FIFA vs PES

Off-Topic Chat egyéb témákról.

Melyik játékkal szoktál rendszeresen játszani?

A szavazás 2009. szeptember 10., csütörtök 18:29-kor befejeződött.

FIFA
22
44%
PES (Pro Evolution Soccer)
12
24%
Mindkettővel
5
10%
Egyikkel sem
11
22%
 
Szavazatok száma: 50

Üzenet
Szerző
Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: FIFA vs PES

#421 Hozzászólás Szerző: bolnud »

rolandcfcfan írta:
bolnud írta:Valakivel előfordult már, hogy Fifa 12-ben a karrier módban, ha bemegy a csapat kezeléséhez és változtat a kezdőcsapaton, akkor lefagy? Velem mostanában állandóan eljátsza, és nagyon felhúztam rajta magam.
Nekem 11-ben volt ez, mikor cserlétem, megnyomtam a B-t (kontrollerrel) és lefagyott. A "kész" gombot kell lenyomni és akkor nem fagy le.
De velem az van, hogy még mielött kilébnék, akár a -vel, akár a "kész' gombal, azelőtt már lefagy. Már abban, a pillanatban, amikor kicserélem a játékost.

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FIFA vs PES

#422 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

bolnud írta:Valakivel előfordult már, hogy Fifa 12-ben a karrier módban, ha bemegy a csapat kezeléséhez és változtat a kezdőcsapaton, akkor lefagy? Velem mostanában állandóan eljátsza, és nagyon felhúztam rajta magam.
Nekem 11-ben volt ez, mikor cserlétem, megnyomtam a B-t (kontrollerrel) és lefagyott. A "kész" gombot kell lenyomni és akkor nem fagy le.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: FIFA vs PES

#423 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Valakivel előfordult már, hogy Fifa 12-ben a karrier módban, ha bemegy a csapat kezeléséhez és változtat a kezdőcsapaton, akkor lefagy? Velem mostanában állandóan eljátsza, és nagyon felhúztam rajta magam.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FIFA vs PES

#424 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

fifába az se túl élethű h minden játékos(kivéve kapusok) tudnak X-ben passzolni,lőni,emelni

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: FIFA vs PES

#425 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kérdezd Roberto Carlost!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: FIFA vs PES

#426 Hozzászólás Szerző: bolnud »

gerawba írta:
bolnud írta:Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy a fifa 12-ben mi a különbség a játékos karrier és a játékosmenedzser karrier között? Előre is köszi.
:D
Hát a nevében is benne van.

Játékos karrier = a volt Be a Pro mód, egy játékost irányítasz, a csapat összeállításába nuku a beleszólásod.
Játékosmenedzser = menedzser is vagy egy személyben (te dönthetsz összeállításban stb.), plussz ha gondolod akkor te magad is beállhatsz játszani.
Igen, már rájöttem, csak megzavart, hogy a játékosmenedzser egybe van írva, és ezért azthittem, hogy egy adott játékost kell képviselnem, de a kézikönyvben találtam pontos leírást. Csak elsőre elég fura volt, hogy két pozíciót töltök be egyszerre és azthittem, hogy félreértelmeztem valamit.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: FIFA vs PES

#427 Hozzászólás Szerző: gerawba »

bolnud írta:Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy a fifa 12-ben mi a különbség a játékos karrier és a játékosmenedzser karrier között? Előre is köszi.
:D
Hát a nevében is benne van.

Játékos karrier = a volt Be a Pro mód, egy játékost irányítasz, a csapat összeállításába nuku a beleszólásod.
Játékosmenedzser = menedzser is vagy egy személyben (te dönthetsz összeállításban stb.), plussz ha gondolod akkor te magad is beállhatsz játszani.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: FIFA vs PES

#428 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy a fifa 12-ben mi a különbség a játékos karrier és a játékosmenedzser karrier között? Előre is köszi.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: FIFA vs PES

#429 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Lampsnak erős az a 86 szerintem, egy 83-84 reálisabb lenne, Ramires meg alul lett pontozva, én 81-82-re számítottam, Cechnek a 85 reális, a többi kapushoz képest viszont nem tudom, hogy mennyire reális... Kalou 81-re nem mondok semmit :lol: a többi nagyjából stimmel, erős a keret a fifában is :)
áááh...Máshol olyan fail-ek vannak...(persze inkább pluszban vannak elcseszve a pontozások..:D) Pl hogy Sahin 85?? Hulk is 85,nehogy már sahin is annyi legyen... :D meg nem tudom hogy Mascherano mire 86... :D meg vannak érdekes dolgok.. :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: FIFA vs PES

#430 Hozzászólás Szerző: Chester »

Lampsnak erős az a 86 szerintem, egy 83-84 reálisabb lenne, Ramires meg alul lett pontozva, én 81-82-re számítottam, Cechnek a 85 reális, a többi kapushoz képest viszont nem tudom, hogy mennyire reális... Kalou 81-re nem mondok semmit :lol: a többi nagyjából stimmel, erős a keret a fifában is :)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: FIFA vs PES

#431 Hozzászólás Szerző: béla »

blackjack04 írta:Ha már ennyien meg is vettétek az új FIFA 12-t, mik lettek a Chelsea játékosok pontjaik? Reális az eloszlás? Olvastam alább, hogy a Barcásokat nagyon felértékelik, de hát őket a sajtó is. :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=Gek_5bel3lw" onclick="window.open(this.href);return false;

hát mit mondjak..nem lettek túl erősek a rating-ek...

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: FIFA vs PES

#432 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

blackjack04 írta:Ha már ennyien meg is vettétek az új FIFA 12-t, mik lettek a Chelsea játékosok pontjaik? Reális az eloszlás? Olvastam alább, hogy a Barcásokat nagyon felértékelik, de hát őket a sajtó is. :roll:
Amit én tudok az az hogy Torres 87,Luiz meg 84. De ez plusz-minusz egy mert pontosan nem emlékszem.De ha jól emlékszem akkor 84- és 87.Lampard meg talán 85.
Nem csak a Barca játékosok vannak túlértékelve.Pl Karim Benzema nincs a top10csatárok között.Amivel nem lenen különösebb problémám hogy nem Mario Gomezek és Antonio Di Natalék lennének előtte.
Ha jól tudom Vidics a legjobb védő...vannak érdekességek.
bolnud írta:PC-re.
boxra ma került fel a magyar.pc-re még nem látom magyarul.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA vs PES

#433 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Ha már ennyien meg is vettétek az új FIFA 12-t, mik lettek a Chelsea játékosok pontjaik? Reális az eloszlás? Olvastam alább, hogy a Barcásokat nagyon felértékelik, de hát őket a sajtó is. :roll:
One ball to rule them all!

Avatar
Breier Alex97
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011. augusztus 20., szombat 19:49
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FIFA vs PES

#434 Hozzászólás Szerző: Breier Alex97 »

Eztse hiszem el ....
dormagenben meg mindignem adtak ki ps3 ra a fifa 12 -töt
de a pes 12 kiadtak es vissza is vettek
gondoljatok hogy valami hiba lehetett?
Chelsea A Király Te Csak Rizsáj

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: FIFA vs PES

#435 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Patrik17 írta:
bolnud írta:Valaki nem talált véletlenül magyar kommentátoros fifa 12 torrentet?
mire?
PC-re.

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: FIFA vs PES

#436 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

bolnud írta:Valaki nem talált véletlenül magyar kommentátoros fifa 12 torrentet?
mire?
marknagy írta:Kérdés a FIFA 12-ről:
Menedzser módban a bajnokságban a nagycsapatok reális helyen vannak? Pl.: Ha a te csapatod vezeti a bajnokságot, akkor melyik a 2.,3.,... csapat, úgy értem hogy nem egy Everton követ téged hanem valósághűen egy nagycsapat.
Spanyolban abszolút reális.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: FIFA vs PES

#437 Hozzászólás Szerző: bolnud »

Valaki nem talált véletlenül magyar kommentátoros fifa 12 torrentet?

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: FIFA vs PES

#438 Hozzászólás Szerző: adee93 »

nem tudja vki h kell védeni 11-est PC-n?
Blue is the Colour

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: FIFA vs PES

#439 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Kérdés a FIFA 12-ről:
Menedzser módban a bajnokságban a nagycsapatok reális helyen vannak? Pl.: Ha a te csapatod vezeti a bajnokságot, akkor melyik a 2.,3.,... csapat, úgy értem hogy nem egy Everton követ téged hanem valósághűen egy nagycsapat.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: FIFA vs PES

#440 Hozzászólás Szerző: béla »

Mister írta:Gyorsban lehoztam a téli átigazolásig a szezonom,szinte végig csak szimuláltam a meccseket,csak fontosabbakat játszottam le.A korábbi verziókhoz eltérően a pénzes csapatok igencsak igazolnak.pár példa: Anelka-RealM.,Higuain-L'pool,Pato-MU,Sneijder-M.City,D.Alves-MU,Chicarito-Everton,Tevez-PSG,Kalou-Roma,Nasri-Arsenal(hehe) (Hulkot még nyáron és Richards-ot már télen igazoltam csak le,fél csapat pedig viszlát)
Az utolsó igazolási nap pedig nagy meglepetés volt számomra,persze pozitívan :)

Eddigi negatívumom csak a 11-esek amikbe még nem jöttem bele,igencsak ritka ha betalálok..:S A szabálytalanságok modellezése igencsak tetszik nekem,bár kicsit sok piros lapot kapok ezek miatt.Cech-t már 3x!! állították ki..(Legalább nem kell aggódnom,h kit padoztassak)

És a csattanó a végére: Essient ritkán,szinte nem is játszattam,hangot is adott neki.Januárra jelezte nekem,hogy el kíván menni,nem érzi magát jól.A klub is szólt,ha megfelelő ajánlat jön,engedjem el.Inter,Barca,RealM,Bayern sorra jöttek a minél nagyobb összegek max 40m körüli volt már a legjobb licit de mind elutasítottam.Utolsó átigazolási nap kapom az üzenetet Essien az Interé... wtf?!?! 16,5 misiért elengedte a klubb...szal ennyi beleszólásom volt....
Hehe :D A játékban is Abramovich diktál :D

Válasz küldése