Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16721 Hozzászólás Szerző: misakd »

tomi87 írta:
misakd írta:Szerződése van a Renault év végéig és nem kizart hogy Massa már Valenciaban versenyez ha minden jol megy... Massa-Alonso paros lesz mert miota kimi vilagbajnok lett Massa sokkal jobb nala
Massa tuti,hogy nemfog versenyezni Valencia-ban,sőt ebben az évben sem,nem a kezét vagy lábát törte el amiből pár hét alatt felépül és még azt sem lehet tudni,hogy szenvedett-e maradandó károsodást vagy sem!!!
Hivatalos közleményben adtak ki hogy nincs életveszély sem maradandó karosodás jelenleg 48 óras altatásban van a gyors regeneróládás miatt.

A Brawn Gp meg kizarnam mert hullik szetfele :) nincs pénz összerakni

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16722 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

misakd írta:Szerződése van a Renault év végéig és nem kizart hogy Massa már Valenciaban versenyez ha minden jol megy... Massa-Alonso paros lesz mert miota kimi vilagbajnok lett Massa sokkal jobb nala
Massa tuti,hogy nemfog versenyezni Valencia-ban,sőt ebben az évben sem,nem a kezét vagy lábát törte el amiből pár hét alatt felépül és még azt sem lehet tudni,hogy szenvedett-e maradandó károsodást vagy sem!!!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16723 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

éljen:
http://sportgeza.hu/motogp/2009/07/26/e ... brit_gp-n/" onclick="window.open(this.href);return false;

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16724 Hozzászólás Szerző: Spring »

Petrolanos írta:Massa meg már nem fog versenyezni idén. Azt hiszed három hét alatt fel lehet épülni egy ekkora műtét után?
Massa ne is versenyezzen ebben a szezonban! Pihenjen egy óriásit, heverje ki a balesetet, és ennyi idő alatt elgondolkozhat, hogy visszaül-e a kocsiba (visszamer-e). Sajnos én úgy gondolom, hogy már soha sem lesz olyan, mint régen. De cáfoljon rám, és jövőre nyerje meg a VB-t! :wink:

GYÓGYULJ MEG FELIPE! SIAMO CON TE
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16725 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

misakd írta:Szerződése van a Renault év végéig és nem kizart hogy Massa már Valenciaban versenyez ha minden jol megy... Massa-Alonso paros lesz mert miota kimi vilagbajnok lett Massa sokkal jobb nala
Szerződés szinte semmit sem számít. Pl. Bourdaisnak is volt szerződése, és mégis kibaszták. Massa meg már nem fog versenyezni idén. Azt hiszed három hét alatt fel lehet épülni egy ekkora műtét után?
2012. 05. 19.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16726 Hozzászólás Szerző: misakd »

Szerződése van a Renault év végéig és nem kizart hogy Massa már Valenciaban versenyez ha minden jol megy... Massa-Alonso paros lesz mert miota kimi vilagbajnok lett Massa sokkal jobb nala

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16727 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Berzéki Gábor21 írta:
Petrolanos írta:Megérteném Alonsot, ha minél hamarabb el akar menni ettől a köcsög csapattól. Remélem elmegy a Ferrariba már most, és a következő futamon indulhatna Kimi csapattársaként.
Hát szerintem elég nagy kö*gség lenne a Ferraritól,hogy csak azért igazoltatna egy embert,mert a másik megsérült.Valószínűleg a jövő évben már Ferraris lesz és szerintem Massa csapattársaként aminek én sem örülök,mert úgy hallottam,hogy Kimi rallizni megy majd.
Én úgy gondoltam, hogy most oda megy ugye Massa helyére év végégi, utána Kimit elmegy, és jövőre lehetne egy Alonso-Massa páros.
2012. 05. 19.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16728 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Petrolanos írta:Megérteném Alonsot, ha minél hamarabb el akar menni ettől a köcsög csapattól. Remélem elmegy a Ferrariba már most, és a következő futamon indulhatna Kimi csapattársaként.
Hát szerintem elég nagy kö*gség lenne a Ferraritól,hogy csak azért igazoltatna egy embert,mert a másik megsérült.Valószínűleg a jövő évben már Ferraris lesz és szerintem Massa csapattársaként aminek én sem örülök,mert úgy hallottam,hogy Kimi rallizni megy majd.
Farewell Didier!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16729 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Az FIA hivatalosan is megerősítette, hogy a Renault nem állhat rajthoz az augusztus végi Európa Nagydíjon, amiért a mai verseny közben lerepült Fernando Alonso nem megfelelően rögzített jobb első kereke.

Ahogy arról már beszámoltunk, a sportfelügyelők a futam után beidézték a Renault istálló illetékeseit, és hosszas tanácskozás után úgy döntöttek, hogy mivel a csapat több pontban is megsértette a szabályokat, eltiltják a következő versenytől.

Mindez azt is jelenti, hogy Alonso nem állhat rajthoz hazai versenyén Valenciában, hacsak nem igazol át egy másik csapathoz.

Megérteném Alonsot, ha minél hamarabb el akar menni ettől a köcsög csapattól. Remélem elmegy a Ferrariba már most, és a következő futamon indulhatna Kimi csapattársaként.
2012. 05. 19.

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16730 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Ez lenne egy kétszeres konstruktőri világbajnok gárda? Hát húzzanak a jó francba, már bocs. Megint sikerült tönkretenni egy pozitív versenyét Alonsónak, köszönjük...
2012. 05. 19.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16731 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Jaaaj!
Hülye vagyok!öszekevertem a mentőt és az ÁEK-t.
Azt akartam igazából,hogy amit láthattatok a TV-ben is,hogy egy mentőből szedték ki hordágyon Massát.Na abban ült apám.
Bocsi mindenkitől,csak összekevertem! :oops:
Sajnálom.Legközelebb jobban figyelek. :oops:
Farewell Didier!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16732 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Igen, helikopterrel vitték.
2012. 05. 19.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16733 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

tomi87 írta:
Berzéki Gábor21 írta:Felipa Massát az ÁEK-ban vagyis az Állami Egészségügyi Központ-ban műtötték ahová édesapám vitte mentővel,ugyanis őket is kirendelték a futamra.Apám orvos és ő ápolta a kocsiban Massát amíg az ÁEK-ba értek. 8)
Te még ebből is viccet csinálsz????Massá-t nem is mentővel vitték az Állami Egészségügyi Központba(Honvéd Kórház),hanem mentőhelikopter-rel szállították oda!!!Vagy nem így volt??
Őszintén szólva én is biztos vagyok benne, hogy helikopterrel vitték...

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16734 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Berzéki Gábor21 írta:Felipa Massát az ÁEK-ban vagyis az Állami Egészségügyi Központ-ban műtötték ahová édesapám vitte mentővel,ugyanis őket is kirendelték a futamra.Apám orvos és ő ápolta a kocsiban Massát amíg az ÁEK-ba értek. 8)
Te még ebből is viccet csinálsz????Massá-t nem is mentővel vitték az Állami Egészségügyi Központba(Honvéd Kórház),hanem mentőhelikopter-rel szállították oda!!!Vagy nem így volt??
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16735 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Felipa Massát az ÁEK-ban vagyis az Állami Egészségügyi Központ-ban műtötték ahová édesapám vitte mentővel,ugyanis őket is kirendelték a futamra.Apám orvos és ő ápolta a kocsiban Massát amíg az ÁEK-ba értek. 8)
Farewell Didier!

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16736 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Szegény Massa .
én is a ferarrinak szurkolok, remélem hogy nem lessz semmi komoly ebböl a sérülésböl.. :(
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16737 Hozzászólás Szerző: albundy »

Norbertoo írta:
gerawba írta:
Balázsinho írta:Nézi valaki a Forma-1-et? Uhh basszus Massa balesete nagyon komoly volt :( Mennyi az esélye, hogy pont fejbe találja a pályán egy 1 kg-s rúgó??? Hihetetlen balszerencse. Megműtötték, mert ki kellett szedni egy csontszilánkot a koponyájából, és agyödémája is van. Most állítólag életveszélyben van és géppel lélegeztetik. :( Remélem meg fog gyógyulni.
Nagyon durva volt... :shock: Amúgy agyödémája nincsen, azért is műtötték meg preventív jelleggel, hogy ne alakuljon ki ödéma (agyduzzadás), ez legalább jó hír...
Én Ferraris vagyok - és bár talán inkább Kimit favorizálom - de nagyon kedvelem Felipét is... Remélem teljes értékűen épül majd fel.
A legfrissebb információik szerint Felipe Massa nincs már nincs életveszélyben, és nagy esély van arra, hogy teljesen felépül. Mindezt a Ferrari erősítette meg.
jó hír
Én is ferraris vagyok drukkolok Massának, csak azt nem értem hogy történhet ilyen mikor ezek a sisakok elméletileg mindent kibírnak.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16738 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én különben nem értem, a rúgó hogy került oda. Barrichello autójáról az 'egyenes' elején estek le a cuccok, Massát pedig az egyenest követő kanyar előtt közvetlenül találta el a rúgó.
2 verzió lehet:
1 - ott is leesett Barrichello kocsijáról vmi
2 - máshonnan van a rúgó. Hallottam olyan teóriát miszerint vmi oszlopon a kábelt tartó vmiről esett le, emiatt áramszünet is volt és ezért ment el az időmérő rendszer a végén...

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16739 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

gerawba írta:
Balázsinho írta:Nézi valaki a Forma-1-et? Uhh basszus Massa balesete nagyon komoly volt :( Mennyi az esélye, hogy pont fejbe találja a pályán egy 1 kg-s rúgó??? Hihetetlen balszerencse. Megműtötték, mert ki kellett szedni egy csontszilánkot a koponyájából, és agyödémája is van. Most állítólag életveszélyben van és géppel lélegeztetik. :( Remélem meg fog gyógyulni.
Nagyon durva volt... :shock: Amúgy agyödémája nincsen, azért is műtötték meg preventív jelleggel, hogy ne alakuljon ki ödéma (agyduzzadás), ez legalább jó hír...
Én Ferraris vagyok - és bár talán inkább Kimit favorizálom - de nagyon kedvelem Felipét is... Remélem teljes értékűen épül majd fel.
A legfrissebb információik szerint Felipe Massa nincs már nincs életveszélyben, és nagy esély van arra, hogy teljesen felépül. Mindezt a Ferrari erősítette meg.
jó hír

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#16740 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Balázsinho írta:Nézi valaki a Forma-1-et? Uhh basszus Massa balesete nagyon komoly volt :( Mennyi az esélye, hogy pont fejbe találja a pályán egy 1 kg-s rúgó??? Hihetetlen balszerencse. Megműtötték, mert ki kellett szedni egy csontszilánkot a koponyájából, és agyödémája is van. Most állítólag életveszélyben van és géppel lélegeztetik. :( Remélem meg fog gyógyulni.
Nagyon durva volt... :shock: Amúgy agyödémája nincsen, azért is műtötték meg preventív jelleggel, hogy ne alakuljon ki ödéma (agyduzzadás), ez legalább jó hír...
Én Ferraris vagyok - és bár talán inkább Kimit favorizálom - de nagyon kedvelem Felipét is... Remélem teljes értékűen épül majd fel.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése