Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#1801 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

laczze írta:Ezeket az adatokat minden probléma nélkül meg lehet adni? Nem tudnak lehúzni pénz utánna a kártyáról ?
http://kepfeltoltes.hu/view/140331/1275821167N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
Elméletileg igen, viszont gyakorlatilag meg kizárt dolog, hogy a bet365 visszaéljen a bizalmaddal, de ha mégis megtenné, akkor vannak erre elég komoly jogi szankciók, meg simán vissza lehet követni, hogy valóban te vettél-e le pénzt, avagy nem.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#1802 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ezeket az adatokat minden probléma nélkül meg lehet adni? Nem tudnak lehúzni pénz utánna a kártyáról ?
Kép
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chat

#1803 Hozzászólás Szerző: chiedis »

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

Isten aldja a bolcsessegeit ! :D
Nyugodj bekeben Mister !

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1804 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

chiedis írta: Pentek ejjel rendesen szetcsaptam magam 2,5 ora alatt. 1-re hazaeres, nem reszleteznem. Melobol erkezven, ehgyomorra hullafaradtan priceless. Szo szerint. Olcso. Visszaterve az idezeshez, tegnap vegigszenvedtem az agyban a masnapot, megfogadtam 2 oraval ezelottig h soha tobbet. A gaz, hogy megtudtam - jovo het pentek es szombat offos leszek, ezt mar megint bebuktam :D
Elozo szulinapom volt a rekord, kb behaltam. 2 ora alatt lement 0,7l 40-es bacardi rum lime kola komboval. Beszamolok szerint halottnak hittek es mostantol ketszer unnepeljem. Na olyat megegyszer sosem !
Ez a priceless dolog ismerős. Olyan 3 éve velem is előfordult, hogy éhgyomorra szétcsaptam magam jóformán egy sima sörözésből ami sörivó versenybe torkollott. Az tényleg mocsok tud lenni.

Nekem egyébként a legdurvább egy 12 órás emlékezetkiesés ami alatt állítólag a haverom elmagyarázta, hogy hol lakom, aztán pénteken valahogy bejutottam egyetemre kötelező órára (nem emlékszem erre sem, hülye csütörtöki bulik) ahol elaludtam és óra végén haverom felébresztett és hazavitt. Majd lefeküdtem aludni és délután felébredtem amikortól már emlékszem is a dolgokra. Azt hiszem ez volt a fordulópont amikor úgy éreztem, hogy 16-19 év között kiéltem magam és mostanra kicsit okosabban csinálom a dolgokra.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chat

#1805 Hozzászólás Szerző: chiedis »

jkopfner írta:
morfium írta:Én 2 éve nem ittam alkoholt, remélem nem néztek homokosnak.
Én kb. minden hétvégén megfogadom másnaposan, hogy soha többet nem iszok alkoholt:D
Pentek ejjel rendesen szetcsaptam magam 2,5 ora alatt. 1-re hazaeres, nem reszleteznem. Melobol erkezven, ehgyomorra hullafaradtan priceless. Szo szerint. Olcso. Visszaterve az idezeshez, tegnap vegigszenvedtem az agyban a masnapot, megfogadtam 2 oraval ezelottig h soha tobbet. A gaz, hogy megtudtam - jovo het pentek es szombat offos leszek, ezt mar megint bebuktam :D
Elozo szulinapom volt a rekord, kb behaltam. 2 ora alatt lement 0,7l 40-es bacardi rum lime kola komboval. Beszamolok szerint halottnak hittek es mostantol ketszer unnepeljem. Na olyat megegyszer sosem !
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1806 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerencsére nem, de egy jó lecke volt nekem az biztos. :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#1807 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
Hawaii írta:Részleteket! :D :D
Nem emlékszem rá ez a baj, de Jézusosat játszva harmadnap feltámadtam. Soha többet.
Detox is játszott, vagy azért annyira nem volt durva?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1808 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Részleteket! :D :D
Nem emlékszem rá ez a baj, de Jézusosat játszva harmadnap feltámadtam. Soha többet.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#1809 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
almos írta:Sziasztok!
Felmerült bennem egy kérdés: Ti mennyit szoktatok inni hétvégén, ha elmentek bulizni?
Én csak a mi társaságunkról tudok információt, de kiváncsi vagyok a többi emberre is. :D
Én nem iszom alkoholt a legutóbbi szülinapom óta, de korábban sem voltam nagy alkesz [max 1-2 sör koncerteken, más alkalmakkor sosem ittam] csak ott valami félresikerült, de egy életre elment tőle a kedvem.
Részleteket! :D :D

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1810 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

morfium írta:Én 2 éve nem ittam alkoholt, remélem nem néztek homokosnak.
Én kb. minden hétvégén megfogadom másnaposan, hogy soha többet nem iszok alkoholt:D

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Chat

#1811 Hozzászólás Szerző: morfium »

Én 2 éve nem ittam alkoholt, remélem nem néztek homokosnak.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1535
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1812 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

almos írta:Hát nálunk nem számit, hogy mennyi pénzünk van, vagy hogy milyen buli van.
Minden hétvége ugyanolyan kb.
Tegnap is 3-an ittunk meg két üveg vodkát (1,4liter), ma ketten egy üveg whiskyt (0,7liter). Mindig igy megy ez, kiváncsi voltam, hogy másoknál is meg van-e ez a mennyiség, vagy csak mi vagyunk ennyire őrültek. :mrgreen:
Újévnél fejenként vettünk egy-egy üveg töményet.
#SWAG

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#1813 Hozzászólás Szerző: almos »

Hát nálunk nem számit, hogy mennyi pénzünk van, vagy hogy milyen buli van.
Minden hétvége ugyanolyan kb.
Tegnap is 3-an ittunk meg két üveg vodkát (1,4liter), ma ketten egy üveg whiskyt (0,7liter). Mindig igy megy ez, kiváncsi voltam, hogy másoknál is meg van-e ez a mennyiség, vagy csak mi vagyunk ennyire őrültek. :mrgreen:
Újévnél fejenként vettünk egy-egy üveg töményet.
LAMPARD#8

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#1814 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

almos írta:Sziasztok!
Felmerült bennem egy kérdés: Ti mennyit szoktatok inni hétvégén, ha elmentek bulizni?
Én csak a mi társaságunkról tudok információt, de kiváncsi vagyok a többi emberre is. :D
Sok mindentől függ: esemény, társaság, kedv, pénz stb.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1815 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

almos írta:Sziasztok!
Felmerült bennem egy kérdés: Ti mennyit szoktatok inni hétvégén, ha elmentek bulizni?
Én csak a mi társaságunkról tudok információt, de kiváncsi vagyok a többi emberre is. :D
Havonta 3 hétvége (péntek vagy szombat) pálinka+sör vagy pálinka+fröccs vagy bacardi+cola/whiskey+redbull vagy cola. Fesztiválokon meg mindennap. A mennyiség meg annyi, hogy másnap mindig a halálomon vagyok:D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1816 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

almos írta:Sziasztok!
Felmerült bennem egy kérdés: Ti mennyit szoktatok inni hétvégén, ha elmentek bulizni?
Én csak a mi társaságunkról tudok információt, de kiváncsi vagyok a többi emberre is. :D
Próbálok minél kevesebbet (általában semmit vagy haverokkal egy sör), de nagyobb alkalmakkor (mondjuk úgy két havonta) a rengeteg és a nagyon sok közötti értéket viszem be.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1817 Hozzászólás Szerző: Chester »

almos írta:Sziasztok!
Felmerült bennem egy kérdés: Ti mennyit szoktatok inni hétvégén, ha elmentek bulizni?
Én csak a mi társaságunkról tudok információt, de kiváncsi vagyok a többi emberre is. :D
Én nem iszom alkoholt a legutóbbi szülinapom óta, de korábban sem voltam nagy alkesz [max 1-2 sör koncerteken, más alkalmakkor sosem ittam] csak ott valami félresikerült, de egy életre elment tőle a kedvem.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#1818 Hozzászólás Szerző: almos »

Sziasztok!
Felmerült bennem egy kérdés: Ti mennyit szoktatok inni hétvégén, ha elmentek bulizni?
Én csak a mi társaságunkról tudok információt, de kiváncsi vagyok a többi emberre is. :D
LAMPARD#8

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#1819 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Николаевич írta:Lazán kapcsolódik a témához, de tetszett a PSG-s cikk a Nosztalgián. Most írtál először olyan meccsről amire emlékszem :)
Csodalkoztam is hogy ez volt az elsö meccs a ket csapat között.
En viszont nem emlekeztem a meccsre, de ahogy olvashato is, az a PSG egy eleg szintelen-szagtalan csapat volt akkor :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1820 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Wisey írta:
Az LR szerkesztösege itteni szerkesztökböl es forumozokbol indult, tehat nem hiszem hogy visszajönnenek. Termeszetesen nem valami viharos valasrol volt szo, csak arrol hogy a blogolast illetve a "szarazabb" hireket külön valasztottuk. Ezert is van hogy az LR blogon megjelenhetnek megoszto irasok is (mint ahogy a pelda is mutatja, nem mindenkinek jön be a stilusuk).

En itt a honlapon olyan elemzesekre gondoltam, amik azert objektivebb hangnemüek. Ezen a "hivatalos oldalon" termeszetesen nem kezdenenk el anyazni jatekvezetöket/ellenfeleket ;)

Lazán kapcsolódik a témához, de tetszett a PSG-s cikk a Nosztalgián. Most írtál először olyan meccsről amire emlékszem :)

Válasz küldése