Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#801 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szabi írta:
rafanadal írta:
Szabi írta:Már korábban is írtam, hogy mennyire gyűlölöm ezt a szamárg*ci Draymond Greent, most konkrétan az utolsó játéknál így játszotta tisztára magát ez a patkány: https://www.youtube.com/watch?v=mEK6G-tOrlY" onclick="window.open(this.href);return false;

Még szerencse, hogy Steph kihagyta ebből a triplát, mert vicc, hogy ezt hogy nem fújták faultnak.
Na nem mintha akarattal csinálta volna. Látszik, hogy csak arra törekedett, hogy minél hamarabb felkeljen és helyezkedjen, nem is látta, hogy jön szembe egy játékos.
Hát elég görény egy alak, szóval én kinézem belőle, hogy szándékos volt. Mindegy, nem oszt, nem szoroz. :D
Nem ertem honnan jon ez az utalatod felejuk. Azt megertem, hogy sokan meguntak a dominanciajukat, esetleg Curryt nagykepunek tartjak, de hogy Greennel mi a baj azt nem tudom megerteni. A liga talan legjobb kiegeszitoembere es szamomra nem is tunik nagykepunek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#802 Hozzászólás Szerző: Szabi »

rafanadal írta:
Szabi írta:Már korábban is írtam, hogy mennyire gyűlölöm ezt a szamárg*ci Draymond Greent, most konkrétan az utolsó játéknál így játszotta tisztára magát ez a patkány: https://www.youtube.com/watch?v=mEK6G-tOrlY" onclick="window.open(this.href);return false;

Még szerencse, hogy Steph kihagyta ebből a triplát, mert vicc, hogy ezt hogy nem fújták faultnak.
Na nem mintha akarattal csinálta volna. Látszik, hogy csak arra törekedett, hogy minél hamarabb felkeljen és helyezkedjen, nem is látta, hogy jön szembe egy játékos.
Hát elég görény egy alak, szóval én kinézem belőle, hogy szándékos volt. Mindegy, nem oszt, nem szoroz. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#803 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szabi írta:Már korábban is írtam, hogy mennyire gyűlölöm ezt a szamárg*ci Draymond Greent, most konkrétan az utolsó játéknál így játszotta tisztára magát ez a patkány: https://www.youtube.com/watch?v=mEK6G-tOrlY" onclick="window.open(this.href);return false;

Még szerencse, hogy Steph kihagyta ebből a triplát, mert vicc, hogy ezt hogy nem fújták faultnak.
Na nem mintha akarattal csinálta volna. Látszik, hogy csak arra törekedett, hogy minél hamarabb felkeljen és helyezkedjen, nem is látta, hogy jön szembe egy játékos.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#804 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Már korábban is írtam, hogy mennyire gyűlölöm ezt a szamárg*ci Draymond Greent, most konkrétan az utolsó játéknál így játszotta tisztára magát ez a patkány: https://www.youtube.com/watch?v=mEK6G-tOrlY" onclick="window.open(this.href);return false;

Még szerencse, hogy Steph kihagyta ebből a triplát, mert vicc, hogy ezt hogy nem fújták faultnak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#805 Hozzászólás Szerző: Szabi »

rafanadal írta:Hoppá! A Warriors már nem lesz veretlen hazai pályán és becsúszott a 8. vereség is. Innen lesznek érdekesek a dolgok.
HIHETETLEN MEKKORA GYŐZELEM!!! :D GREEN RUNS DEEP

Már ősszel is nagyon közel voltunk, hogy mi szakítsuk meg a 24-0-s kezdésüket, de akkor 2OT után behúzták Thompson és Barnes hiányában (másnap ugye Milwaukeeban kaptak ki), most a kezdők közül mindenki volt és 14 hónap után, a 2015. jan. 7-i Chicago elleni meccs után végre kikaptak otthon. De jó volt ezt a meccset végigizgulni, ez némileg kárpótolt az idei Chelsea-blamáért. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#806 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hoppá! A Warriors már nem lesz veretlen hazai pályán és becsúszott a 8. vereség is. Innen lesznek érdekesek a dolgok.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#807 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ha mar rekordok akkor a SAS a ma ejjeli gyozelmevel elerte a valaha volt legjobb hazai kezdest: 38-0. A Warriors pedig ma ejjel meguszta a nyolcadikat, pedig nem voltak semmivel se jobbak a Jazznel, csak ezek a szerencsetlenek 5/16-ot dobtak szabaddobasbol az utolso negyedben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#808 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szabi írta:
rafanadal írta:Idén mindenki történelmet akar írni az NBA-ben?
https://www.instagram.com/p/BDhlDKSqlf9/

Mit szóltok kinek jön össze? 73 a GSW-nek? Hazai veretlenség a GSW-nek vagy a SAS-nak? Ilyen is ritkán van, hogy még ketten is veretlenek legyenek 10 meccsel a szezon vége előtt hazai pályán. Netán ez az apróság a Clippersnek?
Mondjuk a CP3 - DJ6 kombó elég alkalmas arra, hogy utóbbi ezt a mezőnyszázalékot produkálja. :D JJ Redicket én
nagyon bírom amúgy, és nem arcoskodik félpályáról, hanem el- és bedobja mikor tisztán marad, elvégre ugyanannyit ér. :wink:

Hát a GSW rekorddöntés nagyon a határon lesz, ha meglesz, én most úgy érzem, hogy 73-9-el megcsinálják. A két Sp*rs meccsen kívül olyan brutál nehéz meccsük papíron nincs, de egyrészt nincsenek bombaformában mostanság, másrészt azért a Minnesota és a két Memphis elleni ütközetet kivéve olyan csapatokkal játszanak, akiknek szintén van még miért küzdeniük (Utah, Portland, Boston). A Memphis ugye a sérültjei miatt nem jön számításba, pedig azért azok kemény meccsek lennének alapból.

A hazai veretlenség remélem egyiknek sem jön össze, mert akkor megdöntik a Celtics 40-1-es rekordját, de az egyiknek szerintem meglesz. Nem hiszem, hogy az összes (4) idei GS - SAS derbin hazai siker születne, ezért gondolom, hogy az egyik majd beleköp a másik levesébe. Papíron Curryéknek van könnyebb dolga (Celtics, Blazers, Twolves, Sp*rs, Grizzlies), mert a Spursnek elég brutál meccsei lesznek, arról nem is beszélve, hogy Pop vélhetően fog pihentetni rendesen (Pelicans, Raptors, Warriors, Thunder).
Én legutóbb azt mondtam, hogy nem lesz meg, mert olyan 11-12 környékén lesznek. Azóta elég megbízhatóan hozták a meccseiket, szóval most hajlok a döntetlen felé, szerintem 10 lesz. Továbbá szerintem mindkét csapat hazai veretlensége a másiktól függ, mindkét csapatnak vannak nehéz meccsei hazai pályán, de a legnehezebb egyértelműen az egymás elleni. Curryéknek Celtics, Blazers átlagosnak mondható, Minnesota, Memphis össze kellene jöjjön és akkor marad a SAS. Popéknek meg Pelicans könnyű, Raptors szerintem nem annyira veszélyes, Thunder már problémásabb és legnehezebb megint csak a GSW. Kíváncsi leszek minden esetre. Ahogy közelednek a rekordok fele úgy lesz nagyobb a nyomás, mert a média is ezzel van már tele és amúgy is hosszú volt ez az alapszakasz, egyik csapat sem friss már és ez sokszor meg is látszik a játékon. Sokan ilyenkor amikor bejutottak a PO-ba már arra készülnek, rotálnak, tartalékolnak, de ezek mennek a rekordok után.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#809 Hozzászólás Szerző: Szabi »

rafanadal írta:Idén mindenki történelmet akar írni az NBA-ben?
https://www.instagram.com/p/BDhlDKSqlf9/

Mit szóltok kinek jön össze? 73 a GSW-nek? Hazai veretlenség a GSW-nek vagy a SAS-nak? Ilyen is ritkán van, hogy még ketten is veretlenek legyenek 10 meccsel a szezon vége előtt hazai pályán. Netán ez az apróság a Clippersnek?
Mondjuk a CP3 - DJ6 kombó elég alkalmas arra, hogy utóbbi ezt a mezőnyszázalékot produkálja. :D JJ Redicket én
nagyon bírom amúgy, és nem arcoskodik félpályáról, hanem el- és bedobja mikor tisztán marad, elvégre ugyanannyit ér. :wink:

Hát a GSW rekorddöntés nagyon a határon lesz, ha meglesz, én most úgy érzem, hogy 73-9-el megcsinálják. A két Sp*rs meccsen kívül olyan brutál nehéz meccsük papíron nincs, de egyrészt nincsenek bombaformában mostanság, másrészt azért a Minnesota és a két Memphis elleni ütközetet kivéve olyan csapatokkal játszanak, akiknek szintén van még miért küzdeniük (Utah, Portland, Boston). A Memphis ugye a sérültjei miatt nem jön számításba, pedig azért azok kemény meccsek lennének alapból.

A hazai veretlenség remélem egyiknek sem jön össze, mert akkor megdöntik a Celtics 40-1-es rekordját, de az egyiknek szerintem meglesz. Nem hiszem, hogy az összes (4) idei GS - SAS derbin hazai siker születne, ezért gondolom, hogy az egyik majd beleköp a másik levesébe. Papíron Curryéknek van könnyebb dolga (Celtics, Blazers, Twolves, Sp*rs, Grizzlies), mert a Spursnek elég brutál meccsei lesznek, arról nem is beszélve, hogy Pop vélhetően fog pihentetni rendesen (Pelicans, Raptors, Warriors, Thunder).
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#810 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:Én azt érzem hogy a spanyoloknak kijöhet a lépés az EB-n. Ugyan a csoportjuk nem könnyű, de ha tovább mennek, jók lehetnek az esélyeik. Annyi labda-ügyes játékosuk van, hogy hihetetlen. A VB-n bebuktak, talán mégegyszer nem fognak egy versenysorozatban.

A franciákat mondja mindenki alap döntősnek. Az tény hogy a keretük talán a legdurvább, de sztem nincsenek összeérve csapattá. Állandóan máshogy játszanak, nincs egy kiforrt kezdő. Én szerintem még a döntő is kérdéses nekik.
A franciákkal kapcsolatban én is így érzem. Külön-külön jók, de nem egy csapat. A spanyolokat viszont most nem tartom olyan erősnek. Valahogy hiányzik belőlük a gól. Felvezetik, akciót indítanak, kialakítják a helyzetet, de nincs aki befejezze azt. Még ha a védelem össze is áll Ramos visszatérésével a sérülése után, akkor is a támadásuk szép, de jelenleg eredménytelen. Többet kellene Moratat játszatni szerintem.

Mellesleg érdekes egy EB-nek nézünk elébe, mert nem igazán tudnék megnevezni egy top formában levő csapatot sem. A németek ahogy gerawba is mondta gyengék a VB óta, a spanyolok úgy szintén, az angolok öröm reménység örök lebőgéssel, a franciák nem értek össze igazi csapattá, hollandok ugyebár nincsenek, belgák egy jó csapat, de őket sem lehetne esélyesnek nevezni, olaszok meg mindig zsákba macska.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#811 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Norbertoo írta:
gerawba írta:
rafanadal írta:Most jövök a román-spanyolról. Hát mit ne mondjak, nem volt egy látványos meccs, de ha a spanyolok így akarnak játszani az EB-n akkor abból csúnya lebőgés lesz. Az egy dolog, hogy azért hiányzott Iniesta és Sergio Ramos és kissé tartalékosan játszottak, mivel csak a 2. félidőben álltak be Isco, Fabregas, Mata, Aduriz és Morata is, de konkrétan nem volt támadó játékuk. David Silva akart néha valamit varázsolni, de nem volt akivel. Isco, Fabregas, Mata és Morata beállása után próbáltak kicsit gólra törőbben játszani, de végül ez helyzetekben nem nyilvánult meg, csak néhány veszélyesebben induló akcióban. A feltolt román védelem és az olykor megjelenő pressing megölte őket. Nem tudtak összekötni 3 értelmes passzt úgy, hogy építsenek is valamit belőle. Sokat mondó statisztika, hogy azt hiszem talán az egyetlen kaput eltaláló lövésük egy gyenge Pique lövés volt egy szögletet követő kavarodás után. Ehhez képest a védelmük pedig kifejezetten gyenge volt, ha a románok kicsit jobbak a befejezésben és nem csak egy értelmes játékos lenne az egész keretben, akkor ebben simán benne lett volna egy 0-2 a spanyolok szempontjából.
Borzasztó sz*rok a spanyolok a 2012-es EB győzelmük óta - nyilván a képességeikhez és a korábbi teljesítményükhöz viszonyítva. A VB-s lebőgésük ezt igen jól példázza... Ilyen játékosokkal sokkal eredményesebben kellene játszaniuk, nem tudom, hogy Del Bosque-e a hibás, vagy valami más, de ez nagyon a gyenge produkció.

A németek egyébként detto, csak ők a VB győzelmük óta teljesítenek röhejesen. Persze a barátságos meccsek meg a selejtezők nem mérvadóak és nem számítanak (már ha sikerrel veszed őket, ugye kedves hollandok...), de kíváncsi leszek, hogy az EB-n hogyan teljesítenek majd.
Németeknél szerintem nagy szerepet játszik az, hogy Löw segítője is visszavonult a Nationalelftől Lahm, Klose és Mertesacker mellett. Nem egy csapatnál láttuk, hogy sokszor egy ilyen pozíciójú ember kiválása mekkora problémahalmazt tud okozni - Wilkins :roll: -. Emellett én az EB selejtezők alatt borzasztó motiválatlanságot láttam náluk - főként a világbajnokoknál -, illetve kerültek be olyan tagok is, akik még nem, vagy sosem ütötték meg valójában a német válogatott szintjét: Gomez, Kruse, Mustafi, Hector, Khedira vagy akár Can. Meg persze vannak formán kívül játszók (Hummels, Götze, Schürrle) és sérültek is (Schweini, Boateng). A németeknél sok fog múlni azon, hogy hogyan tudják megoldani a védő- és csatárgondjaikat, ami amúgy abból (is) adódik, hogy a Bayernnek is vannak védelmi nehézségei.
És is pont a motiválatlanságot, illetve ezzel összefüggésben a koncentráció hiányát véltem felfedezni a németeknél, és hiába van baromi jó keretük, ha most kéne megmondanom, hogy ki nyeri az EB-t, nem őket mondanám.

Hector játéka nekem tetszik, én róla akkor hallottam először, mikor megláttam a németek kezdőjében valamelyik selejtezőn. Szerintem jobb, mint mikor a vb-n egy középhátvéd, Höwedes töltötte be a posztot. Mondjuk a Kruse, Rudy meg Can félék valóban középszerek, helyettük talán lehetne jobbakat találni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#812 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

emsanya írta:
A franciákat mondja mindenki alap döntősnek. Az tény hogy a keretük talán a legdurvább, de sztem nincsenek összeérve csapattá. Állandóan máshogy játszanak, nincs egy kiforrt kezdő. Én szerintem még a döntő is kérdéses nekik.
Viszont extra motiváció a hazai pálya - bár láthattuk, hogy a fejetlen csirkeségen nem segített a hazai pálya a brazilok esetében sem :D -

7-1 neverforget

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#813 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én azt érzem hogy a spanyoloknak kijöhet a lépés az EB-n. Ugyan a csoportjuk nem könnyű, de ha tovább mennek, jók lehetnek az esélyeik. Annyi labda-ügyes játékosuk van, hogy hihetetlen. A VB-n bebuktak, talán mégegyszer nem fognak egy versenysorozatban.

A franciákat mondja mindenki alap döntősnek. Az tény hogy a keretük talán a legdurvább, de sztem nincsenek összeérve csapattá. Állandóan máshogy játszanak, nincs egy kiforrt kezdő. Én szerintem még a döntő is kérdéses nekik.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#814 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

gerawba írta:
rafanadal írta:Most jövök a román-spanyolról. Hát mit ne mondjak, nem volt egy látványos meccs, de ha a spanyolok így akarnak játszani az EB-n akkor abból csúnya lebőgés lesz. Az egy dolog, hogy azért hiányzott Iniesta és Sergio Ramos és kissé tartalékosan játszottak, mivel csak a 2. félidőben álltak be Isco, Fabregas, Mata, Aduriz és Morata is, de konkrétan nem volt támadó játékuk. David Silva akart néha valamit varázsolni, de nem volt akivel. Isco, Fabregas, Mata és Morata beállása után próbáltak kicsit gólra törőbben játszani, de végül ez helyzetekben nem nyilvánult meg, csak néhány veszélyesebben induló akcióban. A feltolt román védelem és az olykor megjelenő pressing megölte őket. Nem tudtak összekötni 3 értelmes passzt úgy, hogy építsenek is valamit belőle. Sokat mondó statisztika, hogy azt hiszem talán az egyetlen kaput eltaláló lövésük egy gyenge Pique lövés volt egy szögletet követő kavarodás után. Ehhez képest a védelmük pedig kifejezetten gyenge volt, ha a románok kicsit jobbak a befejezésben és nem csak egy értelmes játékos lenne az egész keretben, akkor ebben simán benne lett volna egy 0-2 a spanyolok szempontjából.
Borzasztó sz*rok a spanyolok a 2012-es EB győzelmük óta - nyilván a képességeikhez és a korábbi teljesítményükhöz viszonyítva. A VB-s lebőgésük ezt igen jól példázza... Ilyen játékosokkal sokkal eredményesebben kellene játszaniuk, nem tudom, hogy Del Bosque-e a hibás, vagy valami más, de ez nagyon a gyenge produkció.

A németek egyébként detto, csak ők a VB győzelmük óta teljesítenek röhejesen. Persze a barátságos meccsek meg a selejtezők nem mérvadóak és nem számítanak (már ha sikerrel veszed őket, ugye kedves hollandok...), de kíváncsi leszek, hogy az EB-n hogyan teljesítenek majd.
Németeknél szerintem nagy szerepet játszik az, hogy Löw segítője is visszavonult a Nationalelftől Lahm, Klose és Mertesacker mellett. Nem egy csapatnál láttuk, hogy sokszor egy ilyen pozíciójú ember kiválása mekkora problémahalmazt tud okozni - Wilkins :roll: -. Emellett én az EB selejtezők alatt borzasztó motiválatlanságot láttam náluk - főként a világbajnokoknál -, illetve kerültek be olyan tagok is, akik még nem, vagy sosem ütötték meg valójában a német válogatott szintjét: Gomez, Kruse, Mustafi, Hector, Khedira vagy akár Can. Meg persze vannak formán kívül játszók (Hummels, Götze, Schürrle) és sérültek is (Schweini, Boateng). A németeknél sok fog múlni azon, hogy hogyan tudják megoldani a védő- és csatárgondjaikat, ami amúgy abból (is) adódik, hogy a Bayernnek is vannak védelmi nehézségei.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#815 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Most jövök a román-spanyolról. Hát mit ne mondjak, nem volt egy látványos meccs, de ha a spanyolok így akarnak játszani az EB-n akkor abból csúnya lebőgés lesz. Az egy dolog, hogy azért hiányzott Iniesta és Sergio Ramos és kissé tartalékosan játszottak, mivel csak a 2. félidőben álltak be Isco, Fabregas, Mata, Aduriz és Morata is, de konkrétan nem volt támadó játékuk. David Silva akart néha valamit varázsolni, de nem volt akivel. Isco, Fabregas, Mata és Morata beállása után próbáltak kicsit gólra törőbben játszani, de végül ez helyzetekben nem nyilvánult meg, csak néhány veszélyesebben induló akcióban. A feltolt román védelem és az olykor megjelenő pressing megölte őket. Nem tudtak összekötni 3 értelmes passzt úgy, hogy építsenek is valamit belőle. Sokat mondó statisztika, hogy azt hiszem talán az egyetlen kaput eltaláló lövésük egy gyenge Pique lövés volt egy szögletet követő kavarodás után. Ehhez képest a védelmük pedig kifejezetten gyenge volt, ha a románok kicsit jobbak a befejezésben és nem csak egy értelmes játékos lenne az egész keretben, akkor ebben simán benne lett volna egy 0-2 a spanyolok szempontjából.
Borzasztó sz*rok a spanyolok a 2012-es EB győzelmük óta - nyilván a képességeikhez és a korábbi teljesítményükhöz viszonyítva. A VB-s lebőgésük ezt igen jól példázza... Ilyen játékosokkal sokkal eredményesebben kellene játszaniuk, nem tudom, hogy Del Bosque-e a hibás, vagy valami más, de ez nagyon a gyenge produkció.

A németek egyébként detto, csak ők a VB győzelmük óta teljesítenek röhejesen. Persze a barátságos meccsek meg a selejtezők nem mérvadóak és nem számítanak (már ha sikerrel veszed őket, ugye kedves hollandok...), de kíváncsi leszek, hogy az EB-n hogyan teljesítenek majd.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#816 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Idén mindenki történelmet akar írni az NBA-ben?
https://www.instagram.com/p/BDhlDKSqlf9/

Mit szóltok kinek jön össze? 73 a GSW-nek? Hazai veretlenség a GSW-nek vagy a SAS-nak? Ilyen is ritkán van, hogy még ketten is veretlenek legyenek 10 meccsel a szezon vége előtt hazai pályán. Netán ez az apróság a Clippersnek?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#817 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Most jövök a román-spanyolról. Hát mit ne mondjak, nem volt egy látványos meccs, de ha a spanyolok így akarnak játszani az EB-n akkor abból csúnya lebőgés lesz. Az egy dolog, hogy azért hiányzott Iniesta és Sergio Ramos és kissé tartalékosan játszottak, mivel csak a 2. félidőben álltak be Isco, Fabregas, Mata, Aduriz és Morata is, de konkrétan nem volt támadó játékuk. David Silva akart néha valamit varázsolni, de nem volt akivel. Isco, Fabregas, Mata és Morata beállása után próbáltak kicsit gólra törőbben játszani, de végül ez helyzetekben nem nyilvánult meg, csak néhány veszélyesebben induló akcióban. A feltolt román védelem és az olykor megjelenő pressing megölte őket. Nem tudtak összekötni 3 értelmes passzt úgy, hogy építsenek is valamit belőle. Sokat mondó statisztika, hogy azt hiszem talán az egyetlen kaput eltaláló lövésük egy gyenge Pique lövés volt egy szögletet követő kavarodás után. Ehhez képest a védelmük pedig kifejezetten gyenge volt, ha a románok kicsit jobbak a befejezésben és nem csak egy értelmes játékos lenne az egész keretben, akkor ebben simán benne lett volna egy 0-2 a spanyolok szempontjából.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#818 Hozzászólás Szerző: Chester »

Uh, ez a Cruyff halálhír kicsit letaglózott, RIP. :(

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#819 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:
rafanadal írta:Mit szoltok a Penguins hajrajahoz? A ketseges Playoff helybol mindjart konferencia 2. hely lesz ha igy folytatjak.

Én örülök neki, ennek a csapatnak a playoffban a helye. Nem láttam őket mostanában, de nemsokára játszanak a Rangers-szel és a Nashville-el is, azokat meglesem.
Szepen osszekaptak magukat. Februar vege ota 10-3-al allnak legyozve majdnem minden divizio rivalisukat. Meg a vegen pont szezon vegere allnak ossze, pedig voltak siralmas idoszakai a szezonnak. Foleg amikor Fleury nem volt es Zatkoff vedett. Nem szeretem Fleuryt, mert szerintem mindig fontos meccseken lepkezik, de ez a Zatkoff egy bohoc, soha nem nyer meccset vele a csapat. Crosby is megtalalta a pontbotjat, 12 meccsen zsinorban pontot szerzett. Malkin visszateresevel pedig csak erosebbek lesznek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#820 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:Mit szoltok a Penguins hajrajahoz? A ketseges Playoff helybol mindjart konferencia 2. hely lesz ha igy folytatjak.

Én örülök neki, ennek a csapatnak a playoffban a helye. Nem láttam őket mostanában, de nemsokára játszanak a Rangers-szel és a Nashville-el is, azokat meglesem.

Válasz küldése