Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13481 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Patrik17 írta:nekem nem fáj.láttam én már azt a 9trófeát amiből a stamford bridgen,azon a kis edzőpályán se sincs?mondom egysem.és összvissz 3bajnoki cím van.
Az a 3, az 4 bajnoki cím. De szurkolj csak annak a csapatnak, aki az elmúlt 8 évben most először élte túl a BL nyolcaddöntőt. És most éppen kb. kitörölheted a 9 BL győzelmeddel. De élj csak a múltban, ha neked ez jó, nézegesd az ötven évvel ezelőtti BEK győzelmeket. Mi addig nyerünk trófeákat. :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13482 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Patrik17 írta:
Blueflag írta:Patrik17, téged meg lerendeznélek szívesen, de szerintem Gerawba szavai miatt még most is könnyes a szemed!
nekem nem fáj.láttam én már azt a 9trófeát amiből a stamford bridgen,azon a kis edzőpályán se sincs?mondom egysem.és összvissz 3bajnoki cím van.

vettetek 50millióért egy torrest? 14-15meccs alatt még gólpasszt sem adott és gólt sem lőtT?

száraz tények öcsi.tudom hogy fáj,de te is tudod hogy ez az igazság.
Ti a múlt vagytok, a 20. század legeredményesebb csapata... mi pedig a jövő! Nem a történelmünkből élünk, hanem azt építjük épp. Persze, egy igazi szurkoló az apró sikereket is tudja értékelni... a KEK győzelmet, az FA kupa sikereket a '90-es évekből, és még néhány fantasztikus eredményt. Mikor a verhetetlen MU-t egy 5:0-val küldtük haza '99-ben.

Egy megye 2-es kiesőjelölt csapatnak is vannak szurkolói. Próbáld meg feldolgozni ezt. Ennek ellenére nem hiszem, hogy szégyenkeznem kellene azért, hogy Chelsea szurkoló vagyok. :wink:

Torressel jössz? Hány nevet szeretnél hallani, aki nálatok vergődött, máshol pedig világsztár lett belőle? Ja, és nekik nem 10 meccsig nem ment, hanem 1-2 évig. Torrest öt és fél szezonra vettük, nem egy fél szezonra. Egy új játékrendszert kell megszoknia, és egyelőre ezt keresi Ancelotti meg a társak, és a komplett edzői stáb. Ezért van az, hogyhol 4-3-3-ban játszunk, hol 4-4-2-ben, hol gyémántban. Persze minek magyarázkodok egy olyan embernek, aki nyílvánvalóan nem ért hozzá?!

Kibújt azért a szög a zsákból, mostmár nulla a Chelsea. Olvastam tőled már olyan kommenteket, amikor szimpatikusan szóltál róla... sőt, eddig szitne csak olyat lehetett olvasni. Én személy szerint utálom az ilyen álszent senkiházikat, szóval ha neked ez az őszinte véleményed, ami például az idézett hozzászólásodban is van, akkor mehetsz a madridistára. Nem fogsz hiányozni.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13483 Hozzászólás Szerző: béla »

Patrik17 írta:
Blueflag írta:Patrik17, téged meg lerendeznélek szívesen, de szerintem Gerawba szavai miatt még most is könnyes a szemed!
nekem nem fáj.láttam én már azt a 9trófeát amiből a stamford bridgen,azon a kis edzőpályán se sincs?mondom egysem.és összvissz 3bajnoki cím van.

vettetek 50millióért egy torrest? 14-15meccs alatt még gólpasszt sem adott és gólt sem lőtT?

száraz tények öcsi.tudom hogy fáj,de te is tudod hogy ez az igazság.
Patrik17, téged meg lerendeznélek szívesen, de szerintem Gerawba szavai miatt még most is könnyes a szemed!
primitív vagy ha szavakkal nem tudsz visszavágni,bár a tényekre nem lehet mit kitalálni.nem baj.nézegesd csak torrest.
szerintem meg se szólalj a játékostemetőddel...

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13484 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Strongerke írta:Te meg mit keresel itt?!
mégegy ember aki tudja hogy igazam van.
mert nem vagytok annyira buták hogy amiket az elöbb írtam,ellent tudjatok modnani.provokatív voltam,és személyeskedtem,és bunkó is voltam,de az igazságot közöltem,csak rossz formában.de tudjátok hogy amit az elöbb írtam szóról szóra úgyvan.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13485 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Mostmár abba lehetne hagyni, mert egy helyben tipegtek és semmire se jutottatok és kezd átmenni személyeskedésbe.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Strongerke
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 22:57
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Székelykeresztúr,Erdély

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13486 Hozzászólás Szerző: Strongerke »

Patrik17 írta:
nekem nem fáj.láttam én már azt a 9trófeát amiből a stamford bridgen,azon a kis edzőpályán se sincs?mondom egysem.és összvissz 3bajnoki cím van.

vettetek 50millióért egy torrest? 14-15meccs alatt még gólpasszt sem adott és gólt sem lőtT?

száraz tények öcsi.tudom hogy fáj,de te is tudod hogy ez az igazság.
Te meg mit keresel itt?! :roll:

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13487 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Blueflag írta:Patrik17, téged meg lerendeznélek szívesen, de szerintem Gerawba szavai miatt még most is könnyes a szemed!
nekem nem fáj.láttam én már azt a 9trófeát amiből a stamford bridgen,azon a kis edzőpályán se sincs?mondom egysem.és összvissz 3bajnoki cím van.

vettetek 50millióért egy torrest? 14-15meccs alatt még gólpasszt sem adott és gólt sem lőtT?

száraz tények öcsi.tudom hogy fáj,de te is tudod hogy ez az igazság.
Patrik17, téged meg lerendeznélek szívesen, de szerintem Gerawba szavai miatt még most is könnyes a szemed!
primitív vagy ha szavakkal nem tudsz visszavágni,bár a tényekre nem lehet mit kitalálni.nem baj.nézegesd csak torrest.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13488 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Azért az idézéssel vigyázz, mert azt nem én írtam.

Ronnie meccs azt hiszem holnapután lesz, de nem vagyok biztos benne. Kicsit nézz szét a worldsnooker.com weboldalon, hátha találsz valami információt ezzel kapcsolatban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13489 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Valaki nem tudja, mikor fog Ronnie meccset adni az Eurosport(2)?

Patrik17, téged meg lerendeznélek szívesen, de szerintem Gerawba szavai miatt még most is könnyes a szemed! :D

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13490 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

gerawba írta:Everton falusi Tudod, hogy az Everton egy liverpooli csapat? Liverpool pedig bárhogy nézem, város.
látom nem ismered ezt a szót: irónia.
gerawba írta:hogy Gijon, Osasuna
ezek Chelseasként nem hangoztatnám. a 0-3-mas otthoni zakó után,a Sunderland ellen.Mindenki kap ki kis csapatoktól,még a Barcelona is.
gerawba írta:Itt a nagy többség úgy látja, hogy a Barca (amit szintén kb. mindenki ugyanúgy rühell, mint a Realt) jobb (sokkal) a Madridnál, és köszönjük nem akarjuk, hogy megpróbálj meggyőzni ennek az ellenkezőjéről (főleg, hogy köze nem lenne a valósághoz)
akkor viszont az egész világnál jobb a Barca,mert ezt a Madridot egyik angol sem fogná meg.
rafanadal írta:Szerintem pont neked találtak ki a sporthirado.hu meg stb. szintű oldalakat, inkább ott harcolj.
ez nem harc.felvilágosítom a tudatlanokat.

ezt mondjátok úgy hogy egy nulla történelmű csapatnak drukkoltok.divatdrukkerként.mert a chelseanek nicnsenek igazi szurkolói,mióta értelmes csapat a chelsea? 7éve?amióta abramovics odament.azóta ér valamit a csapat.elötte 50évig sehol semmi.és ti magaráztok a futball történelem legeredményesebb csapatáról?van 3bajnoki címetek? nekünk 31.egy BL győzelmetek sincs? nekünk van9...stb.stb.ezek is száraz tények.amik nektek gondolom elég fájóak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Patrik17 2011. április 17., vasárnap 17:07-kor.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13491 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nadal zsinórban hetedszer nyerte meg a Monte Carlo Masterst! Idén is verhetetlennek tűnik salakon.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13492 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Patrik17 írta:
kiskacsa08 írta:Ahamm, szóval a MU falusi csapat. Te tudod, de ezek után ne csodálkozz, hogy senki sem vesz komolyan.
Az Everton nem a Manchester,és nem is egy elit gárda.
Everton falusi :D Tudod, hogy az Everton egy liverpooli csapat? Liverpool pedig bárhogy nézem, város.

Amúgy ha lehet ne itt szerencsétlenkedj tovább, senkit nem érdekel túl mélyen a Madrid, meg az sem, hogy Gijon, Osasuna (kupameccseket nem is említek nem is tudom hányad osztályú csapatok ellen)szintű csapatok ellen nullázgat.

Itt a nagy többség úgy látja, hogy a Barca (amit szintén kb. mindenki ugyanúgy rühell, mint a Realt) jobb (sokkal) a Madridnál, és köszönjük nem akarjuk, hogy megpróbálj meggyőzni ennek az ellenkezőjéről (főleg, hogy köze nem lenne a valósághoz)

Szerintem pont neked találtak ki a sporthirado.hu meg stb. szintű oldalakat, inkább ott harcolj.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13493 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

béla írta:
Patrik17 írta: Az Everton nem a Manchester,és nem is egy elit gárda.

hmmm..és az Alcorcón elit gárda??? ;)

Minden Real ellenes ezt az egyet tudja felhozni. Grat hozzá.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13494 Hozzászólás Szerző: béla »

Patrik17 írta: Az Everton nem a Manchester,és nem is egy elit gárda.

hmmm..és az Alcorcón elit gárda??? ;)

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13495 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

chiedis írta:Nem azért, csak kiváncsi vagyok, "lemaradtam" egy fonallal. Vagy kedveled a cselszkit, és azért vagy itt?
angliában szeretem a Chelseat,mondhatom hogy nekik szurkolok/tam.Régen sokkal élvezetesebb volt egy Chelsea meccs,de idén már nem nagyon kötött le.És utálom a Manchestert a Liverpool az Arsenalt meg a Cityt,a Tottenhammel nincs különösebb bajom,míg az elöbb felsoroltak egytől egyig -az arsenal a kivétel- favágó buta csapat.Az Arsenal megszerencsétlen és örökmásodik csapat.
Még Mourinho idején szerettem meg a Chelseat.
chiedis írta:Ez a csapatod szó... ezek szerint te Real drukker vagy Patrik?
igen.immáron 9-10.-ik éve.
kiskacsa08 írta:Ahamm, szóval a MU falusi csapat. Te tudod, de ezek után ne csodálkozz, hogy senki sem vesz komolyan.
Az Everton nem a Manchester,és nem is egy elit gárda.

És az hogy a Chelsea oldalon van valaki nem feltétlenül jelenti azt hogy imádja a Chelseat,az Eurobarcán is fent voltam(egy hozzászólást írtam azt is a Képes topikba) azt kitiltottak amikor kikaptak.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13496 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Ez a csapatod szó... ezek szerint te Real drukker vagy Patrik?
Nem azért, csak kiváncsi vagyok, "lemaradtam" egy fonallal. Vagy kedveled a cselszkit, és azért vagy itt?
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13497 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Patrik17 írta:viszont még mindig állunk.és nem vertek meg minket a falusi csapatok.
Ahamm, szóval a MU falusi csapat. Te tudod, de ezek után ne csodálkozz, hogy senki sem vesz komolyan. :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13498 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

kiskacsa08 írta:A Real-nak épp annyi esélye van a bajnokságra meg a BL-re, mint a Chelsea-nek (a kupát is mondhatnám, de ott egy meccsen lehet szerencséje a Real-nak).
viszont még mindig állunk.és nem vertek meg minket a falusi csapatok.
kiskacsa08 írta: mint a Chelsea-nek
jóval nagyobb.nekik küzdeniük kell a címerért,mert most megint itt az esély a tizedikre(hangsúlyozom a tizedik)bajnokok ligája címünkre.és csak annyival van több esélyünk megnyerni mint nektek,hogy ti már kiestetek mi pedig még állunk.és mondom inkább a Barcától mint a Manchestertől kapjunk ki.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13499 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Patrik17 írta:A dühödet hogy még nem álltok a BL-ben meg ne rajtam verd le.Tudom hogy nehéz feldolgozni azt hogy április elején a csapatod kettős vereséggel zúg ki,a Manchester ellen,a bajnokságot elvesztették,már egy 10fordulóval a vége elött,és egyik másik kupában sem érdekeltek.A Madrid még mindenhol érdekelt.És inkább a Barca ellen essünk ki mint a Man United ellen.ezek fájó,száraz tények.
A Real-nak épp annyi esélye van a bajnokságra meg a BL-re, mint a Chelsea-nek (a kupát is mondhatnám, de ott egy meccsen lehet szerencséje a Real-nak). :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13500 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

gerawba írta:A többi hülyeségedre nem írok, de ha ilyen elvakult vagy (és ez baromira nem dicséret) akkor nagyon szomorú leszel pár nap múlva
arra még válaszolj.hogyha a Barca nem vette komolyan a meccset,miért kockáztatták be azt hogy egy sérülésből visszatérő puyolt egyből bedobnak a kezdőbe?
gerawba írta:Egy kínkeserves 1-1-et úgy ünnepeltek a Real játékosok, mintha tripláztak volna...
10emberrel egy félidőn át,a Barca ellen egyenlítettünk.Ezt még egy Chelseasnak is elkéne ismernie.
gerawba írta:Ja igen, amúgy lehet, hogy még mindig nem tűnt fel neked, de a bal felső sarokban az még mindig egy Chelsea logó, nem Real. Segítsünk megtalálni a Real fórumot vagy megy egyedül is?
és?

A dühödet hogy még nem álltok a BL-ben meg ne rajtam verd le.Tudom hogy nehéz feldolgozni azt hogy április elején a csapatod kettős vereséggel zúg ki,a Manchester ellen,a bajnokságot elvesztették,már egy 10fordulóval a vége elött,és egyik másik kupában sem érdekeltek.A Madrid még mindenhol érdekelt.És inkább a Barca ellen essünk ki mint a Man United ellen.ezek fájó,száraz tények.

Válasz küldése