Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
cfr
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. október 4., vasárnap 13:39
Kedvenc játékos: Conte
Kedvenc exjátékos: petrescu
Tartózkodási hely: London

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14001 Hozzászólás Szerző: cfr »

pedig konyen lehet hogy ugy fogsz
de szerintem ezzel a te kedvenced nyer a legtobbet :)

Avatar
Z0-Lee
Hozzászólások: 423
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 23:51
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tengelic, Budapest, Veresegyház, Őrbottyán

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14002 Hozzászólás Szerző: Z0-Lee »

Remélem, hogy most nem járok úgy, mint 2 hete a Japán Nagydíjnál, hogy felkelek hajnalban és nem történik semmi! :cry:
H..Németország..
A..Chelsea..
J..Bayern München..
R
Á
!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14003 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ti mennyire hiszitek el? http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/eb ... ek-2049892" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14004 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

rafanadal írta:
Petrolanos írta:Húha. Végén elég mérges voltam, hogy mindkettő Red Bull megelőzte Alonso-t, pedig már majdnem kezdtem örülni.
Ha már így belevágtunk a közepébe, akkor elmondom, hogy már lassan hihetetlen, hogy minden időmérőt megnyernek a bikák. Szerencsére most olyan kicsi az előnyük, hogy ez a versenyen vissza fog ütni és Alonso és Hamilton is meg fogják előzni őket.
Hát időmérőn legerősebbek majdnem mindig, de a futamon nem olyan jók, ebben bízom, hogy Alonso tud nyerni.
2012. 05. 19.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14005 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Petrolanos írta:Húha. Végén elég mérges voltam, hogy mindkettő Red Bull megelőzte Alonso-t, pedig már majdnem kezdtem örülni.
Ha már így belevágtunk a közepébe, akkor elmondom, hogy már lassan hihetetlen, hogy minden időmérőt megnyernek a bikák. Szerencsére most olyan kicsi az előnyük, hogy ez a versenyen vissza fog ütni és Alonso és Hamilton is meg fogják előzni őket.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14006 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Húha. Végén elég mérges voltam, hogy mindkettő Red Bull megelőzte Alonso-t, pedig már majdnem kezdtem örülni.
2012. 05. 19.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14007 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

A pálya jó, ritmusos, tetszik, de a boxutcába bevezető és onnan kivezető utat rosszabb helyre nem is lehetett volna tervezni.
A többiről majd csak délután, mert szerintem nem sokan keltek fel megnézni most az időmérőt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14008 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Blueflag írta:
rafanadal írta:Mintha csak megjósoltam volna, hogy Murray ellen nem lesz jó ez a taktika. Ma is ezzel jött ki Federer és elég simán megverődött, mert sokat hibázott.
Bár a meccset nem láttam, de be kell ismernem, hogy igazad volt. Érdekes, hogy ezek ellen nem tud Federer lépni sose... még Murray is nyilatkozta, hogy direkt próbálta lassítani a játékot, mert tudta, hogy Federer támadni fog majd, és hamar döntésre akarja vinni a labdameneteket. Federeren kívül mindenki tudja ezekszerint, hogy Federernek hogy kellene játszania.
Épp ez a fura az egészben. Nem tudom megérteni, hogy ha tudja, hogy mi a saját játékának az ellenszere, akkor a legfontosabb meccseken miért nem változtat?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14009 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

rafanadal írta:Mintha csak megjósoltam volna, hogy Murray ellen nem lesz jó ez a taktika. Ma is ezzel jött ki Federer és elég simán megverődött, mert sokat hibázott.
Bár a meccset nem láttam, de be kell ismernem, hogy igazad volt. Érdekes, hogy ezek ellen nem tud Federer lépni sose... még Murray is nyilatkozta, hogy direkt próbálta lassítani a játékot, mert tudta, hogy Federer támadni fog majd, és hamar döntésre akarja vinni a labdameneteket. Federeren kívül mindenki tudja ezekszerint, hogy Federernek hogy kellene játszania.

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14010 Hozzászólás Szerző: Keppi »

rafanadal írta:Ezek komolyan mondom nem normálisak: http://eurosport.yahoo.com/16102010/58/ ... i-bid.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez tipikusan az az üzlet amire bátran lehet nagy összegben fogadni, hogy nem fog összejönni.
:)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14011 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Mintha csak megjósoltam volna, hogy Murray ellen nem lesz jó ez a taktika. Ma is ezzel jött ki Federer és elég simán megverődött, mert sokat hibázott.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14012 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Talmaszabi írta: Amúgy Kenobi, ha lesz időd leírnád, hogy miket kérdeztél? :) És mit válaszoltak Faragóék?
Nem gondoltam hogy érdekel vkit de akkor leírom, igaz chaten már elmondtam az egyik felét. :D

Szal az eagles - skins meccsen mondták hogy az eagles szurkolóknak semmi sem jó és mint Giants szurkoló megjegyeztem, hogy ne próbálják megérteni őket mer külön faj :twisted: erre Sanyi rávágta hogy ezt mondják a Giants drukkerekről is :lol: Utána meg kérdeztem, hogy mit gondolnak, ahogy Vick visszatért a börtön után az NFL-be vajon Plaxico Burres is vissza tud-e és azt mondták lehet de a liga hosszútávon nem biztos hogy támogatja a kétes hírű játékosokat. Meg, hogy Big Bent is a liga tiltotta el, szal vagy 2 percig válaszolt

Aztán a Dallas - Tennessee meccsen meg írtam nekik hogy Nicks a király :D 131 elkapott yard, két TD :D és akkor pont Olivér volt(Giants fan) :D Meg mondtam, hogy ellenszenves a tennessee mer Jeff Fisher miatt sokat megengednek maguknak meg provoklják az ellenfél játékosait, de remélem nyernek mer a tehenészeket megkell verni :D (egy csoportba vannak Rotoék a Giantssel :twisted: ) Szóval ennyi volt a story, holnap megint Dallas meccs lesz asszem szal vmit lehet kitalálok amit elküldök nekik.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14013 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ezek komolyan mondom nem normálisak: http://eurosport.yahoo.com/16102010/58/ ... i-bid.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14014 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Blueflag írta:Én nem ezt mondtam? Lassú borításon Nadal felülkerekedett. Meg azt is mondtam, hogy kemény pályán máshogy kell játszani.... nyílván ezért játszott Nadal úgy az US Openen, de attól még neki nem az a megszokott játéka. Tényleg nem lenne rossz, ha néha értelmeznéd is a másik hozzászólását, nem csak elolvasnád.

Egyébként honnan tudod, hogy Nadal és Murray ellen kevés lesz Federer? Verte már meg mindkettőt a közelmúltban, Murrayt főleg. Ennek ellenére ezt most úgy mondtad, mintha a ranglista első négy helyezettje közt létezne olyan, hogy papírforma. Federert meg nem kell megtanítani teniszezni... régebben is játszott rövid labdamenetekre, csak nem mindegy, hogy ezt egy két szettes ATP tornán teszi, vagy egy Grand Slam döntőn. Kicsit nem ugyanaz a kettő!
Bocsi, úgy értettem, hogy arra akarsz kilyukadni, hogy Nadal keménypályán is úgy játszik, mint salakon.

Honnan tudom? Egyáltalán nem tudom, csak feltételezem. Ezzel a játékkal addig nincs baj, amíg nem jön vissza minden labda, de Murray és főleg Nadal pont ilyen típusú játékosok. S ennek az "egyből támadok" játéknak az a hátránya, hogy mikor hosszabb labdamenetbe keveredik, akkor sokkal könnyebben belehibázik, mint az, aki csak visszateszi a labdát, esetleg egy rövid labdát próbál megtámadni. Ettől függetlenül lehet, hogy a top 4 ellen más taktikával állna ki. S az is igaz, hogy a top 4 között nincs papírforma, de én nem is ezt mondtam, hanem azt, hogy öngyilkos taktika lenne ez számára.

Mindezen érvek ellenére nálam még most is Federer a favorit a VB-re, mert a fedettpályán Nadal elég könnyedén verhető és mostanában Federer egy kicsivel meggyőzőbb, mint Murray.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14015 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Én nem ezt mondtam? Lassú borításon Nadal felülkerekedett. Meg azt is mondtam, hogy kemény pályán máshogy kell játszani.... nyílván ezért játszott Nadal úgy az US Openen, de attól még neki nem az a megszokott játéka. Tényleg nem lenne rossz, ha néha értelmeznéd is a másik hozzászólását, nem csak elolvasnád.

Egyébként honnan tudod, hogy Nadal és Murray ellen kevés lesz Federer? Verte már meg mindkettőt a közelmúltban, Murrayt főleg. Ennek ellenére ezt most úgy mondtad, mintha a ranglista első négy helyezettje közt létezne olyan, hogy papírforma. Federert meg nem kell megtanítani teniszezni... régebben is játszott rövid labdamenetekre, csak nem mindegy, hogy ezt egy két szettes ATP tornán teszi, vagy egy Grand Slam döntőn. Kicsit nem ugyanaz a kettő!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14016 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Blueflag írta:Máshogy kell játszani salakon, és máshogy kell játszani kemény pályán. Ez sokkal gyorsabb borítás. Lehet, hogy Nadalnak salakon bejön a túlpörgetős alapvonal játéka, de füvön és kemény pályán Federer a király. Nincs ebben semmi új taktika.
Látom lemaradtál pár US Open előtti nyilatkozatról. Az edzője és ő (Federer) mondták, hogy megpróbálták átszervezni a játékát, hogy 2-3 ütésből próbáljon pontot nyerni. Ezzel a taktikával csak annyi baj van, hogy csak keménypályán jó és a Nadal-Murray és olykor Djokovic trió ellen már keménypályán sem jó.

Amúgy most ezzel a túlpörgetés játékkal hatalmas marhaságot mondtál. Láttad a US Openen mit játszott Nadal? Erős, hosszú, lapos támadólabdák. Füvön pedig amióta a Wimbledon be van lassítva, azóta Federernek nem megy annyira. Ha a pálya most is olyan gyors lenne, mint kb. 4-5 évvel ezelőtt, akkor azt elismerem, hogy simán verné Nadalt, de ezen a belassított füvön már Nadal a jobb.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14017 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Máshogy kell játszani salakon, és máshogy kell játszani kemény pályán. Ez sokkal gyorsabb borítás. Lehet, hogy Nadalnak salakon bejön a túlpörgetős alapvonal játéka, de füvön és kemény pályán Federer a király. Nincs ebben semmi új taktika.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14018 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Blueflag írta:A "Federer már kipukkadt, teniszezni se tud" nótát skandálóknak: http://www.origo.hu/sport/tenisz/201010 ... ornan.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Az előző meccsét láttam, miket művelt, úristen! Csak minden meccsen ezt kéne csinálnia, nem csak időnként felpumpálnia magát és hülyére verni a világot... ez az, ami már nem megy neki, fejben nincs mindig ott. A képességei alapján ugyanolyan remek teniszező, mint eddig.
Bocsi, de én is láttam. Ez az új taktikája, hogy 3 ütésből próbál pontot nyerni és azt nagyon szépen csinálja. Csak annyi a gond vele, hogy ez szerinted egy Nadal vagy egy Murray ellen, akik sok labdát visszatesznek mennyit ér? Segítek: semmit, mert hamar belehibázik. Amúgy tényleg csodálatosan játszott.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14019 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

A "Federer már kipukkadt, teniszezni se tud" nótát skandálóknak: http://www.origo.hu/sport/tenisz/201010 ... ornan.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Az előző meccsét láttam, miket művelt, úristen! Csak minden meccsen ezt kéne csinálnia, nem csak időnként felpumpálnia magát és hülyére verni a világot... ez az, ami már nem megy neki, fejben nincs mindig ott. A képességei alapján ugyanolyan remek teniszező, mint eddig.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14020 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ti is bevágtátok volna a durcit. Egy évvel előtte majdnem szörnyethalt a pályán, és az egész média már a Lotusba kívánta az idei szezonja után. Ez a győzelem neki egy VB-címmel ért volna fel. A Ferrari úgy döntött, hogy megadja a lehetőséget Alonsónak... de ezzel a szakadékba lökték Massát is. A Redbull és a McLaren nem tett volna ilyet, ebben biztos vagyok, szóval nem kell ezzel az ésszerű megoldás dumával jönni, meg a dollármilliókkal. Felipe brazil szponzoraitól is jönnek a dollármilliók, mellesleg a fizetése is az ötöde Alonsóénak... Alonso pedig előzze meg, ha gyorsabb, ne rinyáljon mint eddig minden csapattársánál. Nyílván kilökni nem fogják egymást, ennyit el lehet várni két csapattárstól, de többet nem.

Válasz küldése