Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chat

#1781 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Blueflag merre jar ? Hesszelnek mar egy Bubi Blueflag vitat. Dankoval rohognenk ezerrel haha
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#1782 Hozzászólás Szerző: almos »

Azt álmodtam az éjjel, hogy le akarják vágni Hazard lábát... :?
Reggel felébredtem és majdnem elhánytam magam.
(Mondjuk a tegnap esti Hannibal legújabb része is segitett, ahol a végén pont egy ember lábát vágták le)
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1783 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A Puskás Akadémia vadonatúj stadionjának öltözője(Pancho Aréna) öltözői a Real Madridét követi:

Kép

Kép

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#1784 Hozzászólás Szerző: almos »

Akkora egy b@lfasz vagyok... Kivettem a múlt héten Matát a Fantasy Teamemből, betettem helyette Eriksent= kuka, ma délelőtt, pont még a határidő előtt eladtam Rémy-t és Jay Rodriguezt vettem meg, erre lesérül az angol egész szezonra...
LAMPARD#8

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chat

#1785 Hozzászólás Szerző: béla »

rafanadal írta:
Bubi írta: Mire gondolsz tökibogyó? Arra hogy Mata kiszorul? Vagy, hogy Sturridge kinövi magát? Egyet idézz ami faszság volt és tőlem származik...

Ez inkább rád jellemző, meg az, hogy nincs önálló véleményed. Én nem szoktam csak úgy brahiból hülyeségeket írni, lassan rájöhetnél...

De mindegy is, Téged úgy igazán leszrlak:D

U.I.: Gondolkozom hogy leregelem amúgy a Nostradamus nicket, ezt az Alcantara gyereket is telibe trafáltam, világ egyik legjobb KPja lett, mondjuk azzal Talán egy cseppet túloztam, hogy jobb lesz mint Messi:D
1) Ne a nagy pofáddal gyere hanem mondjuk érvekkel. dunyha hozzászólásáról írhattál volna véleményt, hogy kialakuljon egy értelmes vita, de te csak a pofádba röhögős, személyeskedős szövegeiddel tudsz jönni és örökké káoszt csinálni mindenhol ahová belemártod a pofádat. Amihez hozzá szólsz ott vége az értelmes érvelésnek és kezdődik a sárdobálás.
2) Hát aztán Sturridge-t nehéz volt kitalálni. Alcantara-t meg végképp. Külön elismerést érdemelnél emiatt a FIFA-tól. Én is megmondtam volna ezeket, ahogy még sok száz más focit követő ember. Akkor most mindenki Nostradamus? Annyi a különbség, hogy én most nem állok le veled sárt dobálni. Túl nagy a tapasztalatod benne.

Mellesleg saját magad vállon veregetése így 24 évesen elég gyerekes, de hát te tudod, hogy milyen szintet értél el.
3) Bubi megmondta előre,hogy Mata kiszorul,erre a következő szezonban a kis spanyol 20 góllal és 35 gólpasszal zárt. Vagy Bubi azt is tudta,hogy majd egy év múlva jön José és kibassza az addigi legjobb játékosunkat? Ha igen akkor tényleg Nostradamus :D

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#1786 Hozzászólás Szerző: Buluska »

kiskacsa08 írta:
Buluska írta:Operát használsz?
Chrome-ot.
Az operánál egy frissítés megoldotta a problémát.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1787 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bubi írta: Mire gondolsz tökibogyó? Arra hogy Mata kiszorul? Vagy, hogy Sturridge kinövi magát? Egyet idézz ami faszság volt és tőlem származik...

Ez inkább rád jellemző, meg az, hogy nincs önálló véleményed. Én nem szoktam csak úgy brahiból hülyeségeket írni, lassan rájöhetnél...

De mindegy is, Téged úgy igazán leszrlak:D

U.I.: Gondolkozom hogy leregelem amúgy a Nostradamus nicket, ezt az Alcantara gyereket is telibe trafáltam, világ egyik legjobb KPja lett, mondjuk azzal Talán egy cseppet túloztam, hogy jobb lesz mint Messi:D
1) Ne a nagy pofáddal gyere hanem mondjuk érvekkel. dunyha hozzászólásáról írhattál volna véleményt, hogy kialakuljon egy értelmes vita, de te csak a pofádba röhögős, személyeskedős szövegeiddel tudsz jönni és örökké káoszt csinálni mindenhol ahová belemártod a pofádat. Amihez hozzá szólsz ott vége az értelmes érvelésnek és kezdődik a sárdobálás.
2) Hát aztán Sturridge-t nehéz volt kitalálni. Alcantara-t meg végképp. Külön elismerést érdemelnél emiatt a FIFA-tól. Én is megmondtam volna ezeket, ahogy még sok száz más focit követő ember. Akkor most mindenki Nostradamus? Annyi a különbség, hogy én most nem állok le veled sárt dobálni. Túl nagy a tapasztalatod benne.

Mellesleg saját magad vállon veregetése így 24 évesen elég gyerekes, de hát te tudod, hogy milyen szintet értél el.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#1788 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Buluska írta:Operát használsz?
Chrome-ot.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#1789 Hozzászólás Szerző: Buluska »

kiskacsa08 írta:
Buluska írta:Nem, nem ezt értem. Szimplán csak rohadt lassú, vagy a felénél megakad a betöltés. De lehet, hogy van kapcsolat a két probléma között.
Nálam is van ilyen probléma már jó pár hónapja. Néha gondol egyet, és akkor csak tölt a végtelenségig, de nem hoz be semmit, hiába próbálkozom újratöltéssel, semmi. Ilyenkor várok egy kicsit, kb. fél órán belül már betölti újra rendesen.
Operát használsz?

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#1790 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Buluska írta:Nem, nem ezt értem. Szimplán csak rohadt lassú, vagy a felénél megakad a betöltés. De lehet, hogy van kapcsolat a két probléma között.
Nálam is van ilyen probléma már jó pár hónapja. Néha gondol egyet, és akkor csak tölt a végtelenségig, de nem hoz be semmit, hiába próbálkozom újratöltéssel, semmi. Ilyenkor várok egy kicsit, kb. fél órán belül már betölti újra rendesen.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#1791 Hozzászólás Szerző: Buluska »

rafanadal írta:
Buluska írta:Másnál is buzizik a facebook vagy nálam van a baj?
Ha a buzizás alatt azt érted, hogy "accont temporarily unavailable" akkor nálam tegnap este csinálta egy fél órán át.
Nem, nem ezt értem. Szimplán csak rohadt lassú, vagy a felénél megakad a betöltés. De lehet, hogy van kapcsolat a két probléma között.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1792 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Buluska írta:Másnál is buzizik a facebook vagy nálam van a baj?
Ha a buzizás alatt azt érted, hogy "accont temporarily unavailable" akkor nálam tegnap este csinálta egy fél órán át.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#1793 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Másnál is buzizik a facebook vagy nálam van a baj?

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#1794 Hozzászólás Szerző: Wisey »

almos írta:Mostanában ez nem minden hétvégén történik meg, s elég változatosak szoktak lenni a hétvégéim. Talán azért is nem hátrálok meg az alkoholtól, mert nálam a másnap kb. olyan, mint egy sima nap, nagy ritkán van az, hogy egész nap csak vegetálok az ágyban. Felkelek 11 körül, eszek egy jót és mehet tovább a nap.
Szórakozási lehetőség akad, aha nem is töménytelen mennyiségben, de mindig össze lehet hozni valami, s néha ez egy jó ivás a haverokkal.
Szerintem egyetemista korában élje ki az ilyen vágyait az ember, 30 évesen én sem szeretném, ha a közös program egy berúgás lenne mindig.
Akkor te jobban birod mint en ;)
Egyetertek, inkabb egyetemista korban bulizd ki magad, mert kesöbb mar nem biztos hogy lesz ra annyi lehetöseged. Nem azt mondom hogy inni kell, de akkor meg fiatal es gondtalan az ember, es jobban belefer az eletvitelbe :)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#1795 Hozzászólás Szerző: almos »

Wisey írta:
almos írta:Amúgy érdekes ez, hogy valaki megfogadja és ki is birja, hogy egy brutális szétcsapás után többet ne alkoholizáljon ilyen mértékben, mások pedig nem. Én is utóbbihoz tartozom, már egy ideje nem is mondok olyat, hogy többé nem iszok alkoholt. Nem is lenne jó, pedig nekem is volt már jó pár elfeledett éjszaka... :mrgreen:
Lehet hogy majd megunod egyszer, es rajössz hogy mast is lehet csinalni a hetvegen, mint hülyere inni magad, aztan masnap felholtan fetrengeni az agyban ;)
Persze lehet hogy tenyleg ez az egyetlen "szorakozasi" lehetöseg ott ahol Te laksz...
Huszonevesen velem is elöfordult hogy kiütöttem magam, de utaltam masnapos lenni. Ugyhogy siman megallok 3-4 sör utan; addig jol erzem magam töle, annal többet meg teljesen felesleges innom.
Mostanában ez nem minden hétvégén történik meg, s elég változatosak szoktak lenni a hétvégéim. Talán azért is nem hátrálok meg az alkoholtól, mert nálam a másnap kb. olyan, mint egy sima nap, nagy ritkán van az, hogy egész nap csak vegetálok az ágyban. Felkelek 11 körül, eszek egy jót és mehet tovább a nap.
Szórakozási lehetőség akad, aha nem is töménytelen mennyiségben, de mindig össze lehet hozni valami, s néha ez egy jó ivás a haverokkal.
Szerintem egyetemista korában élje ki az ilyen vágyait az ember, 30 évesen én sem szeretném, ha a közös program egy berúgás lenne mindig.
LAMPARD#8

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#1796 Hozzászólás Szerző: Wisey »

almos írta:Amúgy érdekes ez, hogy valaki megfogadja és ki is birja, hogy egy brutális szétcsapás után többet ne alkoholizáljon ilyen mértékben, mások pedig nem. Én is utóbbihoz tartozom, már egy ideje nem is mondok olyat, hogy többé nem iszok alkoholt. Nem is lenne jó, pedig nekem is volt már jó pár elfeledett éjszaka... :mrgreen:
Lehet hogy majd megunod egyszer, es rajössz hogy mast is lehet csinalni a hetvegen, mint hülyere inni magad, aztan masnap felholtan fetrengeni az agyban ;)
Persze lehet hogy tenyleg ez az egyetlen "szorakozasi" lehetöseg ott ahol Te laksz...
Huszonevesen velem is elöfordult hogy kiütöttem magam, de utaltam masnapos lenni. Ugyhogy siman megallok 3-4 sör utan; addig jol erzem magam töle, annal többet meg teljesen felesleges innom.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chat

#1797 Hozzászólás Szerző: easy »

egy ncore meghívót tudna dobni vki? (noonelol@citromail.hu)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#1798 Hozzászólás Szerző: almos »

Amúgy érdekes ez, hogy valaki megfogadja és ki is birja, hogy egy brutális szétcsapás után többet ne alkoholizáljon ilyen mértékben, mások pedig nem. Én is utóbbihoz tartozom, már egy ideje nem is mondok olyat, hogy többé nem iszok alkoholt. Nem is lenne jó, pedig nekem is volt már jó pár elfeledett éjszaka... :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#1799 Hozzászólás Szerző: Wisey »

laczze írta:Ezeket az adatokat minden probléma nélkül meg lehet adni? Nem tudnak lehúzni pénz utánna a kártyáról ?
Kép
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]
Kenytelen leszel befizetni valahogy a szamlara, tehat egyszer mindenkepp meg kell adnod a kartyaszamodat.
Az URL cimben lathato "https" es a zöld szin jelzi, hogy (elvileg) biztonsagos az oldal. Ez alapkövetelmeny, ha bankkartyaval fizetsz a neten.

Az fontos meg, hogy emailben kapott linkekre soha se kattints, legalabbis ez esetben ne adj meg jelszavakat vagy bankkartya szamot. Elegge elterjedtek ugyanis az atverös emailek. Mindig az adott oldal/webaruhaz honlapjan jelentkezz be, es ott fizess.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1800 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hawaii írta:Áruljátok már el nekem, hogy Cech mire kapott egyesektől MOTT-ot? Védett kb egyet, meg kapott is egyet, jó az igaz, hogy nem nagyon tehetett róla (bár ennek ellenére simán fogható lett volna), de túl kiemelkedőt sem nyújtott a meccsen, amiért megérdemelné. Nem akarok kritizálni senkit se, csak kérdezem. :)
Meg uresen hagyott egy rovidet oly sokadjara, hogy az nem igaz. Szerencsere a csavo csak kapufat lott belole, de siman befert volna.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése