Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5581 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Nem nagyon szeretem a whoscored értékeléseit, mert ők teljesen más szempontot néznek, mint egy adott csapat szurkolói, de ez azért érdekes:

Kép

Kimarad egy Varane és egy Lukaku, bekerül egy Schürrle. Minden esetre KDB helye bíztató. :)
szerintem azért maradtak ki, mert nem játszottak annyit mint akik helyettük bekerültek.
mindenesetre azért az elég árulkodó, hogy ennyi Bundesliga játékos szerepel, Götze pedig egy zseni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5582 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem nagyon szeretem a whoscored értékeléseit, mert ők teljesen más szempontot néznek, mint egy adott csapat szurkolói, de ez azért érdekes:

Kép

Kimarad egy Varane és egy Lukaku, bekerül egy Schürrle. Minden esetre KDB helye bíztató. :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5583 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Csak összejött az a Nadal-Djokovic elődöntő a gyenge kezdések ellenére. Ma már mind a ketten jól játszottak. Úgymond bemelegítettek a nagy derbire.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5584 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Ballack búcsúmeccse sport1-en! Drogbával, Mourinhoval, Carvalhoval
De mit keres ott malouda :?: első és utolsó meccse idén :D
Ballack dupla és Drogba gól eddig!!!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5585 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ennek kifejezetten örülök, elvitték a 'pool második legjobb emberét! Remélem az első is hamar elhagyja az országot, mindig félek az ellenük játszott meccstől, akármilyen szar idényt produkálnak minket mindig megtréfálnak.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5586 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Eurosport reports that Daniel Agger agreed personal terms with AS Monaco.

Monaco nem áll le 8)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5587 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Pat326 írta:ejj, Federer nagyon csunyàn kikapott :(
Vitte a mixem. Eddig minden más jött ezen kívül. :/
Farewell Didier!

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5588 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

ejj, Federer nagyon csunyàn kikapott :(

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5589 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kifogyott az üzemanyag Robredoból, ma már köze sem volt a meccshez, de így is szépet teljesített ezen a tornán. Minden gratulációt megérdemel.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5590 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Okosan játszotta le ezt a 7. meccset a Heat. Foul trouble Indiana részről és ha eddig nehézségeket okozott betörni, akkor most elkezdtek hármasokat dobni. Kár érte, de ez van. Kíváncsi leszek a döntőre. Azt már láthattuk, hogy ez a Heat legyőzhető.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5591 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

marknagy írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-f ... ideo-74406
Falcaonak nagyon nehéz lehetett elmennie az AtMaból ha így kerülgette a sírás.
Ha az Atletico mondta neki azt, hogy "ennyi pénzért eladunk", akkor érthető... de ha most komolyan azért nyávog, mert elfogadott egy csillagászati összeget egy újgazdag francia csapatnál, amivel legalább 1 évig sehol sem lesz, ellenben gyűjtheti a Ferrarikat, akkor menjen a picsába. :roll:

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5592 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Nagyon erős lesz a barca kézicsapata, főleg ha még lazarovot is leigazolják.

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/a- ... ot-2250797" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5593 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Николаевич írta:Neymar-t bemutatták a Barcelona-ban:
„Örülök, hogy megvalósíthattam gyerekkori álmomat, és aláírhattam a Barcelonához. Azért jöttem ide, hogy segítsem ezt a klubot és a világ legjobb játékosát, Lionel Messit – szólt Neymar első nyilatkozata a Barcelona játékosaként. – Nem gondolok az aranylabdára, Messi a világ legjobbja, már annak is örülök, hogy vele játszhatok."

„Már beszéltem Tito Vilanovával, igaz, nem sokat. Taktikáról persze nem volt szó, csak érdeklődött, hogy vagyok. A mezszámomon még nem gondolkoztam, sohasem foglalkoztatott igazán, hábnyasban játszom, nincs szerencseszámom. Majd meglátjuk, mit kapok"


Nagyon szerényen nyilatkozik, pedig 17 éves kora óta kisistenként kezelik Brazíliában. Kíváncsi vagyok, mire fogja vinni. Szerintem nem kellett volna odaigazolnia, Messi el fogja nyomni őt, ahogy elnyomta Eto'o-t, Ibrát, Villa-t vagy Sanchezt. Sajnálom hogy 2010-ben a Santos visszadobta az ajánlatunkat.
Állítólag 70 ezren voltak rá kíváncsiak rá csak a stadionban. Ibrát és Villát is sokan nézték élőben, de Ronaldo a csúcs akit 90 ezren néztek és még ennyi ember szorult ki a stadionból mert nem fért be pedig ott akart lenni.


Más:

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-f ... ideo-74406" onclick="window.open(this.href);return false;
Falcaonak nagyon nehéz lehetett elmennie az AtMaból ha így kerülgette a sírás.
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5594 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:
Szerintem így is úgy is a keleti győztes lesz a bajnok. Nem rossz a Sp*rs, de a Pacers és a Heat is erősebbnek tűnik.

Amúgy kicsit meglepetés a Miami szereplése, közel sem tűnnek olyan erősnek. A Bulls egyszer megverte őket, kétszer meg pár ponton múlt a siker, pedig rengeteg sérültjük volt(Rose egy meccsen sem játszott), volt amikor alig voltak cserejátékosaik.
Szerintem a Sp*rs elég nagy esélyese a dolognak. Igaz, hogy nem brillíroztak úgy igazán sosem kivéve azt az egy meccset amikor dobtak akárhány hármast, de Popovich mégis mindig úgy összerakja azt a csapatot, hogy helytálljanak bármilyen stílusú ellenfelek ellen.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5595 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Neymar-t bemutatták a Barcelona-ban:
„Örülök, hogy megvalósíthattam gyerekkori álmomat, és aláírhattam a Barcelonához. Azért jöttem ide, hogy segítsem ezt a klubot és a világ legjobb játékosát, Lionel Messit – szólt Neymar első nyilatkozata a Barcelona játékosaként. – Nem gondolok az aranylabdára, Messi a világ legjobbja, már annak is örülök, hogy vele játszhatok."

„Már beszéltem Tito Vilanovával, igaz, nem sokat. Taktikáról persze nem volt szó, csak érdeklődött, hogy vagyok. A mezszámomon még nem gondolkoztam, sohasem foglalkoztatott igazán, hábnyasban játszom, nincs szerencseszámom. Majd meglátjuk, mit kapok"


Nagyon szerényen nyilatkozik, pedig 17 éves kora óta kisistenként kezelik Brazíliában. Kíváncsi vagyok, mire fogja vinni. Szerintem nem kellett volna odaigazolnia, Messi el fogja nyomni őt, ahogy elnyomta Eto'o-t, Ibrát, Villa-t vagy Sanchezt. Sajnálom hogy 2010-ben a Santos visszadobta az ajánlatunkat.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5596 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szép volt Wawrinka! Hatalmas fordítás és a pénztárcám sem üres Haasnak és neki köszönhetően.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5597 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ezaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz!
WAWRINKAAAAAAAAAAA! Istenkirály ez az ember.

0-2, ápolásnál teljesen lemondtam róla, de nem adta fel hála a jó égnek. Talán idén túl tud lépni az árnyékán, a kishitűsége meg a nem eléggé nagy önbizalma miatt nem tudott eddig kiugró eredményt elérni, talán mostanában változik meg valami, már Madridban is tanár volt. A játéka megvan ahhoz, hogy megverjen bárkit, a mostani formájában lévő Nadalt, Djokovicot meg Federert pláne.

A világ legjobb fonákja az övé, Federer-é kismiska az övéhez képest, minden 3. fonákja elszáll a franca, Wawrinká-é viszont hihetetlen pontos, talán még Almagro-é hasonlóan zseniális. Esztétikailag meg egyértelműen nincs az övénél szebb.

Nadal ellen így nem sok sansz van, túl hosszú volt ez a meccs, de meg kell próbálni azért, hátha. 105 nyerő, beszarás.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5598 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:
Николаевич írta:2:30-tól Heat - Pacers, hetedik meccs :D Nézi még valaki? Nagyon izgalmas lesz, üvölteni fogok ha továbbjut az Indiana, nagyon nagy bravúr lenne.
Én szurkolok nekik, hogy ne csak továbbjussanak, de nyerjék is meg a fenébe. Rohadt szimpatikus csapat és látszik, hogy nagyon profin szétkapták a Heatet, nem véletlen ez a sok James technikai sem, meg a rossz dobószázalékuk.

Szerintem így is úgy is a keleti győztes lesz a bajnok. Nem rossz a Sp*rs, de a Pacers és a Heat is erősebbnek tűnik.

Amúgy kicsit meglepetés a Miami szereplése, közel sem tűnnek olyan erősnek. A Bulls egyszer megverte őket, kétszer meg pár ponton múlt a siker, pedig rengeteg sérültjük volt(Rose egy meccsen sem játszott), volt amikor alig voltak cserejátékosaik.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3621
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5599 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Az eddigi összes meccset néztem a párharcból, ki nem hagynám, igazi csemege lesz ez is :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5600 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:2:30-tól Heat - Pacers, hetedik meccs :D Nézi még valaki? Nagyon izgalmas lesz, üvölteni fogok ha továbbjut az Indiana, nagyon nagy bravúr lenne.
Én szurkolok nekik, hogy ne csak továbbjussanak, de nyerjék is meg a fenébe. Rohadt szimpatikus csapat és látszik, hogy nagyon profin szétkapták a Heatet, nem véletlen ez a sok James technikai sem, meg a rossz dobószázalékuk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése