Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
szabolevente
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 18:59
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#4641 Hozzászólás Szerző: szabolevente »

dankodavid írta:Gyanítom, hogy szeretnél te olyan buzi lenni, mint Phil Heath, Branch Warren vagy Kai Greene...
Gyanítom, hogy nem

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#4642 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

szabolevente írta:
dankodavid írta:Hétvégén lesz a Mr.Olympia, esetleg van rajtam kívül valaki, aki szurkolóként kel majd fel hajnalban?
Szerintem nincs több homár :D
Értem, tehát egy sportversenyt megnézni, ahol olyan emberek mérik össze a fizikumukat, akik az életüket ennek a sportnak áldozták, az buzis. Gyanítom, hogy szeretnél te olyan buzi lenni, mint Phil Heath, Branch Warren vagy Kai Greene... Mostantól hívhatlak mr.példaképnek?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

szabolevente
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 18:59
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#4643 Hozzászólás Szerző: szabolevente »

dankodavid írta:Hétvégén lesz a Mr.Olympia, esetleg van rajtam kívül valaki, aki szurkolóként kel majd fel hajnalban?
Szerintem nincs több homár :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#4644 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hétvégén lesz a Mr.Olympia, esetleg van rajtam kívül valaki, aki szurkolóként kel majd fel hajnalban? :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Chat

#4645 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Üdv emberek, nem tudom pontosan hova is írhatom ezt a kis megjegyzésemet, remélem nem veszítek zokon. Nem arcoskodni akarok, nem vagyok több senkinél, fegyelmezni sem akarom és végképp nem nevelni. ÉN is szeretem a Csapatom, megértem, hogy egyes emberek vehemensebbek társaiknál, és egyes hírek féktelen haragot szülnek náluk,

DE hogy ész nélkül, a szitok szótár összes elemét kihasználva, mind fórumon, mind a blog közösségi oldalán alpári stílusban közlitek ezt, személy szerint "elszomorító", másrészt pedig polgárpukkasztó, abba bele sem gondoltok, hogy valakit, valamit (sz.klubot) képviseltek.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#4646 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

chiedis írta:
Jó, de mondj egy olyan oldalt, ahol 30mp.-ként összeállítás, csere, gól, gólpassz, statisztika megjelenik. Élőben... Sosem zavart h a gép ezt írja be, nem lehet minden bejegyzés emberke által íródott
Nem is azért mondtam, hogy leszóljam, csak ellen oldalon megemlítettem az egyik hibájukat is. Én is nagyon elégedett vagyok velük.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chat

#4647 Hozzászólás Szerző: chiedis »

rafanadal írta:
Николаевич írta:Gondolom sokan használjátok ti is az eredmenyek.com-ot. Itt egy kis cikk arról hogy hogyan is működnek:

http://www.eredmenyek.com/blog/nezz-be- ... szai-moge/" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem nagyon minőségi oldal, pontos, rengeteg infó összegyűjtve, gyorsan frissül... Jó hogy van, na!
Csak néha hatalmas badarságokat írnak az élő közvetítésbe. Olyan volt, hogy a másik saját magának adott gólpasszt, meg lecserélték és aki beállt helyette az a másik csapat színeit képviselte stb.
Jó, de mondj egy olyan oldalt, ahol 30mp.-ként összeállítás, csere, gól, gólpassz, statisztika megjelenik. Élőben... Sosem zavart h a gép ezt írja be, nem lehet minden bejegyzés emberke által íródott
Nyugodj bekeben Mister !

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#4648 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:Gondolom sokan használjátok ti is az eredmenyek.com-ot. Itt egy kis cikk arról hogy hogyan is működnek:

http://www.eredmenyek.com/blog/nezz-be- ... szai-moge/" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem nagyon minőségi oldal, pontos, rengeteg infó összegyűjtve, gyorsan frissül... Jó hogy van, na!
Csak néha hatalmas badarságokat írnak az élő közvetítésbe. Olyan volt, hogy a másik saját magának adott gólpasszt, meg lecserélték és aki beállt helyette az a másik csapat színeit képviselte stb.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#4649 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gondolom sokan használjátok ti is az eredmenyek.com-ot. Itt egy kis cikk arról hogy hogyan is működnek:

http://www.eredmenyek.com/blog/nezz-be- ... szai-moge/" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem nagyon minőségi oldal, pontos, rengeteg infó összegyűjtve, gyorsan frissül... Jó hogy van, na!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Chat

#4650 Hozzászólás Szerző: emsanya »

miller írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... an-2176987 - Betörtek a csapat edzőközpontjába!

Nem tudtam hirtelen melyik topikba rakjam be, szóval emellett döntöttem.
Azt nem tudom, hogy milyen megfigyelő rendszer van ott kiépítve, hogy így bemehettek....vagy valami belső munkatárs lehetett.
Hmm, eltünt pénztárca, egy-két óra vagy telefon. Akkor értékben kb. 1 heti fizetése ugrott a skacoknak :(.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chat

#4651 Hozzászólás Szerző: chiedis »

miller írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... an-2176987 - Betörtek a csapat edzőközpontjába!

Nem tudtam hirtelen melyik topikba rakjam be, szóval emellett döntöttem.
Azt nem tudom, hogy milyen megfigyelő rendszer van ott kiépítve, hogy így bemehettek....vagy valami belső munkatárs lehetett.
Lehet BAZ megyei Concuela-k, "magyar" takarítók voltak :lol:
Nyugodj bekeben Mister !

loriveres
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. február 1., kedd 11:19
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: nincs

Re: Chat

#4652 Hozzászólás Szerző: loriveres »

Chelsea 6 - 0 Wolverhampton W.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Chat

#4653 Hozzászólás Szerző: miller »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... an-2176987" onclick="window.open(this.href);return false; - Betörtek a csapat edzőközpontjába!

Nem tudtam hirtelen melyik topikba rakjam be, szóval emellett döntöttem.
Azt nem tudom, hogy milyen megfigyelő rendszer van ott kiépítve, hogy így bemehettek....vagy valami belső munkatárs lehetett.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Chat

#4654 Hozzászólás Szerző: matecska »

daw3 írta:Tegnap eldöntöttem, hogy felmegyek megastora-ra, hogy megvegyem az első Chelseas mezemet. Legszívesebben vittem volna mindent az oldalról, de be kellett érnem plusz 2 pólóval egy sörnyitóval és pár kitűzővel. :D
Egy gond, hogy ide Szlovákiába 21 juró a kiszállítás. Vagyis dupla annyi mint MO-ra.
Üdv! Ha úgy gondolod, segíthetek Neked. Én is felvidéki vagyok, de Budapesten "egyetemistáskodom" :) Amennyiben meg szeretnéd spórolni a szállítási költséget, megegyezhetünk. Írj üzenetet, ha gondolod.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chat

#4655 Hozzászólás Szerző: gerawba »

alpar08 írta:Segítség!

A Liverpool - United meccs elõtt, amikor a 96-os megemlékezés volt, szóval ezalatt a stadionba egy nayon szép lassù szám ment. Valaki egy címet please :)
Mindig a You Will Never Walk Alone megy alatta, most is az ment.
http://www.youtube.com/watch?v=8smO4VS9134" onclick="window.open(this.href);return false;
HAZARD = Messi+Ronaldo

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#4656 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Segítség!

A Liverpool - United meccs elõtt, amikor a 96-os megemlékezés volt, szóval ezalatt a stadionba egy nayon szép lassù szám ment. Valaki egy címet please :)
-=Kék vér=-

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chat

#4657 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Szerintem véletlen volt :D Amikor aztán...

http://parakovacs.postr.hu/2232-ingerult-sofor" onclick="window.open(this.href);return false;

És még Maradonát csúfolták DunDiego-nak

http://sportgeza.hu/futball/hirek/2012/ ... 118_kilos/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#4658 Hozzászólás Szerző: daw3 »

KáJé írta:
daw3 írta:Tegnap eldöntöttem, hogy felmegyek megastora-ra, hogy megvegyem az első Chelseas mezemet. Legszívesebben vittem volna mindent az oldalról, de be kellett érnem plusz 2 pólóval egy sörnyitóval és pár kitűzővel. :D
Egy gond, hogy ide Szlovákiába 21 juró a kiszállítás. Vagyis dupla annyi mint MO-ra.
Na az jó. :)
Amúgy, hogy hogy olcsóbb Magyarországra?? :shock:
Pontosabban nem olcsóbb, csak oda van olyan lehetőség is, hogy pár nappal később érkezik meg, de fele annyiba is kerül.
Szlovákiába meg csak az expressz lehetőség van.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Chat

#4659 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

daw3 írta:Tegnap eldöntöttem, hogy felmegyek megastora-ra, hogy megvegyem az első Chelseas mezemet. Legszívesebben vittem volna mindent az oldalról, de be kellett érnem plusz 2 pólóval egy sörnyitóval és pár kitűzővel. :D
Egy gond, hogy ide Szlovákiába 21 juró a kiszállítás. Vagyis dupla annyi mint MO-ra.
Na az jó. :)
Amúgy, hogy hogy olcsóbb Magyarországra?? :shock:
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#4660 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Tegnap eldöntöttem, hogy felmegyek megastora-ra, hogy megvegyem az első Chelseas mezemet. Legszívesebben vittem volna mindent az oldalról, de be kellett érnem plusz 2 pólóval egy sörnyitóval és pár kitűzővel. :D
Egy gond, hogy ide Szlovákiába 21 juró a kiszállítás. Vagyis dupla annyi mint MO-ra.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Válasz küldése