Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Chat

#301 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:Szoval akkor ha mar ezzel poenkodtok: Trump vagy Hillary? Melyik miert?
Bármelyik.... de főként trump....
Látni akarom az USA- t darabjaira hullani... (igen, elég rossz az egész bolygóról felállított jövőképem...)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#302 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szoval akkor ha mar ezzel poenkodtok: Trump vagy Hillary? Melyik miert?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#303 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

cech19960320 írta:
Chester írta:Melyik? Donald vagy Ivanka?
Személyiségből és kinézetből kiindulva Ivanka
nade kérem. Ez most hízelgés akar lenni? :D A rosszból a kisebbik rossz?

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Chat

#304 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Chester írta:Melyik? Donald vagy Ivanka?
Személyiségből és kinézetből kiindulva Ivanka

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#305 Hozzászólás Szerző: Chester »

Melyik? Donald vagy Ivanka?

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#306 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

AwayRoller írta:
cech19960320 írta:Mi ez a trolltenyészet?XD
2016 Presidential Debate :wink:
Make chelseafc.hu great again! Neem, én nem leszek ennek a fórumnak a Trumpja.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Chat

#307 Hozzászólás Szerző: Pityee »

rafanadal írta:Lassan felvetődik a kérdés, hogy nem lenne ideje egy meccs témát nyitni, hogy ne a keretek között beszéljünk élő meccs közben és azt követően? Régebb erre a chatet használtuk, de oda most már nem jár fel senki. Mit szóltok hozzá?
Ezt támogatom én is, simán lehetne mondjuk egy "Megy a meccs" elnevezésű topic. Így csak az lesz, hogy a fórum egyik része a keretek topicot offolja szét a másik fele pedig a PL topicot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#308 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Chester írta:Én már felvetettem ezt az ötletet anno moderátorok között, igazából nem is ellenezték, de támogatni sem támogatták. Bár igazából azt sem érte, hogy a chat miért szűnt meg.
Sokat változott szerintem az aktív fórumozók listája, és míg régen a moderátorok egyből töröltek minden meccsközbeni dolgot, mondván, ott a chat, most semmi ilyesmi nincs.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#309 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én már felvetettem ezt az ötletet anno moderátorok között, igazából nem is ellenezték, de támogatni sem támogatták. Bár igazából azt sem érte, hogy a chat miért szűnt meg.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#310 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Lassan felvetődik a kérdés, hogy nem lenne ideje egy meccs témát nyitni, hogy ne a keretek között beszéljünk élő meccs közben és azt követően? Régebb erre a chatet használtuk, de oda most már nem jár fel senki. Mit szóltok hozzá?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#311 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

A tippverseny díjairól lehet tudni valamit? Ahogy eddig minden évben idén is be volt ígérve a díj, de még senki nem keresett fel sem engem, sem a BL tippverseny győztesét ezzel kapcsolatban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#312 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Viktor vs etikett, szokás szerint megalázó vereséget szenved. You can take the gumicsizmás suttyó out of the falu, but you can never take the falu out of the gumicsizmás suttyó.

Kép
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chat

#313 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tutor csoporttarsam mesélte hogy vannak olyan gólyák akik az aktualis nap reggelén irnak hogy van e aznap órájuk. Tenyleg mindenhol megvan ez a réteg.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#314 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Norbertoo írta: Ja, amúgy már említeni akartam, hogy adom az aláírásod. Igazi klasszikus.
Egy igazi géniusz előtt muszáj tisztelegni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#315 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

dankodavid írta:
rafanadal írta:Ezen nem kell meglepődni. Nálunk az ország állítólag legjobb vagy talán második legjobb infó egyetemén olyanok kapnak diplomát akik egy ciklust megírni maguktól nem tudnak, de sikeresen összemásoltak és puskáztak mindent. Arról ne is beszéljünk, hogy az államvizsga dolgozatuknak a borítólapján is helyesírási hiba volt.
Na jó, erről jut eszembe, amit egyébként szakdolgozatként emberek le tudnak adni, jézusom, nálunk volt egy csaj, idén végzett, ő valami olyan "szakdolgozatot" írt, ami gender studies-zal és a nők szőrborotválási szokásaival foglalkozott. Nem viccelek. Még én voltam a büdösparaszt, mert kiröhögtem, hogy azért ilyenről még ezen a szakon is röhejes szakdogát írni.
Ez szerintem jobban kapcsolódik az általam felvetett problémához. Egy levelet nem tud megfogalmazni, de helyesen leírni se.. A lusta, tudatlan síkhülye, folyton kérdező szindrómát már meg sem akartam említeni, de megtettétek helyettem.

Ja, amúgy már említeni akartam, hogy adom az aláírásod. Igazi klasszikus.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#316 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

rafanadal írta:Ezen nem kell meglepődni. Nálunk az ország állítólag legjobb vagy talán második legjobb infó egyetemén olyanok kapnak diplomát akik egy ciklust megírni maguktól nem tudnak, de sikeresen összemásoltak és puskáztak mindent. Arról ne is beszéljünk, hogy az államvizsga dolgozatuknak a borítólapján is helyesírási hiba volt.
Na jó, erről jut eszembe, amit egyébként szakdolgozatként emberek le tudnak adni, jézusom, nálunk volt egy csaj, idén végzett, ő valami olyan "szakdolgozatot" írt, ami gender studies-zal és a nők szőrborotválási szokásaival foglalkozott. Nem viccelek. Még én voltam a büdösparaszt, mert kiröhögtem, hogy azért ilyenről még ezen a szakon is röhejes szakdogát írni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#317 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ezen nem kell meglepődni. Nálunk az ország állítólag legjobb vagy talán második legjobb infó egyetemén olyanok kapnak diplomát akik egy ciklust megírni maguktól nem tudnak, de sikeresen összemásoltak és puskáztak mindent. Arról ne is beszéljünk, hogy az államvizsga dolgozatuknak a borítólapján is helyesírási hiba volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Chat

#318 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

dankodavid írta:Ti se láttatok még közelről ELTE kommos fb csoportot, a legalapabb, hogy a büdösparaszt minden tanár email címét külön kérdezi meg, pedig a tanár neve + email kulcsszavakra -csodák csodája- a google kereső első 3 találatban kiadja a választ, illetve az abszolút kedvenc:
Kép

Nem kell meglepődni, balfaszok és hülyék mindig, mindenhol lesznek, az arányok változóak.
viszont a fogyatékosok mellé jár egy kis jókedv is néha... ez pl megtörtént, régi klasszikus a bmeme-ről:
Kép

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#319 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ti se láttatok még közelről ELTE kommos fb csoportot, a legalapabb, hogy a büdösparaszt minden tanár email címét külön kérdezi meg, pedig a tanár neve + email kulcsszavakra -csodák csodája- a google kereső első 3 találatban kiadja a választ, illetve az abszolút kedvenc:
Kép

Nem kell meglepődni, balfaszok és hülyék mindig, mindenhol lesznek, az arányok változóak.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Chat

#320 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Norbertoo írta:A minap kaptam egy olyan e-mailt, ami egy kicsit kiakasztott. A címzett az egyetemi karom (BME GTK) hallgatói képviselete volt - én valószínűleg a levlista miatt kaptam meg, bár ki tudja -, és szeretném nektek ide módosítások nélkül - a nevet persze megváltoztatva - bemásolni.
Jónapot. Olyan kérdéssel fordulnék magukhoz , hogy 0. Zh n nemértem el kishijján a 24 pontot. És hallottam , olyan hírt ,hogy idéntől nem kötelező a bevezető matek hanem ajánlott annak aki úgy érzi szüksége van rá . Erről kérhetnék egy kis tájékoztatást? Kötelező felvennem ha nincs meg a kívánt pont vagy változott az elmúlt év szabálya.


Köszönöm Ló Béla
Nem akarom borzasztóan részletesen kifejteni a véleményemet itt - mert azt Miskolcig lehetne hallani -, annyit fűznék hozzá, hogy ezzel a személlyel egy felsőoktatási intézménybe járok. Hírneve alapján Magyarország egyik legjobb ilyen intézményébe. Szeretném azt hinni, hogy ez a kivétel és kevés ilyen embert vesznek föl anyuci/apuci/diákhitelci pénzén, de valahogy kezdem elengedni ezt a naiv képzelgést. Hogy tud valaki így leérettségizni?
namármost ez még nem is durva.. nálunk a gépészek közt van olyan srác is, aki heti 3 orbitális nagy faszságot kérdez meg a kari csoportban, és egyedül semmit nem tud elintézni.. nem értem a fogyatékosok hogy húzzák az egyetemen..

Válasz küldése