Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#821 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Mit szoltok a Penguins hajrajahoz? A ketseges Playoff helybol mindjart konferencia 2. hely lesz ha igy folytatjak.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#822 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

HIVATALOS: Walter Sabatini elhagyja a Roma-t a szezon végén,ezt maga jelentette be, a jövőjéről azonban még nem beszélt.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#823 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Közben ott a hetedik vereség a Warriorsnak. Hihetetlen ez a Sp*rs hazai pályán. Még mindig veretlenek. Kezd szorulni a hurok a GSW nyakán a rekord szempontjából.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#824 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:Na, ez egész korrekt volt Nadaltól. A hét meg a torna elején nagyon döcögős volt (Müller, Zverev...), de nekem nagy meglepetés volt, hogy leverte Nishikorit, és most Djoko ellen is szépen állta a sarat.
Kíváncsi leszek Miamiban tudja-e folytatni ezt, ha igen akkor az biztató lehet a szezonjára nézve - legalábbis a szánalmas Aussie Open-e után mindenképp.
Nem láttam a Djokovic elleni meccset, de a többi már tényleg alakuló formát mutatott. Sikerült Zverevet döntő szett 2:5-ről kiejteni, sikerül Nishikorit egész simán elintézni, végre sikerülnek dolgok. Most már csak az áttörésnek kellene eljönnie amikor elhiszi és legyőzi Djokovicot vagy Murrayt vagy Federert, amikor hivatalosan is újra visszatér.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#825 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Na, ez egész korrekt volt Nadaltól. A hét meg a torna elején nagyon döcögős volt (Müller, Zverev...), de nekem nagy meglepetés volt, hogy leverte Nishikorit, és most Djoko ellen is szépen állta a sarat.
Kíváncsi leszek Miamiban tudja-e folytatni ezt, ha igen akkor az biztató lehet a szezonjára nézve - legalábbis a szánalmas Aussie Open-e után mindenképp.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#826 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szabi írta:Na most hétvégén lesz két kulcsmeccse a 61-6-os GSW-nek, ma este Dallasban, holnap pedig back-to-back másnapján a SAS ellen szintén idegenben játszanak. Előbbi azért érdekes, mert a Mavs otthon december végén már csúnyán megverte őket (az volt a második vereségük akkor), a Sp*rs pedig ugye idén még Curryékhez hasonlóan veretlen otthon. Mondjuk a Mavs nagyon szét van esve mostanság (7/6 zakó), így azért meglepetés lenne, ha ismét elkapnák őket.
Hogy látjátok Warriors drukkerek?
Nem vagyok GSW drukker, de szurkolok a rekordjukért. Szerintem elnézve a hátralevő meccseket nem lesz meg. Mostanában könnyebb ellenfeleik voltak és a Knicks elleni meccset kivéve már őket sem verték olyan könnyen. Kezdtek kicsit belefáradni és ez ezzel a nehéz programmal ami még hátra van ki fog ütni. Ne feledjük, hogy még van 3 SAS meccsük például, de van Clippers, Celtics, Dallas 2-szer, szóval nagyon sok a lehetőség meccseket veszíteni. Meglepne ha mondjuk most ebből a kettőből nem érkezne meg a hetedik vereség. Most azt mondanám, hogy inkább 11 vereség környékén zárnak.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#827 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Na most hétvégén lesz két kulcsmeccse a 61-6-os GSW-nek, ma este Dallasban, holnap pedig back-to-back másnapján a SAS ellen szintén idegenben játszanak. Előbbi azért érdekes, mert a Mavs otthon december végén már csúnyán megverte őket (az volt a második vereségük akkor), a Sp*rs pedig ugye idén még Curryékhez hasonlóan veretlen otthon. Mondjuk a Mavs nagyon szét van esve mostanság (7/6 zakó), így azért meglepetés lenne, ha ismét elkapnák őket.
Hogy látjátok Warriors drukkerek?
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#828 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Curry megint dobott egy buzzer beatert felpalyarol. :) Beszaras a csavo. Legalabb 5 ilyet dobott mar a szezonban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#829 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

marknagy írta:
Norbertoo írta:Nézte valaki régebben a Galactic Football nevű rajzfilmsorozatot? Na, pontosan úgy kéne, mint ahogy ott volt :D
Én néztem, de már nem emlékszem rá, hogy oldották meg :D
https://youtu.be/ZXmFOU7eLzs?t=2m" onclick="window.open(this.href);return false; :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#830 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Norbertoo írta:Nézte valaki régebben a Galactic Football nevű rajzfilmsorozatot? Na, pontosan úgy kéne, mint ahogy ott volt :D
Én néztem, de már nem emlékszem rá, hogy oldották meg :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#831 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Nézte valaki régebben a Galactic Football nevű rajzfilmsorozatot? Na, pontosan úgy kéne, mint ahogy ott volt :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#832 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nemar. Jo ez igy ahogy van. Furcsa ezt mondani 2009 utan, amikor egy hetig nem tudott ki menni a fejembol az a meccs, de igy imadtuk meg a focit. Akik azt mondjak, hogy a szimulalas miatt is all a jatek, higyjetek el azutan is rengeteg szimulator lesz. Ugy erzem jelen helyzetben, hogy ez a futballban nem kivitelezheto, de remelem, hogy ugy csinaljak meg, hogy jo legyen es nem fog emiatt percekre leallni a jatek.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#833 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Azért ez nem ilyen egyszerű, mert ha szigorúan nézzük a szabályokat, akkor gyakorlatilag minden szöglet után 11-est lehetne ítélni, de ez kb. minden harmadik megmozdulásra elmondható... A kezezés hivatalos szabálya meg kb. ott tart ahol az elkapásé az NFL-ben, szóval így is lehet magyarázni, meg úgyis...

Örülök a videóbírós támogatásnak, de inkább a les-detektálást kellene automatizálni, csak utána minden mást.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#834 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Minden edző kérhetne amolyan sólyomszemet, meccsenként mondjuk kétszer. Ha csak ennyi lenne, nem hiszem hogy az a 2-szer 3 perc olyan hatalmas szünet lenne (mondjuk sztem a több sem). És ez a bíróknak is hatalmas segítség lenne, szerencsétleneknek...

A tenisznél nem sok nagyobb hagyománokkal rendelkező sport van, ott is belefért...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#835 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ki nem szarja le a hagyományokat ha a helyes és a helytelen döntések közül kell választani? Inkább hagyományosan idegeskedjünk 2009 májusához hasonlóan vagy küszöböljünk ki egy hibafaktort?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#836 Hozzászólás Szerző: Chester »

almos írta:Hagyományok miatt, pont ezért nem tetszett a két alapvonali asszisztens bevezetése sem. Szerintem a birói tévedések hozzátartoznak a focihoz (persze csak egy bizonyos mértékig). Pl.: ott van Geoff Hurts gólja, a mai napig megy róla a vita, de ha lesz videóbiró (gólnál ugye már most is van a PL-ben), akkor az ilyen gyöngyszemek eltűnnek és velük együtt a legendás momentumok is, akár Diego isteni kezét is emlithetném itt. Nekem ezek kellenek, hogy legyen mit mesélni 20-30-40 év múlva is. Szerintem ezek hozzátartoznak a labdarúgáshoz.
A másik ok pedig, hogy még egy videó alapján is néha nagyon nehéz megitélni egy-egy esetet, akár ott is tévedhetnek. És akkor hogy lesz, 5-10 percig áll a játék? Az nem lehetséges és nevetséges is lenne.
Lehet hogy egy "Isten kezén" múlik a következő BL győzelmünk, szóval én támogatom a technika bevezetését. Így sincs folyamatos játék a sok szimulálás meg pofázás miatt, nem hiszem hogy ezen a videóbíró rontana. Vannak vitatható esetek még felvétel alapján is, de ez 10-ből 1, a maradék 9-re meg legalább helyes döntés születik.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#837 Hozzászólás Szerző: laczze »

almos írta:
Chester írta:Miért ellenzed?
Hagyományok miatt, pont ezért nem tetszett a két alapvonali asszisztens bevezetése sem. Szerintem a birói tévedések hozzátartoznak a focihoz (persze csak egy bizonyos mértékig). Pl.: ott van Geoff Hurts gólja, a mai napig megy róla a vita, de ha lesz videóbiró (gólnál ugye már most is van a PL-ben), akkor az ilyen gyöngyszemek eltűnnek és velük együtt a legendás momentumok is, akár Diego isteni kezét is emlithetném itt. Nekem ezek kellenek, hogy legyen mit mesélni 20-30-40 év múlva is. Szerintem ezek hozzátartoznak a labdarúgáshoz.
A másik ok pedig, hogy még egy videó alapján is néha nagyon nehéz megitélni egy-egy esetet, akár ott is tévedhetnek. És akkor hogy lesz, 5-10 percig áll a játék? Az nem lehetséges és nevetséges is lenne.
Szerintem ezen lehetne vitatkozni, hogy a hagyományokba tényleg a birói tévedések tartoznak e bele. Egész addig ellenzi mindenki ameddig a csapata el nem szenved egy fontos meccsen esetleg kupadöntőn rossz ítéletet amit kilehetett volna szűrni valamelyik már be vezetett vagy még tervben lévő technológiával. ( Képzeld el ha 12-ben a BL-t elbukjuk egy meg nem adott góllal miközben 1 métert bent volt a labda a kapuba ( Lampard vs Németország))
A gólvonal technológia az egyik legjobb dolog amit bevezettek és ez a videó biró is teljesen jól hangzik ha megoldják ne álljon a játék sokat mert akkor nincs értelme és több a kár mint a haszon.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#838 Hozzászólás Szerző: almos »

Chester írta:Miért ellenzed?
Hagyományok miatt, pont ezért nem tetszett a két alapvonali asszisztens bevezetése sem. Szerintem a birói tévedések hozzátartoznak a focihoz (persze csak egy bizonyos mértékig). Pl.: ott van Geoff Hurts gólja, a mai napig megy róla a vita, de ha lesz videóbiró (gólnál ugye már most is van a PL-ben), akkor az ilyen gyöngyszemek eltűnnek és velük együtt a legendás momentumok is, akár Diego isteni kezét is emlithetném itt. Nekem ezek kellenek, hogy legyen mit mesélni 20-30-40 év múlva is. Szerintem ezek hozzátartoznak a labdarúgáshoz.
A másik ok pedig, hogy még egy videó alapján is néha nagyon nehéz megitélni egy-egy esetet, akár ott is tévedhetnek. És akkor hogy lesz, 5-10 percig áll a játék? Az nem lehetséges és nevetséges is lenne.
LAMPARD#8

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#839 Hozzászólás Szerző: Szabi »

béla írta:Közben a Lakers elpüföli a GSW-t
Celtics drukkerként alapból nem szeretem a Lakerst, de ezt most nagyon jó volt látni. :D Olyan meg soha többé nem lesz, hogy a Splash brok 1/18-at dobnak hármasból egy meccsen (Currynek csak nem tört meg a sorozata), ezt most a Lakers ki is használta szépen. Legalább a 82 meccsből ezt az egyet megérte megnézni (nem Kobe miatt) idén az aranysárga-lilák szurkolóinak. :D

Na a sporttörténelem legjobb csapatának már csak 3-at lehet veszítenie, remélem öt lesz belőle végül, azt lejjebb vesznek az arcukból végre.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#840 Hozzászólás Szerző: béla »

Közben a Lakers elpüföli a GSW-t

Válasz küldése