Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4581 Hozzászólás Szerző: Chester »

"Holnap" hajnali fél háromkor kezdőrúgás Baltimore-ban, ki marad fenn? :) Nekem már kávé bekészítve.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4582 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nocsak, nocsak. Jelenleg úgy néz ki mintha Wawrinka lenne egy kétszeres GS győztes és olimpiai bajnok és nem Murray. Idén már nyomott pár szép meccset a svájci. Még a végén csatlakozik a nagy hármashoz, hogy továbbra is legyen a nagy négyesben egy svájci.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4583 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szalai kiszoríthatja Huntelaart a kezdőből?
http://kezdorugas.blog.nepsport.hu/arch ... untelaart/" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4584 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Federer-Robredo: tökéletesen igaza volt a svájcinak a nyilatkozatában. Saját magát verte meg. A fontos pontoknál rendre hibázott, nagyon sokszor indokolatlanul jött fel a hálóhoz és Robredo elüthetett mellette, szóval lényegében Robredo játékban kellett tartsa Federert és néha visszakontrázzon és Federer megoldotta a problémát neki.

Nadal-Kohlschreiber: az első szettet nagyon szépen hozta a német, 5:6 0-40 volt a szempontjából, de Nadal egyet sem tudott kihasználni a 3 brék és egyben játszmalabdából, aztán a rövidítésben okosabban játszott Kohlschreiber. Utána viszont átvette az irányítást, többet támadott Nadal és relatíve simán hozta a következő hármat. Az az durva, hogy immár 4 meccs telt el, de az adogatását még nem veszítette el egyszer sem ezen a tornán.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4585 Hozzászólás Szerző: Discipline »

Válogatott meccs!

Lenne még hely az általunk szervezett buszon Bukarestbe (költség kb. 20e-szállás+busz+jegy van benne) szerda 20.00-indulás-csüt.de. érkezés-Sepsiszentgyörgy csüt.este-Sepsi, péntek-go Bukarest, szombat du. BP. Ha érdekel, vagy tudtok ajánlani olyasvalakit, akit érdekelne szóljatok, vagy gyertek. 50 fős busszal megyünk!
Terrace Lost Its Soul

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4586 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

HOPPÁ! Federer sima 3-ban esett ki. Elkezdtem nézni a meccset, jól kezdett Robredo és amikor simán visszajött Federer mondom, hogy ez innen sima 3. Hát tényleg az lett, csak nem annak akinek gondoltam. Nadalékat meg már nem volt erőm megvárni, de sejtettem, hogy nem lesz egyszerű menet Kohlschreiber ellen. Azt hiszem meg is van a délelőtti elfoglaltság: ismétléseket nézni.

És ezzel idén sem lesz USO meccs Nadal és Federer közt, mint eddig még soha.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4587 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Nem tudom ki nézte a hétvégi duisburgi kajak-kenu vb-t, de Medveczky Erika a K1-es 1000 méteres döntőben 800 méternél akkora hajrát csinált, mintha motorcsónakkal ment volna. Ha másért nem ezért érdemes megnézni a linken található videókat. Az első videó Erika, senkit ne tévesszen meg a fogyatékos szerkesztő C-1-es kiírása:)

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... -n-2275829" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4588 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

cfclegend2 írta:
dankodavid írta:Rhodes úgy tűnik a Wigané, végre lelép ebből a használhatatlan Blackburnből.
A Wigan se sokkal jobb.
Ehhez a b'burnhöz képest előrelépés, így jövőre esélyes, hogy Jordan a PL-ben bizonyíthatja, mekkora király.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4589 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

dankodavid írta:Rhodes úgy tűnik a Wigané, végre lelép ebből a használhatatlan Blackburnből.
A Wigan se sokkal jobb.
Why always me?

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4590 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

rafanadal írta:Bale-nek CR a példaképe
Ahhoz is kell egy lelkivilág...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4591 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Rhodes úgy tűnik a Wigané, végre lelép ebből a használhatatlan Blackburnből.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4592 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nem értem miért vár mindenki házon belüli balhét tőlük. Bale-nek CR a példaképe, felnéz rá, biztos meg fogják érteni egymást. Szabadrúgásokat tekintve meg miért lenne balhé? Egyik jobb lábas, míg másik bal, könnyen megoldható.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
holden
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012. április 21., szombat 21:59

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4593 Hozzászólás Szerző: holden »

Én Carlo helyében beraknám CR-t csatárnak, a belet meg balszélsőnek ami végül is az eredeti posztja. A Real eddig is Ronaldora építette minden támadását és félelmetes hatékonysággal használja ki a helyzeteit. Benzemáért meg nem akkora kár szerintem, így sokat erősödne a Real.
Egyébként arra leszek kíváncsi, hogy Bale, hogy tudja majd elviselni a ránehezedő nyomást, nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy egyből hozza a tavalyi idény tottenhames formáját.
vész megoldásként meg lehet csinálni. ám céé csatárként nem szuperál úgy ahogy szélsőként tudná. a válogatottban is próbálkoztak vele, nem fekszik neki.

bale-ről pedig..
mint egy majd 100 milliós játékos az emberek egyből aranylabdás játékot várnak tőle, függetlenül attól, h bale-nek új csapat, új bajnokság, (új poszt). a nyomás hihetetlen lesz, de mint profi remélem elbír vele.

a transzfer rendkívül rizikós, hiszen egy komoly sérülés és máris a legnagyobb bukásként fogják számon tartani.
véleményem szerint nem kellett volna, nem most és nem ennyiért. remélem rám cáfol.
REAL MADRID

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4594 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Én Carlo helyében beraknám CR-t csatárnak, a belet meg balszélsőnek ami végül is az eredeti posztja. A Real eddig is Ronaldora építette minden támadását és félelmetes hatékonysággal használja ki a helyzeteit. Benzemáért meg nem akkora kár szerintem, így sokat erősödne a Real.
Egyébként arra leszek kíváncsi, hogy Bale, hogy tudja majd elviselni a ránehezedő nyomást, nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy egyből hozza a tavalyi idény tottenhames formáját.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4595 Hozzászólás Szerző: emsanya »

marknagy írta:
emsanya írta:Természetesen faszság volt kiadni ennyi pénzt Bale-ért, de ennek ellenére nagyon jó kis duó lesznek C.-vel. Kontrajátéknál elképesztő lesz ez a két nitrós gyors ember!

Viszont középcsatárt inkább vettem volna a real helyében, nem Bale-t erőltettem volna. Benzema és Morata baszott kevés...
Minek csatár ha ott van CR meg Bale is? Megrugjak ők a csatár gólját is.
Tavaly is megvolt a két klasszis csatár (Benzema, Higuain), akik váltogatták egymást. Ahhoz hogy ezek megrúgják a góljaikat, kell egy jó center, aki leköti a védőket és bármennyire is gólerős a szélsőpáros, egy real madridnál (de még kisebb csapatnál is) azért két jó csatár a minimum. 1 értelmes rutinos csatáruk van, váltani se tudnak meccs közben ha kell...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4596 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta:Természetesen faszság volt kiadni ennyi pénzt Bale-ért, de ennek ellenére nagyon jó kis duó lesznek C.-vel. Kontrajátéknál elképesztő lesz ez a két nitrós gyors ember!

Viszont középcsatárt inkább vettem volna a real helyében, nem Bale-t erőltettem volna. Benzema és Morata baszott kevés...
Minek csatár ha ott van CR meg Bale is? Megrugjak ők a csatár gólját is.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4597 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Természetesen faszság volt kiadni ennyi pénzt Bale-ért, de ennek ellenére nagyon jó kis duó lesznek C.-vel. Kontrajátéknál elképesztő lesz ez a két nitrós gyors ember!

Viszont középcsatárt inkább vettem volna a real helyében, nem Bale-t erőltettem volna. Benzema és Morata baszott kevés...

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4598 Hozzászólás Szerző: putthelime »

gerawba írta:Mindenesetre kíváncsi leszek, hogy ez a 100 millás ár miként hat majd a csapaton belül...
Na erre én is, főleg CR tavalyi hisztije és gólbánatai után.
Meg mi lesz a szabadokkal? CR 10-ből 1-et zseniálisan betesz, de Bale mostanában sokkal meggyőzőbb ezen a téren. Menni fog itt a ripacskodás rendesen szerintem.

Egy kis matek:
Hazard - £32million
Mata - £23.5million
De Bruyne - £7million
Oscar - £19.35million
Total - £81.85million

Bale - £85million


Szerk: közben meg ez is
"Sky Sources: Arsenal in advanced talks to sign Real Madrid's Mesut Ozil"
They do now.

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4599 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

rafanadal írta:Én a felállásra leszek kíváncsi ezek után. Nyomnak egy CR-Isco-Bale középpályát úgy, hogy a két szélső kötetlenül bemozog mindent vagy kitalál valami mást Ancelotti.
eddig vagy özil vagy dimaria játszott a jobbszélen, most majd bale azt ennyi.
-------------illarramendi/khedira/xabi/casemiro
-------modric----------isco------------
--bale---------benzema-----cronaldo
a kkp-k akik meg a per jel után vannak ha modric vagy isco pihen helyettük is játszhatnak. jobboldalra cserének ott van dimaria, balszélre jesé, csatárba meg morata amit jesé is megtud oldani.
a hírek szerint özil is távozni fog, istenem de szép lenne. azok után amit a szezon elején leművelt örüljön hogy nincs kikergetve madridból.
özil, kaká, higuain, callejón, albiol, carvalho.. perez szépen kitette az alját a csapatból. :D
marknagy írta:Kaka is hivatalos közben a Milannal. Évi 5 millió eurót fog keresni, 2015-ig írt alá, ingyen távozott.
hála istennek, csoda hogy rájött az az ember hogy már távoznia kéne.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4600 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Kaka is hivatalos közben a Milannal. Évi 5 millió eurót fog keresni, 2015-ig írt alá, ingyen távozott.
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése