Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Filmek

#121 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Én ma voltam megnézni, én is inkább azokkal értek egyet, akiknek kevésbé jött be ez a rész, különösen Kylo Ren a hisztijeivel. De Zoumának hatalmas respect, amiért a focizás mellett még ennek a filmnek az egyik főszerepét is el tudta játszani :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#122 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Traxver írta:NA MEGNÉZTEM ÉN IS
(aki még nem az ne olvassa tovább)


-érdekes egy sztorija van szinte ilyenre gondoltam...
-csak nekem hasonlított a 4. részhez? szinte ugyan az volt...
-most nem apa fia harc lesz hanem tesók vagy unokatesók??
SPOILER

Jol latod, ez a 4. resz, mas szereplokkel. Még nem tisztazott, hogy Rey kinek a lanya, nem volt olyan fiatal, hogy ne ismerje fel Luke-ot, ha pedig Soloektol van, ok felismertek volna.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Filmek

#123 Hozzászólás Szerző: Traxver »

NA MEGNÉZTEM ÉN IS
(aki még nem az ne olvassa tovább)


-érdekes egy sztorija van szinte ilyenre gondoltam...
-csak nekem hasonlított a 4. részhez? szinte ugyan az volt...
-most nem apa fia harc lesz hanem tesók vagy unokatesók??

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#124 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Николаевич írta:
marknagy írta:

SPOILER

Először én is úgy gondoltam hogy lapos karakter lett, amikor meg Han előtt nekiállt sírni kicsit szitkozódtam is magamban hogy a disney mekkora ratyi főgonoszt csinált, erre jéghidegen legyilkolta a fatert. Szerintem az nagyon-nagyon kemény jelenet volt, főleg ahogy Han megsimogatta a fia arcát, az meg lelökte.
SPOILER szamomra nem jott ugy at, mert a zenei alafestes gyenge volt, illetve tudtam hogy meg fog halni mert Harrison Ford már miota azt szajkozza hogy ki kell irni Hant az SW-bol.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Filmek

#125 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:

SPOILER

Először én is úgy gondoltam hogy lapos karakter lett, amikor meg Han előtt nekiállt sírni kicsit szitkozódtam is magamban hogy a disney mekkora ratyi főgonoszt csinált, erre jéghidegen legyilkolta a fatert. Szerintem az nagyon-nagyon kemény jelenet volt, főleg ahogy Han megsimogatta a fia arcát, az meg lelökte.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#126 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Egyetetertek parotokkal, tobbet vartam. Ma neztem meg en is, de olyan volt mintha egy rebootot neznek, nekem még az 1, 2, 3-ban is több SW-t éreztem, de ketsegtelen aki soha nem latott Star Warst, annak biztos bejon.

Nyilvan a nosztalgia az idoseknek szolt akik a filmmel nottek fel, de ugy erzem ez egy felvezetes is volt a kovetkezo reszekre.

SPOILER: Kylo Ren nem lett olyan felelmetes, mint amit vartam, de gondolom a kovi reszre mar eleg "Vaderes" lesz.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Filmek

#127 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Na akkor én is hozzászólok. Spoilerezni nem fogok, én nekem nem tetszett, többet vártam a filmtől, magas volt a léc, nálam nem ugrotta meg. 6 haverommal néztük a moziban, de valami nem stimmelt, a végén mindegyikünk úgy érezte, hogy nem jött át az a szokásos Star Wars feeling ami még a gyengébb 1,2,3-ban is megvolt. Voltak természetesen jó dolgok benne, a poénok, a dráma, az izgalom is megvolt, remélem a következő epizódra egy kicsit jobban odafigyelnek majd.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Filmek

#128 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Igen, ízlések éa pofonok. Nekem a sztori, a film felépítése, a régi és új szereplők is tetszettek :)
Mikor én néztem, 200ból 2 ember mondta kb h jobbat várt :)

De kinek mi jön be jobban :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7038
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#129 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta:Ez a ti véleményetek.... Többek szerint meg az egyik legjobb :)
Ízlések és Pofonok bár nekem olyan ismerősöm nem volt akinek tetszett szóval kíváncsi lennék egy olyan embernek akinek tetszett hogy mi tetszett neki a látvány világon kívül.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Filmek

#130 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Ez a ti véleményetek.... Többek szerint meg az egyik legjobb :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7038
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#131 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hát ez az eddigi legrosszabb Star Wars lett. Egész moziterem csalódott volt.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Filmek

#132 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Én vasárnap nézem, addig csak a fórum játszik nálam is. Már ígyis sikerült belefutnom egy-két spoilerbe, hála néhány idiótának, akik politikai cikk alá képesek SW spoilert írni.
Legalább tudok most a szakdogámra koncentrálni. :D
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Filmek

#133 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Ma fogom nézni 17:10-es vetítéssel, addig csak a fórumot nézem kb :D Remélem jó lesz, már nagyon várom :)

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Filmek

#134 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Николаевич írta:Tegnap éjszaka megnéztem az új Star Wars-t, baromi jó volt! Sokkal jobban tetszett mint az I-II-III, a klasszikus trilógia óta ez a legjobb. Akit érdekel annak mindenképpen ajánlom hogy nézze meg gyorsan mielőtt belefut valami ronda spoilerbe. Ma reggel pl. a Mokkában a kedves műsorvezető a legnagyobb spojlert lőtte be szándékosan.
Köszi, már pont kérdezni akartam, hogy milyen. :) Az meg külön öröm, hogy a klasszikusra hajaz és nem az új szutykokra. :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Filmek

#135 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tegnap éjszaka megnéztem az új Star Wars-t, baromi jó volt! Sokkal jobban tetszett mint az I-II-III, a klasszikus trilógia óta ez a legjobb. Akit érdekel annak mindenképpen ajánlom hogy nézze meg gyorsan mielőtt belefut valami ronda spoilerbe. Ma reggel pl. a Mokkában a kedves műsorvezető a legnagyobb spojlert lőtte be szándékosan.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Filmek

#136 Hozzászólás Szerző: Gamling »

marknagy írta:Éhezők Viadala: a Kiválasztott befejezéséről vélemény? :D Chester? Láttam NST-n, hogy most Lawrence fan vagy:D

Btw a nagy hype ellenére, hogy azért vették külön, mert az első rész a felvezetés volt, ez meg a nagy csata, ahhoz képest lapos volt és nem voltak benne igazán akciódús elemek. A végén a csavar jó volt (bár kiszámítható), és legalább könyv hű (még ha Jennifer nem is fogyott le, ahogy a szerepe elvileg megkívánná).
A történetből, amúgy teljesen indokolt módon, kihagyták Katniss fölösleges szenvedésének legnagyobb részét így talán nem is hiányzott annyira, hogy lefogyjon a szerephez. Amúgy a film szerintem nem rossz, bár én a 2. részt annyira utáltam, hogy utána mindkét filmre 0 elvárással ültem be, így nem volt nehéz egyikben sem kellemeset csalódni. Megértem, ha hiányolják az akciójeleneteket, de nekem így is tetszett.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#137 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Éhezők Viadala: a Kiválasztott befejezéséről vélemény? :D Chester? Láttam NST-n, hogy most Lawrence fan vagy:D
Még nem néztem meg, még karácsony előtt megejtem majd. A könyvet olvastam, szóval tudom mi lesz a vége. :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#138 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

marknagy írta:Éhezők Viadala: a Kiválasztott befejezéséről vélemény? :D Chester? Láttam NST-n, hogy most Lawrence fan vagy:D

Btw a nagy hype ellenére, hogy azért vették külön, mert az első rész a felvezetés volt, ez meg a nagy csata, ahhoz képest lapos volt és nem voltak benne igazán akciódús elemek. A végén a csavar jó volt (bár kiszámítható), és legalább könyv hű (még ha Jennifer nem is fogyott le, ahogy a szerepe elvileg megkívánná).
Engem nem győzött meg annyira. Rajongtam az első két részét, de a harmadik és a negyedik már csak az eddig felépített hírnevéből élt. Persze a harmadiknál jobb volt, de nem volt nagy durranás. Pont az a világ, az éhezők viadala hiányzott belőle ami miatt megszerették az embereket.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#139 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Éhezők Viadala: a Kiválasztott befejezéséről vélemény? :D Chester? Láttam NST-n, hogy most Lawrence fan vagy:D

Btw a nagy hype ellenére, hogy azért vették külön, mert az első rész a felvezetés volt, ez meg a nagy csata, ahhoz képest lapos volt és nem voltak benne igazán akciódús elemek. A végén a csavar jó volt (bár kiszámítható), és legalább könyv hű (még ha Jennifer nem is fogyott le, ahogy a szerepe elvileg megkívánná).
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#140 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chester írta:Kijött az új X-Men trailer is. Most akkor ez mikor is játszódik? :D Mert a fiatal karakterek vannak benne, az előző rész óta meg már meg vagyok kavarodva az egésszel. :D
Ez is az ezredforduló előtt

Válasz küldése