Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2821 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Azt hiszem most úszott el a vb. Zsinórban a negyedik hétvége amikor gyorsabb Rosbergnél és mégis mögötte fog végezni ha Rosberg ki nem esik vagy valami váratlan közbe nem szól. Ha mentálisan is olyan erős lenne, mint amilyen gyors többszörös világbajnok lehetne már, de úgy néz ki sosem erősödik meg ilyen téren.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2822 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ez a Hamilton milyen ostoba.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2823 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jól kezdődik ez az időmérő... :D

Más, Vucinic aláírt az arabokhoz, 30 évesen. Kár érte, nem egy világklasszis, de nagyon bírom, várhatott volna ezzel a transzferrel még pár évet...
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... tt-2347687" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2824 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Én pont nagyon szurkolok neki, annyira kijárna neki még egy GS. Valaha volt legjobbnak pedig nyilván senkit nem lehet kikiáltani, főleg pl. Sampras-szel mindig parttalan lesz az összehasonlítás.

Potya GS-nek meg lehet potya GS, de Federer jutott be amúgy is a legtöbb GS elődöntőbe, ő van mindig a tűz közelében, ki más ölébe hullana a lehetőség, amikor a többi nagy töketlenkedik? Mellesleg még egy Djokovicot meg kell vernie.
They do now.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2825 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Életemben először Djokovicnak szurkolok. Elsírom magam ha Federer nyer egy újabb potya GS-t és megint elkezdi a világ a minden idők legjobb játékosa dumát.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2826 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kecske01 írta:Remélem Federer behúzza és be is jelenti a visszavonulását utána. :) Szép búcsú lenne.
??
Ezt a visszavonulást honnan szeded? :D Ahogy tudom a pakliban sincs egyelőre. Azt a két évet még szinte tuti, hogy elteniszezi Rio-ig.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2827 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Remélem Federer behúzza és be is jelenti a visszavonulását utána. :) Szép búcsú lenne.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2828 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Djokovic döntős, de egyáltalán nem meggyőző teljesítménnyel. A Cilic ellenit nem láttam, de az ottani 5 szett is árulkodó, ma pedig egyszerűen Dimitrov kikapott fejben. A fontos pontoknál amikor megvoltak a lehetőségei nem használta ki azokat. Pedig Djokovic ma simán verhető volt. Sokat hibázott a hálónál, sokszor nem volt éle az ütéseinek és nem volt elég határozott. Dimitrovnak minden gratuláció kijár, kiejtette a címvédőt, ma is úgy ahogy helytállt (pedig akár nyerhetett is volna) és hát jövő héttől top 10-es. Érkezik lassan az új generáció. Raonic után már Nishikori és Dimitrov is meglátogatta a top 10-et.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2829 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Szalai a Hoffenheimben folytatja.
Balázs Benjámin meg a portugál élvonalban. Egy kiesett Kaposvárból oda eljutni azért nem rossz, végre egy játékos, aki nem keletre megy.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2830 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szalai a Hoffenheimben folytatja.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2831 Hozzászólás Szerző: Chester »

lazaac írta:Sose voltam nagy focista,főleg nagy vasos nem,de 5 percre jártam középsuliba az Illovszkytól és azért 5 év alatt megmaradt valami. Ezt a videót ChesterB-nek küldeném: https://www.youtube.com/watch?v=zxhNM3ulVIg" onclick="window.open(this.href);return false;
Az egész családom Vasas drukker. :D :D

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2832 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Sose voltam nagy focista,főleg nagy vasos nem,de 5 percre jártam középsuliba az Illovszkytól és azért 5 év alatt megmaradt valami. Ezt a videót ChesterB-nek küldeném: https://www.youtube.com/watch?v=zxhNM3ulVIg" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Felkészülési meccsek

#2833 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hawaii írta: Túlzónak érzem az általánosításodat. Az tény, hogy a fiatalság nagy része ilyen, de sok az ellenpélda is.
Szerintem mindennek az alapja, hogy legyen hol játszani. Nyilván, ha nem adottak a feltételek arra, hogy ismét komoly válogatottunk legyen, akkor lehetnek akármilyen tehetséges fiataljaink is. Jelenleg amúgy 3 szinten folyik az alapok letétele: stadionok építése, szakemberek toborzása (külföldről főleg), és a tehetséges gyerekek támogatása. Szerintem kezdésnek ez bőven jó.

Azt mondod, hogy szerinted nem a stadion lenne az első, de akkor mégis mi?
Szerintem helytálló az általánosítás. Ok, vannak ellenpéldák, de a számok ugyanazok maradnak, hogy a többség nem ezt csinálja. Alig vagyok 20 éves, de amikor én voltam kisgyerek akkor lent az udvaron a betonpályán sorba kellett állni, hogy tudjunk focizni, mert reggeltől sötétedésig tele volt. Most meg a pálya ugyan ott van, de reggeltől estig üres. A mezők a falu szélén nem tűntek el, a grundok is ugyan ott vannak, csak épp gyerekek nincsenek rajtuk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#2834 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:De, én voltam az aki rádkacsintott megadta a számát :D
Reméltem hogy az Ferenc barátunk volt, de most már késő a panasz :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#2835 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:
Николаевич írta:Én ma voltam megcsinàltatni a kàrtyát, kb 10 percet kellet sorban állni.
Én is ma voltam, nem láttál véletlenül egy kék farmeres, kék cipős, kék pólós srácot? :D

Amúgy egyetértek, szerintem is nagyon szép lett és ha felnyomják a fényeket még jobban fog mutatni. Nem szeretem a magyar focit, nem is nézek egyáltalán, de jó lenne ha ez egyfajta "első lépés" lenne az okos építkezés felé.

De, én voltam az aki rádkacsintott megadta a számát :D

Amúgy én is kíváncsi leszek, milyen lesz a stadion felkapcsolt fényszórókkal. Szerencsére nem délután lesz a meccs.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#2836 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Azt mondod, hogy szerinted nem a stadion lenne az első, de akkor mégis mi?
Előrébb helyezném az utánpótlás és edzőképzést, és olyan embereket ültetnék a vezetői székekbe akik értenek is ahhoz amit csinálnak, és csak utána építenék stadionokat. De ahogy írtam, ez nem csak és kizárólag az MLSZ-en múlik, és nagyon nagyon sok dolgon kéne változtatnia a magyar edzőknek, a családoknak, a fiataloknak, majdnem mindenkinek, szóval ez majdhogynem lehetetlen.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Felkészülési meccsek

#2837 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
Hawaii írta:Az, hogy normális focicsapatunk legyen, annak az is a feltétele, hogy legyenek normális stadionjaink. Nézd meg nyugodtan a belga vagy holland példát, ők is hasonlóan kezdték, és mostanra a legjobb 8-ban vannak a világbajnokságon. Valahol el kell kezdeni a dolgokat, és ha pl az fogja motiválni a ma 10 éves gyereket, hogy egyszer a Fradi stadionjában játszhasson, akkor már is tett a kormány egy aprócska lépést a haladás felé. A stadion építésekre nem úgy kell gondolni, hogy ma felépítettük, holnapra meg világverő csapatunk lesz, mert ez nem így működik. Talán 10 év múlva majd beérik a most lefektetett alapoknak a munkája.
Nem a stadionok ellen vagyok, de én még korainak éreztem. Az, hogy a Lokinak csináltak, azt meg tudom érteni, ne kelljen már folyton Pestre jönniük "hazai" meccset játszani a BL selejtezőben. Sokan azt nyilatkozták az MLSZ-től, hogy az emberek nem romokba akarnak kimenni, ez is igaz, de az embereket jobban vonzaná az eredmény mint a stadion szvsz. Én nem ezzel kezdtem volna el ezt az "építkezést", de sajnos tényleg rengeteg probléma van a focival az országban amit meg kell előbb-utóbb oldani.

Ezt az elkurvult fiatalságot meg semmi nem motiválja sajnos, személyes tapasztalataim voltak erről.
Túlzónak érzem az általánosításodat. Az tény, hogy a fiatalság nagy része ilyen, de sok az ellenpélda is.
Szerintem mindennek az alapja, hogy legyen hol játszani. Nyilván, ha nem adottak a feltételek arra, hogy ismét komoly válogatottunk legyen, akkor lehetnek akármilyen tehetséges fiataljaink is. Jelenleg amúgy 3 szinten folyik az alapok letétele: stadionok építése, szakemberek toborzása (külföldről főleg), és a tehetséges gyerekek támogatása. Szerintem kezdésnek ez bőven jó.

Azt mondod, hogy szerinted nem a stadion lenne az első, de akkor mégis mi?

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#2838 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Николаевич írta: Én ma voltam megcsinàltatni a kàrtyát, kb 10 percet kellet sorban állni.
Volt sor? :DDDDDDDDDDD mi a fene? :D
Николаевич írta: A héten írt nekem egy srác Bukarest-ből hogy szeretnének jönni és segítsem ki őket egy kis infóval, hát nem volt boldog a kártyás rendszer miatt, inkább a vendégbe próbálnak jegyet venni.
"mai stadionok túrizmusra jók" látom:lol: :lol:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#2839 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Az, hogy normális focicsapatunk legyen, annak az is a feltétele, hogy legyenek normális stadionjaink. Nézd meg nyugodtan a belga vagy holland példát, ők is hasonlóan kezdték, és mostanra a legjobb 8-ban vannak a világbajnokságon. Valahol el kell kezdeni a dolgokat, és ha pl az fogja motiválni a ma 10 éves gyereket, hogy egyszer a Fradi stadionjában játszhasson, akkor már is tett a kormány egy aprócska lépést a haladás felé. A stadion építésekre nem úgy kell gondolni, hogy ma felépítettük, holnapra meg világverő csapatunk lesz, mert ez nem így működik. Talán 10 év múlva majd beérik a most lefektetett alapoknak a munkája.
Nem a stadionok ellen vagyok, de én még korainak éreztem. Az, hogy a Lokinak csináltak, azt meg tudom érteni, ne kelljen már folyton Pestre jönniük "hazai" meccset játszani a BL selejtezőben. Sokan azt nyilatkozták az MLSZ-től, hogy az emberek nem romokba akarnak kimenni, ez is igaz, de az embereket jobban vonzaná az eredmény mint a stadion szvsz. Én nem ezzel kezdtem volna el ezt az "építkezést", de sajnos tényleg rengeteg probléma van a focival az országban amit meg kell előbb-utóbb oldani.

Ezt az elkurvult fiatalságot meg semmi nem motiválja sajnos, személyes tapasztalataim voltak erről.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Felkészülési meccsek

#2840 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
Dante írta:
Николаевич írta:Én ma voltam megcsinàltatni a kàrtyát, kb 10 percet kellet sorban állni.
Én is ma voltam, nem láttál véletlenül egy kék farmeres, kék cipős, kék pólós srácot? :D

Amúgy egyetértek, szerintem is nagyon szép lett és ha felnyomják a fényeket még jobban fog mutatni. Nem szeretem a magyar focit, nem is nézek egyáltalán, de jó lenne ha ez egyfajta "első lépés" lenne az okos építkezés felé.
Attól még, hogy van szép stadion, nem lesz jobb a foci, ebben az országban sosem lesz okos építkezés a labdarúgásban, és ezért nem csak az MLSZ vagy a bábmesterek a hibások, hanem a fiatalok is, hogy dugnák fel maguknak az okos telefonokat.
Angliában, Németországban, Belgiumban, Hollandiában, stb is okos telefonokkal rohangálnak a gyerekek, szóval ez nem érv... Persze, értem, hogy mit akarsz mondani, de ez így akkor sem helytálló.
Az, hogy normális focicsapatunk legyen, annak az is a feltétele, hogy legyenek normális stadionjaink. Nézd meg nyugodtan a belga vagy holland példát, ők is hasonlóan kezdték, és mostanra a legjobb 8-ban vannak a világbajnokságon. Valahol el kell kezdeni a dolgokat, és ha pl az fogja motiválni a ma 10 éves gyereket, hogy egyszer a Fradi stadionjában játszhasson, akkor már is tett a kormány egy aprócska lépést a haladás felé. A stadion építésekre nem úgy kell gondolni, hogy ma felépítettük, holnapra meg világverő csapatunk lesz, mert ez nem így működik. Talán 10 év múlva majd beérik a most lefektetett alapoknak a munkája.

Válasz küldése