Testépítés, diéta, minden ami kondi

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#241 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szóval szerinted normális, hogy a büdösgyökér szerint alapvető tápanyagok szinte teljes megvonásával akarnak egészségesebben élni?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#242 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Ti röhögtök masok elmeletein, masok meg röhöghetnek a "tieteken". Folyamatosan jönnek uj es uj etrendek/dietak, altalaban kutatasokkal alatamasztva, jo visszajelzesekkel az azt hasznaloktol.
Az egyik azt mondja hogy sokszor egyel keveset, a masik azt hogy csak este egyel, de akkor amennyit akarsz. Vagy valtozatosan egyel, vagy csak csirket rizzsel. Vagy egyel ugy mint az ösember.
Egymasnak teljesen ellentmondo etrendek, es mindegyik mögött ott van valami (allitolagos) kutatas es tudomanyos elmelet, hogy miert az az igazi.

Ti kivalasztottatok egy etrendet (gondolom a konditerem vagy kondi-peldakepek ajanlasa alapjan, es ez teljesen rendben van), de rögtön hulyesegge valik az összes többi iranyzat. (Ez kicsit olyan mint leszolni a sajat testsulyos gyakorlatokat, de ebbe ne menjunk bele ujra ;))
Hacsak nem vagytok Ti magatok is kutatok, akkor ti is csak azt ismetlitek, amit az altalatok szimpatikusnak talalt iranyzat kutatoi mondanak, magyaran ugyanugy tevedhettek, mint a többi dieta elvakult követöi.
Kis tulzassal olyan ez mint a csillagaszat - az etrend is egy tudomany, ami folyamatosan fejlödik, valtozik, es ezert nem is szabad köbe vesni mindent, amit korabban hallottunk.

Nem az zavar hogy egy bizonyos etrend szerint eltek, csak azt nem ertem miert lesz rögtön hulye aki mas etrendet valaszt (nekik is "megmondjak a tutit" a sajat "tudosaik"). Bocs ha tul filozofikus voltam ;)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#243 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Keppi írta:
dankodavid írta:"Hát azt mondják az alvás sokat segít a zsírégetésbe mivel akkor a test "pihen"."

Kitaláljátok, honnan van? :D :D
Ez vagy gyakorikérdések, vagy valami 90 napos vagy csokidiéta, vagy hasonló nobel-díjas kutatásban lehet.
Vagy arról az okos oldalról, ahonnan DD múltkor is linkelt ehhez hasonló értelmes hozzászólásokat.

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#244 Hozzászólás Szerző: Keppi »

dankodavid írta:"Hát azt mondják az alvás sokat segít a zsírégetésbe mivel akkor a test "pihen"."

Kitaláljátok, honnan van? :D :D
Ez vagy gyakorikérdések, vagy valami 90 napos vagy csokidiéta, vagy hasonló nobel-díjas kutatásban lehet.
:)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#245 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

"Hát azt mondják az alvás sokat segít a zsírégetésbe mivel akkor a test "pihen"."

Kitaláljátok, honnan van? :D :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#246 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Amazing24 írta:A karajt eszik a testépitők. Láttam egy interjút a tavalyi világbajnokkal ( a magyar csávóval ) az elmondása szerint napi 2kg csirkemellet és 1 kg karajt evett.
Ahová járok edzeni ott van pár emberke aki kisebb-nagyobb versenyeken indulnak és ők is nyomják a karajt.
Szerintem ez nem jelent semmit még. Egyrészt nincs értelme magunkat versenyzőkhöz hasonlítani (genetika, dopping), másrészt attól még hogy valaki csinálja, nem biztos, hogy az a legjobb. Tehát van aki pizzával tömegel mégis gomba módjára nő, más meg színtiszta kajával is csak alig.
:)

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#247 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A karajt eszik a testépitők. Láttam egy interjút a tavalyi világbajnokkal ( a magyar csávóval ) az elmondása szerint napi 2kg csirkemellet és 1 kg karajt evett.
Ahová járok edzeni ott van pár emberke aki kisebb-nagyobb versenyeken indulnak és ők is nyomják a karajt.

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#248 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Pilgrim írta:100g karajban 21g fehérje van. Nyugodtan lehet enni szálkásítás alatt is.
Kb 8 gr zsír van benne, ami alapból sem kevés, a baj viszont az, hogy a sertésben lévő zsír alapból az egyik legrosszabb fajta. Én még tömegelésnél sem ennék disznót, nem hogy diétában. De mindenkinek a szíve joga, hogy mihez jut hozzá, stb. Csak ha elmaradnak az eredmények, akkor nem lesz nehéz a hibát megtalálni valakinél, aki disznó húst evett.
:)

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#249 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

100g karajban 21g fehérje van. Nyugodtan lehet enni szálkásítás alatt is.

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#250 Hozzászólás Szerző: albundy »

A sajtban rengeteg zsír van, kérdezz meg 1 testépítést versenyszerűen űző embert,az életben nem diétázik sajttal :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#251 Hozzászólás Szerző: chiedis »

BlueBlood1993 írta:
dankodavid írta:Nekem a kedvencem volt a híresen diétás kaja, a csontos karaj, sajttal.
Jó a sajt nem az, de a karaj az nem pont az a része a disznónak ami nem zsíros? Vagy melyik az? Nem jut eszembe, de az biztos hogy van olyan része a disznónak amiben kb semmi zsír nincs (nem szeretem a malacot, de azt a részét néha megeszem, bár jó száraz, pont emiatt)
Nincs sok fehérje benne, "nem éri meg". Plusz vörös hús + zsírosabb, mint a csirke.
Karaj egyébként nem zsíros (pláne ha késsel vékonyan levágod), tarja az, de mégse csirke úgy sem.

Ez a délig gyümi, na ezen a pár mondaton behaltam.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#252 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

dankodavid írta:Nekem a kedvencem volt a híresen diétás kaja, a csontos karaj, sajttal.
Jó a sajt nem az, de a karaj az nem pont az a része a disznónak ami nem zsíros? Vagy melyik az? Nem jut eszembe, de az biztos hogy van olyan része a disznónak amiben kb semmi zsír nincs (nem szeretem a malacot, de azt a részét néha megeszem, bár jó száraz, pont emiatt)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#253 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

És az is csak akkor, ha krumplival eszed rizs helyett, különben nem emészti meg a szervezet.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#254 Hozzászólás Szerző: Spring »

dankodavid írta:Nekem a kedvencem volt a híresen diétás kaja, a csontos karaj, sajttal.
Az csak akkor jó, ha SALÁTÁT eszel mellé, akkor fogyaszt. Különben nem
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#255 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nekem a kedvencem volt a híresen diétás kaja, a csontos karaj, sajttal.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#256 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

dankodavid írta:
"Ott is ez a rendszer: délig gyümi, ám ebéd és vacsi lehet fehérje, de csak zöldséggel, vagy szénhidrát de ne fehérjével, az is inkább zöldséggel. Mert a fehérje és a szénhidrát kétféleképp bomlik le a szervezetben, és ez nem jó neki." (anyámborogass)
Najó ennél MEGHALTAM :lol: :lol:

A hülyékből él meg a társadalmunk

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#257 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ez neked gyöngyszem? Legutóbb a faszbúkra kitettem pár 90 napos diétás aranyköpést:
"Sziasztok!
Nekem is a szénhidrát nap a rossz . . . ma az volt nekem is, én a kaját nagyjából betartottam, ebédre egy csomag bake rolls.. vacsi a baj . . . akkor kis grízes tészta, meg lakótársaim indulnak receptversenyen, úgyhogy naponta több sütim van (és büszkén jelentem kibírom, hogy nem eszek belőlük!) de ma pont úgy jött ki, hogy ehettem " (ez nyerítéshez hasonló hangot váltott ki belőlem, nem tudom, melyik része a legviccesebb :D)

"A holnapi fehérje napra a kajámat csinálom, az eltereli a gondolataimat. Nagyon fini lesz egy kis tejszínes sajtos csirke természetesen salátával. (...) A kiegészítők pedig koktélpari, lilahagyma, olivabogyó és egy kis mozarella. "


"Sziasztok! Ma feherje napom van/mar lassacskan csak volt. Nagy kihagasnak szamit ha a delutan ettem egy kis muzlit tejjel? A tej az feherje, a muzlit meg betudtam a megengedettek koze,hiszen ha ebednel szabad kenyeret fogyasztani,amit en nem szoktam,akkor a muzli most nem olyan nagy bun, ugye? "

"Ott is ez a rendszer: délig gyümi, ám ebéd és vacsi lehet fehérje, de csak zöldséggel, vagy szénhidrát de ne fehérjével, az is inkább zöldséggel. Mert a fehérje és a szénhidrát kétféleképp bomlik le a szervezetben, és ez nem jó neki." (anyámborogass)

"Nekem most sül a sütőben csontos karaj, mint a csiga feltekerve, közte sajt és gomba, körülötte pedig sül krumpli, répa, petrezselyemgyökér holnapra" (anyád)

"IndulAMandula! Szerintem francia salátát lehet enni fehérje napon, illetve nem hiszem hogy akkor nagy kihágás a krumpli meg a borsó belőle. "

És esküszöm, hogy ezek csak a legótvarabbak. Brutális.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#258 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Találtam egy gyöngyszemet:
"Volumass 35 mellé milyen zsírégetőt lehet szedni?
Szeretnék elkezdeni edzeni(megint).A volumass35 már korábban is bevált de izmosodás mellett futni is akarok mint zsírégető mozgást.Szedhetek valami zsírégetőt a volumass mellé?És ha igen akkor mit?" :D
Amazing24 írta:
Pilgrim írta:A Volumass 35-öt javaslom, a simát. A MHC-nek egyrészről utcalány szar íze van, olyan mintha iszapot innál, mert nem oldódik, utcalány drága, és ami a legfontosabb, hogy vizesít.
Mellé érdemes még szedni valamit? Ha igen akkor mit javasolsz?
Attól függ mennyit szánsz rá. Én mellé CE Extreme-t szedtem, csak most az eltűnt, de sztem újra kapható lesz.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#259 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pilgrim írta:
BlueBlood1993 írta:
Amazing24 írta:A MyoMax HC-ról mi a véleményetek? Haverom benyomott 2 dobozzal és 8kg jött fel minimális zsírosodás mellett. Megéri azt a rengeteg pénzt? Több véleményre,tapasztalatra is kíváncsi lennék.
Ez engem is erdekelne mer in is gondolkodom benne csak buzi draga
A Volumass 35-öt javaslom, a simát. A MHC-nek egyrészről utcalány szar íze van, olyan mintha iszapot innál, mert nem oldódik, utcalány drága, és ami a legfontosabb, hogy vizesít.
Mellé érdemes még szedni valamit? Ha igen akkor mit javasolsz?

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#260 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

BlueBlood1993 írta:
Amazing24 írta:A MyoMax HC-ról mi a véleményetek? Haverom benyomott 2 dobozzal és 8kg jött fel minimális zsírosodás mellett. Megéri azt a rengeteg pénzt? Több véleményre,tapasztalatra is kíváncsi lennék.
Ez engem is erdekelne mer in is gondolkodom benne csak buzi draga
A Volumass 35-öt javaslom, a simát. A MHC-nek egyrészről utcalány szar íze van, olyan mintha iszapot innál, mert nem oldódik, utcalány drága, és ami a legfontosabb, hogy vizesít.

Válasz küldése