Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2721 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bale gólja tegnap az Inter ellen, nem semmi.

https://www.youtube.com/watch?v=0DR9FZruVMk" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2722 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bohócnak nem nevezném, egyszerűen olyan, mint Vettel: egy jó pilóta, aki kevesebbet hibázik, mint a riválisai, alatta van a legjobb autó, kevesebb technikai hibával. Arról nem ő tehet, hogy alatta eddig csak egyszer állt meg az autó... :roll:

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2723 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nem vagyok egy Hamilton-fan, de ami idén történik vele, az szánalmas... pedig fényévekkel jobb, mint a szöszi bohóc...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2724 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem is sanszos a bukás a döntőben. Egy világversenyen, kétszer nem verjük meg őket...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2725 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Pfff, ezek a szerbek elképesztőek, honnan nyertek????!
Fair bíráskodás mellett (ha nem kapunk hazai pályát) szerintem kikapunk tőlük.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2726 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Döntőbe jutottak a magyar férfi vizilabdázók! Nem volt ez egyszerű az olaszok ellen, de csak kiküzdötték ezt is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2727 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Di Maria megy a psg-be úgy nézz ki :D

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2728 Hozzászólás Szerző: royston »

Katalányokat nem tiltják el soha,ráadásul még a kutyus eltiltását is csökkenthetik?Miért nem lepődök meg?Uefa kedvenc Barcelona,és még csodálkoznak a drukkereik hogy miért utálják őket...
Más:csak én látom hogy James leigazolása abszolút felesleges volt a "királyi"klubbnak,és ezért lesz Isco+Di Maria padoztatva mert ugye minden új igazolásnak játszania kell kezdőként!Ha teszem azt így állna fel a kp:Modrics-Kroos hátrébb,Cr-James-Bale elöl+Benzema center.Ez ugye 4-2-3-1,ahol alap hogy 1 de inkább 2 emberke inkább védekezésben legyen erősebb.Na most itt ilyet egyet sem látok,akárhogy nézem...Khedira,Alonso,Illara ott van ugye erre a szerepre,de ha egyikük kezdő lenne akkor valamelyik "szent" tehén kikerülne a kezdőből.na de ki?
Modrics,Kroos kettős együtt nem tud úgy rombolni mint nálunk Matics egyedül,a 3 megaigazolásnak meg "egyszerűen " játszania kell.Sztem ebbe belebuknak majd ha nem lesz gürizős ember a kp-n aki ütközni,meg szerelni is tud.se a horvát se a német nem ilyen.De ez legyen az ő bajuk...
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2729 Hozzászólás Szerző: royston »

almos írta:
Николаевич írta:
almos írta:2 év múlva szép lesz az Aurier-Luiz-Silva-Digne védelem. Középen a rutin, széleken a fiatalság.
Azért idén Maxwell nem hiába játszott állandóan bal bekket, Digne még nagyon fiatal és sokat kell tanulnia. Jobb oldalon jól befürödtek van der Wiellel, most Aurierr talán kihúzza őket. Jallet nem BL szint.

Mondjuk én nem is igazán értettem hogy minek vették meg Van der Wiel-t.. Támadásban átlagos, védekezésben nagyon nagyon gyenge.

Aurier-t amúgy láttátok játszani? A statisztikái nagyon komolyak, nagyon sok gólt lő és szép gólpasszai voltak, de ahogy néztem a Toulouse 3-5-2-ben tolta, úgyhogy ő gyakorlatilag középpályás volt ott. Védekezésben is penge? Mert a PSG-ben azért elég komoly szélsők vannak, ott nem feltétlenül tud annyira érvényesülni elöl, egy komoly BL-meccsen viszont keményen kell védekezni. Képes erre? Ha igen akkor nagyon nagy fogás. Mindenesetre örülök hogy végül az Arsenal Debuchy-t vitte, ő olyan átlagosan jó védő, semmi extra.
Védekezésben nem egy Ivanovic, de azért tűrhető, és gondolom a PSG-nél vannak megfelelő szakemberek, akik segitenek neki a fejlődésben. Komoly játékos lehet pár éven belül.
Neki ez hatalmas ugrás lesz,egy középcsapatba könnyebb kitűnni mint egy bajnoki esélyes és bl-induló társaságban.Plusz ott a nyomás,hogy jól kell tolni,mert egy hiba és 2-en ugranak a kezdőbe a helyére.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2730 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Ők szegték meg, de ők is vesznek még embereket :D.
A büntetést nem szegték meg. 50 millió eurós összeget költhettek papíron - már ha ez igaz - ezt el is használták, Azruert meg ha kölcsönvették, akkor azt Jallet eladásából tették, ahogy Di Mariat is Cavani távozásával finanszíroznák, csak nincs vevője. Aztán lehet ráborítják azt asztalt a FIFA-ra és viszik Mariskát úgy, hogy Cavani náluk marad, de arra remélem nagyon rá fognak b*szni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2731 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
ChesterB írta:Nem az FFP-t szegték meg, de ettől még igaz a mondandód lényege.

Ja igen igazad van, összekevertem a PSG-vel :)
Ők szegték meg, de ők is vesznek még embereket :D. A fifa büntetései komolytalanok...És ezt Suarez ügye is bizonyítja...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2732 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Nem az FFP-t szegték meg, de ettől még igaz a mondandód lényege.

Ja igen igazad van, összekevertem a PSG-vel :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2733 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem az FFP-t szegték meg, de ettől még igaz a mondandód lényege.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2734 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dankodavid írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... on-2352199

Erre csak ennyit: https://www.youtube.com/watch?v=XzcVp3VAeIY" onclick="window.open(this.href);return false;

Több mint egy klub, mi? Kicsit sem komolytalan... Megszegik az FFP-t, erre eltörlik büntetésüket hogy gyorsan a seggére verhessenek 150 milliónak, most meg Suarez eltiltását is csökkentik? Iva harapásáért 10 meccset kapott, a harmadik alkalomért kevesebb bünti jár?

Közben olvasom, hogy Aurier-t nem megvette hanem kölcsönkapta a PSG opcióval. Nagyon jó üzlet nekik, ha bebizonyosodik hogy nem elég jó négy védős rendszerben akkor visszaküldhetik és nem buktak semmit.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2735 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... on-2352199" onclick="window.open(this.href);return false;

Erre csak ennyit: https://www.youtube.com/watch?v=XzcVp3VAeIY" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2736 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta:
almos írta:2 év múlva szép lesz az Aurier-Luiz-Silva-Digne védelem. Középen a rutin, széleken a fiatalság.
Azért idén Maxwell nem hiába játszott állandóan bal bekket, Digne még nagyon fiatal és sokat kell tanulnia. Jobb oldalon jól befürödtek van der Wiellel, most Aurierr talán kihúzza őket. Jallet nem BL szint.

Mondjuk én nem is igazán értettem hogy minek vették meg Van der Wiel-t.. Támadásban átlagos, védekezésben nagyon nagyon gyenge.

Aurier-t amúgy láttátok játszani? A statisztikái nagyon komolyak, nagyon sok gólt lő és szép gólpasszai voltak, de ahogy néztem a Toulouse 3-5-2-ben tolta, úgyhogy ő gyakorlatilag középpályás volt ott. Védekezésben is penge? Mert a PSG-ben azért elég komoly szélsők vannak, ott nem feltétlenül tud annyira érvényesülni elöl, egy komoly BL-meccsen viszont keményen kell védekezni. Képes erre? Ha igen akkor nagyon nagy fogás. Mindenesetre örülök hogy végül az Arsenal Debuchy-t vitte, ő olyan átlagosan jó védő, semmi extra.
Védekezésben nem egy Ivanovic, de azért tűrhető, és gondolom a PSG-nél vannak megfelelő szakemberek, akik segitenek neki a fejlődésben. Komoly játékos lehet pár éven belül.
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2737 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta:2 év múlva szép lesz az Aurier-Luiz-Silva-Digne védelem. Középen a rutin, széleken a fiatalság.
Azért idén Maxwell nem hiába játszott állandóan bal bekket, Digne még nagyon fiatal és sokat kell tanulnia. Jobb oldalon jól befürödtek van der Wiellel, most Aurierr talán kihúzza őket. Jallet nem BL szint.

Mondjuk én nem is igazán értettem hogy minek vették meg Van der Wiel-t.. Támadásban átlagos, védekezésben nagyon nagyon gyenge.

Aurier-t amúgy láttátok játszani? A statisztikái nagyon komolyak, nagyon sok gólt lő és szép gólpasszai voltak, de ahogy néztem a Toulouse 3-5-2-ben tolta, úgyhogy ő gyakorlatilag középpályás volt ott. Védekezésben is penge? Mert a PSG-ben azért elég komoly szélsők vannak, ott nem feltétlenül tud annyira érvényesülni elöl, egy komoly BL-meccsen viszont keményen kell védekezni. Képes erre? Ha igen akkor nagyon nagy fogás. Mindenesetre örülök hogy végül az Arsenal Debuchy-t vitte, ő olyan átlagosan jó védő, semmi extra.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2738 Hozzászólás Szerző: almos »

2 év múlva szép lesz az Aurier-Luiz-Silva-Digne védelem. Középen a rutin, széleken a fiatalság.
Azért idén Maxwell nem hiába játszott állandóan bal bekket, Digne még nagyon fiatal és sokat kell tanulnia. Jobb oldalon jól befürödtek van der Wiellel, most Aurierr talán kihúzza őket. Jallet nem BL szint.
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2739 Hozzászólás Szerző: Chester »

Közben a PSG tulajdonában van a Ligue 1 két legtehetségesebb szélsőhátvédje, jobb oldalon Aurier, balon Digne. FM 11-ben nekem is ők voltak a szélen a Chelsea-ben. :(

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2740 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És még mindig fellebbezés alatt állnak, elvileg. Még hány embert igazolnak az eltiltásig? :D Vicc....

Válasz küldése