Sorozatok

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sorozatok

#441 Hozzászólás Szerző: emsanya »

True Detective season 2:

Elindul a főcím és azonnal beledöngöl a fotelba! Hasonlóan erős főcím mint az első évadnál, audio-vizuális élmény.

https://www.youtube.com/watch?v=GJJfe1k9CeE" onclick="window.open(this.href);return false;


Maga a sorozat is bevonz, nagyon erős karakterek és egyelőre kibonatatlan sztori. Ha valakinek az első bejött, ez is beszippantja...

firefly88
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011. augusztus 22., hétfő 1:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Sorozatok

#442 Hozzászólás Szerző: firefly88 »

ChesterB írta:csak 28? azt hittem legalább 40 perces lesz :( neten sajnos nem tudom megnézni élvezhetően, úgyhogy megvárom a feliratot, de már nagyon várós sorozat volt így az offseasonban :D
Entourage 2, az is 30 perces volt, ez is az, és a hangulata is olyan, úgyhogy ha az bejött akkor ez is be fog (meg nekem is dobott, meg valószínűleg Neked is fog a focis téma az Entourage-hoz képest de a hangulatáról beszéltem az előbb).
almos írta:Amazon, Netflix vagy másik csatorna folytatni fogja.
Tudtommal országosról még csak a Community-t vették át, illetve kábelről (AMC) a The Killinget, szóval én azért ilyen borzasztó nézettség mellett nem feltétlen lennék ebben ennyire biztos, nem a leggyakoribb dolog az.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Sorozatok

#443 Hozzászólás Szerző: almos »

Amazon, Netflix vagy másik csatorna folytatni fogja.
LAMPARD#8

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Sorozatok

#444 Hozzászólás Szerző: matecska »

marknagy írta:A Hannibal kaszát kapott.
az NBC egyen szart! ...de azért van még remény: http://comment.blog.hu/2015/06/23/az_nb ... ll_temetni" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#445 Hozzászólás Szerző: marknagy »

A Hannibal kaszát kapott.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#446 Hozzászólás Szerző: Dante »

A True Detective második évad nyitórésze pedig most ment, és elég nagy "hát..." a részemről

Az első évad nekem abszolút kedvenc, pedig nézek GoT-ot, Sherlock-ot és van jó pár már befejeződött sorozat is ami top. Viszont az várható volt hogy az egy egyszeri, megismételhetetlen évad, szóval úgy is álltam hozzá ehhez az évadhoz, de őszintén, nem nagyon vágom mit néztem az elmúlt 50 percben. Hátha a második rész több kapaszkodót ad, nem mondok még le róla.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#447 Hozzászólás Szerző: Chester »

csak 28? azt hittem legalább 40 perces lesz :( neten sajnos nem tudom megnézni élvezhetően, úgyhogy megvárom a feliratot, de már nagyon várós sorozat volt így az offseasonban :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sorozatok

#448 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tegnap este debütált Amerikában Dwayne Johnson főszereplésével a Ballers(Nagypályások), visszavonult és aktív NFL-játékosok életéről szól. Egész jó lett az első rész. Az HBO honlapján ingyen meg lehet nézni magyar felirattal:

http://www.hbogo.hu/content/ballers-1-p ... 74?&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;

28 perc az egész, aki szereti a focit annak tudom ajánlani, egy próbát megér.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#449 Hozzászólás Szerző: Dante »

SPOILER.:

Kit Harington nyilatkozta hogy Jon halott és a 6 évadban biztosan nem lesz benne.

A sorozat idősíkja pedig egyre jobban borul ahogy elfogy a papírhátra írt történet. Bran-ék a könyv szerint, időben jócskán túlhaladtak a fal melegebb oldalán történteken.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#450 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

rafanadal írta:Ezt ti biztosan tudjatok, hogy a 6. evadban nem szerepel? Akkor most ez a szal lesz megszakitva ugy, mint az otodikben Bran es Rickon resze?
Az nem lett megszakítva, csak anno az ő történetük ott fejeződött be a 4. évadban, ahol az 5. könyvben tartottak, ergo előrehaladtak velük.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#451 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ezt ti biztosan tudjatok, hogy a 6. evadban nem szerepel? Akkor most ez a szal lesz megszakitva ugy, mint az otodikben Bran es Rickon resze?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#452 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:...
SPOILER.:
Hát minden jel arra mutat, hogy nem Ned az apja. És ennek a ténynek (?) még fontos szerepe lehet bizonyos próféciák szerint, úgyhogy én csak remélni tudom, hogy a sok egybeesést (szülők, jellem, háttértörténet, halál, Melisandre stb) most az egyszer a logikus lépés követi. De ez úgy is csak a 7. évadban fog kiderülni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sorozatok

#453 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:
emsanya írta:Havas halála hatalmas húzás volt ismét. Megint mindenki erről beszél és váratlan volt. Ahogy ez más sorozatban nincs meg, itt még mindig megvan...
De az ő további sorsa innentől elég világos, legalábbis nagyon meglepődnék ha nem a "megfelelő" módon folytatnák.
Ned halála óta az övé volt az első ami ténylegesen tovább vitte a történetet a vég kifejlett felé.
Havas feltámasztása valami módon elképzelhető, de nem hiszek benne. Érdekes szál lenne, amit rebesgetnek, hogy az anyja ki lehet, amire fény derülhet és egy nagy név...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#454 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Havas halála hatalmas húzás volt ismét. Megint mindenki erről beszél és váratlan volt. Ahogy ez más sorozatban nincs meg, itt még mindig megvan...
De az ő további sorsa innentől elég világos, legalábbis nagyon meglepődnék ha nem a "megfelelő" módon folytatnák.
Ned halála óta az övé volt az első ami ténylegesen tovább vitte a történetet a vég kifejlett felé.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sorozatok

#455 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Havas halála hatalmas húzás volt ismét. Megint mindenki erről beszél és váratlan volt. Ahogy ez más sorozatban nincs meg, itt még mindig megvan...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Sorozatok

#456 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Háhá, elég Bad Luck Briannak érzem magam mert,

Spoiler

Eddig nem néztem a GoT-t, erre pont tegnap úgy voltam, hogy na akkor nézzük meg milyen is ez, az első 3 részt az első évadból végigdaráltam, persze sok spoilerrel tisztában voltam már kivel mi fog történni, de a törpét meg Jon-t megszerettem, erre látom többszázan köpködik ma reggelre a mostani évadzárót :D Ő volt a kedvencem, erre nézem elég undormányos módon nyírják ki, gáz, hogy a fogyatékos és idegesítő karakterek vannak túlnyomó többségben. No mind1, nem igen tudom mi ez amit a többiek írogatnak erről a feltámasztós dologról, mindenesetre egyelőre végeztem ezzel a sorozattal :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#457 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem az eddigi leggyengébb évad, még az 5 perces "Lena Headey nudity fest" sem volt elég hogy megmentse, sőt, valamiért cikinek éreztem, még ha nem is azzal az okkal volt benne hogy "tessék csöcsök meg pina, ha már szar az évad".

Spoiler: Az egyik legnagyobb bajom, hogy semerre se haladt a történet, kevesebb szálra koncentráltak mégis nullszaldón áll a cselekmény. A másik az hogy lassan nem marad szimpatikus szereplő, akiért érdemes nézni.
Északon megölték az összes kedvelhető karaktert. Stannis és a családja halála, ahogy Melisandre életben maradása is várható volt, ahogy az is hogy Bolton-éknak nem lesz bajuk.
Sansa és Theon együtt nagyon durvák, mindkettőnek a legkellemetlenebb halálformát kívánom.
A Jon-nal történtek is "kötelező" lépés volt, túl pozitív karakter volt. Azért remélem hogy vörös ribanc kéz- illetve szájrátétellel feltámasztja, még ha nem is a következő évadban derül ez ki. Vagy legyen white walker fejes, ott úgy is üresedés van.

King's Landing-ről leírtam a véleményemet, szerintem sok volt. Most jöhet a bosszú meg minden, szuper. #funfact1: Lena Headey 2008-ban villantott utoljára, és most is csak a feje volt az övé.

Dorne-i szálban érdekel hogy a herceg utasítására lett-e megmérgezve Myrcella. Legalább Bronn és Jaime megúszták az évadot, még van értelmes szereplő Westerosban.

Arya büntetése viszont meglepett, szuper lehet Stark-gyereknek lenni: vak, kripli, halott, halott, idióta meg van egy örökbefogadott csonka. Rickont meg mindenki leszarja, ő már tényleg csak teher, biztos véletlenül sikerült.

Daenerys full kreténben nyomta, idegen területen tök logikus eljönni a gyerek mellől, bár van egy olyan érzésem, hogy szétteszi a lábát és van még egy királysága.
Varys visszatérésének örülök, ők elég pengék Tyrion-nal, Misandei-t meg a töketlent is csípem. #funfact2: a Grey Worm-ot játszó színész, Raleigh Ritchie, igazából énekes is, érdemes csekkolni, nekem az egyik all-time kedvencem.

Asszem ennyi, Penny Dreadful és True Detective S02-vel vigasztalódom.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#458 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

SPOILER!!!

AZTAROHADTKURVAELET es ez igy egybe. Es akkor mostantol mit fogunk nezni? Ahogy Bran es Rickon boklasznak vagy ahogy Sansa sirankozik? Az meg oke, hogy Stannistol ez mar tul sok volt es most veget vetettek ennek a sztorinak, reszemrol rendben is van. Melisandre arulasa is egy jo fordulat, de miert kell megolni az egyik legjobb szereplot aki korul mindig valami erdekes sztori volt? Nem mellesleg a kedvenc szereplomet akitol tenyleg vartam, hogy a vegeig eletben maradjon? Maradt egy csomo lagymatag fos sztori es Daenerysek akirol meg azt se tudom kik azok akik ott korulvettek. Amugy jo resz volt nagyon sok fordulattal, csak az a baj, hogy besuritettek az egeszet egy reszre es kozben az evad elejen nem tortent semmi. Kivancsi vagyok mi sul ki Myrcella halalabol peldaul vagy Melisandre arulasabol, de meg Sansa es "Reek" szokese is erdekesnek indul. Amugy Theon apjaval es testverevel vegul mi lett? Nem emlekszem az a sztori, hogy zarult le. Reg nem lattuk oket.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

#459 Hozzászólás Szerző: putthelime »

GereZsolt írta:
putthelime írta:
GereZsolt írta:Hát gyerekek, ez volt aztán a fináléé... Úgy néz ki tévedtem a múltkori "vitánk" alkalmával :)
SPOILER
Bár én még mindig nem izgulok se Stannisért, se Jon-ért, hiába nem írta meg még a vénember a következő könyvet :)
SPOILER

Kiégtem. Azt hittem ő lesz az egyik, aki a végéig húzza (mmint Jon). Utánanéztem gyorsan, a könyvben tényleg elég nyitott a helyzete, ráadásul Melisandre képes is lenne visszahozni, ráadásul ott van is valami mitológia egy hős feltámadásáról füst közepette - és Jon sebei füstölnek a regény szerint stb... De sajna a könyv és a sorozat mostanában fog teljesen kettéválni. Lehet, hogy a következő kötetben életben marad, viszont eszerint az interjú szerint a showrunnerek megmondták neki, hogy kalap, kabát, ennyi volt. Nem tér vissza a következő évadra :(
Persze, hogy nem tér vissza, mivel még nincs meg a következő könyv, egyenlőre ő halott. Ez a történés már igencsak előreugrott a legutolsó könyv végére, de mivel ilyen keszekusza volt az egész idén a kövi évad szerintem az 5. könyv kimaradt részére fog koncentrálni, gondolom Bran meg stb. De Havas tuti nem lesz a következő évadban.
Egyébként szerintem biztos h nem halt meg, valahogy vissza fog térni, akármit feltennék rá.
GOT SPOILER továbbra is.

Mondjuk logikus lenne Martintól is, ha nem lőné le a könyve egyik nagy fordulatát, jól jár, ha a tv-ben hagyja meghalni. Azt nyilatkozta mindenki, hogy innentől a sorozat és a könyv története teljesen más irányt vesz, elvesznek a kapaszkodók, két teljesen más történet lesz, akár még a trónra is másik szereplő kerülhet a végén. Eleve már vannak ilyen alternativák - él a tv-ben olyan, aki a könyvben már nem és vica versa.
Ráadásul pl. Stannis sem találkozik soha Briennenel, szóval az a kardcsapás is talány marad egy jó 10 hónapra.
They do now.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#460 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

putthelime írta:
GereZsolt írta:Hát gyerekek, ez volt aztán a fináléé... Úgy néz ki tévedtem a múltkori "vitánk" alkalmával :)
SPOILER
Bár én még mindig nem izgulok se Stannisért, se Jon-ért, hiába nem írta meg még a vénember a következő könyvet :)
SPOILER

Kiégtem. Azt hittem ő lesz az egyik, aki a végéig húzza (mmint Jon). Utánanéztem gyorsan, a könyvben tényleg elég nyitott a helyzete, ráadásul Melisandre képes is lenne visszahozni, ráadásul ott van is valami mitológia egy hős feltámadásáról füst közepette - és Jon sebei füstölnek a regény szerint stb... De sajna a könyv és a sorozat mostanában fog teljesen kettéválni. Lehet, hogy a következő kötetben életben marad, viszont eszerint az interjú szerint a showrunnerek megmondták neki, hogy kalap, kabát, ennyi volt. Nem tér vissza a következő évadra :(
Persze, hogy nem tér vissza, mivel még nincs meg a következő könyv, egyenlőre ő halott. Ez a történés már igencsak előreugrott a legutolsó könyv végére, de mivel ilyen keszekusza volt az egész idén a kövi évad szerintem az 5. könyv kimaradt részére fog koncentrálni, gondolom Bran meg stb. De Havas tuti nem lesz a következő évadban.
Egyébként szerintem biztos h nem halt meg, valahogy vissza fog térni, akármit feltennék rá.

Válasz küldése