Londoni Olimpia 2012

Off-Topic Chat egyéb témákról.

Hány érmet szerzünk az Olimpián?

0 - 10
45
43%
11 - 20
50
48%
21 -
9
9%
 
Szavazatok száma: 104

Üzenet
Szerző
alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Londoni Olimpia 2012

#921 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

marknagy írta:Olyan lyukas a spanyolok védelme mintha egér cincálta volna meg :D

Kiyotake, Rómeót bűvöli :D
:'D Nem volt rossz a kommentár sem. A japánok nem semmik, viszont gyõzhettek volna 4-0ra, ha kicsit jobb a helyzetkihasználásuk..
Remélem az brazilok nem égnek így le és meg is nyerik a tornát..
-=Kék vér=-

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Londoni Olimpia 2012

#922 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Olyan lyukas a spanyolok védelme mintha egér cincálta volna meg :D

Kiyotake, Rómeót bűvöli :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Londoni Olimpia 2012

#923 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Közben beállt Romeu.
Why always me?

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Londoni Olimpia 2012

#924 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

alpar08 írta:Spanyolok ezt keményen meg fogják szívni.
Mata és Lopez, aki még mozdítani tud valamit. Viszont Mata nem kap vissza jó labdákat. A spanyol védelem katasztrófa. I.Martinez a csùcson, szerencsére kiállítatta magát és nem kell tovább vergõdjön..
Lehet nem kell félnünk Mata és Romeu már itt lesz a bajnoki kezdésre ha így folytatják spanyolok...

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Londoni Olimpia 2012

#925 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Spanyolok ezt keményen meg fogják szívni.
Mata és Lopez, aki még mozdítani tud valamit. Viszont Mata nem kap vissza jó labdákat. A spanyol védelem katasztrófa. I.Martinez a csùcson, szerencsére kiállítatta magát és nem kell tovább vergõdjön..
-=Kék vér=-

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Londoni Olimpia 2012

#926 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Hoppá. Kiállítás a spanyoloknál + vezetnek a japánok, nem lesz egyszerű.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Londoni Olimpia 2012

#927 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

blackjack04 írta:
matecska írta:Ma mindjárt két meccsen is láthatjuk fiainkat: Csütörtökön 15:40-kor a Spanyolország-Japán, 17:55-kor az Egyesült Arab Emirátusok-Uruguay, 20:40-kor a Brazília-Egyiptom összecsapást nézhetik meg a Dunán. :)
Hohóóóóó...irány a Lánchíd nézni a meccset a Dunán! Pedig én hülye arra gondoltam Londonban lesz, na mindegy... :D
Ma aztán igazi meccsdömping van MTVA-n hisz olimpiai meccsek mellett közvetítik EL selejtezős csapataink vitézkedését is...
Mata természetesen kezdő és eddig legjobb sajnos a jhv. Cesar gyerek nem játszik ahogy Romeu sem!
Hoppá és vezetnek a japók :shock:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Londoni Olimpia 2012

#928 Hozzászólás Szerző: Szabi »

rafanadal írta:
béla írta: Én leginkább Rondora gondoltam,mert ugyan nem vagyok nagy NBA-s,de ha véletlen meccs megy,és odakapcsolok,akkor megnézem,ésa Celtics-szel szimpatizálok a legjobban. :D
Azt mondták azért nem hívták be, mert nem kell egy ilyen egységromboló, balhés alak a csapatba. Aztán mindenki döntse el magának, hogy erről mi a véleménye. Szerintem a sok ego mellett elfért volna ő is, de jobb, hogy végül nem őt hívták, a helyettesei szimpatikusabbak számomra.
Ez nem így van...
A 2010-es törökországi vb előtt egy felkészülési meccsen a görögök ellen nem kapott egy percet sem, ezért berágott (mondván az újoncszezonja óta vele nem fordult még elő, hogy "DNP-did not play" felirat szerepeljen a neve mellett) és hazarepült Athénból. Gondolom nem kell senkinek sem ecsetelni, hogy miért nem hívják be. Lehet, hogy balhés alak (sajnos még nem jártam a TD-Garden és a válogatott közelében, hogy ezt megítéljem), de a csapattársaival rendkívül jól megérteti magát és ez a lényeg számomra. Nem egy Metta Világbéke szint szerencsére...

Amúgy azt nyilatkozta, hogy nem érdekli az olimpia, jobb neki élvezni a nyarat. Ha nem csinálta volna ezt a f*szságot, gondolom nem ez lenne a véleménye...
morfium írta:Griffint nem tartom nagy játékosnak, vannak emberfeletti zsákolásai és itt kb kifújt, sokat kell még nagyon tanulnia, fiatal, van még rá ideje
Igen, ebben egyetértek, de a marketingértéke és a zsákolásai miatt már több 10000 embert vonz a képernyő elé, ha kerettag. Ha fejlődik a támadórepertoárja (mondjuk Ibaka szintű tempodobásokkal), akkor az egyik legjobb lehet a posztján.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Londoni Olimpia 2012

#929 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

matecska írta:Ma mindjárt két meccsen is láthatjuk fiainkat: Csütörtökön 15:40-kor a Spanyolország-Japán, 17:55-kor az Egyesült Arab Emirátusok-Uruguay, 20:40-kor a Brazília-Egyiptom összecsapást nézhetik meg a Dunán. :)
Hohóóóóó...irány a Lánchíd nézni a meccset a Dunán! Pedig én hülye arra gondoltam Londonban lesz, na mindegy... :D
One ball to rule them all!

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Londoni Olimpia 2012

#930 Hozzászólás Szerző: matecska »

Ma mindjárt két meccsen is láthatjuk fiainkat: Csütörtökön 15:40-kor a Spanyolország-Japán, 17:55-kor az Egyesült Arab Emirátusok-Uruguay, 20:40-kor a Brazília-Egyiptom összecsapást nézhetik meg a Dunán. :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Londoni Olimpia 2012

#931 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

béla írta: Én leginkább Rondora gondoltam,mert ugyan nem vagyok nagy NBA-s,de ha véletlen meccs megy,és odakapcsolok,akkor megnézem,ésa Celtics-szel szimpatizálok a legjobban. :D
Azt mondták azért nem hívták be, mert nem kell egy ilyen egységromboló, balhés alak a csapatba. Aztán mindenki döntse el magának, hogy erről mi a véleménye. Szerintem a sok ego mellett elfért volna ő is, de jobb, hogy végül nem őt hívták, a helyettesei szimpatikusabbak számomra.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Londoni Olimpia 2012

#932 Hozzászólás Szerző: morfium »

Griffint nem tartom nagy játékosnak, vannak emberfeletti zsákolásai és itt kb kifújt, sokat kell még nagyon tanulnia, fiatal, van még rá ideje

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Londoni Olimpia 2012

#933 Hozzászólás Szerző: béla »

Talmaszabi írta:
béla írta: NBA-ben nem nagyon vagyok otthon,de az USA tudna ennél jobb csapatot is küldeni,nem?
Leírtam az 5 hiányzót, akik közül az első négy szinte biztosan benne lenne a csapatban (Howard kezdő is lenne), Griffin utólag lett behívva, de aztán megsérült a térdszalagja, ami miatt korábban 1 évet kihagyott a draftolása után.

Hát center poszton az újonc Davis helyett (aki a videók alapján simán lehet a NBA legjobb védőjátékosa pár év múlva) Bynum lett volna az ideális döntés, de vele furcsa mód a bő keretben sem számoltak.
Rondo egy affér miatt ideig biztos nem lesz válogatott, pedig talán neki is ott lenne a helye (bár irányító poszton nagyon erősek)

Szubjektíven a legerősebb keret ez lehetne, ha mindenki egészséges lenne:
center: Howard, Bynum
4-es: Love, Bosh/Griffin
3-as: Anthony, James, Durant
2-es: Bryant, Wade
1-es: Paul, Rose, Westbrook/Williams (Rondot nyilván betenném, de az okok miatt őt direkt nem írom)

Kezdő pedig vszeg ez lenne: Howard, Durant/Anthony, James, Bryant, Paul

Most hirtelen fejből ez, szerintem nem hagytam ki senkit.

----------------------------------------------------------------------
szerk.: picit félreértettem, pontosítva: Davis helyett Bynum, a többi szerintem a legerősebb a lehetőségekhez képest. Ugyan Iggy nem a legjobb játékos, de a játékstílusa kicsit kilóg a nagy sztárokétól, kicsit szürke és pont a változatosság miatt tagja szinte minden világversenyen a Team USA-nak.
Harden jelenleg a legjobb hatodik ember, 2 perc alat képes 6-8 pontot föltenni a táblára (tegnap 1 perc alatt dobott 2 bitang nagy hármast a végén a spanyoloknak), bár ő vszeg csak peremember lesz, de olyankor majd jól jön, hacsak percekre áll be, akkor is.
Én leginkább Rondora gondoltam,mert ugyan nem vagyok nagy NBA-s,de ha véletlen meccs megy,és odakapcsolok,akkor megnézem,ésa Celtics-szel szimpatizálok a legjobban. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Londoni Olimpia 2012

#934 Hozzászólás Szerző: Szabi »

béla írta: NBA-ben nem nagyon vagyok otthon,de az USA tudna ennél jobb csapatot is küldeni,nem?
Leírtam az 5 hiányzót, akik közül az első négy szinte biztosan benne lenne a csapatban (Howard kezdő is lenne), Griffin utólag lett behívva, de aztán megsérült a térdszalagja, ami miatt korábban 1 évet kihagyott a draftolása után.

Hát center poszton az újonc Davis helyett (aki a videók alapján simán lehet a NBA legjobb védőjátékosa pár év múlva) Bynum lett volna az ideális döntés, de vele furcsa mód a bő keretben sem számoltak.
Rondo egy affér miatt ideig biztos nem lesz válogatott, pedig talán neki is ott lenne a helye (bár irányító poszton nagyon erősek)

Szubjektíven a legerősebb keret ez lehetne, ha mindenki egészséges lenne:
center: Howard, Bynum
4-es: Love, Bosh/Griffin
3-as: Anthony, James, Durant
2-es: Bryant, Wade
1-es: Paul, Rose, Westbrook/Williams (Rondot nyilván betenném, de az okok miatt őt direkt nem írom)

Kezdő pedig vszeg ez lenne: Howard, Durant/Anthony, James, Bryant, Paul

Most hirtelen fejből ez, szerintem nem hagytam ki senkit.

----------------------------------------------------------------------
szerk.: picit félreértettem, pontosítva: Davis helyett Bynum, a többi szerintem a legerősebb a lehetőségekhez képest. Ugyan Iggy nem a legjobb játékos, de a játékstílusa kicsit kilóg a nagy sztárokétól, kicsit szürke és pont a változatosság miatt tagja szinte minden világversenyen a Team USA-nak.
Harden jelenleg a legjobb hatodik ember, 2 perc alat képes 6-8 pontot föltenni a táblára (tegnap 1 perc alatt dobott 2 bitang nagy hármast a végén a spanyoloknak), bár ő vszeg csak peremember lesz, de olyankor majd jól jön, hacsak percekre áll be, akkor is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Londoni Olimpia 2012

#935 Hozzászólás Szerző: béla »

Talmaszabi írta:A magyarok közül nálam Pars mindenképp favorit az idei eredményei alapján, Janics, Kovács-Janics, Berki, Gyurta és Hosszú akit még aranyra esélyesnek mondanák.

Én valamiért úgy érzem, hogy Vajda nagy csalódás lesz, nagyon hullámzó a teljesítménye, az fog dönteni, hogy milyen napja lesz, mert ha sz*r, akkor még a döntőbe sem biztos, hogy bekerül.

Kézilabda: 5. hely már nagyon nagy bravúr lenne, szurkolok.
Vízilabda: nem vagyok nagy szakértő, de követem az eredményeket, nem várok aranyat.

USA kosárlabda: kiesett Wade, Rose, Bosh, Howard, Griffin - de ez annyira érinti meg a csapat erejét, mint amennyire minket Bosingwa távozása (nem mintha vele tenném egy kalapba ezeket a nagyszerű kosarasokat)...
Hihetetlenül erősek, a felkészülést szinte center nélkül játszották végig (Chandler többet volt a padon, mint játékban és helyette Carmelo Anthony játszott, aki aztán rohadtul nem C).
A keret: CP3, Westbrook, Deron Williams, Bryant, Harden, James, Durant, Anthony, Iguodala, Love, Anthony Davis (0 perc NBA-tapasztalattal, újoncként), Chandler
Az argentinokat félgőzzel, a spanyolokat pedig nagyon simán verték Barcelonában tegnap, arról nem is beszélve, hogy a briteket laza 40-el ütötték ki...

A franciákkal kezdenek (igen nagy 1,01-es oddsal) és vszeg a győzelemig meg sem állnak. Egyszerűen senkiben nem érzem az erőt, hogy egyáltalán megszorítsák őket.
Nem mennék bele nagy elemzésekbe, mert gondolom nem sokakat érdekelne :D , pedig tudnék mit írni. :D

Labdarúgás: korábban már leírtam a várakozásaimat, az érdekesebb meccseket természetesen megnézem.
NBA-ben nem nagyon vagyok otthon,de az USA tudna ennél jobb csapatot is küldeni,nem?

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Londoni Olimpia 2012

#936 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Egy érdekes cikk az olimpiai faluban történtekről :D
http://olimpia.origo.hu/london/20120718 ... luban.html

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Londoni Olimpia 2012

#937 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A magyarok közül nálam Pars mindenképp favorit az idei eredményei alapján, Janics, Kovács-Janics, Berki, Gyurta és Hosszú akit még aranyra esélyesnek mondanák.

Én valamiért úgy érzem, hogy Vajda nagy csalódás lesz, nagyon hullámzó a teljesítménye, az fog dönteni, hogy milyen napja lesz, mert ha sz*r, akkor még a döntőbe sem biztos, hogy bekerül.

Kézilabda: 5. hely már nagyon nagy bravúr lenne, szurkolok.
Vízilabda: nem vagyok nagy szakértő, de követem az eredményeket, nem várok aranyat.

USA kosárlabda: kiesett Wade, Rose, Bosh, Howard, Griffin - de ez annyira érinti meg a csapat erejét, mint amennyire minket Bosingwa távozása (nem mintha vele tenném egy kalapba ezeket a nagyszerű kosarasokat)...
Hihetetlenül erősek, a felkészülést szinte center nélkül játszották végig (Chandler többet volt a padon, mint játékban és helyette Carmelo Anthony játszott, aki aztán rohadtul nem C).
A keret: CP3, Westbrook, Deron Williams, Bryant, Harden, James, Durant, Anthony, Iguodala, Love, Anthony Davis (0 perc NBA-tapasztalattal, újoncként), Chandler
Az argentinokat félgőzzel, a spanyolokat pedig nagyon simán verték Barcelonában tegnap, arról nem is beszélve, hogy a briteket laza 40-el ütötték ki...

A franciákkal kezdenek (igen nagy 1,01-es oddsal) és vszeg a győzelemig meg sem állnak. Egyszerűen senkiben nem érzem az erőt, hogy egyáltalán megszorítsák őket.
Nem mennék bele nagy elemzésekbe, mert gondolom nem sokakat érdekelne :D , pedig tudnék mit írni. :D

Labdarúgás: korábban már leírtam a várakozásaimat, az érdekesebb meccseket természetesen megnézem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Londoni Olimpia 2012

#938 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na, Oscar miatt a brazilok meccseit is követni fogom, remélem fognak adni jó pár összecsapást.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Londoni Olimpia 2012

#939 Hozzászólás Szerző: marknagy »

chiedis írta:4 évre lebontva írtam. Az meg hogy ki mennyit ad ki magából az megint más kérdés (taktika része az erőviszonyok mutatása/nem mutatása). Bolt 3 éve nem bír futni, szerintem a 100-at WR/OR-rel fogja lealázni ha nem ront a rajton. De ne legyen így, Cseh és Gyurta akinek szurkolok Iszinbajeva mellett.
Nagyot néznék ha Bolt 9.58 vagy 9.67 alá futna :D Sztem olyan 9.70-nel nyeri az Olimpiát oszt annyi. Akire kivánci leszek ebben a számban az Yohan Blake és Cristophe Lemaitre.

Gyurta meg megfogja mutatni hogy igenis visszatért és 3 éve folyamatosan fejlődik.

És a boxra is oda kell figyelni Varga Miki (egy városban élünk) éremesélyes.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Londoni Olimpia 2012

#940 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Páran leírták előttem, hogy a magyarok miben esélyesek... nagyjából így gondolom én is, nem fogom ismételgetni a dolgot. Ami engem ezen az olimpián érdekelni fog a magyarok szereplése mellett, az Federer menetelése és az USA kosármeccsei. Amit még imádok, az az úszás, de sanszos, hogy Lochte és Phelps elvisznek mindent a fiaink elől... továbbá vizilabda, itt szerintem jók az esélyeink, bármit is csináltunk az elmúlt két évben. Mindenki győzelmet vár tőlünk, és erre akkor is van esélyünk, ha van most papíron erősebb válogatott... Dénes bácsi már bizonyított, ahogy a válogatott nagyrésze is, és az én bizalmam töretlen feléjük. Ami még érdekel, hogy Bolt fut-e valami világcsúcsot, szerintem is csak altat és még benne lehet egy nagy eredmény.

Férfi kézilabda is érdekel, ott szerintem max bronz, de sok múlik Nagy Laci formáján. Valamint a kajakos-kenus számokat bírom, abban is jók szoktunk lenni, de őszintén szólva ezt idén annyira nem követtem, csak amennyit Storcz panaszkodós interjúin keresztül olvastam. Mindegy, hajrá!

Lezárt