Lion Rampant - szurkolói blog

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#41 Hozzászólás Szerző: frentzen »

THERE'S ONLY ONE DD
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#42 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

tru23 írta:Respect a döntésért, de sajnálom, én bírtam a posztjaid.
Viszont már tényleg káros hatással voltam a blog megítélésére, így ezt ebben a formában tényleg nem csinálhattam. Majd idővel, lehet, hogy egy hónap, egy év múlva visszajövök, addig még sok víz lefolyik a Temzén :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#43 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Respect a döntésért, de sajnálom, én bírtam a posztjaid.
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#44 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

"Már egy ideje érlelődött bennem a döntés, de a mai szerkesztőségen belüli összekülönbözés (semmi extrára nem kell gondolni) után végképp világossá vált számomra, hogy ezt így, jelen pillanatban nem folytathatom. Nem érzem úgy, hogy annak, hogy a saját frusztráltságom levezetése érdekében készülő írásaim után másoknak kelljen tartaniuk a hátukat, vagy egy közösséget megbélyegeztessek. Kaptam egy lehetőséget arra, hogy nagyközönség előtt írjak, de visszaéltem vele. Sosem voltam túl higgadt ember, de az elmúlt pár hónapban olyan írásaim és megjegyzéseim voltak, amik már számomra sem vállalhatók. Senki sem vázolta ezt az opciót, még csak célozni sem céloztak rá, én most mégis úgy érzem, hogy ezen a felületen minimum fel kell függesztenem a publikálást, de lehet, hogy teljesen. Nem éreztem magam soha teljes értékű bloggernek, nem azért, mert nem az én stílusom, egyszerűen mindig túl különbözőnek éreztem a stílusomat a többiekéhez képest. Megvan arra az esély, hogy visszatérek majd, idővel, de most inkább káros vagyok ennek a közösségnek, mint sem, így itt az ideje, hogy majdnem egy teljes év után felálljak onnan, ahova előtte iszonyatosan be akartam kerülni. Ideje, hogy egy kicsit átértékeljek dolgokat, rendbe rakjam magam elsősorban fejben, és ha úgy érzem, hogy kész vagyok rá, visszatérek, talán a srácok is megadják rá a lehetőséget. Nagyon rég éreztem ennyire csalódottnak magam, rég csalódtam saját magamban ekkorát, de ez tényleg tarthatatlan. jelen pillanatban tökéletesen alkalmatlan vagyok az ennyire nyilvános írásra, utólag már a „Disgrace” és a „Valhall awaits” posztot is megbántam, de utóbbi az, amit legszívesebben el is felejtenék. Ma pedig eljutottam ennek a megírásáig, ami tekinthető búcsúlevélnek, maximum HA visszatérek, semmisnek tekintitek. De erre jelen pillanatban sok esélyt nem látok. Nehéz döntés volt számomra, mert ez az első felület, ahol a saját írásaim kikerülhettek, de egyelőre úgy tűnik, hogy nem tudom ezt kezelni. "
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#45 Hozzászólás Szerző: Mister »

én a kommenteken szakadok...egyből sírva ríva jönnek,hogy most miért kell bántani stb...basszák meg,ezek tuti pár hónapja szurkolnak a Chelsea-nek, kurvára nincsenek tisztában a korábbiakkal....gyökerek
One Life,One Love,One Club

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#46 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

mikel12 írta:A dagadt már negyed órája késik, valószínűleg nem tud feljönni a lépcsőn.
sírok :D:D:D:DD::DD:D:D:D:D:D:D::D Te voltál az DD?
ki más?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#47 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

A dagadt már negyed órája késik, valószínűleg nem tud feljönni a lépcsőn.
sírok :D:D:D:DD::DD:D:D:D:D:D:D::D Te voltál az DD?
Ohh Chelsea we love you..

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#48 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nem azt mondtam, hogy az utolsót nem én raktam ki. Azt mondtam, hogy az eddigi rafát szidó posztjaink nem 100%-ban tőlem származnak, ám ez nem azt jelenti, hogy nem értek egyet velük. És nincsen határ, ezért vagyunk blog. A határokat mi szabjuk, ha nem tetszik, nem kell olvasni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#49 Hozzászólás Szerző: Buluska »

dankodavid írta:Nyugodj meg, kis buta, hogy nem csak én voltam. És ha jól tudom, még mindig azt ír mindenki, amit akar.
Figyelj, ha nem te írtad, akkor elnézésedet kérem, paraszt voltam h egyből rád gondoltam. Abban igazad van, hogy mindenki azt ír amit akar, de abban megegyezhetünk h mindennek van valahol egy határa. Teljesen rendben van, ha kinyilvánítja valaki a véleményét arról ami valószínűleg 100-ból 100 embernek nem fog tetszeni, de ezt bizonyos stílusban illik csinálni egy facebook oldalon.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#50 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nyugodj meg, kis buta, hogy nem csak én voltam. És ha jól tudom, még mindig azt ír mindenki, amit akar.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#51 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Akárki is írogat a Lion Rampant facebook oldalán, üzenem neki h nagyon nagy gyökér. Bár gondolom te voltál az Dankó Dávid és kurvára érdekel mit gondolok rólad. :D Mi a fenének kell ilyeneket kiposztolni, hogy "élőben nyilatkozik majd a dagadt"? Megértem h ilyen a stílusod, meg ha valakinek nem tetszik kapja be (nincs ezzel semmi baj), de máshol éld már ki magad. Elküldtem már magamat az anyámba, ezzel is időt spórolva neked. :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#52 Hozzászólás Szerző: undertow »

ChesterB írta:Hoznál fel példákat ha nem gond? Mi számít vállalhatatlan stílusnak, amin egy olyan ember, mint te kiakad? Mert az jó brutál lehet :D
nem akarok mutogatni, úgyhogy csak annyit mondok, hogy a blogra írt első hsz-ben úgy fikázni, hogy közben tipikus magyaros mentalitásról magyaráz a srác: csúfos mellé és kegyetlen irónia.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#53 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

ChesterB írta:Értem. Hát remélem gyorsan kitaláltok valami jó megoldást ami mindenkinek jó, szeretem a blogot olvasni, bár sajna nincs már sok időm. :?
Mi élvezzük a jelen helyzetet a legkevésbé, elhiheted.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#54 Hozzászólás Szerző: Chester »

Értem. Hát remélem gyorsan kitaláltok valami jó megoldást ami mindenkinek jó, szeretem a blogot olvasni, bár sajna nincs már sok időm. :?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#55 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

ChesterB írta:Hoznál fel példákat ha nem gond? Mi számít vállalhatatlan stílusnak, amin egy olyan ember, mint te kiakad? Mert az jó brutál lehet :D
Nem én akadtam ki, hanem elsősorban ZenZot baszták fel már sokadszorra, de egyetértek vele. Nekem túl magas az ingerküszöböm, meg már nem is nagyon olvasok kommenteket, fejből pár nicket beírok a firefox keresőjébe, ha az írt valamit, akkor elolvasom, a többit csak akkor, ha a többiek külön felhívják rá a figyelmet.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#56 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hoznál fel példákat ha nem gond? Mi számít vállalhatatlan stílusnak, amin egy olyan ember, mint te kiakad? Mert az jó brutál lehet :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#57 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

ChesterB írta:Mi történt megint a Rampanton, hogy le lett zárva a kommentelés az egyik cikknél?
Úgy en block szerkesztőségileg mindenkinek elege lett a kommentek vállalhatatlan stílusából, az érvek teljes hiányából, és ez főleg az osztályzásoknál fordult elő, emiatt a rendszer át fog alakulni. Még mi sem tudjuk, hogyan, de, hogy változás lesz, az holtbiztos.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#58 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mi történt megint a Rampanton, hogy le lett zárva a kommentelés az egyik cikknél?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#59 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Bubi írta:
Zsoca írta:Írnék Bubi, de kevesebb az időm és jobban be kell osztani. Sajnos a fórum színvonala már nem olyan, mint régen, így ez azon dolgok közé tartozik, amit könnyebben beáldoztam. NIncs már annyi időm az egészre, hogy mindent átnyálazzak. :)
Hat ha minden normal arc rahagyja a forumot a trollokra akkor nem csoda, hogy zuhan a nivo. Amugy most is vannak normalis "ujszulottek", de azert sajnalom, hogy minden regi lekoccolt, persze manapsag nincs ideje elni se az embernek. Az en munkam most a gep ele kot, igy van idom forumozni.
Én programozó vagyok - van is időm netezgetni, de annyira nem sok, hogy a fórumra is jusson. :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#60 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zsoca írta:Írnék Bubi, de kevesebb az időm és jobban be kell osztani. Sajnos a fórum színvonala már nem olyan, mint régen, így ez azon dolgok közé tartozik, amit könnyebben beáldoztam. NIncs már annyi időm az egészre, hogy mindent átnyálazzak. :)
Hat ha minden normal arc rahagyja a forumot a trollokra akkor nem csoda, hogy zuhan a nivo. Amugy most is vannak normalis "ujszulottek", de azert sajnalom, hogy minden regi lekoccolt, persze manapsag nincs ideje elni se az embernek. Az en munkam most a gep ele kot, igy van idom forumozni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése