Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#961 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pedig az alapozás a legfontosabb. Én el is basztam ezt a mentésemet ezzel a pihentetéssel [új játék volt és egy taktikát gyakorlok szóval nem kár érte], mert a középpályám az első bajnokin már a 60. percben 65%-os fittséggel rendelkezett...

Amit még nem értek, hogy a jobbhátvédeim fáradnak el legelőször. Pedig Iva munkabírása és állóképessége is jó... Majd megnézem egyszer hogy Srna hogy bírja, neki úgy tudom mindkettő értéke 20-as. Mondjuk lehet hozzátartozik, hogy szögleteknél, szabadrúgásoknál Iva fölmegy a kapu elé. Asszem megvan az ok. :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3621
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#962 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Én már játszottam pár FM-el, de egyikben se volt semmi jelentősége a felkészülésnek. Mondjuk ha vki olyan szórja ott a gólokat, akit alapból lehet eladtam volna és még nem öreg, akkor megtartom (ilyen volt egyszer Studge nálam)

Úgyis a legfontosabb hogy ki milyen erősségű (hány csillagos). Ritka egy 2 csillagos gólkirálysága, vagy egy 4 szenvedése

Magam részéről lehetőleg törlöm is ezeket a meccseket sokszor

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#963 Hozzászólás Szerző: Chester »

Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi minden Football Managerezőtől:

Ti hogy csináljátok meg a felkészülést? Hány hétig megy az alapozás, hány meccs, milyen erősségű ellenfelek, mennyire játszatjátok a "kezdőcsapatot" stb? Lehet hallok pár új és hasznos infót. :)

Én most kipróbáltam egy újítást, július elején kezdődne a szezon, a nagycsapat játékosait plusz egy hét pihire küldtem, a kicsikkel meg lejátszottam az alatt az egy hét alatt 4 meccset könnyebb csapatok ellen. Megnéztem ki hogy teljesített, és aki jól, azt játszattam amikor a nagyok játszottak. 5 edzőmeccs jött össze, Bayern, Hamburg és Napoli idegenben, Lyon és Porto hazain. A tv-s pénzek miatt én mindig szoktam meghívni nagycsapatokat, valamint ha meghívnak azt is elfogadom - ugye a bevétel miatt - , de tervezem, hogy a jövőben olyan 6-7 meccset tervezek, nagycsapat - kiscsapat sorrendben, végére hagyva a felkészülésnek a kiscsapatot [lehetőleg egy amatőr csapatot], hogy jól kitömve őket feljebb menjen a morál.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3621
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#964 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

undertow írta: Mivel ez teljesen legális ;) :
http://www.champman0102.co.uk/downloads ... ile&id=155" onclick="window.open(this.href);return false;

plusz:
http://www.champman0102.co.uk/downloads ... =file&id=3" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.champman0102.co.uk/downloads ... =file&id=1" onclick="window.open(this.href);return false;

ez még a klasszikus cm, mentes mindenféle sallangtól mint 3d engine, sajtó, team talk, túlvariált edzés... mondjuk nem tudom mennyire fog bejönni a már az fm-re átnevezett utódon felnőtt generációnak :)
Így már működik, köszi szépen!

Nemzeti csapatot nem lehet irányítani?
chaoskid18 írta:kérdésem az lenne hogy a -3.9.68 patch a cm hez honna tölthető le?
Itt linkelte be Undertow, a 2. link az

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#965 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

kérdésem az lenne hogy a -3.9.68 patch a cm hez honna tölthető le?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#966 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

rafanadal írta:2k11 szerintem jobb, bár a dunk contest és minden zsákolással kapcsolatos dolog a 13-ban jobban meg van csinálva.
Valamiért drunk contest-et olvastam. :D
Lehetne ilyen mód a következőben, akkor talán én is kipróbálnám. :D
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#967 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mister írta:Én is.Kinéztem magamnak és is a 1313-at,remélem nem lesz zátony a dologból mert nagy kár lenne érte.
csak pletyka szintjén merült fel, de állítólag egy spin-off élőszereplős SW-sorozathoz készült volna, spin-off-ként. mivel azt törölték, így a játék eseményét is újraírták, Bobba lett (volna, hivatalosan a) az új story főszereplője.
elvileg megvehető a licence, tehát még elkészülhet, de a LA volt dolgozói egyhangú nyilatkozata, hogy nincs a kiadására sok esély a sok kavarás, akadály miatt.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#968 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
Talmaszabi írta:Nem tudom, hogy hova illik legjobban, de nagyon nagy :D :D : (elsősorban azoknak, akik szokták nézni a magyar nyelvű nba közvetítéseket)

http://www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Bal ... szamolas-1" onclick="window.open(this.href);return false;

(az a beszólás a 4. negyed végén, amikor McGee vitte fel a labdát... :lol: )
Woooow, egész pofásan néz ki ez az NBA2k13, vizsgaidőszak után az első dolgom lesz, hogy megvegyem :D Nagyon régen toltam már PC-n NBA-t, de PS-en még nem, itt az ideje.
2k11 szerintem jobb, bár a dunk contest és minden zsákolással kapcsolatos dolog a 13-ban jobban meg van csinálva.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#969 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Talmaszabi írta:Nem tudom, hogy hova illik legjobban, de nagyon nagy :D :D : (elsősorban azoknak, akik szokták nézni a magyar nyelvű nba közvetítéseket)

http://www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Bal ... szamolas-1" onclick="window.open(this.href);return false;

(az a beszólás a 4. negyed végén, amikor McGee vitte fel a labdát... :lol: )
Woooow, egész pofásan néz ki ez az NBA2k13, vizsgaidőszak után az első dolgom lesz, hogy megvegyem :D Nagyon régen toltam már PC-n NBA-t, de PS-en még nem, itt az ideje.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#970 Hozzászólás Szerző: Mister »

Dante írta:
remélem a Star Wars 1313 helyett (ami az egyik legjobbnak ígérkező next gen játék) jönnek évente a disney-star wars szutykok, az agy mosott amerikaiaknak... barmoljanak csak szét mindent.

Én is.Kinéztem magamnak és is a 1313-at,remélem nem lesz zátony a dologból mert nagy kár lenne érte.
One Life,One Love,One Club

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#971 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem tudom, hogy hova illik legjobban, de nagyon nagy :D :D : (elsősorban azoknak, akik szokták nézni a magyar nyelvű nba közvetítéseket)

http://www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Bal ... szamolas-1" onclick="window.open(this.href);return false;

(az a beszólás a 4. negyed végén, amikor McGee vitte fel a labdát... :lol: )
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#972 Hozzászólás Szerző: Dante »

remélem a Star Wars 1313 helyett (ami az egyik legjobbnak ígérkező next gen játék) jönnek évente a disney-star wars szutykok, az agy mosott amerikaiaknak... barmoljanak csak szét mindent.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#973 Hozzászólás Szerző: Mister »

One Life,One Love,One Club

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3621
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#974 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Köszönöm szépen mindkettőtöknek, ha hazaérek megpróbálom!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#975 Hozzászólás Szerző: undertow »

BlueBlood1993 írta: Köszi szépen és erre tudsz vmit mondani?
BlueBlood1993 írta: Letöltöttem de ha újat akarok kezdeni akkor azt írja, hogy nincs elég rendszer memória...ez lehetetlen, csomó hely van még a gépemen. Vagy talán az új gépeken már nem fut el?
passz, nálam ilyen gond nem volt. install, patch, tapani patch és utolsó update. gond nélkül megy. nézz körül az oldalon ahonnan linkeltem, fórum is, szerintem találsz megoldást.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#976 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Rákerestem
Ezeket a lehetőségeket írták:
-Zárj be minden programot. Csak a játék fusson.
-Kompatibilitást állítsd 98-asra
-3.9.68 patch
-Right click 'My Computer' > Properties > Advanced > Performance Settings > Advanced and right at the bottom is says 'Virtual Memory', click the tab, click the 'No Paging File' box, click set, apply changes, restart computer and the enjoy a season or ten. (esetleg ha mond ez neked valamit próbáld ezt)
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3621
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#977 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

daw3 írta:
BlueBlood1993 írta: Letöltöttem de ha újat akarok kezdeni akkor azt írja, hogy nincs elég rendszer memória...ez lehetetlen, csomó hely van még a gépemen. Vagy talán az új gépeken már nem fut el?
Lehet, hogy én nem értek hozzá, de szerintem nincs elég RAM a gépedben.
Nem a merevlemezes memóriára gondol az tuti. :D
Nem hinnem hogy egy tobb mint 10 eves jatekhoz az en 3 eves gepem nem eleg jo de azer koszi :)

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#978 Hozzászólás Szerző: daw3 »

BlueBlood1993 írta: Letöltöttem de ha újat akarok kezdeni akkor azt írja, hogy nincs elég rendszer memória...ez lehetetlen, csomó hely van még a gépemen. Vagy talán az új gépeken már nem fut el?
Lehet, hogy én nem értek hozzá, de szerintem nincs elég RAM a gépedben.
Nem a merevlemezes memóriára gondol az tuti. :D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3621
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#979 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

undertow írta:
Mivel ez teljesen legális ;) :
http://www.champman0102.co.uk/downloads ... ile&id=155" onclick="window.open(this.href);return false;

plusz:
http://www.champman0102.co.uk/downloads ... =file&id=3" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.champman0102.co.uk/downloads ... =file&id=1" onclick="window.open(this.href);return false;

ez még a klasszikus cm, mentes mindenféle sallangtól mint 3d engine, sajtó, team talk, túlvariált edzés... mondjuk nem tudom mennyire fog bejönni a már az fm-re átnevezett utódon felnőtt generációnak :)
Köszi szépen és erre tudsz vmit mondani?
BlueBlood1993 írta: Letöltöttem de ha újat akarok kezdeni akkor azt írja, hogy nincs elég rendszer memória...ez lehetetlen, csomó hely van még a gépemen. Vagy talán az új gépeken már nem fut el?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#980 Hozzászólás Szerző: undertow »

BlueBlood1993 írta:
undertow írta:egyébként a cm0102-t, ami a sorozat legjobb darabja, teljesen ingyenessé tették és még aktuális update is van hozzá.
elküldenéd privátban azt az updatet? És mitől a legjobb?

Letöltöttem, megnézem majd, ha frissítettem.
Mivel ez teljesen legális ;) :
http://www.champman0102.co.uk/downloads ... ile&id=155" onclick="window.open(this.href);return false;

plusz:
http://www.champman0102.co.uk/downloads ... =file&id=3" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.champman0102.co.uk/downloads ... =file&id=1" onclick="window.open(this.href);return false;

ez még a klasszikus cm, mentes mindenféle sallangtól mint 3d engine, sajtó, team talk, túlvariált edzés... mondjuk nem tudom mennyire fog bejönni a már az fm-re átnevezett utódon felnőtt generációnak :)

Válasz küldése