Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#141 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Ps4 pro lesz belőle. Köszönöm a válaszokat :).

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Chat

#142 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:
Moldván írta:Sziasztok.
Konzol vásárlás előtt állok és nem tudom a két "nagyágyú" közül melyiket válasszam. Nem volt még konzolom, ezért szívesen fogadok bármilyen tanácsot.
Köszi előre is.
Ha egyik gyártóhoz sem kötődsz, akkor azt érdemes figyelembe venni hogy az ismerőseid közül hányan játszanak egyiken-másikon, illetve hogy melyik exkluzívai a szimpatikusabbak. Ha van egy jó pc-d akkor szerintem logikusabb ps-t venni, mert a Microsoft kiad mindent win10-re is.
Az is lehet támpont, hogy milyen játékokat kedvelsz, mennyit szoktál multizni. (mindkét konzol előfizetéses, tehát ha másokkal akarsz játszani a hálózaton, akkor fizetned kell, de cserébe sok szolgáltatást kapsz és havi ingyen játékokat is - az Xbox Live szerintem jobbakat ad és azokat meg is tarthatod, a PS csak kölcsönzi neked amíg elő vagy fizetve)

Az árak és a hardware-ek kb megegyeznek, a PS pro kicsivel erősebb mint a One S, de egy játék árával drágább, viszont a jövőre érkező frissített Xbox jóval erősebb lesz az eddigi gépeknél, bár gondolom egy évet nem szívesen vársz.

én úgy tudom, hogy xo-ra is a havi ingyen játékokkal csak addig tudsz játszani amíg van előfizetésed kivétel az x360-asokat mert azokkal az előfizetés lejárta után is tudsz játszani.
nekem van xo is meg ps4 de őszintén megmondom ha most hirtelen az egyiktől meg kellene válnom akkor az az xo lenne.
de ami szerintem fontos, hogy melyik kontroller kényelmesebb neked és hogy melyik az a konzol amelyiknek az exkluzív játékai jobban érdekelnek.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chat

#143 Hozzászólás Szerző: Dante »

Moldván írta:Sziasztok.
Konzol vásárlás előtt állok és nem tudom a két "nagyágyú" közül melyiket válasszam. Nem volt még konzolom, ezért szívesen fogadok bármilyen tanácsot.
Köszi előre is.
Ha egyik gyártóhoz sem kötődsz, akkor azt érdemes figyelembe venni hogy az ismerőseid közül hányan játszanak egyiken-másikon, illetve hogy melyik exkluzívai a szimpatikusabbak. Ha van egy jó pc-d akkor szerintem logikusabb ps-t venni, mert a Microsoft kiad mindent win10-re is.
Az is lehet támpont, hogy milyen játékokat kedvelsz, mennyit szoktál multizni. (mindkét konzol előfizetéses, tehát ha másokkal akarsz játszani a hálózaton, akkor fizetned kell, de cserébe sok szolgáltatást kapsz és havi ingyen játékokat is - az Xbox Live szerintem jobbakat ad és azokat meg is tarthatod, a PS csak kölcsönzi neked amíg elő vagy fizetve)

Az árak és a hardware-ek kb megegyeznek, a PS pro kicsivel erősebb mint a One S, de egy játék árával drágább, viszont a jövőre érkező frissített Xbox jóval erősebb lesz az eddigi gépeknél, bár gondolom egy évet nem szívesen vársz.

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#144 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

Sziasztok!
Megvan valakinek origin könyvtárban a fifa 16 demo? :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#145 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nekem több ismerősöm is van, aki csak a fifa miatt vett konzolt, egyszerűen más játék nem köti le. Nekem is csak néhány játékom van (leginkább sportjátékok), de a focit gyűrjük a legtöbbet. Leginkább a multi ami miatt nagyon népszerű szerintem, meg az hogy ha játszol valaki ellen, még hónapok múltán is lehet olyan gólt lőni, amilyet előtte nem.

De ízlések és pofonok, van nekem is ismerősöm aki rendszeresen vesz játékokat, csak mondjuk xbox one-ra azért az keményen odabasz a pénztárcának :D.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#146 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Norbertoo írta:Semmilyen lenézés nem volt a kommentben, egyszerűen én nem tudok ennyi ideig ezekkel a stílusú játékokkal egyhuzamban játszani/foglalkozni. Főleg, hogy engem a fifa rendszeresen felbasz. Én sok, különböző stílusú játékkal játszottam/játszok "párhuzamosan" - pl. Civilization, Age of Empires, Europa Universalis, FIFA, PES, Need For Speed, Test Drive, Battlefield, Battlefront, Spelunky, RFactor, SW Jedi Academy, Unreal Tournament, Rocket League, Chivarly, Mount & Blade, Elder Scrolls, Dragon Age, stb. A listát a végtelenségig lehet sorolni.

Meg, hogy őszinte legyek, nem is értem ezt a rajongást, úgyhogy az indokát szívesen meghallgatom. Évről évre kb. ugyanaz a játék - és most tekintsünk el mondjuk a Frostbite, vagy a Next Gen váltásról pl. Az értem, ha valaki megveszi mindig a legújabbat, már csak a multiplayer miatt is, de a rajongást nem tudom megérteni.
Ez esetben én kérek elnézést, félreértelmeztem a kommentedet. A kérdésedhez visszatérve, focizom kis korom óta, imádom is a focit, tehát az érdeklődésem alapját ez adja. Viszont eleinte gépen még a PES-t toltam, aztán ismerkedtem csak meg a FIFA-val, gépen annyira nem is fogott meg, csak miután beszereztem pár éve az első PS konzolomat. Engem legjobban a karriermód és a multis része köt le, azon belül az UT. Röviden ennyi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#147 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Pityee írta:
Norbertoo írta:
Pityee írta: Már akinek :mrgreen: Én még mindig tolom a 16-ost és nem unalomból :D
Hát jó neked.. De azért nem mondom, hogy irigyellek.
Érzek némi lenézést ebben a kommentben, szval pontosítok számodra, minden évben egyetlen egy gamet veszek meg a konzolra és ez a Fifa, nincs más gamem :) Ettől függetlenül az egyetem mellett nyilván nem a konzol előtt töltöm az egész életem, gondolom erre szerettél volna célozni. Bírom egyébként ezeket az emberkéket, akik azt hiszik mer vki szeret sokat játszani egy gamen az már kocka és ő meg egy alfahím mer beszólt neki, aztán általában ezek az "alfahímek" a legnagyobb kockák :lol: Haver nem szégyen bevallani ha vki szeret fifázni, még a nagyok is azt teszik hidd el, attól még ugyanúgy van csajod, életed és még sportolsz is, szóval ebbe ne merüljünk bele :wink: Ha nem erre szerettél volna célozgatni, akkor ne vedd magadra a kommentet :)
Semmilyen lenézés nem volt a kommentben, egyszerűen én nem tudok ennyi ideig ezekkel a stílusú játékokkal egyhuzamban játszani/foglalkozni. Főleg, hogy engem a fifa rendszeresen felbasz. Én sok, különböző stílusú játékkal játszottam/játszok "párhuzamosan" - pl. Civilization, Age of Empires, Europa Universalis, FIFA, PES, Need For Speed, Test Drive, Battlefield, Battlefront, Spelunky, RFactor, SW Jedi Academy, Unreal Tournament, Rocket League, Chivarly, Mount & Blade, Elder Scrolls, Dragon Age, stb. A listát a végtelenségig lehet sorolni.

Meg, hogy őszinte legyek, nem is értem ezt a rajongást, úgyhogy az indokát szívesen meghallgatom. Évről évre kb. ugyanaz a játék - és most tekintsünk el mondjuk a Frostbite, vagy a Next Gen váltásról pl. Az értem, ha valaki megveszi mindig a legújabbat, már csak a multiplayer miatt is, de a rajongást nem tudom megérteni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#148 Hozzászólás Szerző: Pityee »

dankodavid írta:Mondjuk alapvetően belőle kinézném, hogy vannak eredményei, az, hogy mindezt tizennégy évesen hogyan prezentálta, nem hinném, hogy bármilyen szinten releváns lenne. Neked viszont egészen eddig egyetlen konstruktív hozzászólásod nem volt, semmilyen szinten nem tettél hozzá a fórum szellemi nívójához, csak vagy, és mint a felcsúti csüngőhasú, mindenhez odafingasz egy szó szaftosat, aztán vigyorogsz bután.

Rafanadalt finoman fogalmazva sem kedvelem, de az "anno a fanaticson" típusú beszólogatások már ezelőtt három-négy évvel is nevetségesek voltak, ugyanezt most csinálni egyenesen ostoba és szánalmas.
Részemről offoltam a témát mondtam, semmi kedvem vitázni :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#149 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Mondjuk alapvetően belőle kinézném, hogy vannak eredményei, az, hogy mindezt tizennégy évesen hogyan prezentálta, nem hinném, hogy bármilyen szinten releváns lenne. Neked viszont egészen eddig egyetlen konstruktív hozzászólásod nem volt, semmilyen szinten nem tettél hozzá a fórum szellemi nívójához, csak vagy, és mint a felcsúti csüngőhasú, mindenhez odafingasz egy szó szaftosat, aztán vigyorogsz bután.

Rafanadalt finoman fogalmazva sem kedvelem, de az "anno a fanaticson" típusú beszólogatások már ezelőtt három-négy évvel is nevetségesek voltak, ugyanezt most csinálni egyenesen ostoba és szánalmas.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#150 Hozzászólás Szerző: Pityee »

rafanadal írta:Szerintem senkinek semmi baja nincs vele amig nem 50-edjere nyomod le a torkunkon, hogy te mennyit jatszol es mennyire szereted es mennyire jo vagy benne. Igen, mertettuk, nem kell minden hozzaszolashoz ezt is odairni.
Ezt pont te mondod? Anno a fanaticson kb 80-szor mondtad el, h milyen tenisztornákra jársz meg milyen matek-fizika olimpiászokat nyersz, hagyjuk már :lol: kommenthuszár. offoltam a témát peace.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#151 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szerintem senkinek semmi baja nincs vele amig nem 50-edjere nyomod le a torkunkon, hogy te mennyit jatszol es mennyire szereted es mennyire jo vagy benne. Igen, mertettuk, nem kell minden hozzaszolashoz ezt is odairni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#152 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Norbertoo írta:
Pityee írta: Már akinek :mrgreen: Én még mindig tolom a 16-ost és nem unalomból :D
Hát jó neked.. De azért nem mondom, hogy irigyellek.
Érzek némi lenézést ebben a kommentben, szval pontosítok számodra, minden évben egyetlen egy gamet veszek meg a konzolra és ez a Fifa, nincs más gamem :) Ettől függetlenül az egyetem mellett nyilván nem a konzol előtt töltöm az egész életem, gondolom erre szerettél volna célozni. Bírom egyébként ezeket az emberkéket, akik azt hiszik mer vki szeret sokat játszani egy gamen az már kocka és ő meg egy alfahím mer beszólt neki, aztán általában ezek az "alfahímek" a legnagyobb kockák :lol: Haver nem szégyen bevallani ha vki szeret fifázni, még a nagyok is azt teszik hidd el, attól még ugyanúgy van csajod, életed és még sportolsz is, szóval ebbe ne merüljünk bele :wink: Ha nem erre szerettél volna célozgatni, akkor ne vedd magadra a kommentet :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#153 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Pityee írta:
Norbertoo írta:
emsanya írta: a demo amúgyis unalmas pár meccs után már.
a teljes is, nyugi :D
Már akinek :mrgreen: Én még mindig tolom a 16-ost és nem unalomból :D
Hát jó neked.. De azért nem mondom, hogy irigyellek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#154 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amúgy tegnap tolt egy update-et a demo és amiket hiányoltam dolgok, bekerültek :D.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#155 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Norbertoo írta:
emsanya írta: a demo amúgyis unalmas pár meccs után már.
a teljes is, nyugi :D
Már akinek :mrgreen: Én még mindig tolom a 16-ost és nem unalomból :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#156 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

emsanya írta: a demo amúgyis unalmas pár meccs után már.
a teljes is, nyugi :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#157 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem is arra gondolok mondjuk kidobásnál, hogy Neuer nem tudja a félpályáig eldobni, hanem semmi íve sincs a labdának. Nyílegyenensen száll izomból az ember felé :D, irreális. De ez lövéseknél is megfigyelhető, azt a 16-ban nagyon eltalálták. A beadást nekem nem adja a régi módon, lehet máshogy kell, vagy elbalfaszkodom, majd próbálgatom még. Majd a teljesben jobban kiderül, a demo amúgyis unalmas pár meccs után már.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#158 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Amirol te írsz az az alpha vagy a beta. A demo mar az aranylemezre kerülési állapotot tükrözi, minimális változtatásokat szoktak ilyenkor mar csak, de a basic gameplay nem változik. Fifa esetében kap egy adatbázis frissítést, új skineket (arcok, cipők, mezek) es ennyi.
Próbáld ki a 16-os demot és utána egyből a teljes verziót, látni fogod a különbségeket. Jó nyilván nem fogják az egész gameplayt két héttel a kiadás előtt átdolgozni, én sem órási változásokról beszélek, de a hibákat amiket nagyon szidni szokat a gamerek a demoban, azt általában javítani szokták a teljes verzióban is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#159 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amirol te írsz az az alpha vagy a beta. A demo mar az aranylemezre kerülési állapotot tükrözi, minimális változtatásokat szoktak ilyenkor mar csak, de a basic gameplay nem változik. Fifa esetében kap egy adatbázis frissítést, új skineket (arcok, cipők, mezek) es ennyi.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#160 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amúgy messzemenő következtetést ne vonjunk le a demo-ból, mert az nem szokta tükrözni a valóságot. Azzal csak felmérik, hogy a gamerek szerint mi lett szar és mit kéne javítani és ezeket általában javítsák is, mielőtt kiadják a teljes verziót. Egyébként abban igaza van emsanyának, hogy a beadások és kidobások a 16-ban jók voltak(ahogy a szabadrúgások és tizenegyesek is) és eléggé elrontották ezekkel az új "javításokkal", a beadásoknak teljesen irreális ívük van. Én csak remélni tudom, hogy a teljes verzióban próbálnak ezeken finomítani.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése