Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#261 Hozzászólás Szerző: laczze »

Európai szuperkupán Lukaku betalált a Real nak. Kicsit jobban kezdett mint szegény Morata.
Remélem ez csak lendületet fog adni neki nem pedig megbénítja.
Persze így is Moratat tartom a jobb választásnak csak a kezdés más, bár jóval kevesebbett játszott eddig mint a belga.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#262 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:Tegnapi Feyenoord - Vitesse Holland szuperkupadöntőn történt az alábbi incidens. Videóbírónak hála 2-0 helyett 1-1. :D

https://www.youtube.com/watch?v=Hf7HO45k8eE" onclick="window.open(this.href);return false;
Sajnálatos h ehhez videobiro kellett. Jo helyen is állt, semmi se takarta a szitut, és ezt nem látta h tizi??? Meg a segítők se? Vicc...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#263 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Tegnapi Feyenoord - Vitesse Holland szuperkupadöntőn történt az alábbi incidens. Videóbírónak hála 2-0 helyett 1-1. :D

https://www.youtube.com/watch?v=Hf7HO45k8eE" onclick="window.open(this.href);return false;
Végülis ezért van a videóbíró :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#264 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Tegnapi Feyenoord - Vitesse Holland szuperkupadöntőn történt az alábbi incidens. Videóbírónak hála 2-0 helyett 1-1. :D

https://www.youtube.com/watch?v=Hf7HO45k8eE" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#265 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Emlékeztek még Adriano-ra? :?
Kép

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#266 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Nem tudtam hova írjam :

Aki látta a MU - Realt annak pár kérdés:

Milyen volt a manu játéka?
Hogy játszott Theo Hernandez (kiharcolt egy 11est)?
Ugyanolyan statikus mint a tavalyi évben, védekeztek és próbáltak letámadni mindjárt a középpályán. Lukakunak helyzete sem volt, abszolút nem tudott játékba avatkozni. Lindelöf pedig óriási amatőr 11-est csinált. A real fiataljai egyébként jobban játszottak, mint az A csapat. Theo Hernandez játéka nem volt rossz amúgy, sokszor felment a támadással, nekem úgy tűnt h ő is inkább LWB poszton érezné magát jobban, mint klasszikus balhátvédnek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#267 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem tudtam hova írjam :

Aki látta a MU - Realt annak pár kérdés:

Milyen volt a manu játéka?
Hogy játszott Theo Hernandez (kiharcolt egy 11est)?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#268 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bayern - Milan 0-4?? :shock: Kétszer megkellett dörzsölni a szemeim, mert azthittem rosszul látok és ráadásul a Milan aki tartalékosabban állt fel :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#269 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Most olvasom hogy Abdelhak Nouri - az Ajax 20 éves játékosa aki összeesett egy edzőmeccsen - súlyos és tartós agykárosodást szenvedett. A karrierjének biztosan annyi, de azt nem tudni még milyen minőségű élete lehet a későbbiekben.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#270 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

laczze írta: Simán kikellett volna zárni Hamilton nak meg 5 mp et adni.
Szerintem nagyon rossz irányba menne ez a sport ha ezért kizárnának valakit. Ennyi erővel verseny helyett nyomhatnának egy régi típusú időmérőt amikor egyszerre senki nincs a pályán. Sőt, nekem az is ingerküszöb alatt lett volna ha nem büntetik meg egyikőjüket sem. Keménykedtek kicsit, nem lett semmi következménye - baleset, letörő alkatrész, más pilóták veszélyeztetése - szerintem ennyi belefér.
laczze írta: Ja és sztem Hamilton nyakvédője miatt kikényszerült a box ba ezért se kapott büntit.


A kettőnek semmi köze egymáshoz, a bírók nem mondhatják azt hogy jaj neked technikai gondod van akkor téged nem büntetünk meg. Szerintem azért nem büntették meg Hamiltont mert nem bizonyítható a szándékosság. Mondhatja hogy véletlen lépett erősen a fékre vagy megijedt valamitől, és nem is igazán lehetne belekötni ebbe. Vettelnél viszont egyértelmű volt a szándék.

Azért Hamilton is jó nagy pussy volt, rámondják a fülére hogy Vettel kapott 10 másodpercet ő meg semmit, erre rinyál hogy miért nem kapott többet Seb.

Amúgy nagyon jó kis futam volt, Baku meg gyönyörű.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#271 Hozzászólás Szerző: laczze »

Na azért a érdekes hogy a szidott, sportszerűtlen tahó Hamilton aki minden csak nem rendes ember a sok mafla Ferraris szemében, ennek ellenére ez a szerencsétlen idegrohamot kapva SZÁNDÉKOSAN!!!! mellé megy és nekimegy Lewis nak. Kiderült ki is a tahó paraszt a 2 közül. Hamilton ilyent aosem csinálna szvsz. Eddig bírta az idegek harcát. Persze a sok divat ferkás szopkodja... Simán kikellett volna zárni Hamilton nak meg 5 mp et adni.
Drogba,Lampard,Terry <3

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#272 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:Ekkora egy patkányt, mint ez a Vettel ... Még megkérdezi rádión, hogy "when did I drive dangerously". Pofám leszakad.
Mindkettő megérdemelte volna.. Vettel a ráhúzásért, Hamilton a 2 alattomos satuzásért... ez a 2 gennyláda jelenleg a két legellenszenvesebb versenyző a világon..

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#273 Hozzászólás Szerző: laczze »

rafanadal írta:Ekkora egy patkányt, mint ez a Vettel ... Még megkérdezi rádión, hogy "when did I drive dangerously". Pofám leszakad.
Nagy gyökér volt. Erre a sok ferka drukker még ebből is őt hozza ki mártírként. Viccek.. Sajnálom, hogy Hamilton nem tudta megfogni viszont Bottas hatalmasat ment.
Ja és sztem Hamilton nyakvédője miatt kikényszerült a box ba ezért se kapott büntit.
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#274 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ekkora egy patkányt, mint ez a Vettel ... Még megkérdezi rádión, hogy "when did I drive dangerously". Pofám leszakad.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#275 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

zzzzz írta:Milyen eddig a Konföderációs Kupa? Nem láttam eddig csak a Németország-Chile meccs utolsó 20 percét, és a keretek nem tűnnek valami acélosnak, pláne a 4 évvel ezelőttihez viszonyítva.
A konf. kupára nem szokás a nagy keretet vinni a patinásabb válogatottaktól. A németek meg főleg nem azzal mentek, mert Löw ki akar próbálni pár fiatalt, meg olyanokat, akik eddig nem kaptak túl sok lehetőséget, illetve a standard kezdőjátékosokat elengedte nyaralni. Durva is lenne, hogyha egymás utána 3 évben folyamatosan kéne még szerepelniük nyáron is - 2016 EB, 2017 knf. kupa, 2018 VB. Így nincs Müller, Hummels, Boateng, Neuer (aki egyébként sérült), Kroos, Özil, Khedira vagy Schürrle, de a lista bővíthető lehetne még.

Én csak a német meccseket néztem, az alapján annyi lehet az érdekes, hogy ők is próbálkoznak a 3 védős felállással, emellett pedig variált kp-val - próbáltak már 4, 5 és 6 középpályást is -, mérsékelt sikerességgel. A védelemben Sülén kívül nincs túl labdabiztos, ball-playing defenderjük, neki viszont még nincs elég tapasztalata ehhez szerintem - a Hoffenheimben sem ez volt a feladata. És a védekező kp-juk sem tudja átvenni ezt a feladatot, nincs meg az a mély karmester, ami egy 5 vagy 6 fős kp-hoz kéne. Sem Rudy, sem Can nem az a minőség. Draxler és Goretzka már sokkal jobban szerepelnek szerintem - tehetségesebb játékosokról is van szó -, de hozzájuk meg nehezen jut fel a labda - legalábbis a Chile elleni meccsen ez volt a tapasztalat -, így meg nehéz nekik szervezni a játékot.
A két szélvészt, Wernert és Brandtot - plusz az előbb említett Draxlert és Goretzkát - szívesen elnézném itt nálunk is, beleillenének a csapatba - bár talán egymás elől vennék el a helyet a támadószekcióban Goretzka kivételével, aki Matić helyére jöhetne -, de ez a két támadó eddig nem kapott túl sok lehetőséget. Werner kb 20 percet játszott Ausztrália ellen, Brandt meg kb. 50-60 percet, de akkor kb. mindig megverte az ellenfelét, gólpasszt is jegyzett jobb szélről.
Ami viszont leginkább meglepett velük kapcsolatban, az az, hogy az eddig játszó kapusaik (Leno Ausztrália, Ter Stegen Chile ellen) mennyire nem magabiztosak eddig. Nem jellemzi a németek játékát az a hátulról jövő magabiztosság, mintha Neuer lenne ott - ebbe persze közbejátszhat a felforgatott, új taktikával játszó védelem. Leno kifejezetten rossz napot fogott ki, két potyát is kapott, míg a Ter Stegen által kapott gól is teljesen elkerülhető lett volna, hogyha nem adja el a német védelem a labdát - és itt megint csak meglátszott a kihozataloknál felmerülő tudásbeli hiány.

Én ennyit tudok válaszolni, remélem másvalaki a többi meccset (is) követte.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#276 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Milyen eddig a Konföderációs Kupa? Nem láttam eddig csak a Németország-Chile meccs utolsó 20 percét, és a keretek nem tűnnek valami acélosnak, pláne a 4 évvel ezelőttihez viszonyítva.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#277 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nem szarral gurigazik Maldini: http://baseline.tennis.com/article/6699 ... pro-tennis" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#278 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

mikel12 írta:Nektek mi a velemenyetek a videobirorol? Eddig a Konf.kupan mind a harom meccset lattam, es nekem nem tetszik egyaltalan. Oke, hogy nagyon az elejen van, de egyszeruen nem illik bele a futballba. Partjelzok konkretan disznek vannak ott. Nekem nagyon szokatlan. Arrol nem is beszelve, unnepel a csapat, hogy gol es csak ra ket percre vonjak vissza a golt.
Szenzacios, nagyon jo, csak igy tovabb es kicsi fejlesztessel meg jobba lehet tenni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#279 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

mikel12 írta:Nektek mi a velemenyetek a videobirorol? Eddig a Konf.kupan mind a harom meccset lattam, es nekem nem tetszik egyaltalan. Oke, hogy nagyon az elejen van, de egyszeruen nem illik bele a futballba. Partjelzok konkretan disznek vannak ott. Nekem nagyon szokatlan. Arrol nem is beszelve, unnepel a csapat, hogy gol es csak ra ket percre vonjak vissza a golt.
Jobb lenne, ha megint attól lenne hangos a média, hogy Ronaldo-ék megint szabálytalan gólt szereztek a szezonban már 1388. alkalommal? :D

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#280 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

mikel12 írta:Nektek mi a velemenyetek a videobirorol? Eddig a Konf.kupan mind a harom meccset lattam, es nekem nem tetszik egyaltalan. Oke, hogy nagyon az elejen van, de egyszeruen nem illik bele a futballba. Partjelzok konkretan disznek vannak ott. Nekem nagyon szokatlan. Arrol nem is beszelve, unnepel a csapat, hogy gol es csak ra ket percre vonjak vissza a golt.
meg kell szokni, de kell.. jól fog jönni :)

Válasz küldése