Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6581 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Николаевич írta:Varga Józsit kiszórták a Füth-ben :D Három meccsen(illetve két és fél) 4 sárgát szedett össze :D :D Ez a magyar virtus! Csak keményen
Szerintem egyszerűen túl lassú, és folyamatosan késve csúszik be. Legalábbis ezt tippelem. Nem valószínű, hogy hosszútávú kaland lesz neki ez a Fürth. :(
One ball to rule them all!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6582 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Varga Józsit kiszórták a Füth-ben :D Három meccsen(illetve két és fél) 4 sárgát szedett össze :D :D Ez a magyar virtus! Csak keményen

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6583 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Talmaszabi írta:Patrik: kerestem én is teljes meccses linket, de nem igazán jártam sikerrel.
NBA.com-on van egy rövid összefoglaló mindkét meccsről és a videók között is érdemes nézelődni.

Irving: 8) :D (azért szegény Knight-ot sajnálom, ennyire megalázva lenni egy All-Staron...)
http://watch.nba.com/nba/video/channels ... ?tab=3&p=2" onclick="window.open(this.href);return false;

Bolt:
http://watch.nba.com/nba/video/channels ... .nba?tab=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Azt kereshetitek, mert nem találtok. Egyetlen lehetőség az lett volna, hogy fenn maradtok és megnézitek egy akadozó streamen, de én sajnos a másfél órás felvezetőben bealudtam.

Azért hatalmas poén egy ilyen all-star hétvége. Bolt is zsákolt párat a "pontokban gazdag" meccs alatt.

http://www.nba.com/news/as.celebrity.ga ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A Rising Star az meg már tényleg pontokban gazdag volt, Rubio, Faried nagyot játszottak. Másik oldalon meg Irving természetesen.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6584 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Patrik: kerestem én is teljes meccses linket, de nem igazán jártam sikerrel.
NBA.com-on van egy rövid összefoglaló mindkét meccsről és a videók között is érdemes nézelődni.

Irving: 8) :D (azért szegény Knight-ot sajnálom, ennyire megalázva lenni egy All-Staron...)
http://watch.nba.com/nba/video/channels ... ?tab=3&p=2" onclick="window.open(this.href);return false;

Bolt:
http://watch.nba.com/nba/video/channels ... .nba?tab=3" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6585 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Wisey írta:
emsanya írta:
blackjack04 írta:http://sportgeza.hu/sport/2013/02/12/a_ ... limpiarol/

Gratulálok... akkor remélem a zászlón is csak 4 karikát fognak ábrázolni. Egy taekwondo meg vitorlázás van olimpián, de a 3000 éve létező sportágat kiveszik.

Így múlik el a világ dicsősége...
Birkózás is nézhetetlen volt, meg sorsolással döntenek el dolgokat, vicc az egész sport. Mondjuk én személy szerint leszarom az olimpiát :D , komolyabb országok már rég rájöttek hogy a látványsportokban van sok, nem az olimpiában. Mi még mindig ebben élünk, és verjük magunkat az öttusa érmekre, amit a kutya nem ismer...
Azt olvastam, hogy ezeknek a "nem latvanysportoknak" eletbevagoan fontos az olimpia a kulonbozo tamogatasok miatt.
A latvanysportok elvannak az olimpia nelkul is (söt, a foci a legjobb pelda arra hogy neha nincs is tetje), de pl. a birkozas nem, hiszen nem önfentartoak.

En sem neznek meg soha egy birkozoversenyt, de ettöl fuggetlenul helye van az olimpian, mint klasszikus okori sport. Tiz ev mulva bekerul majd a Playstation-ös focizas is?
Persze, támogatás az legyen, meg minden (bár a bírkozo csarnokok, ha van olimpia, ha nincs, omladoznak vagy nincsenek is), csak egyedül mi akadunk ki ezen, hogy húha, kiesett az olimpiából ez a nézhetetlen sport...

A szerbek már rájöttek, hogy nem az olimpiában van az ország imidzs, hanem a látványsportokban. Nem véletlenül lettünk olyan jók az érem ranglistán...

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6586 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

rafanadal írta:Harden és Westbrook is összeraktak egy-egy celebrity teamet amelyek ma a Rising Star Challenge előtt csapnak össze. Olyan nevek vannak a csapatokban, mint Usain Bolt, Clyde Drexler vagy Dikembe Mutombo.
ezt vissza lehet valahol nézni?

rising start meg szépen átaludtam. be volt állítva két ébresztő is, de nem emlékszem még arra se hogy lenyomtam volna. :D :D


balo meg a milanban szépen hozni fogja azt amit mindenhol elvártak tőle. de hát ez a kedvenc csapata szóval valamilyen szinten érthető. szerintem addig lesz ennyire hasznos amíg nem kezdi el itt is bomlasztani a közösséget.

egy kis real-mu.
szerintem mezőnyben egyértelműen jobb volt a real, de ez helyzetekben nem mutatkozott meg. nagyon jól védekezett a manchester. szóval valamilyen szinten igazságos az 1-1 mert lehetett volna akár 3-3 vagy 4-4 is. ronaldo remélem a visszavágón is gólt lő, nagyon kíváncsi lennék hogy a lelátón erre hogyan reagálnának. varane megint szuper volt, és szerintem a visszavágón ki lesz harcolva a továbbjutás. ha ott kicsit jobban kinyílik a manchester akkor a realnak is több lehetősége lesz, remélem addig benzema összeszedi magát mert amit mostanában művel az kritikán aluli, higuainnak meg összvissz 6év alatt van kb 4bl gólja, ez nem az ő szintje. :D tippem a visszavágóra 1-2 vagy 2-2, mourinho is tudja hogy ezen nagyon sok múlik, gyakorlatilag március elején a csapat szezonjának már vége is lehet akár.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6587 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

mikel12 írta:Balotelli aztakurva mekkora gól :O Figyeljétek meg az lesz, hogy nagyon megy neki, megint elviszi valamelyik nagyobb csapat :D Nem bánnám, ha mi lennénk azok :D
Ide ne jojjon. Maradjon csak a milanban, az a kedvence

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6588 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Balotelli aztakurva mekkora gól :O Figyeljétek meg az lesz, hogy nagyon megy neki, megint elviszi valamelyik nagyobb csapat :D Nem bánnám, ha mi lennénk azok :D
Ohh Chelsea we love you..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6589 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Harden és Westbrook is összeraktak egy-egy celebrity teamet amelyek ma a Rising Star Challenge előtt csapnak össze. Olyan nevek vannak a csapatokban, mint Usain Bolt, Clyde Drexler vagy Dikembe Mutombo.

Közvetlenül utána pedig Rising Star Challenge ahol Shaq és Charles Barkley csapataival.

Holnap meg dunk, skill és 3 point contest.

Holnapután meg All-Star Game.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6590 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lewandowski eltiltása miatt Bajner Bálint bekerülhet a Borussia Dortmund bajnoki keretében a hétvégén!

Hatalmas bravúr ez a Dortmundos szerződés a menedzserétől.. A BVB II végülis a német harmadosztály egyik leggyengébb csapata, mégis nagy előny hogy Jürgen Klopp árgus szemmel figyeli őket. Valamiért nagy kedvence Bajner, a téli edzőtáborba is egyedült őt vitte el a BVB II-ből.

Nagy karriert nyilván nem fog befutni a Dortmundban a srác, de ha játszik egy-két meccset könnyen találhat magának egy jó kis csapatot.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6591 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Wisey írta:
Hawaii írta:A top 10 legjobban fizetett edző (akadnak bőven érdekességek):
1. Jose Mourinho (Real Madrid) - €15.3m
2. Carlo Ancelotti (PSG) - €13.5m
3. Marcelo Lippi (Guangzhou) - €10m
4. Alex Ferguson (Manchester United) - €9.4m
5. Arsene Wenger (Arsenal) - €9.3m
6. Guus Hiddink (Anzhi) - €8.3m
7. Fabio Capello (Russia) - €7.3m
8. Tito Vilanova (Barcelona) €7m
9. Jose Camacho (China) - €5.9m
10. Roberto Mancini (Manchester City) - €5.9m
Nem is tudtam hogy Mourinho ennyire kiemelkedik, illetve hogy Mancini ilyen "keveset" kap. Es itt is latszik miert megy annyi ember az oroszokhoz es a kinaiakhoz...
Ancelotti mennyit keresett vajon nalunk?
Mourinho az ottani adórendszer miatt leadózza kb a 15 milla felét, azért azt is vedd figyelembe. Ancelotti kb 9-et keresett nálunk, ha jól emlékszem.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6592 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Hawaii írta:A top 10 legjobban fizetett edző (akadnak bőven érdekességek):
1. Jose Mourinho (Real Madrid) - €15.3m
2. Carlo Ancelotti (PSG) - €13.5m
3. Marcelo Lippi (Guangzhou) - €10m
4. Alex Ferguson (Manchester United) - €9.4m
5. Arsene Wenger (Arsenal) - €9.3m
6. Guus Hiddink (Anzhi) - €8.3m
7. Fabio Capello (Russia) - €7.3m
8. Tito Vilanova (Barcelona) €7m
9. Jose Camacho (China) - €5.9m
10. Roberto Mancini (Manchester City) - €5.9m
Nem is tudtam hogy Mourinho ennyire kiemelkedik, illetve hogy Mancini ilyen "keveset" kap. Es itt is latszik miert megy annyi ember az oroszokhoz es a kinaiakhoz...
Ancelotti mennyit keresett vajon nalunk?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6593 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

A top 10 legjobban fizetett edző (akadnak bőven érdekességek):
1. Jose Mourinho (Real Madrid) - €15.3m
2. Carlo Ancelotti (PSG) - €13.5m
3. Marcelo Lippi (Guangzhou) - €10m
4. Alex Ferguson (Manchester United) - €9.4m
5. Arsene Wenger (Arsenal) - €9.3m
6. Guus Hiddink (Anzhi) - €8.3m
7. Fabio Capello (Russia) - €7.3m
8. Tito Vilanova (Barcelona) €7m
9. Jose Camacho (China) - €5.9m
10. Roberto Mancini (Manchester City) - €5.9m

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6594 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

WTF? Shaq-et bilincsben viszik el meccset nézni és utána viszik is vissza a börtönbe? Ez meg mi? Miről maradtam le?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6595 Hozzászólás Szerző: Wisey »

emsanya írta:
blackjack04 írta:http://sportgeza.hu/sport/2013/02/12/a_ ... limpiarol/

Gratulálok... akkor remélem a zászlón is csak 4 karikát fognak ábrázolni. Egy taekwondo meg vitorlázás van olimpián, de a 3000 éve létező sportágat kiveszik.

Így múlik el a világ dicsősége...
Birkózás is nézhetetlen volt, meg sorsolással döntenek el dolgokat, vicc az egész sport. Mondjuk én személy szerint leszarom az olimpiát :D , komolyabb országok már rég rájöttek hogy a látványsportokban van sok, nem az olimpiában. Mi még mindig ebben élünk, és verjük magunkat az öttusa érmekre, amit a kutya nem ismer...
Azt olvastam, hogy ezeknek a "nem latvanysportoknak" eletbevagoan fontos az olimpia a kulonbozo tamogatasok miatt.
A latvanysportok elvannak az olimpia nelkul is (söt, a foci a legjobb pelda arra hogy neha nincs is tetje), de pl. a birkozas nem, hiszen nem önfentartoak.

En sem neznek meg soha egy birkozoversenyt, de ettöl fuggetlenul helye van az olimpian, mint klasszikus okori sport. Tiz ev mulva bekerul majd a Playstation-ös focizas is?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6596 Hozzászólás Szerző: emsanya »

blackjack04 írta:http://sportgeza.hu/sport/2013/02/12/a_ ... limpiarol/

Gratulálok... akkor remélem a zászlón is csak 4 karikát fognak ábrázolni. Egy taekwondo meg vitorlázás van olimpián, de a 3000 éve létező sportágat kiveszik.

Így múlik el a világ dicsősége...
Birkózás is nézhetetlen volt, meg sorsolással döntenek el dolgokat, vicc az egész sport. Mondjuk én személy szerint leszarom az olimpiát :D , komolyabb országok már rég rájöttek hogy a látványsportokban van sok, nem az olimpiában. Mi még mindig ebben élünk, és verjük magunkat az öttusa érmekre, amit a kutya nem ismer...

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6597 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Beszarás ez a Celtic,bárhová rúgják ki a védők,Hooper mindig letudja fejelni. Komolyan mondom,az eredménytől függetlenül,nagyon szimpatikusan játszanak a képességeikhez képest. Mi is tolhatnánk ilyen mentalitással a meccseket.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6598 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Николаевич írta:
blackjack04 írta:http://sportgeza.hu/sport/2013/02/12/a_ ... limpiarol/

Gratulálok... akkor remélem a zászlón is csak 4 karikát fognak ábrázolni. Egy taekwondo meg vitorlázás van olimpián, de a 3000 éve létező sportágat kiveszik.

Az öt karika az öt kontinenst jelképezi úgyhogy nem értem mire gondolsz :) De egyetértek amúgy, a focit hamarabb vettem volna ki mint a bírkózást.. Ez az egyik legfontosabb olimpiai sport. Agyaggalamblövészet, szinkronúszás, díjugratás meg ilyen baromságok kellenek bezzeg.
Nem az öt fő sportágat, amik már az ókorban is voltak? :shock: Bírkózás, futás, ökölvívás, diszkoszvetés, gerelyhajítás

OMG, tényleg... :o Tudatlanul éltem eddig... :D
One ball to rule them all!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6599 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

blackjack04 írta:http://sportgeza.hu/sport/2013/02/12/a_ ... limpiarol/

Gratulálok... akkor remélem a zászlón is csak 4 karikát fognak ábrázolni. Egy taekwondo meg vitorlázás van olimpián, de a 3000 éve létező sportágat kiveszik.

Az öt karika az öt kontinenst jelképezi úgyhogy nem értem mire gondolsz :) De egyetértek amúgy, a focit hamarabb vettem volna ki mint a bírkózást.. Ez az egyik legfontosabb olimpiai sport. Agyaggalamblövészet, szinkronúszás, díjugratás meg ilyen baromságok kellenek bezzeg.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6600 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

http://sportgeza.hu/sport/2013/02/12/a_ ... limpiarol/" onclick="window.open(this.href);return false;

Gratulálok... akkor remélem a zászlón is csak 4 karikát fognak ábrázolni. Egy taekwondo meg vitorlázás van olimpián, de a 3000 éve létező sportágat kiveszik.

Így múlik el a világ dicsősége...
One ball to rule them all!

Válasz küldése