Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4241 Hozzászólás Szerző: almos »

Én sem szívlelem Vettelt, de el kell ismerni, hogy nagyon jó pilóta. Talán nem a legjobb, de élmezőnyben van. Ahhoz viszont kétség sem fér, hogy 4 éve övé a legjobb autó és csapat, de Vettel is eme 4 év alatt tökéletesen vezetett.
Jövőre sok újitás lesz, talán a Ferrari vagy bármely más csapat össze tudja kapni magát és megelőzik a Red Bullt, nagyon jó lenne.
LAMPARD#8

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4242 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Így kicsit higgadt fejjel írva azért Vettel megérdemli a negyedik VB címét, de nem maga miatt. Arról nem tehet, hogy talán a világ egyik legnagyobb koponyája építi a segge alá az autót, hogy a csapata tényleg 100-ból 1-szer hibázik egy kerékcserénél, hogy a többi csapat nem tesz ezek ellen semmit, és sorra bénáznak, és hogy nagyon kevésszer fullad le alatta az autó egy technikai sportágban, ezekről nem ő tehet, ő tette a dolgát, és az lett volna a szégyen ha ilyen körülmények után sem nyeri meg a VB-t.

Továbbra is tartom hogy még mindig nem győzött meg arról hogy tényleg akkora pilóta-e, talán ha majd egyszer eligazol egy másik csapathoz. Azért ne felejtsük el hogy amikor Button világbajnok lett az is egy hasonlóan unalmas év volt, az első fele biztos, mert nem lehetett őket megverni annyira jó volt alattuk az autó, most nála is ez a helyzet. Sokszor b*sztak ki Webberrel is, de ő mégsem áll még csak a második helyen sem ugyanazzal az autóval, azért ez sem véletlen.

Megnéztem volna hogyha Kimit kapja csapattársnak, vagy ha ő maga igazol el a Ferrarihoz, mindenesetre remélem az ötödik nem lesz meg zsinórban, és a többi balf*sz tud építeni egy normális autót hogy legyen versenyhelyzet.
Pontosan ezért nem érdemli meg, mert ő csak elvégzi a munkáját, nincs rákényszerítve, hogy harcoljon, hogy küzdjön, hogy bizonyítson. Aki az idei év világbajnoki (is) az Newey, mert ezt (is) ő nyerte meg. Igen, elvégzi a dolgát tökéletesen, de ez nem olyan nagy durranás. Fordított esetben ha Alonso vagy Hamilton vagy Raikkonen ülnének szuperkocsiban és a többiek nem, akkor ugyan ez történne.

Webber pedig azért nincs a második helyen, mert nem top pilóta. Annyival nincs a mezőny fölött a Red Bull, hogy egy közepes vagy annál kicsit jobb versenyzőt ne tudnának elkapni a top pilóták, de annyira már igen, hogy ha a mezőny egyik legjobbja ül benne akkor verhetetlen legyen.

Egyébként meg én is remélem, hogy jövőre amikor már nem csak az aerodinamikán lesz a hangsúly végre eltűnik a RB fölény és újra versenyt láthatunk. Akkor felőlem meg is lehet az ötödik ha tényleg felülmúlja a mezőnyt és a pályán dől el a dolog, nem otthon a gyárban és a tervezői asztalnál.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4243 Hozzászólás Szerző: Chester »

Így kicsit higgadt fejjel írva azért Vettel megérdemli a negyedik VB címét, de nem maga miatt. Arról nem tehet, hogy talán a világ egyik legnagyobb koponyája építi a segge alá az autót, hogy a csapata tényleg 100-ból 1-szer hibázik egy kerékcserénél, hogy a többi csapat nem tesz ezek ellen semmit, és sorra bénáznak, és hogy nagyon kevésszer fullad le alatta az autó egy technikai sportágban, ezekről nem ő tehet, ő tette a dolgát, és az lett volna a szégyen ha ilyen körülmények után sem nyeri meg a VB-t.

Továbbra is tartom hogy még mindig nem győzött meg arról hogy tényleg akkora pilóta-e, talán ha majd egyszer eligazol egy másik csapathoz. Azért ne felejtsük el hogy amikor Button világbajnok lett az is egy hasonlóan unalmas év volt, az első fele biztos, mert nem lehetett őket megverni annyira jó volt alattuk az autó, most nála is ez a helyzet. Sokszor b*sztak ki Webberrel is, de ő mégsem áll még csak a második helyen sem ugyanazzal az autóval, azért ez sem véletlen.

Megnéztem volna hogyha Kimit kapja csapattársnak, vagy ha ő maga igazol el a Ferrarihoz, mindenesetre remélem az ötödik nem lesz meg zsinórban, és a többi balf*sz tud építeni egy normális autót hogy legyen versenyhelyzet.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4244 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Buluska írta:Team radio:
Alan Permane: "Kimi, Get out of the fucking way!"
Kimi Räikkönen: ''Don't fucking shout..."

http://www.youtube.com/watch?v=pTZSnqPp ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
Lassan tényleg ezek a Kimi momentumok a legélvezetesebbek ebben a sportágban. Hatalmas arc! :D
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4245 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ez egy fasz:DDDDDD

Vettelkenek meg kar, hogy nem szakadt bele a feje a jo edes anyukajaba.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4246 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Team radio:
Alan Permane: "Kimi, Get out of the fucking way!"
Kimi Räikkönen: ''Don't fucking shout..."

http://www.youtube.com/watch?v=pTZSnqPp ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4247 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Hogy szakada Vettelre meg az úrhajójára egy mázsa szar..
211! NEW RECORD!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4248 Hozzászólás Szerző: Chester »

Grosjean az isten!!! Remélem jövőre feljebbjavul a Lotus, megérdemelné Grosjean.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4249 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szépet ment ma Grosjean! Az egyetlen pozitívuma ennek a versenynek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4250 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mennyire idegesítő hogy már az első kanyarban megnyerte a VB-t ez a f*szkupak, plusz most Webber is kiállt előtte.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4251 Hozzászólás Szerző: Spring »

Patrik17 írta:josét nem azért utálták ki madridból mert a barca ellen milyen volt.
hanem mert az összes többi csapat ellen milyen volt az utolsó évében.

és azt azért tegyük hozzá hogy josé első el clásicoja 5-0 lett, és utána is sorba nyerte a barca a meccseket, mire mourinho tökélyre fejlesztette azt amivel meglehet őket fogin. úgyhogy ez a 2-1 első clásicónak nem olyan tragikus. főleg hogy ami szerencse volt az egyik oldalon az pont nem a másikon. neymar lövése megpattan a védőn bemegy, benzema kapufájánál meg kb 2 centi hiányzott. jobb volt a barca egy picivel, de ilyen szar clásico rég volt már.
mourinho is kísérletezgetett, eleinte pepét tolta fel a kp-ra hogy megfogja messit, ancelotti meg most ramost.. na bumm.
José előző évben szétoltotta a Barca-t, már soha nem lesznek olyanok hál isten, amilyenek 2009-től voltak. Real is és Bayern is úgy elverte őket, hogy elment a kedvük az egésztől. José-ra sokkal jobban fel kéne nézniük a Real szurkolóknak, egyetlen ember, aki megtörte a Barca hegemóniáját és ő volt az, aki bemerte vállalni, hogy a világtalan Casillas-t lerakja a padra. Kb. amíg Casillas védett, addig a kapura lövés a gólt jelentette. Lopez sokkal jobb.
Amúgy is már annyira baromi unalmasak az el classicók, egy évben van 15 darab, José és Pep nélkül meg főleg szarok. (Real meg mekkorát bukik Bale-el :D)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4252 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

josét nem azért utálták ki madridból mert a barca ellen milyen volt.
hanem mert az összes többi csapat ellen milyen volt az utolsó évében.

és azt azért tegyük hozzá hogy josé első el clásicoja 5-0 lett, és utána is sorba nyerte a barca a meccseket, mire mourinho tökélyre fejlesztette azt amivel meglehet őket fogin. úgyhogy ez a 2-1 első clásicónak nem olyan tragikus. főleg hogy ami szerencse volt az egyik oldalon az pont nem a másikon. neymar lövése megpattan a védőn bemegy, benzema kapufájánál meg kb 2 centi hiányzott. jobb volt a barca egy picivel, de ilyen szar clásico rég volt már.
mourinho is kísérletezgetett, eleinte pepét tolta fel a kp-ra hogy megfogja messit, ancelotti meg most ramost.. na bumm.

casma
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 20:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4253 Hozzászólás Szerző: casma »

Pont ezért drukkolok Én is, hogy a Real idén ne nyerjen semmit.
Baszogatták Josét, pedig az utolsó 8 meccsen nem kapott ki a Barca-tól. Sőt, az utolsó kettőt meg is nyerte !
Megutáltam a Realt amit csináltak Jose-val.

Lehet feltámadt a Real a második félidőben, de ha a Barca jobban koncentrál, már az elsőben simán nyerhetett volna.
És most a sok fütyi reálos, akik Jose-t csesztették, most mit mondanak Ancelottinak ? :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4254 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Utálom a barcát, de amióta José-t elküldték a sok hülye dumával a real-tól, azóta szurkolok ellenük. Tudják meg milyen amikor teljesen fogalmatlanul felküldött csapat találkozik a barcá-val az elclassico-n...

Ma is, Carlo papa betolta Ramos-t középpályra (José túl védekező felfogású volt, fuck off real szurkolók...), aztán lecserélte. Az egyetlen csatárát, Benzema-t a padon jegelte, aztán mikor támadni kellett, lehozta Bale-t és akkor küldte be, szokásos beszarás.

De az is igaz, hogy sok a gyenge játékos a real-ban és túlságosan Ronaldo-ra van kihegyezve. Nem tudom mi lenne velük, ha mondjuk 4-5 hónapra kidőlne az ember...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4255 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Én egyiket sem szeretem, sőt, de ez tényleg egy elég harmatos meccs volt, amit Ancsa gombázott el, és nem a barca ynerte meg. Ilyen szedett-vedett összeállítást kirakni arra a meccsre ami nekik a legfontosabb elég merész, Ramos a középpályán [bár így legalább ott csinál baromságokat nem a tizenhatoson belül], három szélső a csatársorban, Khedira egy Real szintű csapat keretében. Azt viszont jól megoldották hogy messit kivették a játékból, momentuma nem volt, hogy ez mennyire a Real érdeme azt nem tudom.

Összességében beigazolódott hogy miért az angol és a Chelsea fociját szeretem és miért nem ezt a spanyolosabb vonalat, és sokszor gondolkoztam el a meccs alatt hogy hagyom a picsába a focit és inkább csak NFL-t nézek, úgy elveszi a kedvem a sok fetrengő ribanc.
Igen, rossz volt a Real taktikája ami Ancelotti érdeme, de a Realnak még így is voltak helyzetei, csak a Barcával ellentétben ők nem lőtték be őket.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4256 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én egyiket sem szeretem, sőt, de ez tényleg egy elég harmatos meccs volt, amit Ancsa gombázott el, és nem a barca ynerte meg. Ilyen szedett-vedett összeállítást kirakni arra a meccsre ami nekik a legfontosabb elég merész, Ramos a középpályán [bár így legalább ott csinál baromságokat nem a tizenhatoson belül], három szélső a csatársorban, Khedira egy Real szintű csapat keretében. Azt viszont jól megoldották hogy messit kivették a játékból, momentuma nem volt, hogy ez mennyire a Real érdeme azt nem tudom.

Összességében beigazolódott hogy miért az angol és a Chelsea fociját szeretem és miért nem ezt a spanyolosabb vonalat, és sokszor gondolkoztam el a meccs alatt hogy hagyom a picsába a focit és inkább csak NFL-t nézek, úgy elveszi a kedvem a sok fetrengő ribanc.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4257 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Tudjátok rólam jól, hogy a Barcát utálom a legjobban és a Reallal szimpatizálok, de azt el kell ismerni, hogy ma a Barca volt a jobb és ez legfőképp hozzáállásban és helyzetkihasználásban nyilvánult meg. Azt is tudjátok, hogy oda vagyok CR-ért, de nem tetszett ma, hogy folyamatosan a csapattársait kritizálta. Nem tetszik a mentalitása az idei szezonban, mert amikor nehézségek akadnak kezd visszatérni a régi attitűdje.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4258 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na azért, ne hozzon már le Valdes egy Clean Sheet-et egy ilyen fos védelemmel. :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4259 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Na, ezek a meccsek se olyanok már mint Guardiola meg José idején... Jó sz*r meccs volt.

Az eredmény meg borítékolható volt, nagyon gyenge a Madrid. (na nem mintha a Barca hú de jó lenne)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4260 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ancelotti ma is bizonyítja, hogy miért nem tartozik már az elithez.
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése