Londoni Olimpia 2012

Off-Topic Chat egyéb témákról.

Hány érmet szerzünk az Olimpián?

0 - 10
45
43%
11 - 20
50
48%
21 -
9
9%
 
Szavazatok száma: 104

Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Londoni Olimpia 2012

#881 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Azta Rowan Atkinsont is bevonták a megnyitóünnepségre :shock: :D priceless :mrgreen:
We are the famous, the famous Chelsea!

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Londoni Olimpia 2012

#882 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nem semmi a megnyitó :shock: Nagyon szép :)

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Londoni Olimpia 2012

#883 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Egy kis összefoglaló a londoni éremesélyekről: http://sportgeza.hu/2012/london/cikkek/ ... juk_lenne/" onclick="window.open(this.href);return false;
One ball to rule them all!

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Londoni Olimpia 2012

#884 Hozzászólás Szerző: Pethy »

ChesterB írta:Én sem szeretem a brazil játékosokat, de szerencsére akik nálunk vannak, azok közel sem "néznek" ki brazilnak, nézd meg Ramirest, akinek alapból kenyai a beceneve, Luiz hatalmas figura, nem a hisztis fajtából való, ez az Oscar okos játékosnak tűnik, Hulk meg csupa izom. Egyikre sem mondanám, hogy tipikus brazilok, ezért nem is nagyon bánkódom, hogy nálunk játszanak. Ellenben ha ezt a Neymart vennénk meg na akkor lehet káromlanék pár hsz-t....

Vagy ha más miatt antipatikus neked akkor sorry, én így látom. :)
Kedvenc válogatottam a Brazíl, tehát nem amiatt, de meg sem tudom mondani miért nem szimpi, van ilyen hogy valakit valamiért csak úgy nem kedvel az ember.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Londoni Olimpia 2012

#885 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

http://londonbaby.blog.nepsport.hu/file ... nggame.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
A májunk se maradjon edzetlenül! :D
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Londoni Olimpia 2012

#886 Hozzászólás Szerző: béla »

koni0725 írta:Valaki magyarázza már el, hogy miért vannak a nyitóünnepség előtt is olimpiai versenyek! Tök logikátlan.
Mert nem tudnák időben befejezni.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Londoni Olimpia 2012

#887 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Valaki magyarázza már el, hogy miért vannak a nyitóünnepség előtt is olimpiai versenyek! Tök logikátlan.
211! NEW RECORD!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Londoni Olimpia 2012

#888 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pár óra és immár hivatalosan is megkezdődik. Bemelegítésként egy kis olimpiai falu: http://www.hirado.hu/Olimpia/Videok/201 ... irado.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Londoni Olimpia 2012

#889 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én sem szeretem a brazil játékosokat, de szerencsére akik nálunk vannak, azok közel sem "néznek" ki brazilnak, nézd meg Ramirest, akinek alapból kenyai a beceneve, Luiz hatalmas figura, nem a hisztis fajtából való, ez az Oscar okos játékosnak tűnik, Hulk meg csupa izom. Egyikre sem mondanám, hogy tipikus brazilok, ezért nem is nagyon bánkódom, hogy nálunk játszanak. Ellenben ha ezt a Neymart vennénk meg na akkor lehet káromlanék pár hsz-t....

Vagy ha más miatt antipatikus neked akkor sorry, én így látom. :)

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Londoni Olimpia 2012

#890 Hozzászólás Szerző: Pethy »

rafanadal írta:
Pethy írta:Én nem bánom ha Hulk helyett egy kicsit agyilag magasabb szinten álló játékos jönne. Látszik hogy, tipikus suttyó. 8)
Kép
Ilyen "tipikus suttyók" közül csak megemlítenék pár olyan embert aki a világ egyik legjobbja/legjobbja volt a posztján: Drogba, Sergio Ramos, Ibrahimovic.
Még egyszer HANGSÚLYOZOM, nem a képességeikkel van baj, hanem a személyiségeikkel, hadd ne kelljen már valakit szeretni csak azért mert jó. Antipatikus Hulk nekem ennyi. Nem leszek azért természetesen szomorú ha jönne.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Londoni Olimpia 2012

#891 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pethy írta:Én nem bánom ha Hulk helyett egy kicsit agyilag magasabb szinten álló játékos jönne. Látszik hogy, tipikus suttyó. 8)
Kép
Ilyen "tipikus suttyók" közül csak megemlítenék pár olyan embert aki a világ egyik legjobbja/legjobbja volt a posztján: Drogba, Sergio Ramos, Ibrahimovic.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Londoni Olimpia 2012

#892 Hozzászólás Szerző: Pethy »

dankodavid írta:
Pethy írta:Én nem bánom ha Hulk helyett egy kicsit agyilag magasabb szinten álló játékos jönne. Látszik hogy, tipikus suttyó. 8)
Drogbának nem voltak hülyeségei, igaz? Hulk simán klasszis lehet egy-két éven belül, ha nem hozzuk el, megérdemelnénk, hogy elmenjen valamelyik angol riválishoz, és utána meccsenként kétszer szétbombázza a kaput 35-ről...
Lőhet nekünk 2 gólt, de én nem sajnálom ha nem jön, persze krva jó player meg minden, de nem bírom az ilyen pofákat vágó embereket.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Londoni Olimpia 2012

#893 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Pethy írta:Én nem bánom ha Hulk helyett egy kicsit agyilag magasabb szinten álló játékos jönne. Látszik hogy, tipikus suttyó. 8)
Drogba nem fetrengett és soha nem is hisztizett, igaz? Hulk simán klasszis lehet egy-két éven belül, ha nem hozzuk el, megérdemelnénk, hogy elmenjen valamelyik angol riválishoz, és utána meccsenként kétszer szétbombázza a kaput 35-ről...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Londoni Olimpia 2012

#894 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Én nem bánom ha Hulk helyett egy kicsit agyilag magasabb szinten álló játékos jönne. Látszik hogy, tipikus suttyó. 8)
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Londoni Olimpia 2012

#895 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha kiemeltük Oscart, akkor Hulkról is érdemes szólni pár szót. Eszméletlen a srác, olyan indulósebessége van és olyan fizikuma hogy nem igaz... mintha ötvözték volna Drogbat és Torrest. Gólpasszt adott, bár elég hisztisnek tűnt az egész meccsen - a sárgáját nem értem miért kapta, jogosan reklamált, hogy a 40 kilós egyiptomi gyerkőc lepattan róla mint egy zsák szar nem kellett nagyon löknie rajta.

Ezt a srácot várom egész nyáron, hogy megvegyük, noha nagyon csipázom Marint, így élőben látva Hulkot meggyőzött, kell ő a jobboldalunkra.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Londoni Olimpia 2012

#896 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Szvsz Húlk (u-t csak az érthetőség kedvéért hosszúztam) mindig így hallottam külföldi közvetítéseken (2-3 alkalom volt, igaz).
FA-nek meg csók h Beckham helyett nyaktalan Bellamy-t vittek ki, remélem a 14-es VB-re jutásukkal Azerbajdzsán fog ki kibabrálni.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Londoni Olimpia 2012

#897 Hozzászólás Szerző: marknagy »

alpar08 írta:
béla írta:Szerintem Hulk-nak kell mondani. Szinte az összes kommentátor így mondja...
Nem! Mivel a becenevét a zöld monstrumról kapta, és annak a nevét angolosan 'Hálk'-nak ejtik.

(ha Te magyar játékos lennél és vasember-nek becéznének, akkor nem 'íronman'-nak, hanem 'ájronmen'-nek ejtenék xD)
Akkor is Húlknak kell mondani. Portugál ajkú és ott így mondják. Lehet hogy az angolok máshogy (fogják) nevezik, de mindenhol csak Hulk.
We are the famous, the famous Chelsea!

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Londoni Olimpia 2012

#898 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

béla írta:Szerintem Hulk-nak kell mondani. Szinte az összes kommentátor így mondja...
Nem! Mivel a becenevét a zöld monstrumról kapta, és annak a nevét angolosan 'Hálk'-nak ejtik.

(ha Te magyar játékos lennél és vasember-nek becéznének, akkor nem 'íronman'-nak, hanem 'ájronmen'-nek ejtenék xD)
-=Kék vér=-

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Londoni Olimpia 2012

#899 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

A védelem gyengepontja Thiago Silva és Marcelo volt,az egyiptomiaknak pedig becsületükre váljon,h majdnem pontot raboltak és nem adták fel 3:0 után sem.

Oscar-ba nagyon tetszik,h nem akar cselbombákat tolni ha nem muszáj,próbál minél többet passzolni és látszik rajta,h technikás(mondjuk brazil).
Stone haxleader!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Londoni Olimpia 2012

#900 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Most kapcsoltam vissza a Vidi meccsről és... komolyan a brazilok ennyi hülyék hogy majdnem képesek egy 3 gólos előnyt leadni? És a védekezésük is sokszor abból áll hogy 3 ember visszasprintel a kapuja elé blokkolni.
We are the famous, the famous Chelsea!

Lezárt