Magyar válogatott

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Magyar válogatott

#821 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szalai Ádám, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Mainz 05 csatára góllal és gólpasszal vette ki a részét a Mallorca B legyőzéséből. A magyar válogatott támadó mintegy egyéves kihagyás után lépett ismét pályára. (nso)

Így kell ezt!
We are the famous, the famous Chelsea!

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Magyar válogatott

#822 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

A lengyelek elleni meccsről annyit, hogy nem játszottunk jól az első félidőben, de a 2. játékrészre már összekaptuk magunkat, és már érett a magyar egyenlítő találat... Hiába játszottunk idegenben, összességében még így sem voltunk rosszabbak a lengyeleknél, de ezúttal nem volt szerencsénk.
Priskin gólja meg valami szenzációs volt! :)

Viszont nem bánnám, ha tényleg nem a volt edzőnk találná ki a taktikát a magyarok elleni selejtezőn... :lol: És nagyon úgy néz ki, hogy nem:
http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... jarol.html
Remélem, hoznak majd egy sokkal gyengébb szövetségi kapitányt! És akkor nekünk irány Brazília! :lol:
(Természetesen nem a tegnapi teljesítménnyel... :wink: )

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#823 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Na...5-0.
One ball to rule them all!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Magyar válogatott

#824 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

RIP!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Magyar válogatott

#825 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Patrik17 írta:Talán ehhez a témához van a legtöbb köze.
Elhunyt Albert Flórián.

Nyugodjék békében!

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Magyar válogatott

#826 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Talán ehhez a témához van a legtöbb köze.
Elhunyt Albert Flórián.

tru23

Re: Magyar válogatott

#827 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Nyertek a svédek. Igazán kár érte... Megérdemeltük volna a 2. helyet.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#828 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

mYkr0 írta:Amúgy 8kor kezdődik kedden a meccs. Valaki esetleg jelen lesz?
Ki nem hagynám :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Magyar válogatott

#829 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Amúgy 8kor kezdődik kedden a meccs. Valaki esetleg jelen lesz?

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Magyar válogatott

#830 Hozzászólás Szerző: gerawba »

findex írta:Az tudható már hogy hol lesz a Finnek elleni meccs és hány órakor? Csak annyit találtam neten hogy október 11.
Nyilván a Puskásban (utolsó meccs ebben a stadionban, elég sok cikk van róla mostanában), a kezdés pedig 19.45-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Magyar válogatott

#831 Hozzászólás Szerző: findex »

Az tudható már hogy hol lesz a Finnek elleni meccs és hány órakor? Csak annyit találtam neten hogy október 11.
Carefree, wherever we may be

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Magyar válogatott

#832 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

gerawba írta:
Atthilleus írta:
gerawba írta:Jelenleg csoportelsőként jutnak ki...
Jelenleg... Amikor én írtam a hsz-t, 9 perccel a vége előtt, még csoportmásodikok voltak... :wink: (Természetesen nem kis meglepetésemre nem tudtak nyerni Lettországban a görögök.) Otthon sem bírtak nyerni és gólt rúgni a horvátok a görögök ellen, sztem egyértelműen nem a horvátok a meccs esélyesei Görögországban. Még ha talán le is ikszelnek velük, akkor is 19 pontja lenne a görögöknek, és otthon már csak meg bírják verni Lettországot - 22 pont. Tehát a tényen nem változtat: a magyar csoport csoportmásodika szinte biztosan pótselejtezőre kényszerül. (Kivéve, ha a görög-horvát meccset a horvátok nyerik, és a görögök nem vágnak sok gólt a letteknek - 21 pont, a magyaroknál/svédeknél kisebb gólkülönbség.)
Akkor is csoportmásodikok voltak, tekintve, hogy a görögök egy percig nem vezettek (így akkor sem amikor a másik meccsből 9 perc volt hátra), de ezen nem fogunk összeveszni.
Természetesen nem fogunk rajta összeveszni, a lényeg, hogy én csak lejátszott meccs esetén beszélek már megszerzett pontról (hisz azalatt a 9 perc alatt is sok minden változhat, főleg, hogy a hajrában felpörögtek a görögök).
Szerintem amúgy mindenki örülne, ha pótselejtezőt játszhatnánk, az egyenes kijutásról kár beszélni, a 2. hely legyen meg valahogy aztán meglátjuk mire lesz elég (szinte tuti selejtező)
Persze, én is örülnék a pótselejtezőnek is, de ha már megelőznénk a svédeket nagy nehezen, akkor jó lenne ezt a kiszámíthatatlannak tűnő pótselejtezőt elkerülni.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Magyar válogatott

#833 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Atthilleus írta:
gerawba írta:
Atthilleus írta:9 perccel a vége előtt Horvátország vezet 3-1-gyel, ha minden így marad, a horvátok lesznek a legjobb csoportmásodikok, és egyedül ők jutnak ki egyenes ágon az EB-re a csoportmásodikok közül.
Jelenleg csoportelsőként jutnak ki...
Jelenleg... Amikor én írtam a hsz-t, 9 perccel a vége előtt, még csoportmásodikok voltak... :wink: (Természetesen nem kis meglepetésemre nem tudtak nyerni Lettországban a görögök.) Otthon sem bírtak nyerni és gólt rúgni a horvátok a görögök ellen, sztem egyértelműen nem a horvátok a meccs esélyesei Görögországban. Még ha talán le is ikszelnek velük, akkor is 19 pontja lenne a görögöknek, és otthon már csak meg bírják verni Lettországot - 22 pont. Tehát a tényen nem változtat: a magyar csoport csoportmásodika szinte biztosan pótselejtezőre kényszerül. (Kivéve, ha a görög-horvát meccset a horvátok nyerik, és a görögök nem vágnak sok gólt a letteknek - 21 pont, a magyaroknál/svédeknél kisebb gólkülönbség.)
Akkor is csoportmásodikok voltak, tekintve, hogy a görögök egy percig nem vezettek (így akkor sem amikor a másik meccsből 9 perc volt hátra), de ezen nem fogunk összeveszni.

Szerintem amúgy mindenki örülne, ha pótselejtezőt játszhatnánk, az egyenes kijutásról kár beszélni, a 2. hely legyen meg valahogy aztán meglátjuk mire lesz elég (szinte tuti selejtező)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Magyar válogatott

#834 Hozzászólás Szerző: Szabi »

rafanadal írta:San Marino piros, még 30 perc van, ez alatt kapnak majd 3-at.
Elkaptam egy streamet a moldáv-magyar után, pont a kiállításra kapcsolódtam be, csak annyit fűzök hozzá, hogy Elmandernek oké hogy meghúzták a mezét, de kb. 2 másodperc múlva esett egy olyan műt, hogy rossz volt nézni, ezért sárga... (igaz, utolsó ember volt a védő, de ilyenért a csatárnak szoktak lapot adni) a bíró bekajálta, második sárgával leküldte a pályáról a san marinoit, sajnos így már nem volt nehéz ötöt rúgni. Viszont ha a bíró nem segít be, lett volna ajajj.
6+8+5+4+1+1+2+1

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Magyar válogatott

#835 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

gerawba írta:
Atthilleus írta:9 perccel a vége előtt Horvátország vezet 3-1-gyel, ha minden így marad, a horvátok lesznek a legjobb csoportmásodikok, és egyedül ők jutnak ki egyenes ágon az EB-re a csoportmásodikok közül.
Jelenleg csoportelsőként jutnak ki...
Jelenleg... Amikor én írtam a hsz-t, 9 perccel a vége előtt, még csoportmásodikok voltak... :wink: (Természetesen nem kis meglepetésemre nem tudtak nyerni Lettországban a görögök.) Otthon sem bírtak nyerni és gólt rúgni a horvátok a görögök ellen, sztem egyértelműen nem a horvátok a meccs esélyesei Görögországban. Még ha talán le is ikszelnek velük, akkor is 19 pontja lenne a görögöknek, és otthon már csak meg bírják verni Lettországot - 22 pont. Tehát a tényen nem változtat: a magyar csoport csoportmásodika szinte biztosan pótselejtezőre kényszerül. (Kivéve, ha a görög-horvát meccset a horvátok nyerik, és a görögök nem vágnak sok gólt a letteknek - 21 pont, a magyaroknál/svédeknél kisebb gólkülönbség.)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Magyar válogatott

#836 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Jó meccs volt, és fasza végre 18 pontot látni 9 meccs után a válogatott neve mellett. A finnek ellen jöjjön ki mindenki, aki teheti, mert ha nem is jutunk ki, akkor is büszkék lehetünk erre a csapatra.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Magyar válogatott

#837 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

mikel12 írta:Svéd-Finn meccs fog eldönteni mindent..
Azért ezt nem mondanám. Nekünk sem lesz egyszerű a finnek ellen és a hollandok se biztos, hogy odateszik magukat az utolsó körben a svédek ellen. Nekik már úgyis mindegy lesz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Magyar válogatott

#838 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Svéd-Finn meccs fog eldönteni mindent..
Ohh Chelsea we love you..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Magyar válogatott

#839 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ahogy az várható is volt a svédek simán behúzzák a meccsüket. Mostantól egyszerű a dolog: nekünk verni kell a finneket és a svédek 3 pontnál kevesebbet kell szerezzen a finnek majd a hollandok ellen.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Magyar válogatott

#840 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ez is már hősies volt, hogy eddig bírták!

Svédek meg a finnek elvileg hasonlóan szeretik egymást, mint a magyarok meg a románok, szóval csak odateszik magukat a finnek otthon.

Atthilleus írta:9 perccel a vége előtt Horvátország vezet 3-1-gyel, ha minden így marad, a horvátok lesznek a legjobb csoportmásodikok, és egyedül ők jutnak ki egyenes ágon az EB-re a csoportmásodikok közül.
Jelenleg csoportelsőként jutnak ki...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése