Testépítés, diéta, minden ami kondi

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#181 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Meg mi az, "papíron veri az animal pakkot,de a profi gyúrosok azt szedik nem az ócska magyar scitecet"? Ez milyen érvelés, mi az, ami számít azon kívül, hogy mit és milyen mennyiségben tartalmaz? :D Oké, hogy boltban dolgozol, el is hiszem, de, hogy nálad komoly tudásbeli hiányosságok vannak, az biztos.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#182 Hozzászólás Szerző: Keppi »

albundy írta:
dankodavid írta:A kazein és a BCAA evidens, azért nem is írtam bele. Glutaminon még gondolkozom, ha lesz rá pénzem, akkor veszek, de a kazein és BCAA elsőbbséget élvez. Hatóanyag tartalomban pedig a Jumbo Pak üti az Animalt, szóval az marad :)

A nitroxot pedig mostanában két edzéshez próbáltam ki, mindkétszer elképesztően jót edzettem, sokkal jobbat, mint Pow3rddel valaha, és ráadásul még aludni is tudtam. Viszont ez a válasz megnyugtatott, hogy mehet Jumbo Pak mellé, én is így sejtettem.
Az lehet hogy paíron veri az animal pakkot,de a profi gyúrosok azt szedik nem az ócska magyar scitecet,és nem véletlenül!Glutamin sokkal fontosabb,mint a casein,de ha nem hiszed kérdezz meg pl 1 profi gyúróst aki ebből él.Nitroxban bsn no explode,vagy ha nem akarsz drágát a biotech új nitroxja dupla adaggal nagyon fasza
Nincs olyan "profi gyúrós" aki a "profi gyúrós" kifejezés kimondása után nem vágna szájba. :) Gyúrni a pöcsök gyúrnak, mások edzenek. A Scitec pedig európai top márka, az elmúlt évben a top1 európai márka, egyáltalán nem magyar. Egyébként nem ismerlek, így nem tudom, hogy mennyi profi testépítő van, aki ismersz, de gondolom a valóban profi magyar testépítők, mint Kathi Béla, Tóth Dani csak véletlenül használnak Scitecet. Persze nem kell ezt túldramatizálni, fehérje az fehérje, biotech is ugyanaz, de nem kellene leszólni a Scitecet ami nem csak Eu-ban hanem itthon is piacvezető. Amúgy a Glutamin és a kazein sem összehasonlítható, az egyik egy aminósav, a másik egy (lassú felszívódású) fehérje fajta.
:)

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#183 Hozzászólás Szerző: albundy »

dankodavid írta:A kazein és a BCAA evidens, azért nem is írtam bele. Glutaminon még gondolkozom, ha lesz rá pénzem, akkor veszek, de a kazein és BCAA elsőbbséget élvez. Hatóanyag tartalomban pedig a Jumbo Pak üti az Animalt, szóval az marad :)

A nitroxot pedig mostanában két edzéshez próbáltam ki, mindkétszer elképesztően jót edzettem, sokkal jobbat, mint Pow3rddel valaha, és ráadásul még aludni is tudtam. Viszont ez a válasz megnyugtatott, hogy mehet Jumbo Pak mellé, én is így sejtettem.
Az lehet hogy paíron veri az animal pakkot,de a profi gyúrosok azt szedik nem az ócska magyar scitecet,és nem véletlenül!Glutamin sokkal fontosabb,mint a casein,de ha nem hiszed kérdezz meg pl 1 profi gyúróst aki ebből él.Nitroxban bsn no explode,vagy ha nem akarsz drágát a biotech új nitroxja dupla adaggal nagyon fasza

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#184 Hozzászólás Szerző: tru23 »

BlueBlood1993 írta:Az szép, dícséretes, bár nekem ez már túlzás kategória, de ha bírja a szervezeted akkor hajrá :wink:
Hát ezaz, február óta van ez a menetrend, és nemrég kb 2 hétig úgy fájt a lábam, hogy kb alig bírtam menni amíg nem melegedett be rendesen, úgyhogy azért nem olyan egyszerű. Dehát szeretem csinálni, meg kivannak tűzve a célok, bírni kell. :D
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3621
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#185 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

tru23 írta:
BlueBlood1993 írta:Ki hányszor és mennyi időt tölt edzéssel 1 héten és mindezt mennyi ideje?

Én heti 4x kb 2 óra, durván 2 éve.
Heti 4x 1,5 óra (inkább 2) Taekwon-do H-CSig, maradék 3 napon laza súlyzós edzés most ilyen átmozgató jelleggel, aztán várom az áprilisi pénzem és kezdem komolyabban, mert van hova nőni. :D

Ja és emellé csúszik be alkalmanként foci, futás, kosár vagy mostanság ritkábban túrázás.
Az szép, dícséretes, bár nekem ez már túlzás kategória, de ha bírja a szervezeted akkor hajrá :wink:

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#186 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Inkább privátra reagálj, te idióta :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#187 Hozzászólás Szerző: tru23 »

BlueBlood1993 írta:Ki hányszor és mennyi időt tölt edzéssel 1 héten és mindezt mennyi ideje?

Én heti 4x kb 2 óra, durván 2 éve.
Heti 4x 1,5 óra (inkább 2) Taekwon-do H-CSig, maradék 3 napon laza súlyzós edzés most ilyen átmozgató jelleggel, aztán várom az áprilisi pénzem és kezdem komolyabban, mert van hova nőni. :D

Ja és emellé csúszik be alkalmanként foci, futás, kosár vagy mostanság ritkábban túrázás.
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#188 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

A kazein és a BCAA evidens, azért nem is írtam bele. Glutaminon még gondolkozom, ha lesz rá pénzem, akkor veszek, de a kazein és BCAA elsőbbséget élvez. Hatóanyag tartalomban pedig a Jumbo Pak üti az Animalt, szóval az marad :)

A nitroxot pedig mostanában két edzéshez próbáltam ki, mindkétszer elképesztően jót edzettem, sokkal jobbat, mint Pow3rddel valaha, és ráadásul még aludni is tudtam. Viszont ez a válasz megnyugtatott, hogy mehet Jumbo Pak mellé, én is így sejtettem.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#189 Hozzászólás Szerző: albundy »

dankodavid írta:Na, én pedig tervezgetem a diétámat, egyelőre Jumbo Pak-on filózok nagyon erősen, mivel elég sok mindent kiváltanék vele, viszont energizálót nem tudom, merjek-e mellé nyomni (most elsősorban Nitroxon gondolkozom), mert elvileg van vérbőséget fokozó cucc a Pakban is. Valakinek esetleg bármilyen tapasztalat ezügyben?
A pakkokban lévő nitrox szerű anyagok semmit sem érnek,össze se lehet hasonlítani 1 jó NO fokozóval,amúgy Glutamint és Bcaa-t egyél de nagy tételben ne Nitroxot, mert az nem létfontosságú.A Jumbo Pak meg 1 vakítás,Animal Pak,vagy Brutal Pak
Glutamint úgy értem,hogy 20 g mínimum / edzésnap,pihenőnap 15 g, vagy ennél többet

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#190 Hozzászólás Szerző: Wisey »

BlueBlood1993 írta:Ki hányszor és mennyi időt tölt edzéssel 1 héten és mindezt mennyi ideje?

Én heti 4x kb 2 óra, durván 2 éve.
Kettlebellböl csak 30-40 perc per alkalom, atlag hetente ketszer. Abbol nem megy ket ora ;)
Ez nem sok, de mellette valami extra mozgast mindig bevallalok (boxzsak-püföles, uszas, bicikli, sifutas).
Meg persze en nem is akarok Hulk meretü lenni ;)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3621
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#191 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ki hányszor és mennyi időt tölt edzéssel 1 héten és mindezt mennyi ideje?

Én heti 4x kb 2 óra, durván 2 éve.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#192 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://www.youtube.com/watch?v=rsWw-JN46Xw" onclick="window.open(this.href);return false;

Végre valaki csinált Kathi Béla motivésönt. 8) 8) 8)

Még egy: http://www.youtube.com/watch?v=WKW38Ou8rmo" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#193 Hozzászólás Szerző: makraemil »

régebben valahol a neten rátaláltam egy táblázatra amiben az volt feltüntetve hozzávetőlegessen, h bizonyos ételekből milyen gyorsan szívódik fel a fehérje. most hiába keresem nem tudok rá találni még hasonlóra sem. valakinek van ehhez hasonló táblázatja vagy linkje hozzá?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#194 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Na, én pedig tervezgetem a diétámat, egyelőre Jumbo Pak-on filózok nagyon erősen, mivel elég sok mindent kiváltanék vele, viszont energizálót nem tudom, merjek-e mellé nyomni (most elsősorban Nitroxon gondolkozom), mert elvileg van vérbőséget fokozó cucc a Pakban is. Valakinek esetleg bármilyen tapasztalat ezügyben?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#195 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Én most kezdtem kiegészítő sportként a súlyzós edzéseket (Taekwon-dozom, csak kéne nőni... :D), csirke rizst nyomatom 2. hete, fix napi 4x kajálok most, a héten rendeltem be DD-vel való konzultálás után pár cuccot (vitaminokat eddig is szedtem rendesen), aztán majd meglátjuk.
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#196 Hozzászólás Szerző: dacultras »

jumbot ittatok már? hány kiló ment rátok?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#197 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Pilgrim írta:
dankodavid írta:Mondjuk a kaja ezerszer fontosabb, ezzel sok mindent nem tudok kezdeni...
Na igen, csak ezt sokan képtelenek felfogni. Ha a kaja rendben van, akkor nyugodtan lehet venni étrend-kiegészítőket, de amíg megeszel minden szart, addig nem sok értelme van. A másik, hogy egy doboztól senki ne várjon csodákat, vannak olyan ismerőseim, akik megvettek 1 kg volumasst vagy myomaxot és azt hitték mekkora királyok lesznek. Kajázz rendesen, légy türelmes és szeresd amit csinálsz, ez a legfontosabb. :)
Sőt, én azt vallom -és azt is csinálom-, hogy tömegezésben csak edzés utánra kell egy kis extra, de oida sem feltétlenül a legdrágább ultraszűrt, péniszen-körbetekert, ultramegabrutál cucc, hanem egy fehérjés-magas ch-s turmix, kreatin kúrában értelemszerűen ezzel megdobva bőven jó. Most vagyok 84 kiló, októberben kb 73-74 voltam, vagyis alig zsírosodtam, diétában úgy számoltam, hogy 4-5 kilót kéne leadnom.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#198 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

dankodavid írta:Mondjuk a kaja ezerszer fontosabb, ezzel sok mindent nem tudok kezdeni...
Na igen, csak ezt sokan képtelenek felfogni. Ha a kaja rendben van, akkor nyugodtan lehet venni étrend-kiegészítőket, de amíg megeszel minden szart, addig nem sok értelme van. A másik, hogy egy doboztól senki ne várjon csodákat, vannak olyan ismerőseim, akik megvettek 1 kg volumasst vagy myomaxot és azt hitték mekkora királyok lesznek. Kajázz rendesen, légy türelmes és szeresd amit csinálsz, ez a legfontosabb és akkor az eredmények is jönni fognak :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#199 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Mondjuk a kaja ezerszer fontosabb, ezzel sok mindent nem tudok kezdeni...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Amazing24
Hozzászólások: 2498
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Testépítés, diéta, minden ami kondi

#200 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Indul a tömegelés:
Volumas 35 naponta 120g.
Crea Bomb
100% Whey Protein

Így fogom tolni, vélemények?

Válasz küldése