Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#4341 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Értsétek már meg, hogy nem kell párhuzamot vonni senkivel. Egyedül Torresről volt szó. Lányosan néz ki, buzisan öltözködik, szar a teljesítménye a pályán, lányos, nyámnyila, önbizalomhiányos. Ne gyertek már itt Messivel, Cé Ronaldóval, Iniestával és a többiekkel, mert ők a pályán félelmetes teljesítményt nyújtanak. Ellenben Torressel.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Képek

#4342 Hozzászólás Szerző: marknagy »

jkopfner írta:
koni0725 írta:
jkopfner írta:
Ezzel a Brad Pitt hasonlattal jól mellélőttél koma.
Mindegy, szerintem értetted, hogy mit akarok írni. Az ok, ha a pályán nyújtott teljesítményébe köt valaki bele egy játékosnak, (persze csak ha okkal teszi, az már relatiív, hogy kinek mi számít annak), de a külsejébe belekötni értelmetlen kötözködés. Nem feltétlenül rád gondolok, de tiéd volt az utolsó komment.
Szerintem nagyban befolyásolja a pályán nyújtott teljesítményt az, hogy valaki milyen a magánéletben. Magasról leszarom, hogy néz ki valaki vagy hogy öltözködik. Én csak úgy látom, hogy Torres amilyen buzisan, lányosan (a mai tinik szemében divatosan) néz ki, ugyanilyen a pályán is. Azaz töketlen, nem látok benne semmi keménységet, határozottságot, férfiasságot. Nézz meg pályán kívüli képeket mondjuk Falcao-ról vagy ibráról és nézd meg milyen mentalitással játszanak a pályán. Na most vonj párhuzamot Torressel. Remélem látod a különbséget. És most tökmind1 hogy néz ki van persie vagy cé ronaldo össze sem lehet hasonlítani a teljesítményüket Torresével. Torres nem egy alfahím, mint amilyen az előbb említettek vagy mint volt az Drogba a pályán.
Akkor mondok egy másik ellenpéldát: Messi. Alacsony, kisfiús kinézete van, elég szendének is tűnik, mégis a pályán alig tudják megállítani/felrúgni és szinte átmegy minden védőn.

Egyébként meg Torres mikor ontotta a gólokat a Poolban ugyanígy/hasonlóan nézett ki, nem számít hogy néz ki, nincs befolyással a játékára.
We are the famous, the famous Chelsea!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#4343 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

De egyébként tényleg nem érzitek, hogy ez a kinézet mennire homo? :D Itt van a kontraszt, el lehet dönteni, hogy melyik a férfi, melyikkel állnátok ki a pályára szívesebben, melyiket tekintenétek vezetőnek, és melyiktől félnétek ellenfélként, melyikre nem mernél még csak csúnyán sem nézni.

Kép

http://www.youtube.com/watch?v=yC8CIXcUQ8w" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4864
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Képek

#4344 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Talmaszabi írta: Vagy amikor Cech-t megmutatod a szemüvegében egy civil képen egy focit nem követő embernek, 10-ből 9-en azt mondanák róla, hogy valami xy-díjas számítástechnikai guru, közben pedig hétről hétre kivédi a kivédhetetlent is.
Nem ilyen tekintetben írtuk itt páran amit írtunk, hanem férfiasság szempontjából. És azért akármilyen számítástechnikai feje van Cechnek, ő férfias. Vinnie Jones férfias, Iva szintén, Ibra szintén, stbstb. A felsorolásnál valahol CR-nél van a határvonal amikor már buzis, de még van benne férfiasság. És ennek a sornak megy a végére Teresa Űrprogram Juanita, aki totál búza. Az ilyen becsajozós izékre teszek magasból. Engem nem érdekel, mennyire van elkúrva a társadalmi ízlésrend, és hogy ebben a hányingerben jól mutat Torres és Bieber(már eleve hogy párhuzamot vontatok köztük, minősíti a mi csatárcsillagunk :mrgreen: ) én attól még ugyanúgy undorítónak találom, ha egy férfi rózsaszínben feszeng, vagy idióta színkavalkádba öltözik.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#4345 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

koni0725 írta:
jkopfner írta:
Szerintem nagyban befolyásolja a pályán nyújtott teljesítményt az, hogy valaki milyen a magánéletben. Magasról leszarom, hogy néz ki valaki vagy hogy öltözködik. Én csak úgy látom, hogy Torres amilyen buzisan, lányosan (a mai tinik szemében divatosan) néz ki, ugyanilyen a pályán is. Azaz töketlen, nem látok benne semmi keménységet, határozottságot, férfiasságot. Nézz meg pályán kívüli képeket mondjuk Falcao-ról vagy ibráról és nézd meg milyen mentalitással játszanak a pályán. Na most vonj párhuzamot Torressel. Remélem látod a különbséget. És most tökmind1 hogy néz ki van persie vagy cé ronaldo össze sem lehet hasonlítani a teljesítményüket Torresével. Torres nem egy alfahím, mint amilyen az előbb említettek vagy mint volt az Drogba a pályán.
Továbbra sem értek egyet veled. Nézd meg mondjuk Iniestát. A csávó úgy néz ki, mint egy nagyranőtt óvodás és bár utálom mint ahogy az egész csapatot, a teljesítményét elismerem. Ha nagyon akarnék akkor tudnék több példát is felhozni, de ez a magánélet hasonlat max annyiban állja meg a helyét, hogy a kiegyensúlyozott családi háttér tényleg szinte elengedhetetlen minden sportólónak. Az, hogy valaki miként öltözködik teljesen más tészta.
Nem az a baj, hogy nem értesz velem egyet, mert nem is kell. Az a baj, hogy nem érted mi a mondandóm lényege.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Képek

#4346 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem tudom láttad e Falcaot, hogy milyen nyámnyila, megilletődött volt a BL-sorsoláson pár hónapja, hát az alapján meg nem mondanám, hogy ilyen mentalitású a pályán.
Vagy amikor Cech-t megmutatod a szemüvegében egy civil képen egy focit nem követő embernek, 10-ből 9-en azt mondanák róla, hogy valami xy-díjas számítástechnikai guru, közben pedig hétről hétre kivédi a kivédhetetlent is.

Torreses dologban lehet, hogy van valami, de ez azért összességében közel sincs így, ahogy leírtad.
6+8+5+4+1+1+2+1

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Képek

#4347 Hozzászólás Szerző: Mister »

rafanadal írta:
AwayRoller írta:
marknagy írta:
Ez buzi....
Azért van felesége és két gyereke.
Álca.
ChesterB írta:
Mister írta: Jah és vajon Rami púderezi magát,h ne látszódjanak a szeplői? :mrgreen:
fura is lenne ha a csoki fején te megtalálnád a szeplőit...
Költői.Azt hiszem a 2008-as EB-n volt mikor kicsit több krémet/púdert vagy akármit használt a kölyök,hogy szépítsen magán,ami a nagy melegben nem volt túl jó ötlet....
One Life,One Love,One Club

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3215
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Képek

#4348 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

jkopfner írta:
Szerintem nagyban befolyásolja a pályán nyújtott teljesítményt az, hogy valaki milyen a magánéletben. Magasról leszarom, hogy néz ki valaki vagy hogy öltözködik. Én csak úgy látom, hogy Torres amilyen buzisan, lányosan (a mai tinik szemében divatosan) néz ki, ugyanilyen a pályán is. Azaz töketlen, nem látok benne semmi keménységet, határozottságot, férfiasságot. Nézz meg pályán kívüli képeket mondjuk Falcao-ról vagy ibráról és nézd meg milyen mentalitással játszanak a pályán. Na most vonj párhuzamot Torressel. Remélem látod a különbséget. És most tökmind1 hogy néz ki van persie vagy cé ronaldo össze sem lehet hasonlítani a teljesítményüket Torresével. Torres nem egy alfahím, mint amilyen az előbb említettek vagy mint volt az Drogba a pályán.
Továbbra sem értek egyet veled. Nézd meg mondjuk Iniestát. A csávó úgy néz ki, mint egy nagyranőtt óvodás és bár utálom mint ahogy az egész csapatot, a teljesítményét elismerem. Ha nagyon akarnék akkor tudnék több példát is felhozni, de ez a magánélet hasonlat max annyiban állja meg a helyét, hogy a kiegyensúlyozott családi háttér tényleg szinte elengedhetetlen minden sportólónak. Az, hogy valaki miként öltözködik teljesen más tészta.
211! NEW RECORD!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#4349 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

koni0725 írta:
jkopfner írta:
Ezzel a Brad Pitt hasonlattal jól mellélőttél koma.
Mindegy, szerintem értetted, hogy mit akarok írni. Az ok, ha a pályán nyújtott teljesítményébe köt valaki bele egy játékosnak, (persze csak ha okkal teszi, az már relatiív, hogy kinek mi számít annak), de a külsejébe belekötni értelmetlen kötözködés. Nem feltétlenül rád gondolok, de tiéd volt az utolsó komment.
Szerintem nagyban befolyásolja a pályán nyújtott teljesítményt az, hogy valaki milyen a magánéletben. Magasról leszarom, hogy néz ki valaki vagy hogy öltözködik. Én csak úgy látom, hogy Torres amilyen buzisan, lányosan (a mai tinik szemében divatosan) néz ki, ugyanilyen a pályán is. Azaz töketlen, nem látok benne semmi keménységet, határozottságot, férfiasságot. Nézz meg pályán kívüli képeket mondjuk Falcao-ról vagy ibráról és nézd meg milyen mentalitással játszanak a pályán. Na most vonj párhuzamot Torressel. Remélem látod a különbséget. És most tökmind1 hogy néz ki van persie vagy cé ronaldo össze sem lehet hasonlítani a teljesítményüket Torresével. Torres nem egy alfahím, mint amilyen az előbb említettek vagy mint volt az Drogba a pályán.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3215
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Képek

#4350 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

jkopfner írta:
Ezzel a Brad Pitt hasonlattal jól mellélőttél koma.
Mindegy, szerintem értetted, hogy mit akarok írni. Az ok, ha a pályán nyújtott teljesítményébe köt valaki bele egy játékosnak, (persze csak ha okkal teszi, az már relatiív, hogy kinek mi számít annak), de a külsejébe belekötni értelmetlen kötözködés. Nem feltétlenül rád gondolok, de tiéd volt az utolsó komment.
211! NEW RECORD!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#4351 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

jkopfner írta:Ezzel a Brad Pitt hasonlattal jól mellélőttél koma.
Te meg a futballpálya-magánélet viselkedési párhuzamoddal. Nem tudom, CR-ről láttál-e már civil képeket, ahogy rózsaszín trikóban és babakék shortban feszeng, mégis ordítozik, őrjöng, és évi 5000 gólt lő. Persze kereshetnék még példát, de az egész nem ér fele ennyit se, de mondjuk a sokatok által csatárbálványként használt Van Persie-nek is olyan feje van, mint aki 1 hete a Capellában táncol ugyanabban a bőrtangában.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#4352 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

koni0725 írta:
jkopfner írta:
Big Cap írta:Én nem azt nézem hogy egy futballista hogy néz ki hanem milyen a játéka, hogyan tud beilleszkedni a csapatba, vannak e jó meglátásai a kreatív vagy nem stb. Aki meg valakinek a külsejével foglalkozik az szerintem irigy és azért fikázza.
Pont ez a lényeg, Torres olyan töketlen a pályán, mint ahogy a fényképen kinéz. Nem úgy néz ki, mint aki átharapná a védők torkát.
Mert a focista kinézete és a játéktudása alapján tényleg lehet ám párhuzamot vonni... Ennyi erővel igazoljuk le Brad Pitett, biztos utcalány jól focizik.
Ezzel a Brad Pitt hasonlattal jól mellélőttél koma.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3215
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Képek

#4353 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

jkopfner írta:
Big Cap írta:Én nem azt nézem hogy egy futballista hogy néz ki hanem milyen a játéka, hogyan tud beilleszkedni a csapatba, vannak e jó meglátásai a kreatív vagy nem stb. Aki meg valakinek a külsejével foglalkozik az szerintem irigy és azért fikázza.
Pont ez a lényeg, Torres olyan töketlen a pályán, mint ahogy a fényképen kinéz. Nem úgy néz ki, mint aki átharapná a védők torkát.
Mert a focista kinézete és a játéktudása alapján tényleg lehet ám párhuzamot vonni... Ennyi erővel igazoljuk le Brad Pitett, biztos utcalány jól focizik.
211! NEW RECORD!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#4354 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Big Cap írta:Én nem azt nézem hogy egy futballista hogy néz ki hanem milyen a játéka, hogyan tud beilleszkedni a csapatba, vannak e jó meglátásai a kreatív vagy nem stb. Aki meg valakinek a külsejével foglalkozik az szerintem irigy és azért fikázza.
Pont ez a lényeg, Torres olyan töketlen a pályán, mint ahogy a fényképen kinéz. Nem úgy néz ki, mint aki átharapná a védők torkát.

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Képek

#4355 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Én nem azt nézem hogy egy futballista hogy néz ki hanem milyen a játéka, hogyan tud beilleszkedni a csapatba, vannak e jó meglátásai a kreatív vagy nem stb. Aki meg valakinek a külsejével foglalkozik az szerintem irigy és azért fikázza.
Blue is the Colour

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Képek

#4356 Hozzászólás Szerző: marknagy »

makrincracing írta:szerintem elég jól kiemelte...
Oké, rendben van, de valakit heteronak nevezni, úgy hogy nem is ismeri az tipikus a könyvet a borítójáról ítéli meg eset. Attól hogy ilyen a stílusa, ezt szereti még nem olyan amilyennek egyesek beállítják. Plusz ugye a tények is azt mutatják hogy ő nem homoszexuális.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
White
Hozzászólások: 3458
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Képek

#4357 Hozzászólás Szerző: White »

Nem vagyok a legnagyobb Torres fan (:D) de utálom ha valakit le buziznak pusztán mert a jó a stílusa,és a megjelenése.Ezen a képen Torres csupán divatos néz ki ennyi.Biebert is mindenki buzizza,kozbe neki a világon a legszebb csaja ( Selena imádlak :D )
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Képek

#4358 Hozzászólás Szerző: makraemil »

marknagy írta:
Sheenka írta:Leszögezném hogy szerintem Torres hetero, de:
marknagy írta:Annyira buzi hogy minden csaj aki nézi a focit szereti Torrest és mind oda van érte.
1: az nem érv semmilyen szempontból a buzisága ellen, hogy a nők szeretik. vagy talán van valami összefüggés amit én nem látok?
rafanadal írta:Azért van felesége és két gyereke.
2: ez sem érv. rengeteg buzi van aki nem vállalja fel, és inkább elvesz egy nőt. erről voltak ilyen tanulmányok, hogy több mint a buzik fele ilyen. én ismerek olyat aki válás után férfiakkal randizgatott

tehát az elméleti lehetőség megvan arra hogy torres valóban homoszexuális
És te tényleg azt hiszed hogy Torres homoszexuális? :D
szerintem elég jól kiemelte...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Képek

#4359 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Sheenka írta:Leszögezném hogy szerintem Torres hetero, de:
marknagy írta:Annyira buzi hogy minden csaj aki nézi a focit szereti Torrest és mind oda van érte.
1: az nem érv semmilyen szempontból a buzisága ellen, hogy a nők szeretik. vagy talán van valami összefüggés amit én nem látok?
rafanadal írta:Azért van felesége és két gyereke.
2: ez sem érv. rengeteg buzi van aki nem vállalja fel, és inkább elvesz egy nőt. erről voltak ilyen tanulmányok, hogy több mint a buzik fele ilyen. én ismerek olyat aki válás után férfiakkal randizgatott

tehát az elméleti lehetőség megvan arra hogy torres valóban homoszexuális
És te tényleg azt hiszed hogy Torres homoszexuális? :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Képek

#4360 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Engem inkább az érdekelne hogy hol készült ez a kép? Mik vannak a háta mögött? :D

Válasz küldése