Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#1921 Hozzászólás Szerző: almos »

jkopfner írta:
almos írta:Szerintem az egyik legjobb igazolásunk volt, nagyon underrated player.
Világosítson már fel valaki, hogy mifaszért kell belevegyíteni az angolt a magyarba. Főleg olyan szavaknál, amelyeknek van magyar megfelelője is.
Alapjába véve én óvom a magyar nyelvet, mindig megpróbálok a lehető "legmagyarosabban" beszélni, s a többieket is erre biztatom. Egyedül a focinál van ez másképp, meg kurvára tetszik ez a két szó: overrated és underrated player. :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1922 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

White írta:Because,ez nagyon cool dolog
Valóban az lenne?

Avatar
White
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Chat

#1923 Hozzászólás Szerző: White »

Because,ez nagyon cool dolog
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1924 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

langidave írta:Boldog szülinapot a világ legjobb rightbackjének!
almos írta:Szerintem az egyik legjobb igazolásunk volt, nagyon underrated player.
Világosítson már fel valaki, hogy mifaszért kell belevegyíteni az angolt a magyarba. Főleg olyan szavaknál, amelyeknek van magyar megfelelője is.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1925 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pedig már készültem rá hogy ahogy hazaérek elolvasom az osztályzásokat, azok sok mindent elárulnak. Hát most ti árultatok el engem. :D :D [a City ellenit hamarosan megcsinálom, csak most nagyon sok dolog összejött erre a hétvégére :D ]

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1926 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

ChesterB írta:A mai meccset nem akarja pár ember osztályozni, akármennyire is gyenge volt? Én sajnos[?] nem láttam.
Rád vártunk :P
One ball to rule them all!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1927 Hozzászólás Szerző: Chester »

A mai meccset nem akarja pár ember osztályozni, akármennyire is gyenge volt? Én sajnos[?] nem láttam.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1928 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Sheenka írta:Nekem megvooolt mind:)
És ők ezt hogy fogadták?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1929 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

rafanadal írta:
jkopfner írta: Üdv Tore Andre Flo-nak. Ha már kint vagy csípj el egy Burzum, Charpatian Forest, Mayhem, Immortal vagy Gorgoroth koncertet:)
Vagy az északi fényt, Göteborgot, Koppenhágát, Bergent és Oslo összes létező látványosságát. Persze ha lesz lehetőségem valami nagy bandát elcsípni az se rossz, de pénzügyileg eléggé be kell osztani a dolgokat, mert nagyon drága itt az élet.
Nekem megvooolt mind:) (burzum persze nem) És nem is kellett hozzá addig menni.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1930 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

jkopfner írta: Üdv Tore Andre Flo-nak. Ha már kint vagy csípj el egy Burzum, Charpatian Forest, Mayhem, Immortal vagy Gorgoroth koncertet:)
Vagy az északi fényt, Göteborgot, Koppenhágát, Bergent és Oslo összes létező látványosságát. Persze ha lesz lehetőségem valami nagy bandát elcsípni az se rossz, de pénzügyileg eléggé be kell osztani a dolgokat, mert nagyon drága itt az élet.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1931 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

rafanadal írta:
Николаевич írta: Amúgy ha van egy kis időd írj a chat topikba hogy hogy érzed magad kinn.
Áthozva ide.

Szóval, egy szó, mint száz: remekül. Teljesen más az ország atmoszférája, sokkal lazábbak az emberek, nincs az a folytonos stressz, mint otthon és nem is elégedetlenkednek reggeltől estig mindenért. Minden sokkal rendszerezettebb, jobban meg van szervezve és a tanítás minősége is jobb. A környezetemben szerencsére szintén Erasmus diákok vannak a világ minden részéről, szóval a beilleszkedés is hamar ment és egyelőre minden nagyon zsír.
Üdv Tore Andre Flo-nak. Ha már kint vagy csípj el egy Burzum, Charpatian Forest, Mayhem, Immortal vagy Gorgoroth koncertet:)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1932 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta: Amúgy ha van egy kis időd írj a chat topikba hogy hogy érzed magad kinn.
Áthozva ide.

Szóval, egy szó, mint száz: remekül. Teljesen más az ország atmoszférája, sokkal lazábbak az emberek, nincs az a folytonos stressz, mint otthon és nem is elégedetlenkednek reggeltől estig mindenért. Minden sokkal rendszerezettebb, jobban meg van szervezve és a tanítás minősége is jobb. A környezetemben szerencsére szintén Erasmus diákok vannak a világ minden részéről, szóval a beilleszkedés is hamar ment és egyelőre minden nagyon zsír.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#1933 Hozzászólás Szerző: laczze »

Foglalkozik a fórumon valaki ( vagy közeli ismerőse ) kárpitos munkával, esetleg kisebb asztalos vagy dekorációs munkával ?
És ha igen akkor nem érdekelné egy ipari Bea ( legjobb márka ) típusú kapocsbelövő piszoly, használt, kicsit kopott de ezek jól bírják és tökéletesen működik. Ha valakit érdekel írjon privibe!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1934 Hozzászólás Szerző: Chester »

chiedis írta:szeretnek en olyan felhype-olt senkiket csak pletyka szintjen is hallani, mint Koke. A spanyol bajnoksag legjobb kpalyasa
Tőlem megvehetik, ugyan az a helyzet náluk mint az Arsenallal: édes mindegy hány tkp-t vesz Wenger, attól még a szűrő részen és csatárposzton óriási lyukak vannak. A MU-nál ugyan ez, tőlem megvehetik a 3. támadó emberüket a KK posztra ha a védelmük nagy része távozik. Ameddig nem Hummels-eket vesznek addig én nyugodt vagyok.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chat

#1935 Hozzászólás Szerző: chiedis »

szeretnek en olyan felhype-olt senkiket csak pletyka szintjen is hallani, mint Koke. A spanyol bajnoksag legjobb kpalyasa
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1936 Hozzászólás Szerző: Chester »

A MU csak azokat tudja megvenni akik távoznának a klubjuktól. Kroos a legjobb példa, azt hallottam Guardiola megbűntette a magatartásáért, egyelőre még vele sem hosszabbítottak, Thiago meg simán kiszorította [még Schweini helye sem biztos, bár ő sokat volt sérült]. Az ilyen emberekre simán rástartolhatnak, pletykák szerint még a Juve érdeklődött iránta, de ép eszű játékos aki nem olasz az nem igazol a Serie A-ba. De nekik nem egy Kroos kéne hanem 10 jelen állás szerint. Összedőlőben a kártyavár, készítem a pezsgőt.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#1937 Hozzászólás Szerző: laczze »

Hawaii írta:
laczze írta:Szerintem attól, hogy nem indulnak majd a BL.ben még tudnak igazolni nagy tehetségeket, azért a mélyrepüléstől eltekintve akkor is maradt Manchester United, és ez a név önmagáért beszél bár én utállom mint a szart, de a foci világa más.
Olyat persze, hogy tudnak igazolni, akiért más csapat nem jelentkezik be. Sarkított példa ugyan, de ha teszem azt a MU és a City közt kell döntenie egy játékosnak, ahol az egyik helyen BL-t és rengeteg pénzt kap, a másik helyen meg csak egy MU logót a mellére, akkor nem hiszem, hogy olyan nehéz lesz a választás. Nyilván a nagy múltú MU-t fogja választani, hiszen mindenki így tenne. :D
Senki se mondtam, hogy mindenki. Van aki igen van aki nem ez csak ennyi, de nem az túlzás, hogy senki. :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#1938 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

laczze írta:Szerintem attól, hogy nem indulnak majd a BL.ben még tudnak igazolni nagy tehetségeket, azért a mélyrepüléstől eltekintve akkor is maradt Manchester United, és ez a név önmagáért beszél bár én utállom mint a szart, de a foci világa más.
Olyat persze, hogy tudnak igazolni, akiért más csapat nem jelentkezik be. Sarkított példa ugyan, de ha teszem azt a MU és a City közt kell döntenie egy játékosnak, ahol az egyik helyen BL-t és rengeteg pénzt kap, a másik helyen meg csak egy MU logót a mellére, akkor nem hiszem, hogy olyan nehéz lesz a választás. Nyilván a nagy múltú MU-t fogja választani, hiszen mindenki így tenne. :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1939 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Én azt hallottam hogy a chevrolet meg a nike új szerződése miatt meg ,hogy mostanában (matan kívül) nem költöttek 60 milliókat ezért nyáron valami 150 milliót is költhetnek akár.Igaz ,hogy nagy játékost nem fognak tudni igazolni a bl indulás kiesés miatt már pedig 11 pontot nem fognak a poolon hozni. Maximum föl hypeolt tehetségeket vehetnek 50 millióért Koke,Banega és a társait.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#1940 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem attól, hogy nem indulnak majd a BL.ben még tudnak igazolni nagy tehetségeket, azért a mélyrepüléstől eltekintve akkor is maradt Manchester United, és ez a név önmagáért beszél bár én utállom mint a szart, de a foci világa más.
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése