Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#781 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

ChesterB írta:Döntésem végleges addig, amíg meg nem szűnik ez a pénzügyi kupleráj ebben a sportágban, úgyhogy én magamban lemondtam a fociról, és az a durva, hogy egyáltalán nem hiányzik. Legalább több időm lesz az NFL-re.
Ezek szerint nem vagy igazi chelsea-i drukker.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#782 Hozzászólás Szerző: Chester »

Döntésem végleges addig, amíg meg nem szűnik ez a pénzügyi kupleráj ebben a sportágban, úgyhogy én magamban lemondtam a fociról, és az a durva, hogy egyáltalán nem hiányzik. Legalább több időm lesz az NFL-re.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Chat

#783 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Sajnálom, sokan örülnénk, ha ez egy múló érzés lenne. Azért ha ez így marad, akkor az idei tippversenyt átnevezhetnénk ChesterB emléktornára :D
They do now.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chat

#784 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hát ezt kicsit durva volt így olvasni, bár abszolút jogos és meg lehet érteni az álláspontodat, mondjuk én sajnálnám, ha nem gondolnád meg magad.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#785 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Nem tudja valaki mi lett/hol van ChesterB? A WBA meccs óta nem volt aktív se a fórumon, se nst-n.
Gera egy okos ember, leírta a dolog nagy részét.

Nem nézek már klubfocit, se a Chelsea-t, se mást, egyszerűen taszít az egész, egy nyomorult excell liga lett ebből a sportágból, és már az egész üzlet mintsem sport. Amióta megvettük Pedrot, az nálam végleg betette a kaput, azóta nem is követtem semmilyen focival kapcsolatos hírt, most látom csak, hogy kiket igazoltunk meg mit játszottunk, hát, nem siránkozom a döntésemért... :roll:

A továbbiakban ha nézek is focit, az max válogatott foci lesz, amit nem b*szott tönkre a pénz, és még megvan benne a "sport", ami a klubfutballban, úgy tűnik, már nincs. A Britannia szerkesztőségéből is kiléptem emiatt két hete. Az NFL is tele van pénzzel, mégis inkább tűnik sportnak mintsem üzletnek, ezt a fociban nem látom. Most néztem meg, hogy az elmúlt két hétben milyen igazolások voltak, jó isten. Na meg a kedvencem, amit a sok Fonatos egyöntetűen hangoztat, hogy nem éri meg az EL-ben teljesíteni, mert a bajnoki 6-7. hely több pénzt hoz, hát elmennek a tradíciókkal teli k*rva anyjukba. :D :D :D

Nem kell sok ahhoz, hogy a BL-ben is az legyen, hogy a B csapat megy ki egy Basel elleni csoportmeccsre, mert hétvégén fogadjuk a Bournemouth-t, kabaré az egész (apropó, a BL sorsolást meg se néztem még, de nem is érdekel). Meg, hogy itt a fórum nagy része leírta, hogy igazolni kéne, pedig egyikőnk sem a Chelsea edzője, így nyilvánvalóan kussolnunk kéne, erre fel jött 3 pánikigazolás. Mi a f*szt csináltak ezek 3 hónapig? Erre kapják azt a kibeb*szott sok pénzt a megfigyelők, edzők és sportigazgatók, meg a bánat tudja kik? Tragikomédia, komolyan mondom.

Hogy ettől divat vagyok-e (esbalának biztos, de remélem ő inkább örül annak, hogy nem vagyok aktív, minthogy kárörvend) vagy nem, megmondom őszintén, lesz*rom, de én, ebben a formában nem kívánom a szabadidőmet a klubfocira rááldozni.

Ez egy gyönyörű komment volt rafanadal részéről, összefoglalja a fent leírtakat:
rafanadal írta:
Николаевич írta: Mert?

Azért van sok pénz a fociban mert sok száz millió embert érdekel akik tömik bele a pénzt.
Es azert van a BL-ben lassan 4-5 kompetitiv csapat, mert a tobbi nem birja felvenni a versenyt veluk penzugyileg. Es azert igazolunk kinai meg tudja faszom hova valosi jatekosokat, mert a jatektudasuk megfelelo es nem a kinai piacot akarjuk megszerezni magunkenak. Itt is lassan mar minden csak uzlet es penz. Kezd eltavolodni a valos versenyhelyzettol es a sporttol.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chat

#786 Hozzászólás Szerző: gerawba »

marknagy írta:Nem tudja valaki mi lett/hol van ChesterB? A WBA meccs óta nem volt aktív se a fórumon, se nst-n.
Szerintem a saját egészsége érdekében egy ideig szünetelteti az egész Chelsea meg meccsnézés témát. Bölcs ember.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#787 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Nem tudja valaki mi lett/hol van ChesterB? A WBA meccs óta nem volt aktív se a fórumon, se nst-n.
We are the famous, the famous Chelsea!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#788 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

A tippjátékban pluszpontért nem lehetne megtippelni, hogy ezúttal kit fognak kiállítani? :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#789 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
rafanadal írta:
Norbertoo írta: Teljesen más a két ember szerintem:
Messinek nem kell különösebben megerőltetnie magát, hogy "jól" teljesítsen, neki ez természetesen jön a tudásából - vagy a génmanipulációjából (gyanítom a kevés sérülésének ehhez köze van) -, ezért is ilyen "laza" ezeken az átadókon. Nem erőltette túl magát.
Ronaldo mögött pedig eszméletlen sok edzésmunka, odaadás és nélkülözés van. Ő lényegében felküzdötte magát a csúcsra, így minden egyes egyéni elismerésnek és címnek úgy örül, mintha hat vb-t nyert volna meg egyszerre. Más kérdés, hogy ez sokszor visszaüt a viselkedésében (frusztráció, önzőség, önováció).
En emberi szempontbol hasonlitottam ossze oket. Mig Messi zsebre dugott kezel "laza" es nem veszi at a dijat, mert kikapott a csapata es a toke tele van mindennel es hasonlo jelensegek addig Ronaldo korhazakba jar es az utcan alcazva focizik es azert meglatszik a viselkedesuket tekintve, hogy ki melyik kasztbol erkezett. Ugyebar egyiknek kicsi koratol fogva kinyaltak a hatso felet, a masik meg ahogy te is mondtad a porbol kuzdotte fel magat.
Rafa már bocs, de f*szságot beszélsz.
1) Messi is csóró volt, csak hogy tudd, közel sem Kaká féle újgazdag családban nőtt fel. Elég lenne logikusan gondolkoznod, szerinted ha pénzesek lettek volna, akkor eljöttek volna Barcelonaba, hogy a klub állja a kemény havi 900 dolláros (vagy nem tudom mennyi pontosan) kezelés költségeit?
2) Az egy Nike reklám/promóció volt, ilyenből Messivel is csináltak már rengeteget...
3) Nyilván Messi is ugyanúgy jótékonykodik stb. (csak esetleg ő nem veri akkora nagy dobra, mint CR...) Én inkább arról szeretnék tudni amúgy, amit nem kap fel így a média, meg nem írja ki a saját facebookjára/twitterére a játékos, mert az ilyeneknek mindig ilyen "ön-PR növelés szaga" van...

rafanadal írta: Ronaldo meg 7.4 milliot a foldrenges aldozatainak
Igen, ez az a hír, amiről aztán gyorsan kiderült, hogy kamu.
rafanadal írta:Ronaldo ugy ment el probajatekokra, mint egy senki, nem ugy mint Maradona unokaoccse vagy akarkije is neki Messi.
Te miről beszélsz?
Kicsit bekavart neked szerintem Aguero gyereke: az apja ugye Aguero, a nagyapja Maradona, a keresztapja meg Messi.
Messi annyira rokon Maradonával, mint CR Eusebioval. Nem is tudom honnan szedsz ilyen képtelenségeket, csak legalább ne érvelnél hülyeségekkel/hamis tényekkel, mert amit írtál annak sok valóságalapja nincsen.
OK, elfogadom es koszi a javitasokat. Lehet mar keverem a sok infot. A lenyeg egy es ezt a vilag ugy mar nagyjabol egyhanguan elfogadta: sportemberi nagysagat illetoleg es mint peldakep Ronaldo a modern foci embere es nem Messi. Errol beszeltem es ezt akarom alatamasztani, a hogyan, a mikent es miert azok reszletkerdesek.

Egyebkent kicsit a Nadal-Federer paroshoz tudnam oket hasonlitani. Federer a hatalmas tehetseg, Nadal a munkas ember. Csak annyi a kulonbseg, hogy Federer es Nadal egyarant minden alkalommal pozitivan jelennek meg a mediaban, mig ez a focis parosrol nem mondhato el.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chat

#790 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:
Norbertoo írta: Teljesen más a két ember szerintem:
Messinek nem kell különösebben megerőltetnie magát, hogy "jól" teljesítsen, neki ez természetesen jön a tudásából - vagy a génmanipulációjából (gyanítom a kevés sérülésének ehhez köze van) -, ezért is ilyen "laza" ezeken az átadókon. Nem erőltette túl magát.
Ronaldo mögött pedig eszméletlen sok edzésmunka, odaadás és nélkülözés van. Ő lényegében felküzdötte magát a csúcsra, így minden egyes egyéni elismerésnek és címnek úgy örül, mintha hat vb-t nyert volna meg egyszerre. Más kérdés, hogy ez sokszor visszaüt a viselkedésében (frusztráció, önzőség, önováció).
En emberi szempontbol hasonlitottam ossze oket. Mig Messi zsebre dugott kezel "laza" es nem veszi at a dijat, mert kikapott a csapata es a toke tele van mindennel es hasonlo jelensegek addig Ronaldo korhazakba jar es az utcan alcazva focizik es azert meglatszik a viselkedesuket tekintve, hogy ki melyik kasztbol erkezett. Ugyebar egyiknek kicsi koratol fogva kinyaltak a hatso felet, a masik meg ahogy te is mondtad a porbol kuzdotte fel magat.
Rafa már bocs, de f*szságot beszélsz.
1) Messi is csóró volt, csak hogy tudd, közel sem Kaká féle újgazdag családban nőtt fel. Elég lenne logikusan gondolkoznod, szerinted ha pénzesek lettek volna, akkor eljöttek volna Barcelonaba, hogy a klub állja a kemény havi 900 dolláros (vagy nem tudom mennyi pontosan) kezelés költségeit?
2) Az egy Nike reklám/promóció volt, ilyenből Messivel is csináltak már rengeteget...
3) Nyilván Messi is ugyanúgy jótékonykodik stb. (csak esetleg ő nem veri akkora nagy dobra, mint CR...) Én inkább arról szeretnék tudni amúgy, amit nem kap fel így a média, meg nem írja ki a saját facebookjára/twitterére a játékos, mert az ilyeneknek mindig ilyen "ön-PR növelés szaga" van...

rafanadal írta: Ronaldo meg 7.4 milliot a foldrenges aldozatainak
Igen, ez az a hír, amiről aztán gyorsan kiderült, hogy kamu.
rafanadal írta:Ronaldo ugy ment el probajatekokra, mint egy senki, nem ugy mint Maradona unokaoccse vagy akarkije is neki Messi.
Te miről beszélsz?
Kicsit bekavart neked szerintem Aguero gyereke: az apja ugye Aguero, a nagyapja Maradona, a keresztapja meg Messi.
Messi annyira rokon Maradonával, mint CR Eusebioval. Nem is tudom honnan szedsz ilyen képtelenségeket, csak legalább ne érvelnél hülyeségekkel/hamis tényekkel, mert amit írtál annak sok valóságalapja nincsen.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#791 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:
Hawaii írta: Szerencsére Messi sosem szokott jótékonykodni, kórházba sem jár soha, az UNICEF-nek sem adományozott épp pár hete 4 millió eurót... Ez utóbbi sokkal nagyobb segítség, mint az utcán focizgatni és hajléktalant játszani.

Sosem értettem ezt a hozzáállást, hogy attól mitől lesz vki nagyobb tiszteletben tartva, hogy anyagi háttér nélkül nőtt fel. Ez inkább a szülők érdeme, hogy még pénz szűkében is járatták a gyereküket edzésre. Az meg nem érv, hogy Ronaldo azért ennyire öntelt, mert szegény családban nőtt fel.

A másik meg, hogy te tényleg azt hiszed, hogy a siker csak úgy Messi ölébe hullott? Rengeteg meló van abban, hogy ő ma a világ legsikeresebb és talán a legjobb focistája.
Ronaldo meg 7.4 milliot a foldrenges aldozatainak es sosem lattad azokat a negativumokat csinalni ot, mint Messit.

Azert nagyobb erdem, mert o ha kicsit utanaolvasol hogyan jutott el a Sportingba akkor azert az egy kicsit mas erdem, mint Maradona kozeli rokonsagabol elindulni. Lenyegeben "csak" fociznod kell es ok elintezik neked az akademiat. Ronaldo ugy ment el probajatekokra, mint egy senki, nem ugy mint Maradona unokaoccse vagy akarkije is neki Messi. Feel the difference. Senki nem mondta tovabbra sem, hogy az olebe hullott, most mar harmadjara irom le. En csak arrol beszelek, hogy Ronaldo tobbet tett erte, foleg a kiindulopontnal.

Szerk.: egyebkent meg nemreg jelent meg egy lista a "legjotekonyabb es peldamutatobb" sportolokkal es lass csodat ki az elso helyezett es ki nincs benne a top 20-ban. Mivel en hoztam fel gondolom nem nehez kitalalni kit takar a ket pozicio.
Nem írtad így konkrétan, hogy az ölébe hullott volna Messinek a siker, de utaltál rá, hogy szinte semmit sem kellett tennie érte, mert "kinyalták a seggét".

Lehet, hogy nem csinálja azokat a negatívumokat, mint Messi, de csinál helyette mást: hisztizik, meg folyamatosan bevágja ezt a baromi unszimpatikus öntelt, önelégült fejet. Engem ez rohadtul idegesít benne. Meg, amikor meccsen is véletlenül ígéretes helyzetben nem kapja meg a labdát, hanem a társ lövi el helyette, akkor olyan hisztirohamot kap, mint egy 2 éves kislány, akinek csikar a hasa. Elhiszem, hogy mérges ilyenkor, de rajta kívül van még 9 mezőnyjátékos, akiknek ugyanannyi joguk van kapura lőni, mint neki.

Egyébként attól, mert vkinek a vkije vagy, az pont, hogy hátrány is lehet, mint pl Lampardnál. Neki fiatalként folyamatosan azt mondogatták, hogy egy nagy sz@r, és hogy sosem lesz olyan jó, mint az apja, de aztán így utólag meg látható, hogy simán túlszárnyalta az apját. Csak azt akarom ebből kihozni, hogy nem biztos, hogy akkora előny ám az, ha van egy híres felmenőd, mert akkor nyilván többet is várnak el tőled. Messi meg azt hiszem bebizonyította már párszor, hogy nem azért ilyen jó játékos, mert rokona Maradonanak. Egyébként, ha tehetséges játékos vagy, akkor indulhatsz bárhonnan, mert előbb-utóbb úgyis felfedeznek, mivel gyakorlatilag mindenhol vannak megfigyelői az ilyen tipikus nevelőegyesületeknek, mint pl a Sporting, Benfica, WHU, stb.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#792 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hawaii írta: Szerencsére Messi sosem szokott jótékonykodni, kórházba sem jár soha, az UNICEF-nek sem adományozott épp pár hete 4 millió eurót... Ez utóbbi sokkal nagyobb segítség, mint az utcán focizgatni és hajléktalant játszani.

Sosem értettem ezt a hozzáállást, hogy attól mitől lesz vki nagyobb tiszteletben tartva, hogy anyagi háttér nélkül nőtt fel. Ez inkább a szülők érdeme, hogy még pénz szűkében is járatták a gyereküket edzésre. Az meg nem érv, hogy Ronaldo azért ennyire öntelt, mert szegény családban nőtt fel.

A másik meg, hogy te tényleg azt hiszed, hogy a siker csak úgy Messi ölébe hullott? Rengeteg meló van abban, hogy ő ma a világ legsikeresebb és talán a legjobb focistája.
Ronaldo meg 7.4 milliot a foldrenges aldozatainak es sosem lattad azokat a negativumokat csinalni ot, mint Messit.

Azert nagyobb erdem, mert o ha kicsit utanaolvasol hogyan jutott el a Sportingba akkor azert az egy kicsit mas erdem, mint Maradona kozeli rokonsagabol elindulni. Lenyegeben "csak" fociznod kell es ok elintezik neked az akademiat. Ronaldo ugy ment el probajatekokra, mint egy senki, nem ugy mint Maradona unokaoccse vagy akarkije is neki Messi. Feel the difference. Senki nem mondta tovabbra sem, hogy az olebe hullott, most mar harmadjara irom le. En csak arrol beszelek, hogy Ronaldo tobbet tett erte, foleg a kiindulopontnal.

Szerk.: egyebkent meg nemreg jelent meg egy lista a "legjotekonyabb es peldamutatobb" sportolokkal es lass csodat ki az elso helyezett es ki nincs benne a top 20-ban. Mivel en hoztam fel gondolom nem nehez kitalalni kit takar a ket pozicio.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#793 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Hawaii írta:
A másik meg, hogy te tényleg azt hiszed, hogy a siker csak úgy Messi ölébe hullott? Rengeteg meló van abban, hogy ő ma a világ legsikeresebb és talán a legjobb focistája.
Mint ahogy Rafa is írta (sikerült azt a részt pont kihagynod), itt nem Messi edzőmunkája van negatívan említve, hanem Ronaldoé pozitívan. Minden profi focista mögött rengeteg edzésmunka van. Ezen rengeteget könnyít, ha alapból is szupertehetség az illető (Messi vagy Hazard). Lampard saját magáról bevallotta, hogy sosem tartotta magát valami nagy tehetségnek, ezért szorgalommal és rengeteg munkával pótolta ezt a hiányosságát.
Csupán annyi volt a lényeg, hogy ha Ronaldo nem rendelkezne ilyen hozzáállással, nem emlegetnék őt egy lapon Messivel.

Zalán

Re: Chat

#794 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Én ehhez az egész Messi-CR témához annyit szólnék, h én jobban kedvelem CR-t de mindenkinek szíve joga.
https://www.looktothestars.org/news/141 ... -gone-good" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez talán nem utcán focizgatás

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#795 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:
Norbertoo írta: Teljesen más a két ember szerintem:
Messinek nem kell különösebben megerőltetnie magát, hogy "jól" teljesítsen, neki ez természetesen jön a tudásából - vagy a génmanipulációjából (gyanítom a kevés sérülésének ehhez köze van) -, ezért is ilyen "laza" ezeken az átadókon. Nem erőltette túl magát.
Ronaldo mögött pedig eszméletlen sok edzésmunka, odaadás és nélkülözés van. Ő lényegében felküzdötte magát a csúcsra, így minden egyes egyéni elismerésnek és címnek úgy örül, mintha hat vb-t nyert volna meg egyszerre. Más kérdés, hogy ez sokszor visszaüt a viselkedésében (frusztráció, önzőség, önováció).
En emberi szempontbol hasonlitottam ossze oket. Mig Messi zsebre dugott kezel "laza" es nem veszi at a dijat, mert kikapott a csapata es a toke tele van mindennel es hasonlo jelensegek addig Ronaldo korhazakba jar es az utcan alcazva focizik es azert meglatszik a viselkedesuket tekintve, hogy ki melyik kasztbol erkezett. Ugyebar egyiknek kicsi koratol fogva kinyaltak a hatso felet, a masik meg ahogy te is mondtad a porbol kuzdotte fel magat.
Szerencsére Messi sosem szokott jótékonykodni, kórházba sem jár soha, az UNICEF-nek sem adományozott épp pár hete 4 millió eurót... Ez utóbbi sokkal nagyobb segítség, mint az utcán focizgatni és hajléktalant játszani.

Sosem értettem ezt a hozzáállást, hogy attól mitől lesz vki nagyobb tiszteletben tartva, hogy anyagi háttér nélkül nőtt fel. Ez inkább a szülők érdeme, hogy még pénz szűkében is járatták a gyereküket edzésre. Az meg nem érv, hogy Ronaldo azért ennyire öntelt, mert szegény családban nőtt fel.

A másik meg, hogy te tényleg azt hiszed, hogy a siker csak úgy Messi ölébe hullott? Rengeteg meló van abban, hogy ő ma a világ legsikeresebb és talán a legjobb focistája.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#796 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Norbertoo írta: Teljesen más a két ember szerintem:
Messinek nem kell különösebben megerőltetnie magát, hogy "jól" teljesítsen, neki ez természetesen jön a tudásából - vagy a génmanipulációjából (gyanítom a kevés sérülésének ehhez köze van) -, ezért is ilyen "laza" ezeken az átadókon. Nem erőltette túl magát.
Ronaldo mögött pedig eszméletlen sok edzésmunka, odaadás és nélkülözés van. Ő lényegében felküzdötte magát a csúcsra, így minden egyes egyéni elismerésnek és címnek úgy örül, mintha hat vb-t nyert volna meg egyszerre. Más kérdés, hogy ez sokszor visszaüt a viselkedésében (frusztráció, önzőség, önováció).
En emberi szempontbol hasonlitottam ossze oket. Mig Messi zsebre dugott kezel "laza" es nem veszi at a dijat, mert kikapott a csapata es a toke tele van mindennel es hasonlo jelensegek addig Ronaldo korhazakba jar es az utcan alcazva focizik es azert meglatszik a viselkedesuket tekintve, hogy ki melyik kasztbol erkezett. Ugyebar egyiknek kicsi koratol fogva kinyaltak a hatso felet, a masik meg ahogy te is mondtad a porbol kuzdotte fel magat.
almos írta:
Norbertoo írta:Ronaldo mögött pedig eszméletlen sok edzésmunka, odaadás és nélkülözés van. Ő lényegében felküzdötte magát a csúcsra, így minden egyes egyéni elismerésnek és címnek úgy örül, mintha hat vb-t nyert volna meg egyszerre. Más kérdés, hogy ez sokszor visszaüt a viselkedésében (frusztráció, önzőség, önováció).
Mintha Messi nem edzene legalább olyan keményen, mint bárki más profi focista. Egy dolog a tehetség, de kemény munka nélkül semmit sem ér. Ha Messi is csak eljárna edzésekre és lógatná a heréit, akkor nem itt tartana.
Senki nem mondta, hogy Messi nem edzene. Itt Ronaldo volt pozitivan kiemelve, nem Messi negativan. Azt pedig ketsegtelen tagadni, hogy neki az edzesmunkaja egyedulallo, csapattarsai is sokan lenyilatkoztak, hogy csak amulnak, hogy mennyire nyom es hajt minden edzesen. Lenyegeben nyilt titok, hogy a mai foci vilagaban o az aki a legtobbet edz es folyamatosan tobbet es tobbet akar kihozni magabol. Passion for perfection.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#797 Hozzászólás Szerző: almos »

Norbertoo írta:Ronaldo mögött pedig eszméletlen sok edzésmunka, odaadás és nélkülözés van. Ő lényegében felküzdötte magát a csúcsra, így minden egyes egyéni elismerésnek és címnek úgy örül, mintha hat vb-t nyert volna meg egyszerre. Más kérdés, hogy ez sokszor visszaüt a viselkedésében (frusztráció, önzőség, önováció).
Mintha Messi nem edzene legalább olyan keményen, mint bárki más profi focista. Egy dolog a tehetség, de kemény munka nélkül semmit sem ér. Ha Messi is csak eljárna edzésekre és lógatná a heréit, akkor nem itt tartana.
LAMPARD#8

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#798 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Hawaii írta:
rafanadal írta:
Mr-Moss írta:Csak szerintem volt ultra gáz, ahogy Messi a díjátadón miközben a műsorvezetők beszéltek zsebre dugott kézzel állt? Én laza embernek tartom magam, de ez azért egy ilyen pillanatban, az egész világ szeme előtt... elég gáz volt.
Alapvetoen az esetek 90%-aban a viselkedese ultragaz. Ronaldo sokkal nagyobb peldakep, mint Messi.
Hát nem tudom, de én meg pont Ronaldo bájolgásától meg a felesleges hisztijeitől kapok hülyét. Messi vhogy sokkal szerényebbnek tűnik, még úgy is, hogy kb 2x annyi mindent nyert életében, mint a portugál.
Teljesen más a két ember szerintem:
Messinek nem kell különösebben megerőltetnie magát, hogy "jól" teljesítsen, neki ez természetesen jön a tudásából - vagy a génmanipulációjából (gyanítom a kevés sérülésének ehhez köze van) -, ezért is ilyen "laza" ezeken az átadókon. Nem erőltette túl magát.
Ronaldo mögött pedig eszméletlen sok edzésmunka, odaadás és nélkülözés van. Ő lényegében felküzdötte magát a csúcsra, így minden egyes egyéni elismerésnek és címnek úgy örül, mintha hat vb-t nyert volna meg egyszerre. Más kérdés, hogy ez sokszor visszaüt a viselkedésében (frusztráció, önzőség, önováció).

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chat

#799 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hawaii írta:
rafanadal írta:
Mr-Moss írta:Csak szerintem volt ultra gáz, ahogy Messi a díjátadón miközben a műsorvezetők beszéltek zsebre dugott kézzel állt? Én laza embernek tartom magam, de ez azért egy ilyen pillanatban, az egész világ szeme előtt... elég gáz volt.
Alapvetoen az esetek 90%-aban a viselkedese ultragaz. Ronaldo sokkal nagyobb peldakep, mint Messi.
Hát nem tudom, de én meg pont Ronaldo bájolgásától meg a felesleges hisztijeitől kapok hülyét. Messi vhogy sokkal szerényebbnek tűnik, még úgy is, hogy kb 2x annyi mindent nyert életében, mint a portugál.
Én nem vagyok oda egyikért sem, bár Ronaldoval nincs különösebb bajom, de a kiemelt részben a tűnik szóra terelném a hangsúlyt. Amit Messi művelt, mikor nem akart lemenni az egyik tavalyi meccsen, és ezért a következő játékmegszakításnál Neymart kellett levenni emiatt az nagyon alja volt...
6+8+5+4+1+1+2+1

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#800 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:
Mr-Moss írta:Csak szerintem volt ultra gáz, ahogy Messi a díjátadón miközben a műsorvezetők beszéltek zsebre dugott kézzel állt? Én laza embernek tartom magam, de ez azért egy ilyen pillanatban, az egész világ szeme előtt... elég gáz volt.
Alapvetoen az esetek 90%-aban a viselkedese ultragaz. Ronaldo sokkal nagyobb peldakep, mint Messi.
Hát nem tudom, de én meg pont Ronaldo bájolgásától meg a felesleges hisztijeitől kapok hülyét. Messi vhogy sokkal szerényebbnek tűnik, még úgy is, hogy kb 2x annyi mindent nyert életében, mint a portugál.

Válasz küldése