Magyar válogatott

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Magyar válogatott

#881 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Hát ez lol :o jók voltunk szó se róla de azért nem kell elszállni mert a tegnapi svéd válogatott utcalány gyenge volt. de nem baj 95 óta újra megtudtuk verni őket. grat a fiúknak

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Magyar válogatott

#882 Hozzászólás Szerző: gerawba »

béla írta:
gerawba írta:Volt kint valaki srácok? Legalább 3 Chelsea mezest láttam D környékén.

Hatalmas volt, a 90. perc után a hangulat olyan volt, mint az állat, Liverpool-Olympiakosz BL meccsen láttam hasonló örjöngést, repültek előre az újságok meg minden :D :D :D Háhá, megérdemli aki nem jött ki, ezt évekig emlegetni fogják, még akkor is ha nem jutunk ki.

(amúgy csak zárójelben, hogy milyenek a skandinávok, a végén az utcán a svéd szurkolók tapsoltak minket szurkolókat.... na meg 3 svéd csajjal a metrón elvoltunk, nagyon kedves nép :D 8) )
Én kint voltam,és nem rég értem haza,mert ütköztünk,és két óra volt mire a kijött egy sündőr...

Amúgy akikkel én mentem,azok közt volt egy Chelsea-mezes.Régi(még Umbro) meze volt.

Amúgy melyik szektorban voltál? Mert az újságok legjobban a hátam mögül röpködtek :DD
Hehe :D
Ma a D-ben voltam (D jobb vhol a 10. sor könrnyékén). Igazából láttam egy idei második számú mezes embert (az a börtönös fekete), a többi az sima alap kékben volt, de ha jól emlékszem nem régi fajta, hanem adidas mind.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Magyar válogatott

#883 Hozzászólás Szerző: béla »

gerawba írta:Volt kint valaki srácok? Legalább 3 Chelsea mezest láttam D környékén.

Hatalmas volt, a 90. perc után a hangulat olyan volt, mint az állat, Liverpool-Olympiakosz BL meccsen láttam hasonló örjöngést, repültek előre az újságok meg minden :D :D :D Háhá, megérdemli aki nem jött ki, ezt évekig emlegetni fogják, még akkor is ha nem jutunk ki.

(amúgy csak zárójelben, hogy milyenek a skandinávok, a végén az utcán a svéd szurkolók tapsoltak minket szurkolókat.... na meg 3 svéd csajjal a metrón elvoltunk, nagyon kedves nép :D 8) )
Én kint voltam,és nem rég értem haza,mert ütköztünk,és két óra volt mire a kijött egy sündőr...

Amúgy akikkel én mentem,azok közt volt egy Chelsea-mezes.Régi(még Umbro) meze volt.

Amúgy melyik szektorban voltál? Mert az újságok legjobban a hátam mögül röpködtek :DD

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#884 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Pilgrim írta:jaj istenem -.-" "megtudjuk verni a svédeket", " ez a magyar válogatott fel tudja venni a versenyt a svédekkel" : DDD annyira unalmas már a duma. úgy kap ez a megyei másodosztályú válogatott egy ötöst mint a sz*r. ha nem hagyták volna abba anno a Bozsik-programot akkor tényleg feltudnánk venni a versenyt a svédekkel.
Nyilasi Tibort edzőnek és a Bozsik-programot vissza!
Lol ezt most olvasom :D 8)

Amúgy van Bozsik program megint...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Magyar válogatott

#885 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Egyetek, svéd majmok! Gerawba, hát sajna azért nem voltunk kint, mert szép árak voltak egy ilyen színvonalú meccshez képest.
A többieknek meg, tiszta vicc, amit leműveltek. Oké, én írtam a tippmix topikba, hogy érdemes-e megtenni a svédeket nagy pénzzel - DE! HA megtettem volna őket, akkor is ujjongok a magyar góloknál, és szurkolok a mieinknek! Nem pedig ez a mentalitás, hogy úgysem jutunk tovább, hiába nyertünk, stb stb. Telhetetlen banda.


Kultúráltan!

paco83

tru23

Re: Magyar válogatott

#886 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Csak ismételni tudom magam. Kint voltam az összes EB meccsen, és pont most nem... Sajnos szétszéledt a társaság.

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Magyar válogatott

#887 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Talmaszabi írta: Már ne is haragudj, de Stieber a Mainz egyik legjobbja és tavaly a német másodosztályban is remekelt. Amióta elment, az Aachen a kiesőzónában szerencsétlenkedik. Attól, hogy nem sikerült a legjobban a bemutatkozása (bár amikor Koman emelhetett az üres kapura, úgy emlékszem ő volt a spíler a balon), de én szívesebben nézem, mint a Koltai féle bandát. Szerintem kicsit még várjál a véleményformálással, több meccsen is látni kell. Nem véletlen, hogy nagyon sokat a válogatottba követelték.
Egyébként is, ha visszaemlékszünk és Dzsudzsákot is a válogatottban eltöltött első két éve alapján ítéltük volna meg anélkül, hogy láttuk volna játszani a PSV-ben, senki sem gondolta volna, hogy 10 millió eurós játékos. :wink:
Dzsudzsák sosem húzta vissza a lábát gólhelyzetben....és nem, nem haragszom :) Abban igazad van, hogy várni kell még, de elsőre nem jött be a mentalitása. Lehet olyan lesz aki klub szinten nagy spíler, a válogatottba meg nulla, de még korai temetnem :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Kenobi 2011. szeptember 2., péntek 22:51-kor.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Magyar válogatott

#888 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Volt kint valaki srácok? Legalább 3 Chelsea mezest láttam D környékén.

Hatalmas volt, a 90. perc után a hangulat olyan volt, mint az állat, Liverpool-Olympiakosz BL meccsen láttam hasonló örjöngést, repültek előre az újságok meg minden :D :D :D Háhá, megérdemli aki nem jött ki, ezt évekig emlegetni fogják, még akkor is ha nem jutunk ki.

(amúgy csak zárójelben, hogy milyenek a skandinávok, a végén az utcán a svéd szurkolók tapsoltak minket szurkolókat.... na meg 3 svéd csajjal a metrón elvoltunk, nagyon kedves nép :D 8) )
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6376
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Magyar válogatott

#889 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Patrik17 írta: BIG LÁJK.
Akármivan az a szar.
Ha nyerünk,úgyis kiesünk,szarok vagyunk,szerencsénk volt.
Ha kikapunk. akkor mindenki ezt már megmondta előre és szarok vagyunk.
Igen, hát ez már csak így van, ilyen a magyar mentalitás. :)
Nagy grat a srácoknak, hogy ilyen sok sérülttel meg tudták nyerni a meccset, de ahogy lent írták, sok esély nincs a továbbjutásra, de a remény még él és én bízom a második helyben.

Saját gondolatfuttatás: egálban vagyunk pontok tekintetében, de eggyel több a meccsszámunk, a gólkülönbségünk is rosszabb, plusz vszeg a svédek is megtömik 4-5 góllal a san marinoiakat, tehát így még távolabb leszünk a GK terén tőlük, ezért a svédeknek legjobb esetben (számunkra) 1 pontot kell szerezniük a finnek ellen és ki kell kapniuk a hollandoktól, de ez csak akkor eredményezhet továbbjutást, ha legyőzzük a finneket és Moldovát. Így több ponttal továbbjuthatnánk, hát nincs rá nagy sansz, főleg hogy a június 6-án Svédország - Finnország 5-0.
Kenobi írta: Stiebert vagy kit remélem nagyon soká engedik megint a válogatott közelébe.
Már ne is haragudj, de Stieber a Mainz egyik legjobbja és tavaly a német másodosztályban is remekelt. Amióta elment, az Aachen a kiesőzónában szerencsétlenkedik. Attól, hogy nem sikerült a legjobban a bemutatkozása (bár amikor Koman emelhetett az üres kapura, úgy emlékszem ő volt a spíler a balon), de én szívesebben nézem, mint a Koltai féle bandát. Szerintem kicsit még várjál a véleményformálással, több meccsen is látni kell. Nem véletlen, hogy nagyon sokat a válogatottba követelték.
Egyébként is, ha visszaemlékszünk és Dzsudzsákot is a válogatottban eltöltött első két éve alapján ítéltük volna meg anélkül, hogy láttuk volna játszani a PSV-ben, senki sem gondolta volna, hogy 10 millió eurós játékos. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szabi 2011. szeptember 2., péntek 22:48-kor.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Magyar válogatott

#890 Hozzászólás Szerző: kiki »

tru23 írta:Istenem, de most mondd meg, mi segít azokon a félkegyelműeken ilyen hozzáállással?

De tényleg, nézd meg a reakciókat: Gólt kapunk -> válogatott szar, semmit nem érünk, monnyunk le

nyerünk -> á pfff, minek nyertünk, szarok vagyunk, semmi értelme.

Behányok. :)

Baromi szegényes élete lehet, aki képtelen kellően értékelni egy ekkora pillanatot, ekkora győzelmet. 8)
én is egyetértek ezzel, szerintem szánalmas, hogy nem lehet értékelni egy ekkora sikert.
Az utobbi évek legnagyobb magyar győzelme, legalábbis amióta meccset nézek, ekkora diadalt még nem láttam a válogatottól.
/komolyan szerintem néhányan a svédeknek szurkoltak, hogy hadd arcoskodjanak itt a fórumon, hogy ŐK megmondták :?

Már nem is merek felnézni nso-ra, mert szétsz*pkonak majd mindenkit, mert 4 év alatt nyertünk 2-5 tétmeccset. Hadd ne értékeljük túl h szarok a svédek, fáradtak, arcoskodnak, passz
ez is elképesztő hozzáállás és nézőpont :shock:
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Magyar válogatott

#891 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

..és nyert Anglia is :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9641
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Magyar válogatott

#892 Hozzászólás Szerző: Bubi »

moldviii írta:
Bubi írta:Hihetetlen jo Hollandia, ismet. Oke, hogy San Marino gyenge, viszont az magaert beszel, hogy 7-0as allasnal a 70. percben (csere nelkul a hollandok) meg mindig nem tudta san marino kihozni a labdat 25 meternel messzebb a kapujuktol, szabalyosan. Elkepesztoen agressziven letamadtak oket... Oromfoci:)

Már 10-0, nem semmi szegény San Marino. :lol:
11-0 a vege, Winjadum is betalalt:) Beszaras
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1685
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Magyar válogatott

#893 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Bubi írta:Hihetetlen jo Hollandia, ismet. Oke, hogy San Marino gyenge, viszont az magaert beszel, hogy 7-0as allasnal a 70. percben (csere nelkul a hollandok) meg mindig nem tudta san marino kihozni a labdat 25 meternel messzebb a kapujuktol, szabalyosan. Elkepesztoen agressziven letamadtak oket... Oromfoci:)

Már 10-0, nem semmi szegény San Marino. :lol:

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Magyar válogatott

#894 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

óóóó ez az,végig izguéltam az egészet,és eléggé bíztam a srácokban,egyik haverom mondta de ne legyél ideges 0-5-nél,és tessék,harcoltunk,és megérdemeltük,KÖSZÖNJÜK EZT AZ ÖRÖMÖT!!!!!!!!
Lehet nem jutunk tovább,de jó látni az akaratot és a játékot :wink:
Stone haxleader!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9641
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Magyar válogatott

#895 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hihetetlen jo Hollandia, ismet. Oke, hogy San Marino gyenge, viszont az magaert beszel, hogy 7-0as allasnal a 70. percben (csere nelkul a hollandok) meg mindig nem tudta san marino kihozni a labdat 25 meternel messzebb a kapujuktol, szabalyosan. Elkepesztoen agressziven letamadtak oket... Oromfoci:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Magyar válogatott

#896 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

tru23 írta:Istenem, de most mondd meg, mi segít azokon a félkegyelműeken ilyen hozzáállással?

De tényleg, nézd meg a reakciókat: Gólt kapunk -> válogatott szar, semmit nem érünk, monnyunk le

nyerünk -> á pfff, minek nyertünk, szarok vagyunk, semmi értelme.

Behányok. :)

Eddig minden hazai EB selejtezőn kint voltam, és pont most nem... pont most... Majdnem elsírtam magam Rudolf góljánál. Baromi szegényes élete lehet, aki képtelen kellően értékelni egy ekkora pillanatot, ekkora győzelmet. 8)

EDIT: Igen, leginkább Pilgrimnek szólt, de egysejtűnek hiába magyarázok. Inkább adjatok egy fegyvert, többet ér.
BIG LÁJK.
Akármivan az a szar.
Ha nyerünk,úgyis kiesünk,szarok vagyunk,szerencsénk volt.
Ha kikapunk. akkor mindenki ezt már megmondta előre és szarok vagyunk.

tru23

Re: Magyar válogatott

#897 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Istenem, de most mondd meg, mi segít azokon a félkegyelműeken ilyen hozzáállással?

De tényleg, nézd meg a reakciókat: Gólt kapunk -> válogatott szar, semmit nem érünk, monnyunk le

nyerünk -> á pfff, minek nyertünk, szarok vagyunk, semmi értelme.

Behányok. :)

Eddig minden hazai EB selejtezőn kint voltam, és pont most nem... pont most... Majdnem elsírtam magam Rudolf góljánál. Baromi szegényes élete lehet, aki képtelen kellően értékelni egy ekkora pillanatot, ekkora győzelmet. 8)

RUDOLF 10 MOTM

EDIT: Igen, leginkább Pilgrimnek szólt, de egysejtűnek hiába magyarázok. Inkább adjatok egy fegyvert, többet ér.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tru23 2011. szeptember 2., péntek 21:51-kor.

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Magyar válogatott

#898 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Kenobi írta: Egyébként a svédek ugyanolyan szarok mint eddig voltak, csak lehet most nem lesz mákjuk se, jó lenne de messze még a vége.
Na, nem lett mákjuk. :) Stiebert vagy kit remélem nagyon soká engedik megint a válogatott közelébe.

Szép volt fiúk!!!! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kenobi 2011. szeptember 2., péntek 21:55-kor.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Magyar válogatott

#899 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Megvan! Szép volt fiúk! Továbbjutni nem fogunk, de ez akkor is szép volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Magyar válogatott

#900 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

pilgrim írta:úgy kap ez a megyei másodosztályú válogatott egy ötöst mint a sz*r.
muhaha.
és most biztos otthon te vered a melled a legjobban.



WÁHÁHÁHÁ.
kihagyott büntető.kihagyott ziccerek.Dzsudzsák, Gera, Juhász, Vanczák, Lázár és szalai nélkül.... IGEN,VÉGRE

Válasz küldése