc/kb 183-184 centi magas, de sajnos rengeteg rajtam a zsír és nagyon kevés az izom], mit tanácsos ennem mondjuk egy ilyen edzés előtt és után? [én az utánra a csirke-rizst olvastam a legtöbb helyen, de előtte is kéne enni hogy bírjam az edzést]. Erre is találtam olyan írást, hogy az edzés előtt és utáni étkezés a legfontosabb, ilyenkor kell a legtöbbet, a többin elég a zabpehely vagy tojás, gyümölcsök vagy egy teljes kiörlésű kenyérből készített szendvics. Helytálló lenne ez a forrás?

Segítségeteket előre is köszönöm!! :)

Válasz küldése