Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#1041 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ilyen nevek mellett azért sajnálom, hogy a magyaroktól csak egy Barátok Köztre futja. :?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Filmek

#1042 Hozzászólás Szerző: undertow »

Boardwalk Empire
Breaking Bad
Burn Notice
Carnivale
Dexter
Firefly
Fringe
Futurama
Game of Thrones
Generation Kill
Homeland
Riget (The Kingdom angolul)
Rome
Rubicon
Sons of Anarchy
The Borgias
The Killing
The Walking Dead
The Wire
Twin Peaks :)

a tisztesség kedvéért abc sorrendben, és biztos kihagytam valamit

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#1043 Hozzászólás Szerző: Discipline »

mYkr0 írta:
Discipline írta:Végignéztem a The Walking Dead sorozat első 3 évadát. Nekem nagyon tetszett, volt, hogy 6 részt megnéztem egymás után. A képregényt nem láttam amiből készült így nem is érdekel sokak vitája, hogy eltér a sorozat a képregénytől. Ajánlom mindenkinek. Nálam 5/5.
A Walking Dead az óriási, én ezeket nézem még: Homeland (amit sajna az RTL is elkezdett már adni), Trónok harca, Spartacus, Két pasi meg egy kicsi, Így jártam anyátokkal, Californication, American Horror Story. Érdemes ezeket elkezdeni, de most nem állok neki leírni, hogy mi miről szól. :D
Ajánlom még a Skins-t és a Misfits-et is! :) GoT,HIMYM,Two and a Half men alap :) A Californication nekem nem jött be, az American Horror storyt megnézem arról még nem hallottam.
Terrace Lost Its Soul

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#1044 Hozzászólás Szerző: Discipline »

Terrace Lost Its Soul

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Filmek

#1045 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Discipline írta:Végignéztem a The Walking Dead sorozat első 3 évadát. Nekem nagyon tetszett, volt, hogy 6 részt megnéztem egymás után. A képregényt nem láttam amiből készült így nem is érdekel sokak vitája, hogy eltér a sorozat a képregénytől. Ajánlom mindenkinek. Nálam 5/5.
A Walking Dead az óriási, én ezeket nézem még: Homeland (amit sajna az RTL is elkezdett már adni), Trónok harca, Spartacus, Két pasi meg egy kicsi, Így jártam anyátokkal, Californication, American Horror Story. Érdemes ezeket elkezdeni, de most nem állok neki leírni, hogy mi miről szól. :D

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#1046 Hozzászólás Szerző: Buluska »

95syngates írta:
Discipline írta:Végignéztem a The Walking Dead sorozat első 3 évadát. Nekem nagyon tetszett, volt, hogy 6 részt megnéztem egymás után. A képregényt nem láttam amiből készült így nem is érdekel sokak vitája, hogy eltér a sorozat a képregénytől. Ajánlom mindenkinek. Nálam 5/5.
Én is most kezdtem el pár napja, a 2. évad felénél járok. Kár, hogy még csak 3 évad van és hogy ilyen rövidek, így gyorsan ki fogom végezni. A játékot is ajánlom, 5 részes interaktív sorozat, ugyanaz a világ, csak más karakterek, és te irányítod a történetet, nekem ez is tetszett nagyon, és ebből is lesz következő évad ősszel.

Néhány sorozatot ajánlhatnátok amúgy, amiből már több évad van és sokáig tudom nézni. Amiket most nézek, azoknál már utolértem a mostani részeket, és hetente egy epizód kicsit kevés.
http://www.imdb.com/title/tt1826940/" onclick="window.open(this.href);return false; (3 evad)

Nagyon jo kis sorozat es iszonyat vicces, a cime ne tevesszen meg nezz meg 1-2 trailert youtubon belole, ha a How i met your mother, Big bang theory tetszett akkor ez is tuti tetszeni fog.
Ezeket tudom meg ajanlani:
Supernetural, Dexter, Fringe, Californication, Suits, Boardwalk Empire, Entourage, Mad Men, The Sopranos
Nekem a vastagon szedettek tetszettek a legjobban.

95syngates
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 13:06
Kedvenc játékos: Hazard Iva Lamps
Kedvenc exjátékos: Joe Cole Drogba Mata

Re: Filmek

#1047 Hozzászólás Szerző: 95syngates »

Discipline írta:Végignéztem a The Walking Dead sorozat első 3 évadát. Nekem nagyon tetszett, volt, hogy 6 részt megnéztem egymás után. A képregényt nem láttam amiből készült így nem is érdekel sokak vitája, hogy eltér a sorozat a képregénytől. Ajánlom mindenkinek. Nálam 5/5.
Én is most kezdtem el pár napja, a 2. évad felénél járok. Kár, hogy még csak 3 évad van és hogy ilyen rövidek, így gyorsan ki fogom végezni. A játékot is ajánlom, 5 részes interaktív sorozat, ugyanaz a világ, csak más karakterek, és te irányítod a történetet, nekem ez is tetszett nagyon, és ebből is lesz következő évad ősszel.

Néhány sorozatot ajánlhatnátok amúgy, amiből már több évad van és sokáig tudom nézni. Amiket most nézek, azoknál már utolértem a mostani részeket, és hetente egy epizód kicsit kevés.

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#1048 Hozzászólás Szerző: Discipline »

Végignéztem a The Walking Dead sorozat első 3 évadát. Nekem nagyon tetszett, volt, hogy 6 részt megnéztem egymás után. A képregényt nem láttam amiből készült így nem is érdekel sokak vitája, hogy eltér a sorozat a képregénytől. Ajánlom mindenkinek. Nálam 5/5.
Terrace Lost Its Soul

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Filmek

#1049 Hozzászólás Szerző: paco83 »

langidave írta:
paco83 írta:
koni0725 írta:A sport témához hozzászólva ajánlom még megnézésre a The longest yardot is (a magyar címe Csontdaráló, gratula a fordítóknak). Amcsifocis film és Adam Sandler játszik benne akit lehet utálni, de ez az egyik kedvenc filmem tőle.
Jó film, de akkor inkább nézzétek meg azt amiből feldolgozták. A cím ugyanaz, a történet ugyanaz, csak Angliában játszódik és focival. Vinnie Jones a főszereplő. :wink:
Te a Mean Machine-ra gondolsz nem?

Az eredeti Longest Yard film az Burt Reynoldsos és amerikai fociról szól.
Erről még nem hallottam. De ahogy néztem a filmet nekem egyből a Vinnie Jones-os jutott eszembe...
De akkor nézzék meg mindkettőt. :)

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Filmek

#1050 Hozzászólás Szerző: langidave »

paco83 írta:
koni0725 írta:A sport témához hozzászólva ajánlom még megnézésre a The longest yardot is (a magyar címe Csontdaráló, gratula a fordítóknak). Amcsifocis film és Adam Sandler játszik benne akit lehet utálni, de ez az egyik kedvenc filmem tőle.
Jó film, de akkor inkább nézzétek meg azt amiből feldolgozták. A cím ugyanaz, a történet ugyanaz, csak Angliában játszódik és focival. Vinnie Jones a főszereplő. :wink:
Te a Mean Machine-ra gondolsz nem?

Az eredeti Longest Yard film az Burt Reynoldsos és amerikai fociról szól.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Filmek

#1051 Hozzászólás Szerző: paco83 »

koni0725 írta:A sport témához hozzászólva ajánlom még megnézésre a The longest yardot is (a magyar címe Csontdaráló, gratula a fordítóknak). Amcsifocis film és Adam Sandler játszik benne akit lehet utálni, de ez az egyik kedvenc filmem tőle.
Jó film, de akkor inkább nézzétek meg azt amiből feldolgozták. A cím ugyanaz, a történet ugyanaz, csak Angliában játszódik és focival. Vinnie Jones a főszereplő. :wink:

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#1052 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

koni0725 írta:A sport témához hozzászólva ajánlom még megnézésre a The longest yardot is (a magyar címe Csontdaráló, gratula a fordítóknak). Amcsifocis film és Adam Sandler játszik benne akit lehet utálni, de ez az egyik kedvenc filmem tőle.
Na igen, ezt kifelejtettem. Ezt én is mindenkinek ajánlom.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3205
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Filmek

#1053 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

A sport témához hozzászólva ajánlom még megnézésre a The longest yardot is (a magyar címe Csontdaráló, gratula a fordítóknak). Amcsifocis film és Adam Sandler játszik benne akit lehet utálni, de ez az egyik kedvenc filmem tőle.
211! NEW RECORD!

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Filmek

#1054 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

langidave írta:Utolsó sportfilmem Clint Eastwood filmje a Trouble with the Curve volt, hát aki teheti kerülje el mert iszonyat unalmasra sikerült. Csak Eastwood miatt szenvedtem végig.
Szerintem ez csak attól függ, milyen stílusokat szeretsz, én pl. nagyon szeretem a drámákat, az a film pedig nagyon bejött ...

De ez így jó ... különböző ízlések ...

Ami nálam most a favorit, az a Les Misérables ... az valami eszméletlen ....
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Filmek

#1055 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Chelsea FC - Making history, not living off it.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Filmek

#1056 Hozzászólás Szerző: langidave »

Utolsó sportfilmem Clint Eastwood filmje a Trouble with the Curve volt, hát aki teheti kerülje el mert iszonyat unalmasra sikerült. Csak Eastwood miatt szenvedtem végig.

Ami focis film és szerintem nem sokan ismerik az a The Damned United ami a 70es évek L**ds unitedét mutatja be, nekem nagyon bejött, mert én szeretem a Leedset és mutat sokat abból, hogy akkortájt kik voltak az első osztályban stb. ajánlom minden angolfoci drukkernek :wink:

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Filmek

#1057 Hozzászólás Szerző: béla »

rafanadal írta:
béla írta: Amúgy ez a legyőzhetetlen miről szól? Mert én olvastam egy ilyen címűről néhány napja,az rögbiről szól Dél-Afrikában elméletileg,de 2009-es.
Van egy csávó aki imádja az amerikai focit, de soha nem lett belőle profi sportoló. Helyettesítő tanár és pultos. Aztán a Philadelphia Eaglesnél nyílt válogatás van, elmegy, beválogatják a csapata és megváltozik az élete. Röviden ennyi. Ez az előzmény, a lényeget nem lövöm le.
Értem,köszi
Itt van még pár:
Hurrikán
Viszlát bajnok
Bőrfejek
Ali
Dogtown urai(deszkás film)
Forever Strong(magyarul nem tudom,asszem Csapatszellem)
Pénz beszél (Two for the Money)
Éjféli bunyó
A játék ördöge
Páratlan(Unrivaled)
Erőpróba
Egy kosaras naplója
Végtelen hit
Csont nélkül (1994,Blue chips)

Ezeket nem láttam,felelősséget nem vállalok,ha nem jó filmek :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Filmek

#1058 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:A South Parkot én is imádom, csak azt azért nem soroltam ide, mert egy kicsit más kategória, nem csak USA társadalomkritikára alapoz.

Én a South Parkot soha nem szerettem, egyrész mert nekem nem vicces a sok káromkodás és zsidózás, az meg nem nagyon tetszik hogy kb minden epizód végén az alkotók egy hegyibeszéddel megpróbálnak lenyomni a torkunkon a nézeteiket.

Ráadásul egy csomó dolgot okádék módon próbálnak kifigurázni például 20 percig azt fejtegetik hogy aki Nascar-t néz az szegény és hülye stb.

A Family Guyból pár jó rész van, de soha nem szerettem igazán, főleg a 4-5-6 perc énekléseket.
Nekem az ilyen rajzfilmek közül az American Dad a kedvencem, hihetlenül jó humora van szerintem.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#1059 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

béla írta: Amúgy ez a legyőzhetetlen miről szól? Mert én olvastam egy ilyen címűről néhány napja,az rögbiről szól Dél-Afrikában elméletileg,de 2009-es.
Van egy csávó aki imádja az amerikai focit, de soha nem lett belőle profi sportoló. Helyettesítő tanár és pultos. Aztán a Philadelphia Eaglesnél nyílt válogatás van, elmegy, beválogatják a csapata és megváltozik az élete. Röviden ennyi. Ez az előzmény, a lényeget nem lövöm le.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Filmek

#1060 Hozzászólás Szerző: béla »

rafanadal írta:
béla írta:Amúgy ha már így beindult a topic akkor mondhatnátok nekem jó sportfilmeket,mint pl a Moneyball,Warrior,A Megállíthatatlan,Carter edző,Minden héten vasárnap(igaz,rafa? :D :D )
Jaja, a minden héten vasárnap az rohadt jó! :D :D :D

Amúgy a Vitathatatlan trilógia is jó, főleg a 2-es és a 3-as. Góóól trilógia, főleg az első. Legyőzhetetlen (2006-os kiadás, mert van egy 1993-as is, de egy teljesen más film). Rocky filmek. A pankrátor. Pénzcsináló.

Hirtelen ezek ugranak be, de engem is érdekelne pár ilyen jellegű film.
Köszi.
Amúgy ez a legyőzhetetlen miről szól? Mert én olvastam egy ilyen címűről néhány napja,az rögbiről szól Dél-Afrikában elméletileg,de 2009-es.

Amit még tudok mondani: Remember the Titans,Fekete dicsőség,We are Marshall(magyar címét nem tudom),Későn kezdő(=The rookie)
ezeket még nem láttam,csak olvastam róluk,majd sort kerítek rájuk
The fighter(ez Micky Ward-ról szól,nem olyan rossz film), A Megállíthatatlan(igaz történet,Ernie Davisről szól,tegnap néztem meg,nagyon bejött)esetleg a Bunyó című film
Meg láttam egy bézbóz-filmet,ami vmi szakadt mexikói gyerekcsapat meneteléséről szól az Államokban,sajnos a címét nem tudom, majd utána nézek. Na meg van: A tökéletes csapat
jkopfner neked is köszi
Szerk.: A szív bajnokai
a különböző huligán-filmek :D

Válasz küldése