Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5661 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bocs a dupláért, de ez más:

http://digisport.blog.nepsport.hu/archi ... ourne-nal/" onclick="window.open(this.href);return false;

Akit érdekel Neymar, annak ajánlom ezt az irományt, elég jóra sikerült. Én nem szeretem a palit, de hatalmas játékos már most, és még ennél is jobb lesz. Bár jobban járt volna egy angol vagy német csapattal, egy kis fegyelmet kéne tanulnia.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5662 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nevetséges volt, hogy ezt a bájgúnár f.szt felkérték egy ilyen eseményre. Én még Molotovval is megdobáltam volna a helyükben.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5663 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://ultrasliberi.hu/2013/05/egy-eges ... m-style-t/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vannak helyek, ahol még rend van 8)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5664 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na Carvalhotól nem sajnálnám a monacoi szerződést, egyből a CSK karszalagot is neki adnám.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5665 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

rafanadal írta:
ChesterB írta:Arshavin karrierje már 1 éve véget ért kb. A válogatottban sem játszik már, csapataiban sem, teljesen érthető, hogy elfogad egy ilyen ajánlatot - azért ez nem összekeverendő azzal, ha Falcaot a héten bejelenti a Monaco.
Pedig befogja. Épp most olvastam, hogy Falcao és Valdes is a Monacoé. Hamarosan hivatalos bejelentés.
+ Carvalho 2 évre és most Di Maria és Tevez a két új célpont.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5666 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Zsolti írta:
ChesterB írta:Hát akkor abból a pénzből sok kokaint fog venni, de hogy kupát nem nyer az is biztos. De legalább nem hozzánk jön, ebből is látszik hogy csak a pénz miatt jött volna.
Volt arról szó hogy Arshavin iránt érdeklődünk? :shock:
Ez Falcaoról szólt! :wink:

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5667 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

ChesterB írta:Hát akkor abból a pénzből sok kokaint fog venni, de hogy kupát nem nyer az is biztos. De legalább nem hozzánk jön, ebből is látszik hogy csak a pénz miatt jött volna.
Volt arról szó hogy Arshavin iránt érdeklődünk? :shock:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5668 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hát akkor abból a pénzből sok kokaint fog venni, de hogy kupát nem nyer az is biztos. De legalább nem hozzánk jön, ebből is látszik hogy csak a pénz miatt jött volna.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5669 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Arshavin karrierje már 1 éve véget ért kb. A válogatottban sem játszik már, csapataiban sem, teljesen érthető, hogy elfogad egy ilyen ajánlatot - azért ez nem összekeverendő azzal, ha Falcaot a héten bejelenti a Monaco.
Pedig befogja. Épp most olvastam, hogy Falcao és Valdes is a Monacoé. Hamarosan hivatalos bejelentés.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5670 Hozzászólás Szerző: Chester »

Arshavin karrierje már 1 éve véget ért kb. A válogatottban sem játszik már, csapataiban sem, teljesen érthető, hogy elfogad egy ilyen ajánlatot - azért ez nem összekeverendő azzal, ha Falcaot a héten bejelenti a Monaco.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5671 Hozzászólás Szerző: Szabi »

koni0725 írta: Az ismételt pontszerzés így sovány vigasz, de azért szépen odatette a végén.
Ha már a közvetítésből kimaradt: http://www.youtube.com/watch?v=YeRE1c4jmdI" onclick="window.open(this.href);return false; 8)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5672 Hozzászólás Szerző: makraemil »

Nem kell ehhez nagy matek, a 400 ezer az egy bika összeg, elmegy, játszik egy évet, visszavonul, és "addig éltek míg meg nem haltak" élete lesz. Lehet béla te elmennél 5000 euróért focizni (én is), de ez egy olyan ajánlat, h kevés ok van a világon amiért bárki is visszautasítaná. Meg Arshavinról sem lehet elmondani, h ezer szállal kötődik az Arsenalhoz! Főleg nem mostanában!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5673 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
béla írta: Én se tudnám magam elképzelni az Isten háta mögött focizni,akármennyi pénz is jár érte :D


Ha egy huszonéves világklasszis igazol oda akkor le lehet k*rvázni, na de Arshavin :D Egy éve már a Zenitbe se fért be, azóta meg egy évet padozott az Arsenalba. Maximum az orosz bajnokság egy-két kevésbé erős csapata jöhetett volna szóba, az meg mivel rosszabb mint Azerbajdzsán?

Ebben a sztoriban az a hihetetlen hogy az azerieknek ér ennyit Arshavin.
Én nem kurvázok,teljesen megértem Arshavint is. Csak valahogy én heti ötezer euróért is elmennék egy európai középcsapatba,ha tehetném. Nyilván neki az már komoly visszalépés lenne az Arsenal után.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5674 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:
béla írta:
Blueflag írta:Tegyük már a szívünkre a kezünket, és mondjuk ki azt, hogy Arshavin helyében mi ezt nem fogadtuk volna el. :wink: Nem egy élcsapat kezdőjét hagyja ott, ráadásul ez valami felfoghatatlan összeg. Ne legyünk álszentek, a heti bérével két életet le lehet élni, naná hogy aláírnám.
Szerintem egy átlagember el se tudja képzelni,hogy mennyi pénz is ez valójában,ezért van az,hogy sokan úgy vannak vele,hogy annyi pénz szinte felesleges,mert szinte már nem tud vele az ember mit kezdeni.
Tény, hogy fogalmam sincs a gazdagok életéről, soha nem volt részem belőle, de egyszerűen nem tudom magam elképzelni 400k-t választani a mondjuk 150k + neves csapatban való játék helyett.

béla írta: Én se tudnám magam elképzelni az Isten háta mögött focizni,akármennyi pénz is jár érte :D


Ha egy huszonéves világklasszis igazol oda akkor le lehet k*rvázni, na de Arshavin :D Egy éve már a Zenitbe se fért be, azóta meg egy évet padozott az Arsenalba. Maximum az orosz bajnokság egy-két kevésbé erős csapata jöhetett volna szóba, az meg mivel rosszabb mint Azerbajdzsán?

Ebben a sztoriban az a hihetetlen hogy az azerieknek ér ennyit Arshavin.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5675 Hozzászólás Szerző: béla »

rafanadal írta:
béla írta:
Blueflag írta:Tegyük már a szívünkre a kezünket, és mondjuk ki azt, hogy Arshavin helyében mi ezt nem fogadtuk volna el. :wink: Nem egy élcsapat kezdőjét hagyja ott, ráadásul ez valami felfoghatatlan összeg. Ne legyünk álszentek, a heti bérével két életet le lehet élni, naná hogy aláírnám.
Szerintem egy átlagember el se tudja képzelni,hogy mennyi pénz is ez valójában,ezért van az,hogy sokan úgy vannak vele,hogy annyi pénz szinte felesleges,mert szinte már nem tud vele az ember mit kezdeni.
Tény, hogy fogalmam sincs a gazdagok életéről, soha nem volt részem belőle, de egyszerűen nem tudom magam elképzelni 400k-t választani a mondjuk 150k + neves csapatban való játék helyett.
Én se tudnám magam elképzelni az Isten háta mögött focizni,akármennyi pénz is jár érte :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5676 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

béla írta:
Blueflag írta:Tegyük már a szívünkre a kezünket, és mondjuk ki azt, hogy Arshavin helyében mi ezt nem fogadtuk volna el. :wink: Nem egy élcsapat kezdőjét hagyja ott, ráadásul ez valami felfoghatatlan összeg. Ne legyünk álszentek, a heti bérével két életet le lehet élni, naná hogy aláírnám.
Szerintem egy átlagember el se tudja képzelni,hogy mennyi pénz is ez valójában,ezért van az,hogy sokan úgy vannak vele,hogy annyi pénz szinte felesleges,mert szinte már nem tud vele az ember mit kezdeni.
Tény, hogy fogalmam sincs a gazdagok életéről, soha nem volt részem belőle, de egyszerűen nem tudom magam elképzelni 400k-t választani a mondjuk 150k + neves csapatban való játék helyett.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5677 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

gerawba írta:Húúú Monfils micsoda meccset nyert meg Berdych ellen az 1. fordulóban a Garroson... :shock: 2-0-ra vezetett Monfils, aztán két 6-7, 6-7-el 2-2, a francia közönség fele haza is ment, hogy ha 2-0-ról nem tudta megnyerni, akkor mostmár vége, simán ki fog kapni, erre 7-5-re behúzta az 5. szettet (úgy, hogy Berdych adogatott végig előbb, ami óriási előny, plusz 3-2-nél 0:40-ről jött vissza Monfils a saját adogatásában...) :D 4 órás meccs volt, ezek után kiváncsi vagyok mennyi esélye lesz a következő fordulóban...
OMG MÁR ELKEZDŐDÖTT A ROLAND GARROS????!!!! Azt hittem egy hét múlva lesz :cry:
One ball to rule them all!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5678 Hozzászólás Szerző: Mister »

Blueflag írta:Tegyük már a szívünkre a kezünket, és mondjuk ki azt, hogy Arshavin helyében mi ezt nem fogadtuk volna el. :wink: Nem egy élcsapat kezdőjét hagyja ott, ráadásul ez valami felfoghatatlan összeg. Ne legyünk álszentek, a heti bérével két életet le lehet élni, naná hogy aláírnám.

Mondjuk lehet elgondolkodnék egy ilyen ajánlat és egy Chelsea szerződés közt.... Az egyik kihagyhatatlan ajánlat,a másik meg egy álom beteljesülése....
One Life,One Love,One Club

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5679 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Húúú Monfils micsoda meccset nyert meg Berdych ellen az 1. fordulóban a Garroson... :shock: 2-0-ra vezetett Monfils, aztán két 6-7, 6-7-el 2-2, a francia közönség fele haza is ment, hogy ha 2-0-ról nem tudta megnyerni, akkor mostmár vége, simán ki fog kapni, erre 7-5-re behúzta az 5. szettet (úgy, hogy Berdych adogatott végig előbb, ami óriási előny, plusz 3-2-nél 0:40-ről jött vissza Monfils a saját adogatásában...) :D 4 órás meccs volt, ezek után kiváncsi vagyok mennyi esélye lesz a következő fordulóban...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5680 Hozzászólás Szerző: béla »

Blueflag írta:Tegyük már a szívünkre a kezünket, és mondjuk ki azt, hogy Arshavin helyében mi ezt nem fogadtuk volna el. :wink: Nem egy élcsapat kezdőjét hagyja ott, ráadásul ez valami felfoghatatlan összeg. Ne legyünk álszentek, a heti bérével két életet le lehet élni, naná hogy aláírnám.
Szerintem egy átlagember el se tudja képzelni,hogy mennyi pénz is ez valójában,ezért van az,hogy sokan úgy vannak vele,hogy annyi pénz szinte felesleges,mert szinte már nem tud vele az ember mit kezdeni.

Válasz küldése