Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13501 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Patrik17 írta:a többi meccsen miért nyer a barca?mondjuk múlthéten az almeria ellen?ott is már megnyerték a bajnokságot?sőt jövőhéten is nyernek.
Talán mert az Almeria ellen nem játszanak két hét alatt 4 meccset...
A 4 Barca-Realból ez volt egyértelműen a legkevésbé fontos (a Barcának legalábbis mindenképp). Egy kínkeserves 1-1-et úgy ünnepeltek a Real játékosok, mintha tripláztak volna...

Érdekes, tavaly meg tavalyelőtt ha jól emlékszem még volt némi tétje a ,,visszavágónak'', ráadásul sem a BL-ben, sem a kupában nem kerültek össze (hogy is kerülhetnének ha a legjobb 8-ba sem jut a Madrid), valami 2-8 lett a két meccs gk-ja, nem?
Idén ősszel szintén is ez volt a helyzet, még szoros volt a bajnokság, 5-0...

A többi hülyeségedre nem írok, de ha ilyen elvakult vagy (és ez baromira nem dicséret) akkor nagyon szomorú leszel pár nap múlva :)


Ja igen, amúgy lehet, hogy még mindig nem tűnt fel neked, de a bal felső sarokban az még mindig egy Chelsea logó, nem Real. Segítsünk megtalálni a Real fórumot vagy megy egyedül is?
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13502 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

gerawba írta:BL-ben sima Barca továbbjutás lesz, de tőlem nyugodtan élhetsz tovább az álomvilágodban
ahogy elnézem az avatarodat kettőnk közül te élsz álomvilágban.
gerawba írta:Az a csapat, amelyik ellen a Barca igazából lesz*rja a meccset
A Chelsea,bármikor leszarna egy Arsenal elleni meccset?nem.és ez ennél nagyobb rangadó,nagyobb mint bármelyik másik a világon.Nem szarja le a Barca.
gerawba írta:Te sem gondolod komolyan, hogy így játszottak volna,
Nagyon alulbecsülöd a Madridot..Túlságosan.Remélem a Barca játékosok is,magas lóról lehet nagyot koppanni.
gerawba írta:Az a csapat, amelyik ellen a Barca igazából lesz*rja a meccset
a többi meccsen miért nyer a barca?mondjuk múlthéten az almeria ellen?ott is már megnyerték a bajnokságot?sőt jövőhéten is nyernek..

A BL ben meg szerintem ne tegyél túl nagy pénzt a Barcára.Vagy rakj a te csapatodra.

Jaa és még valami,Miért kaptak a Barca játékosok idegbajt a végén?Mert annyira leszarták?Guardiola miért kockáztatta be Puyolt(aki 3hónapja nem játszott-le is sérült)miért kockáztatta?Mert annyira nem érdekelte ez a meccs?akkor bedobta volna Busquetset védőbe,vagy van még pár variáció,de ő mégis Puyolt kezdette.úgy leszarta.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13503 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Patrik17 írta: Amúgy megnézném melyik csapat tudott volna a Barca ellen egyenlíteni (még ha büntetőből is) emberhátrányban gyakorlatilag majdnem egy félidőt,eggyel kevesebben.[/color]
Az a csapat, amelyik ellen a Barca igazából lesz*rja a meccset :D
Te sem gondolod komolyan, hogy így játszottak volna, ha mondjuk a bajnoki cím a tét...

BL-ben sima Barca továbbjutás lesz, de tőlem nyugodtan élhetsz tovább az álomvilágodban :)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13504 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

rafanadal írta: Minden szavaddal egyetértek. Nekem ez a Trump kezd kedvencemmé válni.
:D

ma nem nagyon adnak számomra érdekes meccseket ahogy a tegnapi kiírásra emlékszek, bár Ryan Dayt lehet megnézem ha adják, nagyon eltünt ő is, sosem tartozott a nagy nevek közé de én csípem a játékát.
Murphyre kiváncsi leszek mert az első körben nagyon megy, keményebb ellenfelek ellen kiváncsian várom mit tud majd.

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13505 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

mYkr0 írta:Ezt a hülyeséget. Realos haverom is ugyanezt hajtogatja. Istenem, ébredjetek már fel, és ne legyél annyira elfogult, amennyire a kommentjeid mutatják.
Miért hülyeség?Itt már bármi lehet,ez a Manchester egyáltalán nem nagy szám,sőt.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13506 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Patrik17 írta:nem fogja.Aki a Clásico ágról bejut,az nyer.2002.-höz hasonlóan most is egy meglepetés csapat jut a döntőbe,a Schalke(akkor a Leverkusen), és mi, mint akkor megcsapjuk a Barcát,és behúzzuk a döntőt.Az még egy szép döntő lenne,mondjuk ha Raul lőné a győztes gólt. :D
Ezt a hülyeséget. Realos haverom is ugyanezt hajtogatja. Istenem, ébredjetek már fel, és ne legyél annyira elfogult, amennyire a kommentjeid mutatják.

tru23

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13507 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Az nagyon tetszett, ahogy a köcsög gnómot rögtön szarrá is dobálták :DD Gránátalmákkal kellett volna.

Érdekes kérdés mi lett volna a kiállítás nélkül... Nem biztos, hogy rosszatt tett az emberhátrány, mentek nekik foggal körömmel. Ennek eredménye lett a büntető. Bár ha az a CR kapufa bemegy...

Özil: Ha van egy kis esze a madridi fejeseknek (nem gyakran egyértelmű), neki, és persze nem fut bele valami komoly sérülésbe, formahanyatlásba akkor semmi pénzért nem hagyják elmenni. Más kérdés, hogy én is szivesen látnám.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13508 Hozzászólás Szerző: chiedis »

sztem jó volt Mou taktikája, a csatárok már korán letámadták a Barcát, ha kellemetlen helyzetbe nem is - de kényelmetlenebbe mindenképp a védők dolgát.
Ennek lett az eredménye, hogy 75%-ban volt a Barcánál a labda, ami egy kabaré, mivel számoltam, volt h 2 percig Adriano-Ketrecharcos-Piqué-Buszkecc járatta oda-vissza.

Ez ám a Barca hype, h eldugjuk a labdát, és húzzuk az időt :)

Özil nagyot játszott, csak növekszik imádatom. Olyan passzai vannak, hogy csak na. Kicsit ösztökélhetnék hajtásra/futásra, és tökéletes lenne. Továbbra is elnézném kékben, Lamps kapkodhatna kicsit.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13509 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

otto138 írta:Nem volt rossz meccs, Ronaldo először játszott jól El Clasicon, meg lehet fogni ezt a barcát, remélem sikerül is a Madridnak és megnyerik a Bl-t. A futball szégyene lenne, ha a MU nyerné meg.
nem fogja.Aki a Clásico ágról bejut,az nyer.2002.-höz hasonlóan most is egy meglepetés csapat jut a döntőbe,a Schalke(akkor a Leverkusen), és mi, mint akkor megcsapjuk a Barcát,és behúzzuk a döntőt.Az még egy szép döntő lenne,mondjuk ha Raul lőné a győztes gólt. :D

Avatar
otto138
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2011. április 2., szombat 10:46
Kedvenc játékos: Lamps Terry Cech
Kedvenc exjátékos: Robben Zola Carvalho
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13510 Hozzászólás Szerző: otto138 »

Nem volt rossz meccs, Ronaldo először játszott jól El Clasicon, meg lehet fogni ezt a barcát, remélem sikerül is a Madridnak és megnyerik a Bl-t. A futball szégyene lenne, ha a MU nyerné meg.

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13511 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Blueflag írta:Nyílván nem akarták elveszteni... de minden áron megnyerni sem. Nem láttad a cseréiket? És ne mondd, hogy nyilatkozhat, amit akar... a profi labdarúgásnál a lélektani dolgok alapozzák meg egy csapat jó teljesítményét, természetesen a jó taktika mellett.

Szvsz Mourinhónak ez egy presztízsmeccs volt, amit nem sikerült megnyerni. És ő is pontosan tudja, hogy a Barcának nem számított, hogy 8 pont az előny, vagy csak 5... ellenben a kupadöntőn és a BL meccseken sokkal jobban odateszik majd magukat. Erre kell most Mourinhónak felkészítenie a csapatát, fejben!
hagyjuk már ezt a nem akarták mindenáron megnyerni.szvsz nem is nagyon tudták volna.mert nem nagyon volt rá lehetőségük.meg mi az hogy nem akarják?hát akkor guardiolát azonnal rúgnám ki,akármekkora téttel bír ez a meccs,akkor is mind a két csapatnak teljes erőbedobással kell mennie,mert ez a világ legnagyobb rangadója.a cseréik?ugyanaz volt mint mindig,behozza Affelayt és Keitat.Utóbbi kényszerű csere volt,de ha figyeled a meccseiket őket általában behozza(Keitat mindig).
ha csak Mourinhonak volt presztízs mecs az szomorú.ez egy El Cláisco ez mindenkinek presztízs,az utolsó sarki madridos közértestől az utolsó afrikai szurkólóig,ez mindenkinek presztízs.

A BL-ben meg már bármi megtörténhet.
A mindig szent Messi.Hát nem akarták annyira megnyerni... :D
A mester. :D
Villáék.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13512 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kenobi írta:ááá kegyetlen meccs volt ez a Robertson - Trump meccs, sajnálom Neilt de Trump megérdemelten jutott tovább, az átok folytatódik :shock:
Remélem O'Sullivan God Mode-ba kapcsol ezen a vb-n 8)
Minden szavaddal egyetértek. Nekem ez a Trump kezd kedvencemmé válni.

El Classico: döntetlenre tippeltem és az is lett. Mourinho bizonyított, hogy meglehet fogni ezt a Barcat és szerintem az elődöntőben lehet is esélyük rá. Raul Albiol megint csak betyár volt, komolyan amikor ő a pályán van 12 v 10-ben megy a meccs. Azt az embert fel kellene kötni, mint egy pinata-t és egész nap ütni. Azért szépen küzdött a Real 10 emberrel Albiol kiállítása után. Messi-t pedig egyre jobban kezdem nem élvezni, ha az első félidőben azt az átemelést nem nagyképűsködi el, hanem meglövi rendesen, akkor az gól. Egyre több ilyen nagyképű megnyilvánulása van. (Bár ez nekem csak jó, hogy abból nem lett gól.)

Forma-1: Jó verseny volt, végre nem Vettel nyert. Ott az első győzelem Hamiltonnak és ha valaki idén megfoghatja Vettelt, akkor az ő. Számomra a két legnagyobb esélyes Vettel és Hamilton. Aztán csatlakozik a Button, Webber, (Alonso) trió. Remélem mostmár lassan véget ér a Vettel hegemónia. Ma is kiderült, hogy ha nem vezeti végig a versenyt, akkor simán verhető. A Renault ma annyira nem volt erős, viszont a Mercedes kezdi összekapni magát, Rosberg jól ment. Webber óriásit zárkózott, de mostantól indul a nagy gondolkodás, hogy melyik pályára milyen gumitaktikát találjanak ki a csapatok, mert ez mostmár tisztán és világosan látszik, hogy idén a gumi nagyon sokat számít.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rafanadal 2011. április 17., vasárnap 11:32-kor.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13513 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Patrik17 írta:
Blueflag írta:Ennek ellenére, Mourinho főhet a saját levében... lélektanilag most hátrányba került a Real!
pont hogy nem.Te láttad az egyenlítés utáni perceket?Nyomtunk,mentünk,daráltunk,ők meg idegbetegek voltak.
Blueflag írta: Guardiola szinte mosolyogva nyilatkozta, hogy a döntetlen tökéletes eredmény a Madrid otthonában.
nyilatkozhat amit akar.a játékosok arcán,és dührohamain a büntető után nem azt láttam hogy a barcának ez kevésbé fontos,mint nekünk.
Nyílván nem akarták elveszteni... de minden áron megnyerni sem. Nem láttad a cseréiket? És ne mondd, hogy nyilatkozhat, amit akar... a profi labdarúgásnál a lélektani dolgok alapozzák meg egy csapat jó teljesítményét, természetesen a jó taktika mellett.

Szvsz Mourinhónak ez egy presztízsmeccs volt, amit nem sikerült megnyerni. És ő is pontosan tudja, hogy a Barcának nem számított, hogy 8 pont az előny, vagy csak 5... ellenben a kupadöntőn és a BL meccseken sokkal jobban odateszik majd magukat. Erre kell most Mourinhónak felkészítenie a csapatát, fejben!

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13514 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Blueflag írta:Ennek ellenére, Mourinho főhet a saját levében... lélektanilag most hátrányba került a Real!
pont hogy nem.Te láttad az egyenlítés utáni perceket?Nyomtunk,mentünk,daráltunk,ők meg idegbetegek voltak.
Blueflag írta: Guardiola szinte mosolyogva nyilatkozta, hogy a döntetlen tökéletes eredmény a Madrid otthonában.
nyilatkozhat amit akar.a játékosok arcán,és dührohamain a büntető után nem azt láttam hogy a barcának ez kevésbé fontos,mint nekünk.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13515 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Szerintem is jól csinálta a Real, még közelebb is voltak a győzelemhez, mint a Barca. A meccs nem volt extra, de rossznak se nevezném... sok helyzet volt mindkét oldalon, és aki kicsit szakavatottabb szemmel próbálta nézni, az élvezhette a két csapat közti taktikai harcot. Védekezések, kontrák, stb.

Ennek ellenére, Mourinho főhet a saját levében... lélektanilag most hátrányba került a Real! Azt a meccset se tudták megnyerni, ami a Barcának a legkevésbé volt fontos... Guardiola szinte mosolyogva nyilatkozta, hogy a döntetlen tökéletes eredmény a Madrid otthonában. Közbe mind tudjuk, hogy Mourinho ezt meg akarta nyerni az 5-0 után... most kell okosnak lenni a következő három ütközeten.

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13516 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Itt mondjátok hogy nem volt látványos a meccs.az ekkora rangadók sosem látványosak.jó persze az őszi Clásico az volt,mert csak egy csapat volt a pályán.
daw3 írta:én nemtom bevagyok állva mint a segg, de olyan el clasico amin 2 bunteto dont az nem is egy igazi el clasico.
Mert?egyik csapat sem talált fogást a másikon,csak büntetőből lettek eredményesek.Viszont Pepe nagyon tanár volt,Albiol buta.Messi a végén idegbeteg lett(de jó volt látni). A Barca ellen tegnap,ezt kellett játszani,szerdán egy teljesen másik meccs lesz.A végén még megis nyerhettük volna,Di Maria egy..mindegy.Özil kezdjen a kupadöntőn.

Amúgy megnézném melyik csapat tudott volna a Barca ellen egyenlíteni (még ha büntetőből is) emberhátrányban gyakorlatilag majdnem egy félidőt,eggyel kevesebben.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13517 Hozzászólás Szerző: daw3 »

én nemtom bevagyok állva mint a segg, de olyan el clasico amin 2 bunteto dont az nem is egy igazi el clasico.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13518 Hozzászólás Szerző: findex »

mYkr0 írta:
gerawba írta:Az egyik legszarabb El Classico amit valaha láttam eddig.
Basszameg, legszebbnek olvastam, pedig nem is ittam semmit. :DDDD
én is:D:D na jo én azért ittam:)
Carefree, wherever we may be

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13519 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

gerawba írta:Az egyik legszarabb El Classico amit valaha láttam eddig.
Basszameg, legszebbnek olvastam, pedig nem is ittam semmit. :DDDD

tru23

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13520 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Özil a vb-n lett nagy kedvencem, és azóta is folyamatosan bizonyítja, hogy iszonyat jó. Hatalmas karrier áll előtte, főleg egy ilyen csapatban, egy ilyen edzővel.

Válasz küldése