Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#10381 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát nem tudom. Én szívesen kimosnám néhány ember agyát itt Magyarországon is...
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#10382 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Pontosan tudom!:) De a sok rossz mellett, ez legalább egy normális indok az agymosásra!
agymosasra nincs jo indok.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#10383 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Nem látta valaki a Supersize me c. filmet? Kis Mc'Donalds amcsi módra. Aki ott eszik akár csak havonta is, nézze meg, rögtön abba fogja hagyni.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#10384 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Pontosan tudom!:) De a sok rossz mellett, ez legalább egy normális indok az agymosásra!
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#10385 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

[quote="ToreAndre"]...

Alapjáratba véve nem szeretem az amerikaiakat, de ezt tisztelem bennük. Elérték ugyanis, hogy a bagózás legyen a ciki!...[quote]

mert sehol máshol nem működik az agymosás olyan szinten mint ott.....ha claudia schiffer azt mondaná valami elbaszott tv-shop műsorban, hogy a bivalyszar reggelire kisimítja a ráncokat, marokszámra tömnék magukba és egymásra licitálva áradoznának, hogy ilyen finomat még életükben nem ettek.
Birth, CHELSEA, Death

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#10386 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bence írta:
ToreAndre írta: Bence! Azonnal szokj le! Sokkal "menőbb" ha nem dohányzol, hisz (mível gondolom az osztálytársaid már azt teszik) pont ezzel fogsz kitünni!
És a Bacardiról is ideje leszokni! Női pia! Igyál inkább sört vagy baracklevet!
Na látod, nem megy az olyan könnyen. Kénytelen leszek még szívi, mert jól esik. Amúgy ha az osztálytársaim nem csinálnák, én se csinálnám.

Amúgy a Bacardiról továbbra se fogok leszokni. Nem érdekel hogy női pia, nekem ízlik és kész. :wink:
ugyan....nem nem megy hanem nem akarsz..van különbség...

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#10387 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

ZenZo írta:Hűűű, de jó itt mindenkinek. Nekem mindenfüggőségem van, és köszöm, jól megvagyok velük. CocaCola, dohány, sör, bor, pezsgő, pálinka, tequilák és rumok, vodka és abszint, becherovka, nő :wink: , meg minden. Egyik sem komoly függőség, cigi és alkohol nélkül elvagyok akár hetekig is (nem mondom, hogy nem hiányzik, de azért elvagyok), a kóla az már húzósabb, két-három nap után már minden bajom van, egy hét után már a tapétát vakargatnám a falról. Na és mindezeken felül még foci, sport és Chelseafüggő is vagyok, meg persze tv, plussz könyv, zene, játék, rajzfilm... ööö, mi is kell még a teljes lelki békémhez... ja igen! Alvás. :lol:
Hogy fér bele ez 1 :!: életbe? :)
Én a honlapomhoz függök
http://chelseafc-ed.gportal.hu
Mindörökké Chelsea

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#10388 Hozzászólás Szerző: mourinho »

bence írta:
ToreAndre írta: Bence! Azonnal szokj le! Sokkal "menőbb" ha nem dohányzol, hisz (mível gondolom az osztálytársaid már azt teszik) pont ezzel fogsz kitünni!
És a Bacardiról is ideje leszokni! Női pia! Igyál inkább sört vagy baracklevet!
Na látod, nem megy az olyan könnyen. Kénytelen leszek még szívi, mert jól esik. Amúgy ha az osztálytársaim nem csinálnák, én se csinálnám.

Amúgy a Bacardiról továbbra se fogok leszokni. Nem érdekel hogy női pia, nekem ízlik és kész. :wink:

szerintem szánalmas a dohanyzas (affele amit te csinalsz bence). Adom Dako otletet, inkabb csajozz :lol: :lol:

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

#10389 Hozzászólás Szerző: bence »

ToreAndre írta: Bence! Azonnal szokj le! Sokkal "menőbb" ha nem dohányzol, hisz (mível gondolom az osztálytársaid már azt teszik) pont ezzel fogsz kitünni!
És a Bacardiról is ideje leszokni! Női pia! Igyál inkább sört vagy baracklevet!
Na látod, nem megy az olyan könnyen. Kénytelen leszek még szívi, mert jól esik. Amúgy ha az osztálytársaim nem csinálnák, én se csinálnám.

Amúgy a Bacardiról továbbra se fogok leszokni. Nem érdekel hogy női pia, nekem ízlik és kész. :wink:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#10390 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:Geri, azért remélem egy BL-győzelem után nem kólával koccintunk? :lol: :lol:
ha bl-t nyerünk én rendelem az első pezsgőt..:)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#10391 Hozzászólás Szerző: kdako »

Geri, azért remélem egy BL-győzelem után nem kólával koccintunk? :lol: :lol:
GO BLUES!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#10392 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

"Az én apám nem cowboy volt, nem bíza,
nevem nem Rambó a vérem nem kóla.."

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#10393 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat, kola ugyben en az ellenpont vagyok. nem szeretem, soha nem iszom. na jo, neha egy kis vbk befigyel, ha nem a legjobb a bor. de mar az is egyre ritkabban.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#10394 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Fúú, elmúlt 4 óra. Eddig tanultam. Holnap, azaz ma két ZH-m lesz, szurkolni aztán!:D Egy 6 óra múlva, egy 9 óra múlva.:)
Addig vár rám 2 óra alvás + 2 és fél óra vonatozás.:D
Izgi lesz.
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#10395 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:Hűűű, de jó itt mindenkinek. Nekem mindenfüggőségem van, és köszöm, jól megvagyok velük. CocaCola, dohány, sör, bor, pezsgő, pálinka, tequilák és rumok, vodka és abszint, becherovka, nő :wink: , meg minden. Egyik sem komoly függőség, cigi és alkohol nélkül elvagyok akár hetekig is (nem mondom, hogy nem hiányzik, de azért elvagyok), a kóla az már húzósabb, két-három nap után már minden bajom van, egy hét után már a tapétát vakargatnám a falról. Na és mindezeken felül még foci, sport és Chelseafüggő is vagyok, meg persze tv, plussz könyv, zene, játék, rajzfilm... ööö, mi is kell még a teljes lelki békémhez... ja igen! Alvás. :lol:
Barátom....ölellek keblemre....egyszer gyere meccset nézni....literes kupáknól fogjuk inni a kólát..:)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#10396 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Az én függőségeim: Écska, tej, sajt, zöldség, bejgli, zöld nestea, (bár ez fosat:)) dinók, ősemlősök, Harry Potter, Gyűrük ura, Adrian Mole, túrázás, víz és gomba. Na meg persze Chelsea.:)
Hirtelen ennyi.

Ja, és képes vagyok felébredni 1 perccel azelőtt, hogy a telefonom ébresztene reggel, hogy kikapcsoljam:D
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#10397 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hűűű, de jó itt mindenkinek. Nekem mindenfüggőségem van, és köszöm, jól megvagyok velük. CocaCola, dohány, sör, bor, pezsgő, pálinka, tequilák és rumok, vodka és abszint, becherovka, nő :wink: , meg minden. Egyik sem komoly függőség, cigi és alkohol nélkül elvagyok akár hetekig is (nem mondom, hogy nem hiányzik, de azért elvagyok), a kóla az már húzósabb, két-három nap után már minden bajom van, egy hét után már a tapétát vakargatnám a falról. Na és mindezeken felül még foci, sport és Chelseafüggő is vagyok, meg persze tv, plussz könyv, zene, játék, rajzfilm... ööö, mi is kell még a teljes lelki békémhez... ja igen! Alvás. :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#10398 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Dandeer írta:Van más keresztény itt rajtam kívül?
Én világszektához tartozom: ökomenikomikus vagyok... :lol:

A dohányzásról leszokni kívánóknak pedig ajánlom:
http://www.empatia-biomed.hu/
IN CHELSEA WE TRUST!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#10399 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:
szpecnaz írta:
kdako írta: Tapasztalat? :)
igen....bár én még most sem modom magam függőnek..:)
Csak kólafüggőnek... :wink:
Abban biztos vagyok, hogy IGEN! I LOVE YOU COCACOLA!:)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#10400 Hozzászólás Szerző: kdako »

szpecnaz írta:
kdako írta:
szpecnaz írta:Az ember nem attól lesz cigi fuggő hogy elszív pár szál cigit....hónapok is kevés....
Tapasztalat? :)
igen....bár én még most sem modom magam függőnek..:)
Csak kólafüggőnek... :wink:
GO BLUES!

Válasz küldése