Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1441 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kezdek okosodni. Köszi a sok választ. Még egy annyit, hogy az 1.6-os firmware-n milyen játékok futnak és milyenek nem? Pl. FIFA 11 elfut rajta vagy az már nem? NFS-ekből melyik?

Szerk.: ja igen és dupla rétegű DVD-t csak ahhoz megfelelő DVD íróval tudok megírni?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1442 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

rafanadal írta:Bocsi, hogy ennyire sok a kérdés és ennyire amatőr vagyok, de soha nem volt konzolom. Szóval még erre a néhányra ha megkérhetlek válaszoljatok:
- ez az egész flasheltetés ügy miként működik? Magát a konzolt kell elvinni a szervizbe és ott csinálnak vele valamit?
- egyik haverom szerint valamilyen speciális DVD-író kell hozzá, hogy ki tudjak írni netről leszedett játékokat DVD-kre és a DVD sem mindegy, hogy milyen. Erről is érdekelne pár részlet.
- na meg egy nagyon banális kérdés: számítógépes fülest lehet csatlakoztatni hozzá, hogy anyámék ne hisztizzenek amikor játszok?
Nekem már régóta van boxom úgyhogy ha valami kérdésed lenne csak írj :)
- Flashelést bízd szakemberre bár a youtuben vannak fent videók hogy hogy kell csinálni de nem éri meg.
-Egy játék kiírásához egy dupla rétegű dvd kell lehetőleg verbatin de nekem maxellre is tökéletesen kiírja. Van egy progi amivel csak az írás gombra kell kattintani nem kell beállítgatni semmit ha gondolod el tudom küldeni neked. Igazából csak a játék patchelésére kell figyelni. Ez attól függ hogy milyen flashelésed van. A patchelés annyiból áll hogy az isot betöltöd egy progiba (360 Wave Patcher) és kiválasztod a patchelési szintet (pl nekem wave 3 elég volt.) de a progi kiírja hogy milyen flashhez milyen patch kell.
-Fülhallgatót nekem adtak alapból hozzá és szerintem konzol boltokban lehet is venni.
EDIT: Ha kell olyan oldal ahol xbox játékokat lehet letölteni szólj. :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1443 Hozzászólás Szerző: Chester »

- flasheltetni elviszed a boxod oda ahol megcsinálják, és másnap viheted is haza. hogy mit csinálnak vele pontosan, azt nem tudom.
- dupla rétegű dvd-re kell kiírnod a játékokat, de szerintem ahol kiflashelik ott foglalkoznak ezzel is [mint nálunk Pesten]
- nem tudok róla, hogy lehetne bele fülest dugni. :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1444 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bocsi, hogy ennyire sok a kérdés és ennyire amatőr vagyok, de soha nem volt konzolom. Szóval még erre a néhányra ha megkérhetlek válaszoljatok:
- ez az egész flasheltetés ügy miként működik? Magát a konzolt kell elvinni a szervizbe és ott csinálnak vele valamit?
- egyik haverom szerint valamilyen speciális DVD-író kell hozzá, hogy ki tudjak írni netről leszedett játékokat DVD-kre és a DVD sem mindegy, hogy milyen. Erről is érdekelne pár részlet.
- na meg egy nagyon banális kérdés: számítógépes fülest lehet csatlakoztatni hozzá, hogy anyámék ne hisztizzenek amikor játszok?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1445 Hozzászólás Szerző: redrum »

Chucky írta:Kicsit OFF, de ez a topik él nagyon...

Tudtok ajánlani egy progit, amivel tudom csökkenteni az avi file-k hosszát? Sorozatok miatt kéne. Szeretném levágni (talán ez a jó kifejezés) a részek végén a feliratozást, mert így megtudok spórolni pár lemezt 7 évad alatt. Az avi recomp 1.5.1 megvan a gépen, de ott nem találtam ilyen lehetőséget. Lehet vak vagyok...

Köszi előre is a segítséget!
virtual dub,
kis méretű, ingyenes és egyszerű
I'm goin' down down down down

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1446 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Chucky írta:Kicsit OFF, de ez a topik él nagyon...

Tudtok ajánlani egy progit, amivel tudom csökkenteni az avi file-k hosszát? Sorozatok miatt kéne. Szeretném levágni (talán ez a jó kifejezés) a részek végén a feliratozást, mert így megtudok spórolni pár lemezt 7 évad alatt. Az avi recomp 1.5.1 megvan a gépen, de ott nem találtam ilyen lehetőséget. Lehet vak vagyok...

Köszi előre is a segítséget!
Vagasra Sony Vegas 9.0 Pro.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1447 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Kicsit OFF, de ez a topik él nagyon...

Tudtok ajánlani egy progit, amivel tudom csökkenteni az avi file-k hosszát? Sorozatok miatt kéne. Szeretném levágni (talán ez a jó kifejezés) a részek végén a feliratozást, mert így megtudok spórolni pár lemezt 7 évad alatt. Az avi recomp 1.5.1 megvan a gépen, de ott nem találtam ilyen lehetőséget. Lehet vak vagyok...

Köszi előre is a segítséget!

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1448 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

Az új FM-ben már nem ömlik annyira a zsé, de kis gazdálkodással ki lehet hozni ezt-azt

Szezonkezdeti átigazolásaim: http://szbdavid.vacau.com/Chelsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

asd14asd
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2011. május 22., vasárnap 21:05

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1449 Hozzászólás Szerző: asd14asd »

Petrolanos írta:
asd14asd írta:Ehhez annyit hozzátennék, hogy jelenleg LT 2.0 van kinnt, ez a legújabb. Ezzel futnak csak a kb. 1 hónapon belül megjelent játékok mert úgynevezett XGD3-as védelemmel vannak ellátva.
Ha szabad ajánlanom, hogy hol flasheltesd, akkor itt: http://xmedia360.hu/news.php
Ezt nem is tudtam. Én kb. 2 hónapja frissítettem és az ha jól tudom LT Plusz 1,91 és azzal viszi az olyan új játékokat mint pl. fifa 12. De akkor azóta lehet megint van egy új. :D
Nem tudom, én úgy hallottam, hogy már van LT 2.0. (amúgy nekem is kb. 2 hónapja lett frisstve :D) A Fifa 12-t szerintem meg azért viszi, mert az még nem XGD3-as védelemmel jött ki. De lehet hülyeséget írok, nem 100%!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1450 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

asd14asd írta:Ehhez annyit hozzátennék, hogy jelenleg LT 2.0 van kinnt, ez a legújabb. Ezzel futnak csak a kb. 1 hónapon belül megjelent játékok mert úgynevezett XGD3-as védelemmel vannak ellátva.
Ha szabad ajánlanom, hogy hol flasheltesd, akkor itt: http://xmedia360.hu/news.php
Ezt nem is tudtam. Én kb. 2 hónapja frissítettem és az ha jól tudom LT Plusz 1,91 és azzal viszi az olyan új játékokat mint pl. fifa 12. De akkor azóta lehet megint van egy új. :D
2012. 05. 19.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1451 Hozzászólás Szerző: Chucky »

rafanadal írta:
KáJé írta:
rafanadal írta:Tanácsok szeretnék kérni.
...
Ez meg a dolog másik oldala. Viszont PC-n veszel egy csúcsszuper gépet, amin minden fut. Eltelik 3 év és veheted az újat. Szerintem ez nagyobb költség, mint 2-3 évente kiadni egy kisebb összeget frissítésért. A másik dolog az, hogy neten nem akarok játszani és a játékokat sem eredetibe venném. Értettem amit mondtál és köszönöm is ezt a véleményt, mert nem jó ha mindenki csak a jó oldalát említi. Egyelőre még távol állok attól, hogy megvegyem. Most még csak információt gyűjtök, aztán mérlegelek.
Figyi Rafa! Ez az egész ízlések és pofonok. Nekem Pc van és marad is. Igaz, nem tudok minden új és jó játékkal játszani, de időm sincs rá.:) A gépem 10!!! éves. Cserélve összesen egy hűtő volt benne. Ezzel a géppel játszok Cod, Cod Uo(utóbbival neten is lagg mentesen és közepes fps-el), most Medieval2 Total war. De elment rajta a cod4 is, ami azért elég komoly gépet igényel. Ha most lenne rá pénzem és vennék egy új gépet(amit persze én állítanák össze), az kerülne 175.000 Ft-ba kb, de az ismét jó lenne vagy 7-8 évig. Csak én nem akarok rá költeni, azért, mert kijött egy új játék.

Fiatal vagy, azt tedd, amit szeretnél, mert hidd el, 10 év és már szart se tudsz megvenni. :) Hitelek, üzemanyag ár(ez most pont aktuális....), család, gyerek stb.

U.i: Köszönöm a segítséget, már fut a játék. Frissíteni kellett a drivert.

asd14asd
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2011. május 22., vasárnap 21:05

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1452 Hozzászólás Szerző: asd14asd »

Petrolanos írta:
rafanadal írta:Tanácsok szeretnék kérni. Már egy ideje gondolkodom az Xbox vásárláson, de eljött a soha vissza nem térő lehetőség. Egy haverom eladná az övét 150 euróba. Adatok:
- Xbox360arcade, chippeltetve
- hűtésmód, hűtéskésleltetés
- LT 1.6 firmware
- néhány játék

A kérdéseim pedig a következőek:
- szerintetek megéri?
- mi a különbség az Xbox és a PS3 között?
- ha én lehetőleg kevesebbet akarok ilyesmire költeni, akkor ugye jobb ha Xboxot veszet, mert arra játékokat tudok tölteni is és nem kell megvennem őket?
- mi az az LT 1.6 firmware?
Nekem nincs még olyan rég xboxom, csak kb. 1 éve, de amit tudok azt leírom.
Xbox és PS3 között annyi a különbség, hogy az xbox sokkal olcsóbb, illetve ha flashelve (chippelve) van az xbox akkor viszi a másolt játékokat, viszont PS3-ra úgy tudom nem lehet másolt játékokat. Nálam ez a két ok volt, hogy az xbox mellett döntöttem.
Hogy megéri-e arra nem akarok mondani semmit, viszont én 1 éve újba 120 GB-s Elite-t 50 ezerért vettem.
Az, hogy LT 1.6 firmware azt hiszem, hogy a falshelés, chippelés verzióját jelenti, a legújabb játékok pl. fifa 12, f1 2011 csak a legújabb flashel működnek, ezért frissítettem most 5 ezerért a boxom. A legújabb verzió asszem a LT Plusz 1,91 firmware.
Ehhez annyit hozzátennék, hogy jelenleg LT 2.0 van kinnt, ez a legújabb. Ezzel futnak csak a kb. 1 hónapon belül megjelent játékok mert úgynevezett XGD3-as védelemmel vannak ellátva.
Ha szabad ajánlanom, hogy hol flasheltesd, akkor itt: http://xmedia360.hu/news.php

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1453 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nekem 3 éve van Xboxom, de mindig frissíteni kell mert a Microsoft baszakszik a játékokkal, és mindig újra kéne flashelni, már a fifa 11 se ment tavaly rajta. De amúgy megéri, de egy Elite-tel jobban jársz mert az nem akad [nekem pl HDD híján a GTA-ban néha nem tölt be az út amikor vezetek, de ez nem nagy hiba]. Nagyon nem értek hozzá ha komoly adatokról van szó, nekem hál'Istennek 3 éve hiba nélkül működik [kop kop kop], csakhát ez a frissítés ami idegesít, de amíg nem jön ki az új Naruto ['12 tavasz] addig én nem is frissítem. [amúgy ez a frissítés itt nálunk 7000 HUF]

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1454 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

rafanadal írta: A másik dolog az, hogy neten nem akarok játszani és a játékokat sem eredetibe venném. Értettem amit mondtál és köszönöm is ezt a véleményt, mert nem jó ha mindenki csak a jó oldalát említi.
Ja, azt viszont nem tudom, hogy milyen dvd-re lehet kiírni és hogyan a letöltött játékot !
Amikor én utánajártam lett volna egy ismerősöm aki ezer ft körül hozott volna kiírt, letöltött játékokat. Na és ha mindig megvenném a legújabbakat akkor, ugye nem tudnék neten sem mert nem eredeti, másrészt ezer ft.ért költséges ! Megveszek 10játékot az 10ezer + minden évben a kiflashelése is 10körül.
Jó, nyilván nem olyan vészes..
Ez embertől függ... Ki mennyire szeret, akar játszani. Játszás szempontjából lehet, hogy jobb a konzol, de ebben sem vagyok már biztos.
1x mutattak egy vidit, lehet meg is keresem, amin a PC és Xbox360 GTAIV. játék összehasonlítása volt grafikailag. Mellette az Xbox szürke volt :mrgreen:
De am PC-n sem kell 2-3 évente mindent kidobni !

Ja még annyi, hogy én 2008 nyarán vettem egy komplett PC-t kb.80-90 ezerért, nem tudom már pontosan, azóta fut rajta minden ! A CoD7 megizzasztotta mert az szaggat sajnos, a proci kevés, szóval az új CoD-hoz is kevés lesz, viszont a Battlefield 3 gond nélkül megy ! ÉS a többi játék is aránylag ! ( bár én fifás vagyok évek óta, a többi játékkal csak eljátszok, az állandó az ez. :) ), na és most akarok majd a télen beruházni egy alaplap, proci és ddr3as ramra, amivel megint jópár évig elmegy a gép ! A videókártyám az jóó Ati HD 4830- 1GB.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1455 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

KáJé írta:
rafanadal írta:Tanácsok szeretnék kérni.
Én elmondom őszintén, de ez csak az én véleményem, hogy mit gondolok ezekről.

Szerintem a PC sokkal jobban megéri mert több mindent lehet csinálni rajta és az évről évre kijövő játékok sem olyan vészesek !
Mert :
-haverom most flasheltetheti ki az xboxát 12ezerért mert kijött valami új védelem.
-ha neten akarsz játszani (pl.cod,fifa), nem tudsz, mert elő kell fizetni a live csomagjára (valami netes dolog)

Őszintén szólva, szerintem egyáltalán nem éri meg a konzol, mert kb. arra is kell költeni elég sokat.. Főleg ha eredetibe veszed a játékokat, hogy neten játszhass velük ! PC-re elég sok játékot nem kell megvenni. :D
A netes, live-s részére pedig fizetned kell ! Akkor már nem mindegy, ha net gépen ? ÉS az sokkal JOBB !

Anno én is akartam konzolt mert sokan dicsérték, de rájöttem, hogy nekem nem éri meg.
Az arcade szerintem meg a régebbi típus és azt is hallottam, hogy a hűtés és a használat sem mindegy, mert tönkremegy/mehet hamar !
1szó mint 100, szerintem gépre, PC-re érdemesebb költeni akár 2 évente is, mert jobban kihasználható, mellesleg a játékok már PC-n is olyanok lassan mint konzolon !

Ez az én véleményem, leírtam amit gondoltam, remélem segítettem valamit. :mrgreen:
Ez meg a dolog másik oldala. Viszont PC-n veszel egy csúcsszuper gépet, amin minden fut. Eltelik 3 év és veheted az újat. Szerintem ez nagyobb költség, mint 2-3 évente kiadni egy kisebb összeget frissítésért. A másik dolog az, hogy neten nem akarok játszani és a játékokat sem eredetibe venném. Értettem amit mondtál és köszönöm is ezt a véleményt, mert nem jó ha mindenki csak a jó oldalát említi. Egyelőre még távol állok attól, hogy megvegyem. Most még csak információt gyűjtök, aztán mérlegelek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1456 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Petrolanos írta:
rafanadal írta:Tanácsok szeretnék kérni. Már egy ideje gondolkodom az Xbox vásárláson, de eljött a soha vissza nem térő lehetőség. Egy haverom eladná az övét 150 euróba. Adatok:
- Xbox360arcade, chippeltetve
- hűtésmód, hűtéskésleltetés
- LT 1.6 firmware
- néhány játék

A kérdéseim pedig a következőek:
- szerintetek megéri?
- mi a különbség az Xbox és a PS3 között?
- ha én lehetőleg kevesebbet akarok ilyesmire költeni, akkor ugye jobb ha Xboxot veszet, mert arra játékokat tudok tölteni is és nem kell megvennem őket?
- mi az az LT 1.6 firmware?
Nekem nincs még olyan rég xboxom, csak kb. 1 éve, de amit tudok azt leírom.
Xbox és PS3 között annyi a különbség, hogy az xbox sokkal olcsóbb, illetve ha flashelve (chippelve) van az xbox akkor viszi a másolt játékokat, viszont PS3-ra úgy tudom nem lehet másolt játékokat. Nálam ez a két ok volt, hogy az xbox mellett döntöttem.
PS3 le tudja játszani a BlueRay-t is (mondjuk ez nem mindenkinek hasznos), illetve teljesen ingyen lehet neten játszani (ez kb. mindenkinek fontos), ha jól tudom akkor az Xboxnál ezért külön kell fizetni (havonta vagy évente, attól függ, hogy rendeled)

KáJé véleménye szvsz totál baromság.(de ne vedd személyes támadásnak)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1457 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

rafanadal írta:Tanácsok szeretnék kérni.
Én elmondom őszintén, de ez csak az én véleményem, hogy mit gondolok ezekről.

Szerintem a PC sokkal jobban megéri mert több mindent lehet csinálni rajta és az évről évre kijövő játékok sem olyan vészesek !
Mert :
-haverom most flasheltetheti ki az xboxát 12ezerért mert kijött valami új védelem.
-ha neten akarsz játszani (pl.cod,fifa), nem tudsz, mert elő kell fizetni a live csomagjára (valami netes dolog)

Őszintén szólva, szerintem egyáltalán nem éri meg a konzol, mert kb. arra is kell költeni elég sokat.. Főleg ha eredetibe veszed a játékokat, hogy neten játszhass velük ! PC-re elég sok játékot nem kell megvenni. :D
A netes, live-s részére pedig fizetned kell ! Akkor már nem mindegy, ha net gépen ? ÉS az sokkal JOBB !

Anno én is akartam konzolt mert sokan dicsérték, de rájöttem, hogy nekem nem éri meg.
Az arcade szerintem meg a régebbi típus és azt is hallottam, hogy a hűtés és a használat sem mindegy, mert tönkremegy/mehet hamar !
1szó mint 100, szerintem gépre, PC-re érdemesebb költeni akár 2 évente is, mert jobban kihasználható, mellesleg a játékok már PC-n is olyanok lassan mint konzolon !

Ez az én véleményem, leírtam amit gondoltam, remélem segítettem valamit. :mrgreen:
»» KTBFFH! CHELSEA ««

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1458 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Shady60 írta: xbox szervízekbe pl
Hát ... Nem igazán hallottam, hogy a környéken lenne, de megkérdezek valakiket ezzel kapcsolatban, hogy ők mit szoktak csinálni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1459 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

rafanadal írta:Akkor te magát az Xboxot drágábban vetted, mint én mindenestől ahogy venném. Kösz a választ. Még egy annyit, hogy hol lehet frissíteni a flashelést, hogy fussanak rajta a legújabb játékok is?
xbox szervízekbe pl
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1460 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Petrolanos írta:
rafanadal írta:Tanácsok szeretnék kérni. Már egy ideje gondolkodom az Xbox vásárláson, de eljött a soha vissza nem térő lehetőség. Egy haverom eladná az övét 150 euróba. Adatok:
- Xbox360arcade, chippeltetve
- hűtésmód, hűtéskésleltetés
- LT 1.6 firmware
- néhány játék

A kérdéseim pedig a következőek:
- szerintetek megéri?
- mi a különbség az Xbox és a PS3 között?
- ha én lehetőleg kevesebbet akarok ilyesmire költeni, akkor ugye jobb ha Xboxot veszet, mert arra játékokat tudok tölteni is és nem kell megvennem őket?
- mi az az LT 1.6 firmware?
Nekem nincs még olyan rég xboxom, csak kb. 1 éve, de amit tudok azt leírom.
Xbox és PS3 között annyi a különbség, hogy az xbox sokkal olcsóbb, illetve ha flashelve (chippelve) van az xbox akkor viszi a másolt játékokat, viszont PS3-ra úgy tudom nem lehet másolt játékokat. Nálam ez a két ok volt, hogy az xbox mellett döntöttem.
Hogy megéri-e arra nem akarok mondani semmit, viszont én 1 éve újba 120 GB-s Elite-t 50 ezerért vettem.
Az, hogy LT 1.6 firmware azt hiszem, hogy a falshelés, chippelés verzióját jelenti, a legújabb játékok pl. fifa 12, f1 2011 csak a legújabb flashel működnek, ezért frissítettem most 5 ezerért a boxom. A legújabb verzió asszem a LT Plusz 1,91 firmware.
Akkor te magát az Xboxot drágábban vetted, mint én mindenestől ahogy venném. Kösz a választ. Még egy annyit, hogy hol lehet frissíteni a flashelést, hogy fussanak rajta a legújabb játékok is?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése