Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6461 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Rohadtul gyenge ez a Barca amiota Tito nincs mar passzolni se tudnak pontosan. Ez a Roura meg Beniteznel is fossabb o tenyleg egy nulla. Nem kepes valtoztatni a taktikan vagy a mentalitasin mint Pep. Ezert mondjak Pepet nagy edzonek mert nem csak kikuldte passzolni a jattekosokat hanem fel is tuzelte oket. Itt meg 3 0 nal is kepesek voltak igyanazzt az alibit lenyomni. Messinek most nagyon nem megy ez megjobban gyengiti a Barcat, nincs edzo es a jatekosok kozul csak Iniesta az aki tudja mi a feladata.

Egyebkent meg igy is tartanek a Real helyeben a MUtol ok nem ilyen toketlenek lesznek es amikor a Realnak kell vegig tamadni mint a multkor kivancsi leszek h ugyanaz a fos jatek lesz e vagy valtoztatnak.

Ronaldo: jo volt jo volt, de meg ezt a gyenge Messit is 3an oriztek hogy ne tudjon megindulni vagy egyaltalan elvegyek tole a labdat. Ronaldon meg egy ember ha volt sokszor annyi sem.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6462 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Patrik17 írta:
gerawba írta:a madridi idióták meg otthon akkor is fütyülnek, ha csak 1-0-re nyernek...
ez meg nem a szurkolók inkább perez hibája. annó a keményebb arcokat egytől egyig kitiltatta a stadionból ezzel hosszú évekig semmi hangulat nem volt mert csak ült ott a sok ázsiai meg európai túrista. és sajnos nagyrészt még ma is ez van.
Stamford Bridgen is ez van jórészt sajnos. Borzalom...
Bár mondjuk nálunk a raklap ázsiai mellett egy csomó (új?)gazdag londoni jár ki, sokszor pusztán divatból, azoknak a hangját se nagyon hallani, (volt szerencsém már megtapasztalni, ,,gyönyörűszép'' angol nőket vittek magukkal kb. a randi keretében, hogy lenyűgözzék őket :) ), na meg persze európai gazdag turisták (múltkor például két 35-40 körüli belga csávó mellé sodort a jószerencse, kicsit beszélgettünk, szóba jött az Arsenal és a Highbury-ről konkrétan nem tudták, hogy mi az, meg többek között Ivanovic-ot se nagyon ismerték fel :D )
Szóval érdekes arcok járnak SB-re is, gondolom Madridban is hasonló lehet :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6463 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

gerawba írta:Minden tiszteletem a Barca szurkolóké, ezért tartja többre őket minden épeszű ember (meg úgy amblokk a klubbot) a Realnál, mert 0-3-nál is ment a Tot El Camp meg a taps sokszor,
meg ment a tüzijátékozás az alsóbb szektorokba fentről.
gerawba írta:a madridi idióták meg otthon akkor is fütyülnek, ha csak 1-0-re nyernek...
ez meg nem a szurkolók inkább perez hibája. annó a keményebb arcokat egytől egyig kitiltatta a stadionból ezzel hosszú évekig semmi hangulat nem volt mert csak ült ott a sok ázsiai meg európai túrista. és sajnos nagyrészt még ma is ez van.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6464 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Félelmetesen kiismerték már ezt a tilitolifaszom majd elalszik az ellenél és Messi bevágja taktikát. Xavi is szegény megöregedett, Puyol és PikkÁsz sem jobb egy átlag védőnél, rottyannak lefele. Nem képesek változtatni, ez a legszomorúbb, csak megy a tikitiki ahogy Dodó mondta anno.
Szar lesz megoldást találni erre, szerintem mér törik a fejüket rajta
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6465 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nem volt rossz meccs, bár gyengébb volt az odavágónál, ma megérdemelten nyert a Real.

Mióta nincs Villanova nagyon halovány önmagához képest a Barca, meglátjuk hétvégére mennyire szívják fel magukat, bár azon se csodálkoznék, ha mindkét csapatban a tartalékok játszanának. (Realnak BL visszavágó pár napra rá, a bajnokságban meg úgyis látótávolságon kívül szenvednek, Messiékre meg talán ráférne egy kis pihi - nem csak fizikaliag)

Minden tiszteletem a Barca szurkolóké, ezért tartja többre őket minden épeszű ember (meg úgy amblokk a klubbot) a Realnál, mert 0-3-nál is ment a Tot El Camp meg a taps sokszor, a madridi idióták meg otthon akkor is fütyülnek, ha csak 1-0-re nyernek...
Meg érdekes, a meccs végét is végig lehet játszani normálisan, rugdosódás meg vita nélkül komoly Barca sz*pásnál, fordítva ez képtelenség. JM meg teljesen kikészült már a Barcától, ez a mai döntésein teljesen látszott, talán most kicsit megnyugszik, jó lenne, mert jelenleg kb. egy idegroncs, úgy meg ne jöjjön vissza.

Fabregas amúgy hihetetlen milyen gyenge, örültem, hogy legalább őt kifütyülték, kezdő közelébe nem szabadna engedni, Pique a sérülése óta szintén nem önmaga. CR jól tolta, a hisztikért kár.
HAZARD = Messi+Ronaldo

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6466 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Szerintem a Real nyugodtan megválaszthatja Piqué-t meccs emberének,3 gólból kettőt ő hozott össze. Nem rossz,nem rossz...

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6467 Hozzászólás Szerző: Mister »

Nééddda,nah mi történt,csak nem kikapott a börszalonna?!?! :mrgreen:
One Life,One Love,One Club

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6468 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Blueflag írta:
putthelime írta:Hát ezaz, kegyetlenül el tud sülni néha a lába, de az esze a játékhoz az Kalou-val vetekszik. Én se értettem a hypeot körülötte.
Az évi 15-20 assist biztos nagyban hozzájárul, a hatalmas bombagóljai mellett persze. Idén valamivel gyengébb éve van...
Ezt én értem, nem is ezzel vitatkozom. Azt mondom, hogy sosem nyújtott olyan konstansan jó és hasznos játékot, amennyira néhány jobb meccse után fel lett hypeolva.
Rengetegszer dönt rosszul, lassan gondolkodik és önző is. Inkább az bosszant, hogy egy ilyen bal lábat kár volt egy ekkora aggyal egy testbe növeszteni :D
They do now.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6469 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

tru23 írta:Amúgy csak én élvezem ennyire, hogy Mou beküldte Pepét kötetlenül rombolni? :DD
Kész voltam, meg ahogy felcserélték a szerepeket Busquetssal, haláli. :D

Az se volt rossz, amíg 1-2 percig ilyen gyors egyérintőket csináltak, kb. direkt megmutatták a Barcanak milyen a fasz másik végén lenni.

Barca inkább tolt 4-et, passzolt még 2-t az ellenfél tizenhatosánál, ahelyett hogy rálőtte volna, a Real meg (főleg CR) mindenhonnan tüzelt. Szerintem megérdemelten nyert a Real, szebben játszott.
One ball to rule them all!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6470 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

dankodavid írta:Hajaj, de eltuntek az itteni nembarcasok... :D
Nem-nem. Most összerakják a gondolatmenetet amivel megvédik a nemkedvelt klubjukat és utána jön csak a nemcsapatuk megvédése.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6471 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

http://www.youtube.com/watch?v=nWJGfqFSDWs" onclick="window.open(this.href);return false;
De jó érzés ezzel jó éjszakát kívánni a Barcas haverjaimnak... ;)
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6472 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hajaj, de eltuntek az itteni nembarcasok... :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6473 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

putthelime írta:Hát ezaz, kegyetlenül el tud sülni néha a lába, de az esze a játékhoz az Kalou-val vetekszik. Én se értettem a hypeot körülötte.
Az évi 15-20 assist biztos nagyban hozzájárul, a hatalmas bombagóljai mellett persze. Idén valamivel gyengébb éve van...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6474 Hozzászólás Szerző: Chester »

Lemásolták szinte Torres tavalyi gólját CR7 2. gólja előtt. :D

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6475 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Amúgy csak én élvezem ennyire, hogy Mou beküldte Pepét kötetlenül rombolni? :DD
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6476 Hozzászólás Szerző: putthelime »

chiedis írta:
putthelime írta:Di Maria ezt kb. Ramires-módra elbaltázta épp, amikor volt akkora mákja, hogy Puyol elcsúszott.
Ronaldo rámehet a triplára!
Di Maria talán a leggyengébb játékos ma a Realnál, itt is ráönzőzte igaz így lett jó. 2 teljes gólhelyzete lett volna előtte Cének ha nem önzőzik. Nem tudom hol ért ez 40 milliót, elhiszem h el akarják adni közel ennyiért, remélem nem ide jön
Hát ezaz, kegyetlenül el tud sülni néha a lába, de az esze a játékhoz az Kalou-val vetekszik. Én se értettem a hypeot körülötte.
They do now.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6477 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Mondjuk a Barca 2 kaput eltalalo lovese is magaert beszel.

Avatar
bartaa
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009. november 11., szerda 21:37
Kedvenc játékos: John Terry-Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6478 Hozzászólás Szerző: bartaa »

Hey Barca, want Rafa?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6479 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Faszagyerekvagyok4aranylabdával Messi mit is csinált úgy az elmúlt 10 a csapat számára létfontosságú meccsen? Meg nagymeccsekenszaruljátszó CR hány gólt is lőtt az utóbbi időben a Barcának? Vagy úgy amúgy fontos gólt, mert mintha a MU ellen is ő talált volna be.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#6480 Hozzászólás Szerző: laczze »

Végre szopnak ezek a gyökerek a Milan után a Realtól is, ráadásul otthon talán a szurkolóik is kissebbre veszik a pofát azok a szemetek meg rájönnek hogy egy nulläk, a viläg meg talán arra mekkoa hülyeség volt Lesszinek adni az aranylabdát, végülis kiaz a CR, remélem meglesz a mesterhármas.... Közben 0.3 lehet hogy már mindenki megtudja játszani a Barsza ellenszerét? Mert úgynézki és akkor csak a viccligába lesz keresnivaló mert ezek másre nem tudnak átállni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára laczze 2013. február 26., kedd 23:37-kor.
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése