Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#181 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Rabiot is a Juventusban, ingyen igazolják le.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#182 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mendyt is megszerezte a real. Jó gyorsan lerendezik az átigazolásokat...

http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... aign=nsofb" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#183 Hozzászólás Szerző: Traxver »

laczze írta:
Voltak olyan állatok akik, elmentek Madridból Barcelonaba egy Barca üzletbe énekelni meg BL serleg lufimását mutogatták :D
Az Madridban volt,
Én az elmúlt napokokat Barcelonában töltöttem és nem láttam azt a boltot seholse pedig voltam a hivatalos shopban is.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#184 Hozzászólás Szerző: laczze »

Hawaii írta:
Pityee írta:Mindeközben néhány Pool-szurkoló az örök rivális Evertonra zúdította (kár)örömét: elzarándokoltak a városi vetélytárs címerében látható kis toronyhoz, és a Liverpool BEK-/BL-aranyérmek számára is utalva rápingáltak három 6-ost meg egy pentagramot (ez az ördög szimbóluma).

http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/ ... _960px.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

De jó, hogy nyertek valamit ezek a szennyek ennyi idő után... ja nem :)
Nem szívlelem a Liverpoolt túlságosan, de az ilyen dolgokat is tudni kell helyén kezelni, habár most kétségkívül túl messzire mentek. Nem minden Liverpool szurkoló ennyire fanatikus, s ahogyan minden csapatnak megvan a maga trash rétege, úgy a Liverpoolnak is. A különbség csak talán az arányokban és az "elhivatottságban" (hülyeségben) keresendő.
Voltak olyan állatok akik, elmentek Madridból Barcelonaba egy Barca üzletbe énekelni meg BL serleg lufimását mutogatták :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#185 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta:Mindeközben néhány Pool-szurkoló az örök rivális Evertonra zúdította (kár)örömét: elzarándokoltak a városi vetélytárs címerében látható kis toronyhoz, és a Liverpool BEK-/BL-aranyérmek számára is utalva rápingáltak három 6-ost meg egy pentagramot (ez az ördög szimbóluma).

http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/ ... _960px.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

De jó, hogy nyertek valamit ezek a szennyek ennyi idő után... ja nem :)
Nem szívlelem a Liverpoolt túlságosan, de az ilyen dolgokat is tudni kell helyén kezelni, habár most kétségkívül túl messzire mentek. Nem minden Liverpool szurkoló ennyire fanatikus, s ahogyan minden csapatnak megvan a maga trash rétege, úgy a Liverpoolnak is. A különbség csak talán az arányokban és az "elhivatottságban" (hülyeségben) keresendő.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#186 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mindeközben néhány Pool-szurkoló az örök rivális Evertonra zúdította (kár)örömét: elzarándokoltak a városi vetélytárs címerében látható kis toronyhoz, és a Liverpool BEK-/BL-aranyérmek számára is utalva rápingáltak három 6-ost meg egy pentagramot (ez az ördög szimbóluma).

http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/ ... _960px.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

De jó, hogy nyertek valamit ezek a szennyek ennyi idő után... ja nem :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#187 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:Közben pedig Jovic már az övék. Jó kis csapat lesz Hazard körül :)
hát ez a real nem érdemli meg a játékosokat.
a szurkolóik már most kritizálják Jovicot, hogy minek oda meg úgyis egy szar stb...
Hazard-ról is azt mondják, hogy nem ér 100m-ot de még 50-et sem mert egy átlagos játékos.
ezek nem tudom milyen bolygóról jöttek mikor Bale-ek Benzemak meg túlértékelt Assensiok futkosnak náluk.
nevetséges egy banda.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#188 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Közben pedig Jovic már az övék. Jó kis csapat lesz Hazard körül :)
Jovic,Hazard,Pogba,Mendy... micsoda névsor, épül az új galaktikus FC. Várom már, hogy megint Zidane legyen az Istenkirálycsászár amiért leigázza egész Európát. De mondjuk úgy nem nehéz ha mindenkit megvesznek neki, akit kér. Ezért én egyszerűen nem tudom elismerni az edzői kvalitásait, mint pl. Contenak vagy Simeonenak akik a szarból is képesek várat építeni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#189 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Közben pedig Jovic már az övék. Jó kis csapat lesz Hazard körül :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#190 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2704097

A Real Madrid úgy néz ki megint nem szarozik és nem bíznak semmit a véletlenre. A mellett hogy egy átigazolási ablakon belül készülnek behúzni a Hazard-Pogba duót, most úgy néz ki az egyik legtehetségesebb balhátvédet is sikerül megszerezniük Ferland Mendy személyében. Simán eldurrantanak a nyáron 300-400 milliót ha így folytatják...
Mendy-t - és az egész francia vonalat - Zidane visszatérése óta emlegették, nem lenne meglepő ha megvalósulnának ezek a hírek.

Számunkra is égető lenne egy védekezni is tudó, jó testfelépítésű ballábas védő, (remélem Aina visszatér és aktív kerettag lesz, de azt is, hogy idővel James és a nigériai veszik át Azpi helyét, aki CB és labdaszerző középpályás is simán lehetne, tiszta Fernandinho a srác - de ezt valószínűleg csak én látom így) de ez alapján az 55 millió alapján ő nem a mi kategóriánk lett volna. Ha sikerül eltolni a transfer ban-t, akkor azt a posztot meg kell erősíteni. (wishlist Tierney, esetleg Chilwell, Theo Hernandez vagy Roussillon, bár Chelsea szurkolóként nem tudom miért jutnak eszembe ilyen nevek)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#191 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2704097" onclick="window.open(this.href);return false;

A Real Madrid úgy néz ki megint nem szarozik és nem bíznak semmit a véletlenre. A mellett hogy egy átigazolási ablakon belül készülnek behúzni a Hazard-Pogba duót, most úgy néz ki az egyik legtehetségesebb balhátvédet is sikerül megszerezniük Ferland Mendy személyében. Simán eldurrantanak a nyáron 300-400 milliót ha így folytatják...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#192 Hozzászólás Szerző: kazomester »

We couldn't be confirming worse news. Beloved Sevilla star José Antonio Reyes has died in a traffic collision. Rest in peace. :(

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#193 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A 11-es dolog szerintem is baromság, még az eddiginél is némileg nagyobb nyomást helyeznek ezzel a rúgó játékosra tök fölöslegesen. Mivel a bírók általában leszarják azt, hogy a második esélyre váró játékosok már a rúgás pillanata előtt befutnak az ötösig, gondolták a fejesek, hogy így elejét veszik a dolgoknak ők.

A cserés dolog is csak konfliktusokat fog szülni, ettől a változtatástól még nem fogja gyorsabban elhagyni a pályát egy olyan játékos, amelyiknek a csapata húzni kívánja az időt. Ott fog értetlenkedni vagy szólnak neki oldalról és direkt bemegy a pálya közepére, könnyen kijátszható.

A szabadrúgásoknál a trükközést akarják kiszűrni, egy (váratlan) taktikai elem ezzel szintén off.

Az edzőknél sokat nem oszt, nem szoroznak a lapok, akit eddig el akartak küldeni, azt el is küldték.

A kézzel szerzett gól elvétele viszont okos döntés szerintem, ha VAR-ral ki tudják szúrni a dolgot, nem lesz vita, hogy vétlen volt a kezezés avagy sem, nincs gól és kész.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#194 Hozzászólás Szerző: almos »

A 11-es és a büntetőterületen belüli labdaérintés szerintem konkrétan faszság.
LAMPARD#8

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#195 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#196 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Piatek ma megint két gól...
Tudtam hogy ez lesz. Hozzánk lepasszolták aki hisztizett náluk és kaptak 35 millioért egy várhato világklasszist, aki fossa a golokat. A real már állitolag elövásárlási jogot akar a srácra, ő az új Lewandowski.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#197 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Piatek ma megint két gól...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#198 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ashley Young a United Marcos Alonso-ja. :lol:
Átjáróház Young oldala, a PSG góljánál épp középről kolbászolt befelé, méterekkel lemaradva. Pár perccel később ugyanezt megismételte... Persze tudom, amilyen balfékek vagyunk, ellenünk lehozzák a clean sheet-et...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#199 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Botond9797 írta:Sztem ideje feljegyeznünk Vinicius Junior nevét a jövő évtized potenciális aranylabdádainak listájára. Láttam a Real elmúlt néhány meccsét, figyeltem a játékát, bevallom, lenyűgözött. :lol: 18 éves, de már most kilóg felfelé a csapatból, bár kicsit szertelen még, nem zár vissza, bevállal hülyeségeket, de ösztönös zseni. Ez a srác egymagában visszahozza a Galaktikus Real emlékét, 18 (!!!) évesen alázza az Atlético, Barca védelmét, és mindezt olyan pimaszul teszi, mintha a világ legegyértelműbb dolga lenne. Kihalászhatnánk mi is időnként egy hozzá hasonló csiszolatlan gyímánt tinit a dél-amerikai piacról. Két okból lehet ő számottevő a mi szempontunkból. Az egyik, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a Real-nak annyira kelleni fog Eden, a másik pedig, hogy a Real példája lebeghetne a szemünk előtt. Ha a "nagyoknál" egy 18 éves szélső kezdő lehet Bale kárára, nálunk miért ne lehetne?
Szerintem is eleg durva es meg most erkezett Europaba, egybol kezdo egy Realban.. es meg van hova fejlodnie, de ha elkerulik a serulesek Madridban kifogtak az aranyhalat.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#200 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Sztem ideje feljegyeznünk Vinicius Junior nevét a jövő évtized potenciális aranylabdádainak listájára. Láttam a Real elmúlt néhány meccsét, figyeltem a játékát, bevallom, lenyűgözött. :lol: 18 éves, de már most kilóg felfelé a csapatból, bár kicsit szertelen még, nem zár vissza, bevállal hülyeségeket, de ösztönös zseni. Ez a srác egymagában visszahozza a Galaktikus Real emlékét, 18 (!!!) évesen alázza az Atlético, Barca védelmét, és mindezt olyan pimaszul teszi, mintha a világ legegyértelműbb dolga lenne. Kihalászhatnánk mi is időnként egy hozzá hasonló csiszolatlan gyímánt tinit a dél-amerikai piacról. Két okból lehet ő számottevő a mi szempontunkból. Az egyik, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a Real-nak annyira kelleni fog Eden, a másik pedig, hogy a Real példája lebeghetne a szemünk előtt. Ha a "nagyoknál" egy 18 éves szélső kezdő lehet Bale kárára, nálunk miért ne lehetne?
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Válasz küldése