Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#7361 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Zsoca írta:Csak kíváncsiságból: hányan olvassátok a Lion Rampant blogot rendszeresen? És hányan vagytok akik naponta ránéztek és nem csak akkor, ha valahol linket láttok rá?
Minden nap jelentem!:)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#7362 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gergő17 írta:
rafanadal írta:HELP! Az utóbbi két napban teniszversenyen voltam és a döntőben elkezdett fájni a könyökem. Erős ütéseknél görcsöl, gyengébbeknél pedig egy olyan fura érzés kapja el, mintha nem lenne benne erő. Nem voltam elfáradva, volt bennem egy rakás erő, de mégis ez az érzés fogta el a könyökemet és csak a könyökemet. Valaki nem tudja mi lehet a gond vele? Esetleg valami gyorsított gyogyító ötlet? Pénteken már játszanom kell a felnőttversenyben.
Hello!

A teniszezőknél gyakori betegség az úgynevezett teniszkönyök,habár a Te esetedben szerintem nem ez az oka a könyököd fájdalmának.
Máskor is fordult elő ilyen Veled?Bemelegítettél rendesen?Hirtelen ért a fájdalom? Szerintem a legkézenfekvőbb megoldás az lenne,ha egy szakmabeli embert(másik teniszező) megkérdeznél,hogy mire utal ez a fájdalom.

Jómagam nemrég kezdtem el hobbiszinten teniszezni,s hiába járok 3 éve konditerembe edzeni,mégis nagyon kikezdte az ízületeimet a tenisz,de ennek végülis nincs köze az esetedhez,látva,hogy döntöt játszottál,s most egy felnőttversenyre készülsz,ergo komoly szinten űzöd az ipart,amihez csak gratulálni tudok :wink:

Szerintem hagyd ki a versenyt,mivel nem ér annyit az egész,hogy utána valami komolyabb sérülésed legyen,s nem akarlak elkeseríteni,de nem hiszem,hogy lenne olyan "gyógymód",ami által péntekre rendbe jönne :? Végszóként pedig jobbulást!
A régi edzőmet kérdeztem és azt mondta, hogy nem hinné, hogy teniszkönyök lenne. Ismerem én is a jelenséget, de én sem tartom valószínűnek. Bemelegítés megvolt, nem hirtelen ért a fájdalom, hanem folyamatosan kezdett kialakulni a 2. szettől arrafele és a végén már majdnemhogy elviselhetetlen volt.

Igen, elég komoly szinten űzöm, ez a 12. szezonom és van profi licenszem is, bár a barom sportsuli nem nagyon visz versenyekre és 2-3 versenyből egy évben nem igazán lehet nagy hasznot hozni.

Kihagyni nem hagyhatom ki, mert a felnőtteknél párosban is neveztünk az egyik legjobb haverommal és bár azt elkell vállaljam. Nem fogom cserbenhagyni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Chat

#7363 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

rafanadal írta:HELP! Az utóbbi két napban teniszversenyen voltam és a döntőben elkezdett fájni a könyökem. Erős ütéseknél görcsöl, gyengébbeknél pedig egy olyan fura érzés kapja el, mintha nem lenne benne erő. Nem voltam elfáradva, volt bennem egy rakás erő, de mégis ez az érzés fogta el a könyökemet és csak a könyökemet. Valaki nem tudja mi lehet a gond vele? Esetleg valami gyorsított gyogyító ötlet? Pénteken már játszanom kell a felnőttversenyben.
Hello!

A teniszezőknél gyakori betegség az úgynevezett teniszkönyök,habár a Te esetedben szerintem nem ez az oka a könyököd fájdalmának.
Máskor is fordult elő ilyen Veled?Bemelegítettél rendesen?Hirtelen ért a fájdalom? Szerintem a legkézenfekvőbb megoldás az lenne,ha egy szakmabeli embert(másik teniszező) megkérdeznél,hogy mire utal ez a fájdalom.

Jómagam nemrég kezdtem el hobbiszinten teniszezni,s hiába járok 3 éve konditerembe edzeni,mégis nagyon kikezdte az ízületeimet a tenisz,de ennek végülis nincs köze az esetedhez,látva,hogy döntöt játszottál,s most egy felnőttversenyre készülsz,ergo komoly szinten űzöd az ipart,amihez csak gratulálni tudok :wink:

Szerintem hagyd ki a versenyt,mivel nem ér annyit az egész,hogy utána valami komolyabb sérülésed legyen,s nem akarlak elkeseríteni,de nem hiszem,hogy lenne olyan "gyógymód",ami által péntekre rendbe jönne :? Végszóként pedig jobbulást!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#7364 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

KáJé írta:
rafanadal írta:HELP! Az utóbbi két napban teniszversenyen voltam és a döntőben elkezdett fájni a könyökem. Erős ütéseknél görcsöl, gyengébbeknél pedig egy olyan fura érzés kapja el, mintha nem lenne benne erő. Nem voltam elfáradva, volt bennem egy rakás erő, de mégis ez az érzés fogta el a könyökemet és csak a könyökemet. Valaki nem tudja mi lehet a gond vele? Esetleg valami gyorsított gyogyító ötlet? Pénteken már játszanom kell a felnőttversenyben.
Sajna én azt javaslom, hogy mutasd meg egy orvosnak ! Ilyesmivel nem jó játszani .. :?
Az a baj, hogy pénteken játszanom kell s ha az orvos elküld 77 vizsgálatra, akkor azt b...hatom. Még valahogy a hétvégét ki kellene bírja és utána elmegyek orvoshoz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Chat

#7365 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Zsoca írta:Csak kíváncsiságból: hányan olvassátok a Lion Rampant blogot rendszeresen? És hányan vagytok akik naponta ránéztek és nem csak akkor, ha valahol linket láttok rá?
Én naponta szoktam nézni, hátha van valami új.. :)
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Chat

#7366 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

rafanadal írta:HELP! Az utóbbi két napban teniszversenyen voltam és a döntőben elkezdett fájni a könyökem. Erős ütéseknél görcsöl, gyengébbeknél pedig egy olyan fura érzés kapja el, mintha nem lenne benne erő. Nem voltam elfáradva, volt bennem egy rakás erő, de mégis ez az érzés fogta el a könyökemet és csak a könyökemet. Valaki nem tudja mi lehet a gond vele? Esetleg valami gyorsított gyogyító ötlet? Pénteken már játszanom kell a felnőttversenyben.
Sajna én azt javaslom, hogy mutasd meg egy orvosnak ! Ilyesmivel nem jó játszani .. :?
»» KTBFFH! CHELSEA ««

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#7367 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

HELP! Az utóbbi két napban teniszversenyen voltam és a döntőben elkezdett fájni a könyökem. Erős ütéseknél görcsöl, gyengébbeknél pedig egy olyan fura érzés kapja el, mintha nem lenne benne erő. Nem voltam elfáradva, volt bennem egy rakás erő, de mégis ez az érzés fogta el a könyökemet és csak a könyökemet. Valaki nem tudja mi lehet a gond vele? Esetleg valami gyorsított gyogyító ötlet? Pénteken már játszanom kell a felnőttversenyben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Chat

#7368 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Zsoca írta:Csak kíváncsiságból: hányan olvassátok a Lion Rampant blogot rendszeresen? És hányan vagytok akik naponta ránéztek és nem csak akkor, ha valahol linket láttok rá?
Én szoktam olvasgatni de csak az új cikkeket. :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Chat

#7369 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Csak kíváncsiságból: hányan olvassátok a Lion Rampant blogot rendszeresen? És hányan vagytok akik naponta ránéztek és nem csak akkor, ha valahol linket láttok rá?

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#7370 Hozzászólás Szerző: Wisey »

laczze írta:Tudom hogy már beszéltük de mégis 1-2 szóval leirnád a tagság anygai igényeit ?
forum jobb felso sarkaban kattints a kartya kepere, utana kattints a belepesi informaciok oldalra ;)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#7371 Hozzászólás Szerző: laczze »

kdako írta:
laczze írta:
köszi az infókat , sokkal okosabb lettem és nagyjábol tudom legalább mire számítsak! már csak ilyen jegyvételel kapcsolatos infókra lennék kíváncsi, mert ha minden jól megy decemberben kilátogatnék először :)
A szurkolói klub a tagoknak segít a jegyszerzésben, a rangadókon kívül mindegyikre tudunk több jegyet is szerezni.
Tudom hogy már beszéltük de mégis 1-2 szóval leirnád a tagság anygai igényeit ?
Drogba,Lampard,Terry <3

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#7372 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

1951: Mohammed Shafique of the Ramadan Foundation tells the BBC's News Channel there have been running battles between police and young people in Manchester since about 1800 BST. He estimates there are about 2,000 ( :shock: ) people on the streets around the Arndale Centre.Mr Shafique says the police response seems to be sporadic with five or six officers running at large groups of young people: "There seem to be too many protesters and criminals on the streets of Manchester for the police to do anything."
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#7373 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

kiváncsi vagyok meddig lesz még ez a randalírozás :S csak STOKE-ba ne legyen semmi h legyen meccs :) Londonból fog kezdődni a VILÁGVÉGE? :lol:
Ohh Chelsea we love you..

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#7374 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

chiedis írta:
dankodavid írta:Eltham-ben 90 fős brigád várja a randalirozni vágyó fiatalokat. Főleg öreg Millwall harcok, felfegyverkezve. Az egyik 50-es millwalli arc, aki ennek az élén áll: "You know where i drink. It were.nt going to happen mate. Armed for war ""We stood firm on our own plot. No one can ask for more. I would have loved them to reach my local. Believe me they would have been bang in trouble a bit lively
ez mi ? :lol:
A millwalli valasz a fosztogatoknak.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chat

#7375 Hozzászólás Szerző: chiedis »

dankodavid írta:Eltham-ben 90 fős brigád várja a randalirozni vágyó fiatalokat. Főleg öreg Millwall harcok, felfegyverkezve. Az egyik 50-es millwalli arc, aki ennek az élén áll: "You know where i drink. It were.nt going to happen mate. Armed for war ""We stood firm on our own plot. No one can ask for more. I would have loved them to reach my local. Believe me they would have been bang in trouble a bit lively
ez mi ? :lol:
Nyugodj bekeben Mister !

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#7376 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Eltham-ben 90 fős brigád várja a randalirozni vágyó fiatalokat. Főleg öreg Millwall harcok, felfegyverkezve. Az egyik 50-es millwalli arc, aki ennek az élén áll: "You know where i drink. It were.nt going to happen mate. Armed for war ""We stood firm on our own plot. No one can ask for more. I would have loved them to reach my local. Believe me they would have been bang in trouble a bit lively
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

vikk9303
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. augusztus 8., hétfő 21:17
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Chat

#7377 Hozzászólás Szerző: vikk9303 »

Sziasztok!
Dzsubák Viktor vagyok és ajánlanék nektek egy jó oldalt a facebookon!
Minden nap friss hírek, videók, érdekességek, képek!
Megéri Likeolni az oldalt Higgyétek el!
http://www.facebook.com/pages/Chelsea-H ... 1768830991" onclick="window.open(this.href);return false;

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#7378 Hozzászólás Szerző: kdako »

laczze írta:
köszi az infókat , sokkal okosabb lettem és nagyjábol tudom legalább mire számítsak! már csak ilyen jegyvételel kapcsolatos infókra lennék kíváncsi, mert ha minden jól megy decemberben kilátogatnék először :)
A szurkolói klub a tagoknak segít a jegyszerzésben, a rangadókon kívül mindegyikre tudunk több jegyet is szerezni.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#7379 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nincs kedve valakinek kistoppolni velem valamikor ősszel? :-) Mondjuk egy kis Amsterdammal karöltve. Couchsurfing, stop. Csak a komp és meccsjegyre meg kajára kell költeni.
Only one Di Matteo!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#7380 Hozzászólás Szerző: laczze »

Wisey írta:
laczze írta:kb mennyibe fáj 1 meccsre kiutazás mindent összevetve ? jegy utazási költség esetleg 1 kis költőpénzt beleszámolva?
meccsjegy kb 15.000 (az olcsobb kategoria)
az utazas barmi lehet, 20.000-tol a csillagos egig (figyeld a Wizzair es az Easyjet akcioit!)
szallas 5.000 Ft / fo / ejszakanal kezdodik, de ez mar nagyon olcsonak szamit
koltopenz attol fugg hany napra mesz.

ha sporolsz, es szerencsed van a repulojeggyel, akkor sem nagyon uszod meg 60.000 alatt, es ebben meg nincs benne semmi szuvenir-vasarlas.
köszi az infókat , sokkal okosabb lettem és nagyjábol tudom legalább mire számítsak! már csak ilyen jegyvételel kapcsolatos infókra lennék kíváncsi, mert ha minden jól megy decemberben kilátogatnék először :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése