Tippmix

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Tippmix

#121 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:Dankónak már mutattam, de ide is belinkelem hátha valaki még tolja :D
A tegnap késő esti brazil bajnokikra raktam egy 3 3-esélyeset, az egyetlen ami miatt kicsit ideges vagyok, hogy 2500-at akartam rá rakni, de végül csak a felével tettem :( :D De azért f*sza, bár én inkább még mindig a "tutibb meccsek nagyobb téttel"-lel utazom :D

Kép

Gratula!

Ez nem bwin amúgy?

Nem úgy volt hogy ezek már nem elérhetőek Magyarországról?

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Tippmix

#122 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Dankónak már mutattam, de ide is belinkelem hátha valaki még tolja :D
A tegnap késő esti brazil bajnokikra raktam egy 3 3-esélyeset, az egyetlen ami miatt kicsit ideges vagyok, hogy 2500-at akartam rá rakni, de végül csak a felével tettem :( :D De azért f*sza, bár én inkább még mindig a "tutibb meccsek nagyobb téttel"-lel utazom :D

Kép
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Tippmix

#123 Hozzászólás Szerző: Chester »

Tegnap egy kis szünet után elkezdtem megint ezt a tippmixet. Tegnap a Lille, ma a Dinamo Zagreb vitte el, természetesen mindkettő az utolsó meccs volt... Parádé, hamar el tudja venni az ember kedvét.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Tippmix

#124 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Legnagyobb lehúzás. Egyszerűen nincs olyan, hogy biztos tipp és pénzért :S. Ha meg nem jön be, feltartott kézzel és teli zsebbel (a te pénzeddel) röhögnek...

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippmix

#125 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

mYkr0 írta:Napokban akadtam rá facebookon egy-két olyan oldalra, ami ilyen "100% bet" és hasonló neveken fut.

Ezeknek a magyar megfelelői egyenesen szarok, tippjeik 50%-a bukó, és még pénzt is mernek érte kérni... viszont ezekre a külföldiekre kíváncsi lettem.

100-150 eurót kérnek egy tippért, ami legtöbbször félidő Vendég/ végeredmény Hazai tipp 30-as körüli oddsért, és itt a tippek 80-90%-a jön, már ha lehet hinni a képeknek, amiket kitesznek, hogy valóban ezt adták meg a fizető felhasználóknak.

Kérdés: Futball-maffia ez (albánia van helyszínnek megadva), vagy egyszerű átb*szás?
Utóbbi.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Tippmix

#126 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Napokban akadtam rá facebookon egy-két olyan oldalra, ami ilyen "100% bet" és hasonló neveken fut.

Ezeknek a magyar megfelelői egyenesen szarok, tippjeik 50%-a bukó, és még pénzt is mernek érte kérni... viszont ezekre a külföldiekre kíváncsi lettem.

100-150 eurót kérnek egy tippért, ami legtöbbször félidő Vendég/ végeredmény Hazai tipp 30-as körüli oddsért, és itt a tippek 80-90%-a jön, már ha lehet hinni a képeknek, amiket kitesznek, hogy valóban ezt adták meg a fizető felhasználóknak.

Kérdés: Futball-maffia ez (albánia van helyszínnek megadva), vagy egyszerű átb*szás?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Tippmix

#127 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egy Brazília-Argentína akkor lett volna érdekes, ha Neymar nem sérül le, de így, és tudva, hogy mennyire utálja egymást a két ország, elég vagdalkozós meccs lenne, erre meg egy döntőben nem lennék kíváncsi.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Tippmix

#128 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Én meg szeretnék rakni egy német és holland továbbjutást, remélem össze is jön, nekik legalább tudnék drukkolni.
Brazil-holland álom lenne, de tartok a német-argentintól.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Tippmix

#129 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én meg szeretnék rakni egy német és holland továbbjutást, remélem össze is jön, nekik legalább tudnék drukkolni.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Tippmix

#130 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Gergőkém, ma érdemes veretni a brazilokat? :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Tippmix

#131 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

cfclegend2 írta:Hogyha azt tettem, hogy Lukaku nem lő gólt, akkor az most elment?
Én úgy tudom, hogy mivel nem állt be rendes játékidőben, így ilyenkor törlik az eseményt 1.00-s szorzóval, tehát visszakapod a feltett összeget.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Tippmix

#132 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Hogyha azt tettem, hogy Lukaku nem lő gólt, akkor az most elment?
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Tippmix

#133 Hozzászólás Szerző: Chester »

Wawrinka-Lopes H PIPA
Argentína-Svájc 1. félidő D PIPA
Belgium-USA 1. félidő PIPA
Sliema-Fradi V PARASZTOK

Kezdtem sorra bukni a mixeket, egy hét szünet után visszatértem ezzel, hát b*sszák telibe. Még mérgelődtem is, hogy még lejebb vitték a szorzót, pofám leszakad. Ilyenkor gondolkozok el, hogy van-e értelme tippmixelni, mert az utóbbi hetekben rendre egy meccsen múlt az összes mixem. :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Tippmix

#134 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szánalmas ez az egész, miért akarnak még kaszálni a szerencsejátéknál?? Iszonyatos bevételük van. Szlovákoknál és a környező országokban már ezer éve léteznek egyéb fogadóirodák is, nálunk meg ez a monopol helyzet van...

És már a netest is megdöglesztik, szégyen...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Tippmix

#135 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

blackjack04 írta:
Hawaii írta:
ChesterB írta:Mi a baj a Tippmixproval?
Egyébként, ha ezek a letiltások arra mennek ki, hogy a Tippmixpro felemelkedjen, és hogy ezáltal minél többen regisztráljanak be, valamint így legyen Magyarország legnagyobb sportfogadó oldala, akkor ez szvsz elég szánalmas. Ez olyan, mintha úgy lennénk BL győztesek, hogy csak mi indulnánk benne...
Az állam monopol helyzetbe hozza a saját cégét, amivel több bevételt termel, adott esetben. Várható volt, hogy a dohányipar, után a szerencsejáték ipart is monopolizálják. A szeszipart is csak azért nem tudják Magyarországon, mert akkor 5 millió ember vonulna az utcákra végső elkeseredettségükben :D
Gazdasági szakon tanulok, szóval én ezzel tökéletesen tisztában vagyok, csak nem tartom fairnek, hogy az állam olyan dolgot próbál monopolizálni, amihez nem lenne joga. A dohány, az üzemanyag, a kaszinók (és az alkohol) államosítását megértem, de a szerencsejátékot szerintem egy ország sem monopolizálta még. Hozzáteszem, hogy egyébként nem tartom rossz ötletnek, hogy a tippmix és a tippmixpro legyen Magyarország két hivatalos sportfogadási lehetősége, viszont akkor csinálják meg elfogadható színvonalúra.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippmix

#136 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Hawaii írta:
ChesterB írta:Mi a baj a Tippmixproval?
Egyébként, ha ezek a letiltások arra mennek ki, hogy a Tippmixpro felemelkedjen, és hogy ezáltal minél többen regisztráljanak be, valamint így legyen Magyarország legnagyobb sportfogadó oldala, akkor ez szvsz elég szánalmas. Ez olyan, mintha úgy lennénk BL győztesek, hogy csak mi indulnánk benne...
Az állam monopol helyzetbe hozza a saját cégét, amivel több bevételt termel, adott esetben. Várható volt, hogy a dohányipar, után a szerencsejáték ipart is monopolizálják. A szeszipart is csak azért nem tudják Magyarországon, mert akkor 5 millió ember vonulna az utcákra végső elkeseredettségükben :D
One ball to rule them all!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Tippmix

#137 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Mi a baj a Tippmixproval?
Na, akkor sorolom:
- nagyon gyengék az oddsai (pl bet365-höz vagy bwin-hez) képest,
- az oldal gyakorlatilag használhatatlan, ha komolyabb esemény van (BL, VB, stb),
- élő fogadás része jóformán olyan, mintha nem is létezne,
- a fogadási kínálat nagyon gyenge (van, hogy még hendikep sincs egy adott meccshez, pedig szvsz ez alap lenne egy online fogadóirodánál),
- a focin kívül nem igazán lehet másra fogadni, vagy ha igen, akkor is csak nagyon korlátozott számban (pl ha aznap játszanak 200 tenisz meccset, akkor jó, ha abból 10-15-re lehet fogadni, de ott is csak max a győztesre, szettek számára, vagy akármi másra csak nagyon ritkán...),
- nincs semmilyen kedvezmény, bónusz, csak elvétve 1-2 nagyon szerencsétlenül kivitelezett nyereményjáték.

Most így hirtelen csak ennyi jutott eszembe. Talán a sima papíros tippmixnél annyival jobb, hogy itt 255-nél egy kicsivel több esemény van, meg hogy nem kell elmenni a lottózóba. Összességében semmilyen előnyt nem tudnék mondani a Tippmixpro javára, amivel mondjuk lekörözné a bwin-t vagy a bet365-öt.
Egyébként, ha ezek a letiltások arra mennek ki, hogy a Tippmixpro felemelkedjen, és hogy ezáltal minél többen regisztráljanak be, valamint így legyen Magyarország legnagyobb sportfogadó oldala, akkor ez szvsz elég szánalmas. Ez olyan, mintha úgy lennénk BL győztesek, hogy csak mi indulnánk benne...

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Tippmix

#138 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Hawaii írta:Valószínűleg erre megy ki. Ezzel egyébként nem is lenne gond, ha a Tippmixpro fogadási kínálata nem lenne full szánalmas...
Meg, ha egy nagyobb sportesemény alatt (mint most a VB) nem dőlne be folyamatosan. Második csoportkör elején akartam elkezdeni fogadni a VB-re, erre használhatatlan volt az oldal kb. két napig. El is vették a kedvem az egésztől...
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Tippmix

#139 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Valószínűleg erre megy ki. Ezzel egyébként nem is lenne gond, ha a Tippmixpro fogadási kínálata nem lenne full szánalmas...
Mi a baj a Tippmixproval? Nem vagyok rajta más oldalakon, szóval nincs viszonyítási alapom, de a legtöbbször tűrhető oddsaik és fogadási lehetőségek vannak, nyilván lehetne jobb is, mondjuk az élő fogadás.

A Tippmix-szel csinálhatnának valamit, mert ott baromi kevés az a 255 esemény...

Avatar
fodi91
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2014. június 6., péntek 16:57
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Tippmix

#140 Hozzászólás Szerző: fodi91 »

Azért nem ennyire gyászos a helyzet.
Itt vannak, hogy eddig mik vannak letiltva: http://www.szf.hu/hirdetmenyek.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez alapján minden egyes szolgáltatóhoz külön rendelet kell, így tuti nem fognak több, mint 100 létező szolgáltatót letiltani. Csak a legnépszerűbbeket ahol jelentős magyar forgalom van. Pl.: Netebet, Winner és egyéb ilyen kisebbek ahol kevés magyar van szerintem marad.
Pluszban holnap lesz megszavazva a távszerencsejáték törvény módosított változata, ami csökkenti a szolgáltatók adóterheit és így többen fognak licenszet kérni. Pl.: a Betclick már jelezte is, hogy ha az új távszerencsejáték törvény módosítást megszavazzák (meg fogják, mert Fideszes nyújtotta be) akkor az alapján igényelni fogja ezt és marad a magyar piacon.

Válasz küldése