Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#81 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Norbertoo írta: 2021. április 28., szerda 13:57 Brazzo - Salihamidžić - majdnem minden Bayern szurkoló szerint elmehet a picsába úgy alapvetően, mert elsősorban miatta távozik Flick. Nagelsmann fogadtatása is vegyes, szerintem érthető okokból. Jó edző, de kicsit olyan, mint Lampard. Kb. pontosan ugyanúgy esett ki a Hoffenheimmel és a Lipcsével is a Liverpoollal szemben, nem tanulva a saját hibájából. Én szeretném, hogyha sikeres lenne, de szerintem nem lesz akkora dominanciájuk, mint azt így sokan elsőre gondolnák, akik nem ismerik annyira a klubot. Én bele tudom látni a AVB szindrómát, ami a Chelseanél lezajlott - és egyszer már a Bayernnél is megtörtént Niko Kovaccal, bár remélem ennél Julian okosabb.

Arról pedig, hogy lerabolják a ligát: igen :D Ellenben a Dortmund is. Mindig elviszik a Mönchengladbach legjobbjait, és ugye most még az edzőt is onnan hozzák. De ez sajnos inkább Bundesliga szindróma, a Leverkusen jellemzően a Hamburgból táplálkozott, a Lipcse az anno kieső Stuttgartot falta fel - pl. Werner. Nem kell sajnálni a német csapatokat a Bayern porszívó-politikája miatt, a többiek is ugyanezt csinálják...
Az lehet, de viszont a tobbi csapat nem kozvetlen rivalisai egymasnak a bajnoki cimert valo harcban. Azzal semmi baj nincs, ha van ligan beluli mozgas, de melyik TOP ligaban van meg klyen, hogy (csak ezt a szezont nezzuk pl) az elso elviszi a masodik edzojet meg a full alapember belso vedojet?

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#82 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Brazzo - Salihamidžić - majdnem minden Bayern szurkoló szerint elmehet a picsába úgy alapvetően, mert elsősorban miatta távozik Flick. Nagelsmann fogadtatása is vegyes, szerintem érthető okokból. Jó edző, de kicsit olyan, mint Lampard. Kb. pontosan ugyanúgy esett ki a Hoffenheimmel és a Lipcsével is a Liverpoollal szemben, nem tanulva a saját hibájából. Én szeretném, hogyha sikeres lenne, de szerintem nem lesz akkora dominanciájuk, mint azt így sokan elsőre gondolnák, akik nem ismerik annyira a klubot. Én bele tudom látni a AVB szindrómát, ami a Chelseanél lezajlott - és egyszer már a Bayernnél is megtörtént Niko Kovaccal, bár remélem ennél Julian okosabb.

Arról pedig, hogy lerabolják a ligát: igen :D Ellenben a Dortmund is. Mindig elviszik a Mönchengladbach legjobbjait, és ugye most még az edzőt is onnan hozzák. De ez sajnos inkább Bundesliga szindróma, a Leverkusen jellemzően a Hamburgból táplálkozott, a Lipcse az anno kieső Stuttgartot falta fel - pl. Werner. Nem kell sajnálni a német csapatokat a Bayern porszívó-politikája miatt, a többiek is ugyanezt csinálják...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#83 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nagelsmann oriási bayern drukker volt fiatalon. Most ezért őt sem, se a bayernt nem lehet bántani. Ez volt az álma mi mást csináljon?

Az már nevetságesebb az elmult évekböl kb ingyen vitték át a játékosokat a riválisoktol. Az valahol a német klubbok hibája is.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#84 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2021. április 27., kedd 11:40 Szerintem valahogy, nagy nehezen, ha sírva is, de elviselik a bőrgatyás drukkerek, hogy mindig nyernek. :)

Nem őket kell hibáztatni. Német csapatként próbálják a legjobb németeket megszerezni, így tenne bármely más klub is. Akkora a nevük és annyi pénzük van, hogy az a közepes német liga nem képes velük lépést tartani, de ez az egész világra is igaz. Idén is ők a legerősebbek, ha szerencsésebb a sorsolásuk fix hogy döntősök a BLben. Minden évben a legjobbak közt vannak.

Ez annak köszönhető, hogy mindig a legjobb szakemberek foglalják el náluk a pozíciókat, akik ráadásul szenvedélyesen kötődnek a klubhoz.
Csak ez full szembemegy azzal amiert a super leaguet kritizaltak szerintem. Kiolik a versenyhelyzetet a bajnoksagukbol es a tobbi csapatnak kb 0 eselyt hagynak. Erre mondtam azt, hogy eleg sok az alszent szurkolo/klubvezeto, mert ezzel nyilvan a Bayern drukkereknek se meg pl Salihamidzicnek sincs semmi gondja, sot meg buszkek is ra, hogy mi vagyunk a Bayern nekunk kellenek a liga legjobbjai, a tobbi csapat meg harcoljon a masodik helyert.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#85 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: 2021. április 27., kedd 11:18
James Lee írta: 2021. április 27., kedd 11:11
Amazing24 írta: 2021. április 26., hétfő 18:49 A nemet sajto felrobbant, allitolag Klopp veheti at nyaron a Bayern Munchen kispadjat. Eredetileg Julian Nagelsmann-t szerettek volna, viszont a Lipcse 30 milliot ker amit nem hajlando kifizetni a bajorok vezetosege.
A Transfermarkt szerint 15 misiért költözik Münchenbe Nagelsmann, done deal
Megint leraboltak a “kozvetlen rivalist” edzo+jatekos, jovore is izgalmas lesz a Bundesliga, teljesen egyeduralkodok, senkinek semmi koze nincs a bajnoksaghoz rajtuk kivul, de a super league szerintuk buzisag, mert megszunik a versenyhelyzet stb. Na ok mit csinalnak orszagon belul? Hol a Dortmundot, hol ezt hol azt huzzak le a legjobbjaikkal, meg a halvany eselyet is elveve annak, hogy esetleg valaki megszorongassa oket :D de persze ez igy van jol.
Még majd a biztonság kedvéért azért leigazolják Haalandot Lewa mellé, nehogy a Dortmund véletlen beletudjon köpni a levesükbe :D Az egyik legjobb védőt a bundásban ugye már behúzták, Upamecano személyében...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#86 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem valahogy, nagy nehezen, ha sírva is, de elviselik a bőrgatyás drukkerek, hogy mindig nyernek. :)

Nem őket kell hibáztatni. Német csapatként próbálják a legjobb németeket megszerezni, így tenne bármely más klub is. Akkora a nevük és annyi pénzük van, hogy az a közepes német liga nem képes velük lépést tartani, de ez az egész világra is igaz. Idén is ők a legerősebbek, ha szerencsésebb a sorsolásuk fix hogy döntősök a BLben. Minden évben a legjobbak közt vannak.

Ez annak köszönhető, hogy mindig a legjobb szakemberek foglalják el náluk a pozíciókat, akik ráadásul szenvedélyesen kötődnek a klubhoz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#87 Hozzászólás Szerző: broduer »

edeskeves írta: 2021. április 27., kedd 11:18
James Lee írta: 2021. április 27., kedd 11:11
Amazing24 írta: 2021. április 26., hétfő 18:49 A nemet sajto felrobbant, allitolag Klopp veheti at nyaron a Bayern Munchen kispadjat. Eredetileg Julian Nagelsmann-t szerettek volna, viszont a Lipcse 30 milliot ker amit nem hajlando kifizetni a bajorok vezetosege.
A Transfermarkt szerint 15 misiért költözik Münchenbe Nagelsmann, done deal
Megint leraboltak a “kozvetlen rivalist” edzo+jatekos, jovore is izgalmas lesz a Bundesliga, teljesen egyeduralkodok, senkinek semmi koze nincs a bajnoksaghoz rajtuk kivul, de a super league szerintuk buzisag, mert megszunik a versenyhelyzet stb. Na ok mit csinalnak orszagon belul? Hol a Dortmundot, hol ezt hol azt huzzak le a legjobbjaikkal, meg a halvany eselyet is elveve annak, hogy esetleg valaki megszorongassa oket :D de persze ez igy van jol.
Egyetértek, szerintem nincs károsabb csapat jelenleg náluk a futball világában. Ezzel konkrétan tönkreteszik a német bajnokságot. Komoly játékos nem akar odaigazolni, így a bajnokság színvonala is folyamatosan esik. Aki jó játékos, és szeretne valamit nyerni életében, dobbant onnan (vagy ugye megy a Bayernbe). Én azt sem értettem sosem, hogy miért jó az a Bayern- szurkolóknak, hogy minden évben ők nyerik 10+ éve. Lehet így igazán örülni? Szerintem nem. Mennyivel katartikusabb, ha egy olyan mezőnyben, mint a PL tudsz hébe-hóba első lenni.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#88 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

James Lee írta: 2021. április 27., kedd 11:11
Amazing24 írta: 2021. április 26., hétfő 18:49 A nemet sajto felrobbant, allitolag Klopp veheti at nyaron a Bayern Munchen kispadjat. Eredetileg Julian Nagelsmann-t szerettek volna, viszont a Lipcse 30 milliot ker amit nem hajlando kifizetni a bajorok vezetosege.
A Transfermarkt szerint 15 misiért költözik Münchenbe Nagelsmann, done deal
Megint leraboltak a “kozvetlen rivalist” edzo+jatekos, jovore is izgalmas lesz a Bundesliga, teljesen egyeduralkodok, senkinek semmi koze nincs a bajnoksaghoz rajtuk kivul, de a super league szerintuk buzisag, mert megszunik a versenyhelyzet stb. Na ok mit csinalnak orszagon belul? Hol a Dortmundot, hol ezt hol azt huzzak le a legjobbjaikkal, meg a halvany eselyet is elveve annak, hogy esetleg valaki megszorongassa oket :D de persze ez igy van jol.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#89 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Igen, hivatalos juli 1től Nagelsmann-Bayern... Betegre nyerik magukat.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#90 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Amazing24 írta: 2021. április 26., hétfő 18:49 A nemet sajto felrobbant, allitolag Klopp veheti at nyaron a Bayern Munchen kispadjat. Eredetileg Julian Nagelsmann-t szerettek volna, viszont a Lipcse 30 milliot ker amit nem hajlando kifizetni a bajorok vezetosege.
A Transfermarkt szerint 15 misiért költözik Münchenbe Nagelsmann, done deal

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#91 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A nemet sajto felrobbant, allitolag Klopp veheti at nyaron a Bayern Munchen kispadjat. Eredetileg Julian Nagelsmann-t szerettek volna, viszont a Lipcse 30 milliot ker amit nem hajlando kifizetni a bajorok vezetosege.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#92 Hozzászólás Szerző: broduer »

Kíváncsi vagyok más futballhoz viszonylag értő emberek véleményére Harry Kane kapcsán. Szerintem ő jelenleg a világ legértékesebb csatára (Igen, szerintem Lewánál is többet ér a munkamorálja miatt). Ott senyved a csirkéknél, ami egyre lejjebb süllyed. Pár éven belül szerintem középcsapattá válnak, legalábbis a top 4-hez közük nem lesz. Volt egy aranygenerációjuk (Kane, Son, Dier, Alli, Rose, plusz a két belga középhátvéd), ami eljuttatta őket oda ahol most vannak, viszont lassan szétesni látszik ez a generáció, és nem gondolom, hogy tudnák ezt a szintet hosszú távon tartani.
Én nagyon sajnálnám, ha Kane náluk rohadna meg, sokkal többre hivatott ennél.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#93 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta: 2021. február 5., péntek 14:59
Bandi írta: 2021. február 5., péntek 12:57 https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_ ... rt-2808681

Így utólag nem baj hogy végül nem őt igazoltuk le :mrgreen:
Ha nyáron leigazoljuk , akkor nem valószínű, hogy október 30-án rosszullét miatt beszedi a feleségének felírt Lasamic-ot. Már kaptam a reklámozása miatt, de ezerszer inkább nézném őt, mint Mendy-t - aki nem rossz kapus, de nem a képességei miatt volt az a 17 meccses veretlenségi sorozatunk. Kepa-hoz képest nyilván előrelépés, sokat számít hogy 12 cm-vel magasabb.

Kapus poszton általában a világelit szokott játszani nálunk, Cech és Courtois is a legjobbak között volt számon tartva. Kepa szintén ide volt sorolva az Athletic-ben nyújtott teljesítménye alapján, nem jött be neki az angliai kaland, de szerintem Spanyolországban felépítheti magát.

Remélem sikerül a fellebbezés Onana-nak és az Ajax-nak.
Mendy szimpatikus meg minden, de ha nyaron lenne eselyunk Donnarummat megszerezni...
Kicsit csunyan festene Mendy szempontjabol, de ez egy olyan esely ami nem surun kinalkozik, hogy egy fiatal, nagy rutinnal rendelkezo TOP kapust ingyen meg lehessen szerezni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#94 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bandi írta: 2021. február 5., péntek 12:57 https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_ ... rt-2808681

Így utólag nem baj hogy végül nem őt igazoltuk le :mrgreen:
Ha nyáron leigazoljuk , akkor nem valószínű, hogy október 30-án rosszullét miatt beszedi a feleségének felírt Lasamic-ot. Már kaptam a reklámozása miatt, de ezerszer inkább nézném őt, mint Mendy-t - aki nem rossz kapus, de nem a képességei miatt volt az a 17 meccses veretlenségi sorozatunk. Kepa-hoz képest nyilván előrelépés, sokat számít hogy 12 cm-vel magasabb.

Kapus poszton általában a világelit szokott játszani nálunk, Cech és Courtois is a legjobbak között volt számon tartva. Kepa szintén ide volt sorolva az Athletic-ben nyújtott teljesítménye alapján, nem jött be neki az angliai kaland, de szerintem Spanyolországban felépítheti magát.

Remélem sikerül a fellebbezés Onana-nak és az Ajax-nak.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#95 Hozzászólás Szerző: Bandi »

https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_ ... rt-2808681

Így utólag nem baj hogy végül nem őt igazoltuk le :mrgreen:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#96 Hozzászólás Szerző: broduer »

https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... et-2792953" onclick="window.open(this.href);return false;

A futballvilág egyik nagy igazságtalansága, hogy míg Terry egy szar emberként, egy feleségcsalóként él a köztudatban, addig ez az utolsó féreg még mindig sok helyen óriási megbecsülésnek örvend. Pedig ő tízszer undorítóbb dolgot tett, mint Terry (a saját testvérének a feleségét kapta le...), mégsem róla készülnek a feleségkúrogatós giffek, meg poénok.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#97 Hozzászólás Szerző: James Lee »

https://www.thesun.co.uk/sport/football ... ronavirus/

Ez azért röhej... De hát nyilván kell a pénz, amiből pont a kabalaállatka teszi zsebre a legtöbbet. Vilmos megérdemelt jussa, Auba új szerződése, Jorginho utáni sóvárgás... :D Remélem azért kenyérre marad még.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#98 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Godin :arrow: Cagliari

:shock: Azért szerintem még többre hivatott, így 34 évesen is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#99 Hozzászólás Szerző: broduer »

Én sajnálom. Vitán felül korunk legjobb játékosa, de azért megnéztem volna, hogy a PL-ben milyen számokat hoz. Vagy bármelyik másik csapatban. Így kicsit keserű szájízzel mondom, hogy minden idők egyik legjobbja...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#100 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.eurobarca.hu/hirek/atigazol ... celonaban/" onclick="window.open(this.href);return false;

Törpkuki behódolt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése