Londoni Olimpia 2012

Off-Topic Chat egyéb témákról.

Hány érmet szerzünk az Olimpián?

0 - 10
45
43%
11 - 20
50
48%
21 -
9
9%
 
Szavazatok száma: 104

Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Londoni Olimpia 2012

#941 Hozzászólás Szerző: chiedis »

4 évre lebontva írtam. Az meg hogy ki mennyit ad ki magából az megint más kérdés (taktika része az erőviszonyok mutatása/nem mutatása). Bolt 3 éve nem bír futni, szerintem a 100-at WR/OR-rel fogja lealázni ha nem ront a rajton. De ne legyen így, Cseh és Gyurta akinek szurkolok Iszinbajeva mellett.
Nyugodj bekeben Mister !

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Londoni Olimpia 2012

#942 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Egyébként ha valaki olyasmit követne az olimpián amit a tv nem ad akkor ajánlom figyelmébe és esetleg könyvjelzőnek is lementeni a következő oldalt: http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

12 stream megy 24/7 és mindenik mást és mást mutat. Ha valamit nagyon meg szeretnél nézni és a tv nem adja akkor nagy valószínűséggel megtalálod a 12 stream egyikén.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Londoni Olimpia 2012

#943 Hozzászólás Szerző: marknagy »

chiedis írta:
rafanadal írta:
Kapus77 írta: S Cseh Lacit hova sorolnád? Szerinted ő nem fog érmet/érmeket szerezni? :)
Aranyakról beszéltem ahhoz meg köze nincs, mert 5 másodpercre van a két amerikaitól. Neki kell szereznie két bronzot ami reális elvárás, de ennél több már csodának számít.
Cseh nagy úszó lehetne, ha 2 szteroid buzit nem csináltak volna az amerikaiak. Remélem Kína legyőzi őket. Gyurtával meg vigyázni, mert attól h EB/VB-n megy neki, nem jelenti azt, hogy nyerő. Pl a japán csávó nem is indult (Phelps is tesz minden eseményre az Olimpián kívül)
Azt a japó csávót verte a VB-n nemrég :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Londoni Olimpia 2012

#944 Hozzászólás Szerző: chiedis »

rafanadal írta:
Kapus77 írta: S Cseh Lacit hova sorolnád? Szerinted ő nem fog érmet/érmeket szerezni? :)
Aranyakról beszéltem ahhoz meg köze nincs, mert 5 másodpercre van a két amerikaitól. Neki kell szereznie két bronzot ami reális elvárás, de ennél több már csodának számít.
Cseh nagy úszó lehetne, ha 2 szteroid buzit nem csináltak volna az amerikaiak. Remélem Kína legyőzi őket. Gyurtával meg vigyázni, mert attól h EB/VB-n megy neki, nem jelenti azt, hogy nyerő. Pl a japán csávó nem is indult (Phelps is tesz minden eseményre az Olimpián kívül)
Nyugodj bekeben Mister !

Kapus77
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011. február 4., péntek 15:24
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit

Re: Londoni Olimpia 2012

#945 Hozzászólás Szerző: Kapus77 »

rafanadal írta:
Kapus77 írta: S Cseh Lacit hova sorolnád? Szerinted ő nem fog érmet/érmeket szerezni? :)
Aranyakról beszéltem ahhoz meg köze nincs, mert 5 másodpercre van a két amerikaitól. Neki kell szereznie két bronzot ami reális elvárás, de ennél több már csodának számít.
Tudom, h arról beszéltél, azért kérdeztem, hogy te hova sorolnád.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Londoni Olimpia 2012

#946 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kapus77 írta: S Cseh Lacit hova sorolnád? Szerinted ő nem fog érmet/érmeket szerezni? :)
Aranyakról beszéltem ahhoz meg köze nincs, mert 5 másodpercre van a két amerikaitól. Neki kell szereznie két bronzot ami reális elvárás, de ennél több már csodának számít.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Kapus77
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011. február 4., péntek 15:24
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit

Re: Londoni Olimpia 2012

#947 Hozzászólás Szerző: Kapus77 »

rafanadal írta:Egyébként ha már szám szerint is nézzük az aranyakat, akkor szerintem van nagyjából 4 ami valószínűleg összejön és még vagy 3 ahol jó esély van rá.
A biztosabbak:
- Berki Krisztián, nemrég láttam egy értékelésen, hogy a 10 legbiztosabb arany között szerepel a neve az egész olimpiát tekintve minden sportágat és minden szakágat beleértve
- Pars Krisztián
- Kovács-Janics
- Vajda

Ahol jó esély van rá:
- Gyurta
- Sidi
- férfi vízilabda (ide kell sorolni őket, de szerintem nem lesz meg)

+ ahol becsúszhat még egy arany:
- Kis Gergő, bár szerintem neki inkább a bronz a realitás
- öttusa
- birkózás
- vívás
- kajakban még valakinek/valakiknek
- cselgáncs

Szóval szerintem a minimum elvárás az 4 arany, a realitás olyan 5-6, de lehet belőle akár 11-12-13 is.

Kitérnék egy percre a férfi vízilabdára, mert úgy érzem nagy téma lesz az olimpia során. Szóval: erős a mezőny, a bírók amúgy sem szeretnek minket, mindenki minket akar legyőzni és egymás után a 4. cím kicsit durva lenne. Nagy a valószínűsége annak, hogy most ezt nem sikerül behúzni. Már Kemény Dénes nyilatkozataiból is azt értem, hogy tartanak ettől az olimpiától, nagyon.
S Cseh Lacit hova sorolnád? Szerinted ő nem fog érmet/érmeket szerezni? :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Londoni Olimpia 2012

#948 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Egyébként ha már szám szerint is nézzük az aranyakat, akkor szerintem van nagyjából 4 ami valószínűleg összejön és még vagy 3 ahol jó esély van rá.
A biztosabbak:
- Berki Krisztián, nemrég láttam egy értékelésen, hogy a 10 legbiztosabb arany között szerepel a neve az egész olimpiát tekintve minden sportágat és minden szakágat beleértve
- Pars Krisztián
- Kovács-Janics
- Vajda

Ahol jó esély van rá:
- Gyurta
- Sidi
- férfi vízilabda (ide kell sorolni őket, de szerintem nem lesz meg)

+ ahol becsúszhat még egy arany:
- Kis Gergő, bár szerintem neki inkább a bronz a realitás
- öttusa
- birkózás
- vívás
- kajakban még valakinek/valakiknek
- cselgáncs

Szóval szerintem a minimum elvárás az 4 arany, a realitás olyan 5-6, de lehet belőle akár 11-12-13 is.

Kitérnék egy percre a férfi vízilabdára, mert úgy érzem nagy téma lesz az olimpia során. Szóval: erős a mezőny, a bírók amúgy sem szeretnek minket, mindenki minket akar legyőzni és egymás után a 4. cím kicsit durva lenne. Nagy a valószínűsége annak, hogy most ezt nem sikerül behúzni. Már Kemény Dénes nyilatkozataiból is azt értem, hogy tartanak ettől az olimpiától, nagyon.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Londoni Olimpia 2012

#949 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én sem számítok sok aranyra, a te listádhoz még Gyurtát hozzátenném, aztán ennyi, de cáfoljanak rám!

Na ja, a TEAM USA-t kihagytam, az ő kosármeccseit is megpróbálom követni.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Londoni Olimpia 2012

#950 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Szerintem igen gyászos olimpia lesz számunkra, még Pekinget is alulmúljuk majd. 5 arannyal már boldog lennék. A pólósoknál nem sok esélyt adok egy újabb aranyra; a kajakosok, Berki, meg 1-2 ,,meglepi" sportágnál várok aranyat, máshol nem.

Én is mindig minden magyar érdekeltségűt nézek, de idén mellettük a teniszt és az USA kosármeccseit is tuti követem majd.
HAZARD = Messi+Ronaldo

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Londoni Olimpia 2012

#951 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

jkopfner írta:A labdarúgást leszámítva a legnagyobb esemény sportágtól függetlenül. Mindenki olimpiai bajnok akar lenni:) Egy igazi sportszeretőnek nem hinném, hogy csak az atlétika lenne érdekes egy olimpián. Szarrá fogom izgulni magam a magyar érdekeltségű versenyszámokban. Férfi/Női vízilabda, férfi kézilabda, úszás, szertorna, ökölvívás, kajak-kenu, öttusa a teljesség igénye nélkül. nagyon várom már, hogy kezdődjön. HAJRÁ MAGYAROK!:)
Egyetértek!

Ez az olimpia sokféleképpen elsűlhet. Remélem azért több arannyal zárunk mint legutóbb! Iylenkor én is a tv előtt ülök és mindent megnézek ,ami magyar érdekeltségű(még öttusát is,sőt ha Berki úgy szerepel akk a lólengést is).

Engem mondjuk az atlétika ami pont nem annyira izgat :D persze ha Pars Krisztián "bearanyozza" a pályát akkor örülni fogok :D

Az biztos ,h legjobban a férfi kézilabda válogatottra vagyok kíváncsi,mi vagyunk a fekete ló.Örülhetünk ha továbbmegyünk ebből a rohadt nehéz csoportból de a négy közé is simán bejuthatunk. Természetesen a vízilabdásoknak is drukkolok...legyen meg a negyedik arany!!!

Uszókban és kajak/kenusokban is bízom!

Egy olyan 6-7-8 aranyunk lesz sztem a többi hab a tortán ... és ha lehet bronzból legyen több,mint ezüstből !
Stone haxleader!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Londoni Olimpia 2012

#952 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nekem célkitűzéseim az olimpiával kapcsolatban: USA győzze le Kínát az éremtáblázaton és minél több magyar érem.

Legjobban az úszás, kajak-kenu, vízilabda, tenisz, kosárlabda, kézilabda és 100 m érdekel, de nagyjából mindent követni fogok, bár annyira, hogy megnézem a napi eredményeket.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Londoni Olimpia 2012

#953 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én az úszásokat várom, a focit, meg a 100 méteres síkfutást, a többit nem követem figyelemmel szerintem.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Londoni Olimpia 2012

#954 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Azért remélem a válaszadók közül mindenki értette, hogy az ÉRMEKRE kérdeztem rá és nem az aranyra, mert elég sokan szavaztak az 1. opcióra...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Londoni Olimpia 2012

#955 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

A labdarúgást leszámítva a legnagyobb esemény sportágtól függetlenül. Mindenki olimpiai bajnok akar lenni:) Egy igazi sportszeretőnek nem hinném, hogy csak az atlétika lenne érdekes egy olimpián. Szarrá fogom izgulni magam a magyar érdekeltségű versenyszámokban. Férfi/Női vízilabda, férfi kézilabda, úszás, szertorna, ökölvívás, kajak-kenu, öttusa a teljesség igénye nélkül. nagyon várom már, hogy kezdődjön. HAJRÁ MAGYAROK!:)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Londoni Olimpia 2012

#956 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Az USA érem (arany, összes) vereségét, és a selypítős Hosszú "amerikában élek fél éve de utcalány nagy akcentussal vagizok" Katinka nyilatkozatait várom. Ennyire érdekel az Olimpia. 8-9 aranynál többet nem hiszem, hogy gyűjt Magyarország
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: London 2012

#957 Hozzászólás Szerző: White »

Nekem nem szimpi az olimpia,talán csak az atlétika érdekes...
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Londoni Olimpia 2012

#958 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Mint minden nagy világeseménynek, ennek is nyitunk egy topicot, ahol megosszhatjátok véleményeteket az idei Olimpiáról/Olimpián történtekről. És szavazhattok arról hány érmet hozunk el Londonból.

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2012. július 25., szerda 15:09-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Lezárt