Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5601 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

2:30-tól Heat - Pacers, hetedik meccs :D Nézi még valaki? Nagyon izgalmas lesz, üvölteni fogok ha továbbjut az Indiana, nagyon nagy bravúr lenne.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5602 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Brutális meccset játszik Wawrinka és Gasquet. Én ugyan csak a 4. szettől követem élőben, azelőtt csak livescore-on követtem, de hihetetlenül szoros, rengeteg a nyerő, kevés a hiba és nagyon szép labdamenetek vannak. Aki teheti nézze.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dacultras
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5603 Hozzászólás Szerző: dacultras »

ChesterB írta:
dacultras írta:jegyár le van baszva, mlsz viselkedése ami tönkretesz itt mindent.
Ehez nyilván te jobban értesz, gondolom meccsre is jársz, én sajnos nem. Ahogy hallom a sok beléptető rendszer bassza ki a biztosítékot, ezzel kiszűrni az ultrákat.

Megmondom őszintén, én utálom az olyan ultrákat, akiknek abból áll a meccsre menés, hogy szétveri a stadiont aztán verekszik, majd stresszleveztésnek beleköt vadidegenekbe, szétbassza a buszt aztán hazamegy. Azt viszont el kell ismerni, hogyha őket kiszorítják a stadionból, akkor nem lesz szurkolás a stadionokban.
tvből mindig szurkolók a bűnösök, közben a rendőrök és a szekusok, akik ugye börtönből szabadult kigyúrt állatok provokálják a népet. Stadionokban lassan több a kamera mint a szurkoló, ha bedobsz valamit kivisznek a szekusok és szétvernek. Szurkolói kártya lassan kötelező mindenhol, beléptető kapuk..., stadionok meg összedőlnek.
Én szurkolni megyek ki egy meccsre, nem üldögélni, mint a moziban.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5604 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

langidave írta:nem adja semmi a brazil angolt?
Story4
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5605 Hozzászólás Szerző: Chester »

dacultras írta:jegyár le van baszva, mlsz viselkedése ami tönkretesz itt mindent.
Ehez nyilván te jobban értesz, gondolom meccsre is jársz, én sajnos nem. Ahogy hallom a sok beléptető rendszer bassza ki a biztosítékot, ezzel kiszűrni az ultrákat.

Megmondom őszintén, én utálom az olyan ultrákat, akiknek abból áll a meccsre menés, hogy szétveri a stadiont aztán verekszik, majd stresszleveztésnek beleköt vadidegenekbe, szétbassza a buszt aztán hazamegy. Azt viszont el kell ismerni, hogyha őket kiszorítják a stadionból, akkor nem lesz szurkolás a stadionokban.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5606 Hozzászólás Szerző: langidave »

nem adja semmi a brazil angolt?

dacultras
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5607 Hozzászólás Szerző: dacultras »

ChesterB írta:Én trollfoci előtt is néztem magyar meccseket amikor volt szabadidőm meg streamem, de tényleg jobban meg tudják szerettetni az emberekkel a magyar focit, amire szerintem szükség van.

Más kérdés, hogy az ár/érték arányon kéne változtatni. Vagy maradjanak a mostani jegyárak, de akkor focit is mutassanak legalább egy félidőnyit, vagy vigyék le a jegyárakat - ilyen MTK vagy Siófok szintű csapatoknál úgy sem a jegyekből van bevétel. Csomó meccsre eljárnék ha lenne értelme, van BKV bérletem és minden budapesti stadion megközelíthető tömegközlekedéssel, de egyszerűen nem éri meg anyagilag, annyi lassan egy jegy mintha egy koncertre mennék, ahol sokkal jobban szórakozom.

Talán lesz valami változás, talán...
jegyár le van baszva, mlsz viselkedése ami tönkretesz itt mindent.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5608 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én trollfoci előtt is néztem magyar meccseket amikor volt szabadidőm meg streamem, de tényleg jobban meg tudják szerettetni az emberekkel a magyar focit, amire szerintem szükség van.

Más kérdés, hogy az ár/érték arányon kéne változtatni. Vagy maradjanak a mostani jegyárak, de akkor focit is mutassanak legalább egy félidőnyit, vagy vigyék le a jegyárakat - ilyen MTK vagy Siófok szintű csapatoknál úgy sem a jegyekből van bevétel. Csomó meccsre eljárnék ha lenne értelme, van BKV bérletem és minden budapesti stadion megközelíthető tömegközlekedéssel, de egyszerűen nem éri meg anyagilag, annyi lassan egy jegy mintha egy koncertre mennék, ahol sokkal jobban szórakozom.

Talán lesz valami változás, talán...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5609 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

DomiTheNoob írta:
ChesterB írta:Nézem a Siófok - Újpest meccset, óriási szurkolás van a Balaton partján!! Ritkán látni ilyet szóval érdemes nézni! :D [tényleg jó hatással van a TrollFoci a magyar labdarúgásra, sokkal jobban, mint az MLSZ]
Én is a TrollFoci miatt kezdtem el újra "MB1"-et nézni úgy Április környékén, és nem bántam meg. Sajnálom is a Siófokot amiért kiesett, de most nem játszottak olyan jól mint a Pápa ellen, volt pár helyzetük, de Balajcza könnyedén védte azokat. Azt viszont megállapítottam hogy a Siófok a magyar Wigan. :D
Mindenki utálja őket, és senki sem érti, hogy ez a klub egyáltalán miért létezik? Mert akkor a párhuzam jogos és indokolt.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5610 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

ChesterB írta:Nézem a Siófok - Újpest meccset, óriási szurkolás van a Balaton partján!! Ritkán látni ilyet szóval érdemes nézni! :D [tényleg jó hatással van a TrollFoci a magyar labdarúgásra, sokkal jobban, mint az MLSZ]
Én is a TrollFoci miatt kezdtem el újra "MB1"-et nézni úgy Április környékén, és nem bántam meg. Sajnálom is a Siófokot amiért kiesett, de most nem játszottak olyan jól mint a Pápa ellen, volt pár helyzetük, de Balajcza könnyedén védte azokat. Azt viszont megállapítottam hogy a Siófok a magyar Wigan. :D
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5611 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

nem tom volt e valaki rajtam kivül aki nézte a Man utd- Real öregfiuk meccset, de egész jo volt :) nem csak azért mert jo volt làtni a pàlyàn Makelelét, Zidanet, s sorolhatnàm, de egész jo meccset is jàtszottak

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5612 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nézem a Siófok - Újpest meccset, óriási szurkolás van a Balaton partján!! Ritkán látni ilyet szóval érdemes nézni! :D [tényleg jó hatással van a TrollFoci a magyar labdarúgásra, sokkal jobban, mint az MLSZ]

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5613 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

mikel12 írta:Ez a Robredo hatalmas!! Remélem, hogy innen már megnyeri!
Nem semmi formára talált rá így laza 31 évesen.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5614 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ez a Robredo hatalmas!! Remélem, hogy innen már megnyeri!
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5615 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

közbe meg megy a Real - Man utd jotékonysàgi meccs, olyan nevekkel mint Makelele, Zidane, Figo, Van Nisterooy, Morientes vagy a màsik oldalon Cole, Stam, stb
azéért nem semmi nevek :)

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5616 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Meg kéne tanulnia már vezetni. Basszus.
One ball to rule them all!

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5617 Hozzászólás Szerző: putthelime »

They do now.

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5618 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

rafanadal írta:Monfils megint bemutatta mekkora agyhalott. Hiába van jó formában, egyetlen egy törés kell neki egy mérkőzés lefolyásán és azzal együtt ki is kapott. Most is 2-1, 5:4, 40-30-ra ment és saját adogatásánál meccslabdája volt, Robredo visszavette a bréket és innentől kezdve összeomlott.
azon a meccsen monfilsra raktam. besírtam, hogy bukta el...

női részhez: remélem williams-azarenka döntő lesz, és a fehérorosz nyer. nőknél neki drukkolok, de persze kirilenkoval sincs bajom és lisicki is szimpatikus. :D
gerawba írta:és utána Nadalt is. (aki eddig k*rva gyenge, bár tény, hogy nem az 1. héten kell jól teniszezni)
majd belelendül nadal is, ebben szinte biztos vagyok. bár van egy olyan érzésem hogy most nem ő fog nyerni.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5619 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:
gerawba írta:
rafanadal írta:És Haas megcsinálta az 5. szettben 10:8-ra, nem tört össze a 4. szett elvesztését követően sem. Hatalmas meccs volt! Kíváncsi vagyok ez után a 4 és fél óra után mire lesz képes Youzhny ellen. Az utóbbi pár hónap formáját elnézve ő a favorit, de nem tudom, hogy ennyi idősen, hogy fog menni neki a regenerálódás.
Jó kis meccs volt, eléggé leizzadtam a végére :D Ugyanis hiába az egyik kedvencem a 3-4 favoritomból Isner, de Haas-ra raktam, és már csak ő kellett a gigamixemhez (illetve Wawrinka meg Djokovic, de azok akkor már úgy álltak, hogy egyértelmű lesz, hogy ki fog nyerni)...

A tie-breakben mulatságos volt amit csinált, 2x is megvolt a minibreak, ráadásul egyszer ugye már úgy adogathatott, hogy meccslabda, erre kettős hiba... Mondom remek, mindegy, Johny már alig áll a lábán, 3. szett sima lesz. Erre egy 0-3-al indít (és utána rögtön az adogatásánál volt 15-30 is), azt hittem, hogy direkt lesz*rja a meccset, mert úgy felb*szta magát a kihasználatlan 12 meccslabdán... De szerencsére nagy nehezen a 4. breaklabdát megcsinálta 2-4-nél, onnantól már tudtam, hogy meglesz (még ha volt is később egy meccslabdája Isnernek)

Nem tudom, szerintem ezzel a mai túlórával elcseszte az egészet, én Juzsnyij-t tartom esélyesnek (bár még nem néztem a kettejük egymás elleni mérlegét, majd azután rakok csak) Már csak azért is, mert az orosznak eddig sima volt viszonylag az útja, ma is mákja volt, egy hullafáradt Tipsarevicet kapott, és sima 3-0 is lett.

Haas nagyon jó formában érkezett a Garrosra, de szerintem ahhoz képest nagyon gyengén játszik eddig, jó kis meccsek meg érdekességek lesznek még itt. Sajna Verdasco már kiesett, ma Isner, Delpo el sem indult, úgyhogy marad Wawrinka, benne nagyon sok van most, Gasquet-t szerintem verni fogja, és utána Nadalt is. (aki eddig k*rva gyenge, bár tény, hogy nem az 1. héten kell jól teniszezni)
Először is elírtad, 5. szettet akartál oda.

Azon kívül meg nagyjából egyetértek, csak azt említeném meg, hogy Youzhnynak épp emiatt nem lesz olyan egyszerű dolga, mert most kell majd felpörgetnie a játékát és ez mindig egy nehéz lépés. Amennyiben Haasnak sikerül mind fizikálisan, mind mentálisan regenerálódnia, akkor nálam ő az esélyes.

Nadal ügyről meg annyit, hogy ez eddig valami siralmas. Például a római két utolsó meccséhez képest ez 6:0 6:0-ás vereség az ott játszó Nadaltól és én már tartok attól is, hogy Nishikori ellen kiesik. Remélem azért most kicsit felpörgeti a játékát így a második hétbe érve. Amúgy meg ma Djokovic is meglepően gyenge volt. Annyi szerencséje volt, hogy Dimitrov valami dupla nulla formát kapott el. Ilyen szarul én még nem láttam játszani a bolgárt, mintha egy amatőr, mindent össze-vissza elcsapkodok játékos állt volna a pályán. Amúgy sem remekelt Djokovic ebben a salakos szezonban eddig, szóval őt el lehetne kapni. Épp ezekért a felső ág kezd igencsak érdekessé válni. Az alsó ágon meg lesz valószínűleg egy Federer-Tsonga negyeddöntő aminek a nyertese legyőzi a lapátoló Ferrert az elődöntőben és bejut a döntőbe.
Úgy értettem, hogy a 3. megnyert szett lesz sima Haasnak... :D

Nishikori ellen nem hiszem, hogy kiesne, a japán se egy nagy szám, ma is csak azért nyert, mert Paire még nála is trébb volt. Valami 70 ki nem kényszerített hibát ütött, ilyen statok ellen meg bárki nyerne. Az adogatójátékai nem valami jók, Nadal meg igen jól fogad (még akkor is, amikor nincs túl nagy formában), szóval én nem hiszem, hogy ott meglepetés születne, ahhoz irdatlan nagyot kéne játszania Nishikorinak.

Tsonga remélem kiveri Fedkot, szerintem benne lehet.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5620 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
rafanadal írta:És Haas megcsinálta az 5. szettben 10:8-ra, nem tört össze a 4. szett elvesztését követően sem. Hatalmas meccs volt! Kíváncsi vagyok ez után a 4 és fél óra után mire lesz képes Youzhny ellen. Az utóbbi pár hónap formáját elnézve ő a favorit, de nem tudom, hogy ennyi idősen, hogy fog menni neki a regenerálódás.
Jó kis meccs volt, eléggé leizzadtam a végére :D Ugyanis hiába az egyik kedvencem a 3-4 favoritomból Isner, de Haas-ra raktam, és már csak ő kellett a gigamixemhez (illetve Wawrinka meg Djokovic, de azok akkor már úgy álltak, hogy egyértelmű lesz, hogy ki fog nyerni)...

A tie-breakben mulatságos volt amit csinált, 2x is megvolt a minibreak, ráadásul egyszer ugye már úgy adogathatott, hogy meccslabda, erre kettős hiba... Mondom remek, mindegy, Johny már alig áll a lábán, 3. szett sima lesz. Erre egy 0-3-al indít (és utána rögtön az adogatásánál volt 15-30 is), azt hittem, hogy direkt lesz*rja a meccset, mert úgy felb*szta magát a kihasználatlan 12 meccslabdán... De szerencsére nagy nehezen a 4. breaklabdát megcsinálta 2-4-nél, onnantól már tudtam, hogy meglesz (még ha volt is később egy meccslabdája Isnernek)

Nem tudom, szerintem ezzel a mai túlórával elcseszte az egészet, én Juzsnyij-t tartom esélyesnek (bár még nem néztem a kettejük egymás elleni mérlegét, majd azután rakok csak) Már csak azért is, mert az orosznak eddig sima volt viszonylag az útja, ma is mákja volt, egy hullafáradt Tipsarevicet kapott, és sima 3-0 is lett.

Haas nagyon jó formában érkezett a Garrosra, de szerintem ahhoz képest nagyon gyengén játszik eddig, jó kis meccsek meg érdekességek lesznek még itt. Sajna Verdasco már kiesett, ma Isner, Delpo el sem indult, úgyhogy marad Wawrinka, benne nagyon sok van most, Gasquet-t szerintem verni fogja, és utána Nadalt is. (aki eddig k*rva gyenge, bár tény, hogy nem az 1. héten kell jól teniszezni)
Először is elírtad, 5. szettet akartál oda.

Azon kívül meg nagyjából egyetértek, csak azt említeném meg, hogy Youzhnynak épp emiatt nem lesz olyan egyszerű dolga, mert most kell majd felpörgetnie a játékát és ez mindig egy nehéz lépés. Amennyiben Haasnak sikerül mind fizikálisan, mind mentálisan regenerálódnia, akkor nálam ő az esélyes.

Nadal ügyről meg annyit, hogy ez eddig valami siralmas. Például a római két utolsó meccséhez képest ez 6:0 6:0-ás vereség az ott játszó Nadaltól és én már tartok attól is, hogy Nishikori ellen kiesik. Remélem azért most kicsit felpörgeti a játékát így a második hétbe érve. Amúgy meg ma Djokovic is meglepően gyenge volt. Annyi szerencséje volt, hogy Dimitrov valami dupla nulla formát kapott el. Ilyen szarul én még nem láttam játszani a bolgárt, mintha egy amatőr, mindent össze-vissza elcsapkodok játékos állt volna a pályán. Amúgy sem remekelt Djokovic ebben a salakos szezonban eddig, szóval őt el lehetne kapni. Épp ezekért a felső ág kezd igencsak érdekessé válni. Az alsó ágon meg lesz valószínűleg egy Federer-Tsonga negyeddöntő aminek a nyertese legyőzi a lapátoló Ferrert az elődöntőben és bejut a döntőbe.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése