Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Zene, filmek

#2241 Hozzászólás Szerző: Anti »

Zsoca írta:Online filmklub indul, jöjjön, akit érdekel:

http://kilencesterv.blog.hu/2010/10/01/ ... klub_indul

Nekem trójait észlelt az oldalon..
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Zene, filmek

#2242 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Online filmklub indul, jöjjön, akit érdekel:

http://kilencesterv.blog.hu/2010/10/01/ ... klub_indul

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Zene, filmek

#2243 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Gábor írta:Meghalt Tony Curtis! :(
Ja, én is hallottam. RIP!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Zene, filmek

#2244 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Meghalt Tony Curtis! :(
Farewell Didier!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Zene, filmek

#2245 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Perpetuum írta:
Bubi írta: A csodalatos elmet meg nem lattam, de a Nemo utan nem annyira bizok az izlesedben :D
Amugy utana nezek majd, kossz a tippet. Az also 4et lattam. Nem voltak rosszak, habar a Tegla nem tetszett, utalom Matt Damont, irrital a feje, raadasul azzal a kocsog Dicaprioval jatszott. Hasonlo karakterek, full paradox...

Az en listam:
Buzizzatok le, de a Twilight nekem nagyon bejon.
...
Már nem azért de ha te az én ízlésemet fikázod akkor meséld már el hogy a tvájlájt 0 színészi képességgel megáldott fapofái mivel jobbak diCaprio-nál?
Nyugi haver, senki se fikazott :) En legalabbis biztos nem.
Amugy a tvajlajt elso reszenel jobban, nekem meg egy film sem adta at annyira az erzelmeket, mint az, szoval pont ezzel bekostolni a filmet, butasag... Amugy fapofak, mivel vampirokat jatszanak, es oket latni javareszt, akik koztudottan nem tul erzelgosek, ijedosek, nem latszik rajtuk semmi. Kristen Stewart meg a leheto legjobb szinesz a konyv alapjan, akit kivalaszthattak Bella szerepre. Ugyanis egy atlagos, hetkoznapi lanyrol szol, akiben meg is van valami - nos ez Kristen tokeletes jellemzese :)

Szoval megegyszer, en nem fikaztalak, a Nemos dolog egy poen akart lenni, amit lathatoan nem tudtal feldolgozni - vagy csak szamomra volt "poenos" :) Ezen kivul meg DiCapriot es Matt Demont cinkeltem, de ez egy eleg egyedulallo velemeny, hiszen sztarokrol van szo... Engem irritalnak, ennyi.

Paco: nem tudom oket vegignezni, elalszok rajtuk, de majd kenytelen leszek, mert az unokaocsem lassan abba a korba er, amikor mar erdekli a TV es a mesek :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Zene, filmek

#2246 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

paco83 írta:Pedig a mesék jók. Nagyon jók. Szerintem nézz meg párat. Jót fog tenni neked. :P
Nekem a kedvencem a túl a sövényen :D:D:D hatalmas :D

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Zene, filmek

#2247 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Bubi írta: A csodalatos elmet meg nem lattam, de a Nemo utan nem annyira bizok az izlesedben :D
Amugy utana nezek majd, kossz a tippet. Az also 4et lattam. Nem voltak rosszak, habar a Tegla nem tetszett, utalom Matt Damont, irrital a feje, raadasul azzal a kocsog Dicaprioval jatszott. Hasonlo karakterek, full paradox...

Az en listam:
Buzizzatok le, de a Twilight nekem nagyon bejon.
...
Már nem azért de ha te az én ízlésemet fikázod akkor meséld már el hogy a tvájlájt 0 színészi képességgel megáldott fapofái mivel jobbak diCaprio-nál?

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Zene, filmek

#2248 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Bubi írta:
paco83 írta: Az osztályzatok és a vélemények mind szubjektív dolgok. Például a Watchmen-re én még 1-est se adnék, pedig ha megnézed imdb-t akkor olyan 7-8 között van valahol.
En ugy vagyok vele, hogy 20.000 ember szavazata azert jelenthet valamit.:)
Jol utana szoktam nezni, mert rengeteg a szar film... Tegnap pl nem volt kedvem keresgelni, es megneztem a golyozaport.... Annal gagyibb akciofilmet meg nem lattam. Szanalmas egy szar, csak beszivva nezzetek meg :)

Nemohoz: Alapbol a meseket nem kedvelem, nem kotnek le.
Pedig a mesék jók. Nagyon jók. Szerintem nézz meg párat. Jót fog tenni neked. :P

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Zene, filmek

#2249 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Perpetuum írta:Watchmen-t a társadalom kritikája, a képregényhős kultúra görbe tükre és az emberi élet értelmének kutatása teszi jó filmmé. Ez magánvélemény, nemtudom más mit lát benne, nekem ennyi elég.
Nah ez nekem nem jött át.

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Zene, filmek

#2250 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Bubi írta: Nemohoz: Alapbol a meseket nem kedvelem, nem kotnek le.
Attól ez még nem az én ízlésemet tükrözi hanem a te elvárásaidat. Oké A tégla nem éppen a legjobb film, de nekem bejönnek a Scorsese/diCaprio és a Nolan/Bale koprodukciók.

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Zene, filmek

#2251 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Watchmen-t a társadalom kritikája, a képregényhős kultúra görbe tükre és az emberi élet értelmének kutatása teszi jó filmmé. Ez magánvélemény, nemtudom más mit lát benne, nekem ennyi elég.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Zene, filmek

#2252 Hozzászólás Szerző: Bubi »

paco83 írta: Az osztályzatok és a vélemények mind szubjektív dolgok. Például a Watchmen-re én még 1-est se adnék, pedig ha megnézed imdb-t akkor olyan 7-8 között van valahol.
En ugy vagyok vele, hogy 20.000 ember szavazata azert jelenthet valamit.:)
Jol utana szoktam nezni, mert rengeteg a szar film... Tegnap pl nem volt kedvem keresgelni, es megneztem a golyozaport.... Annal gagyibb akciofilmet meg nem lattam. Szanalmas egy szar, csak beszivva nezzetek meg :)

Nemohoz: Alapbol a meseket nem kedvelem, nem kotnek le.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Zene, filmek

#2253 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Bubi írta:
Perpetuum írta:
Bubi írta:A filmbuzik irhatnanak ide egy listat a kedvenc filmjeikrol. 2000-napjainkig mondjuk :)
En eleg filmmanias vagyok, szoval tudok en is ajanlani nehanyat.
Számomra 2000 óta egy film fogott meg úgy igazán az pedig az "Egy csodálatos elme" volt. Láttam sok jó filmet, de csak ez volt az ami úgy igazán ledöbbentet.
Szóval az én ötös listám:
1. Egy csodálatos elme
2. A tökéletes trükk
3. A tégla
4. Watchmen
5. Némó nyomában
A csodalatos elmet meg nem lattam, de a Nemo utan nem annyira bizok az izlesedben :D
Amugy utana nezek majd, kossz a tippet. Az also 4et lattam. Nem voltak rosszak, habar a Tegla nem tetszett, utalom Matt Damont, irrital a feje, raadasul azzal a kocsog Dicaprioval jatszott. Hasonlo karakterek, full paradox...
Mi a gondod a Némó nyomában-nal? Vagy alapból a meséket nem kedveled?

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Zene, filmek

#2254 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Bubi írta:
paco83 írta:
Hogy lehet Cam-os filmet nézni? Ezt sose fogom megérteni, hogy mire jó.
Egy 700MB-os dvdrip szerintem pont olyan jó mint a full hd. De lehet, hogy csak a szememmel van a baj. :)
Nem keszult meg olyan film, aminek a latvanyvilaga fogott volna meg engem, talan a Die Hard utolso reszenek a latvanyvilaga tetszett a legjobban, de amellett is ott a jo tortenet, mert en leginkabb a tortenet hive vagyok. Ha jo a tortenet, jok a szineszek, akkor jo a film. Persze nem mindegy, hogy egy teszemazt robbanast grafikailag hogyan abrazolnak, de az mar nem erdekel, ha szemcsesen latom az ugyes megoldasokat:) Amugy en is a 700 megas dvdripeket szedem, de ha varok egy filmet, akkor nem birom ki a letisztultabb verzioig, es a cinedubban meg nem nagyon csalodtam.

Pl nekem volt pofam megnezni az eredetet camos valtozatban (nem cinedub, nagyon szar volt a kep), es elveztem :)

Mielott leszedek egy filmet, jol korbejarom. Megnezem az Imdb osztalyzatat, megnezem a port osztalyzatat, aztan elolvasom a kommenteket porton, forumokon. Megnezem az elozetest, elolvasom a tortenetet, utana nezek a szineszeknek...:D Kb 1 ora hossza mire odajutok, hogy na ennek bizalmat szavazok. (ritkan csalodok)
Ezzel nem győztél meg. :)
Az ok, hogy nem érdekelnek a látványosságok, de azért jó látni is amit nézel. :) A hangról ne is beszéljünk.
1 óráig kutatod? :O
Én elolvasom a leírásást (pedig tudom, hogy általában köze nincs a filmhez) aztán esetleg pár kommentet. Aztán döntök. Ne legyél ennyire finnyás.
Az osztályzatok és a vélemények mind szubjektív dolgok. Például a Watchmen-re én még 1-est se adnék, pedig ha megnézed imdb-t akkor olyan 7-8 között van valahol.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Zene, filmek

#2255 Hozzászólás Szerző: paco83 »

A Watchmen-ben mi az ami ennyire jó? Mert látom mindenhol egész jó eredményeket ér el, de nem tudom megérteni miért.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Zene, filmek

#2256 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Perpetuum írta:
Bubi írta:A filmbuzik irhatnanak ide egy listat a kedvenc filmjeikrol. 2000-napjainkig mondjuk :)
En eleg filmmanias vagyok, szoval tudok en is ajanlani nehanyat.
Számomra 2000 óta egy film fogott meg úgy igazán az pedig az "Egy csodálatos elme" volt. Láttam sok jó filmet, de csak ez volt az ami úgy igazán ledöbbentet.
Szóval az én ötös listám:
1. Egy csodálatos elme
2. A tökéletes trükk
3. A tégla
4. Watchmen
5. Némó nyomában
A csodalatos elmet meg nem lattam, de a Nemo utan nem annyira bizok az izlesedben :D
Amugy utana nezek majd, kossz a tippet. Az also 4et lattam. Nem voltak rosszak, habar a Tegla nem tetszett, utalom Matt Damont, irrital a feje, raadasul azzal a kocsog Dicaprioval jatszott. Hasonlo karakterek, full paradox...

Az en listam:
Buzizzatok le, de a Twilight nekem nagyon bejon.
Aztan:
Perzsia hercege
Resident evil 4 resz
Pokolfajzat
Underworld trilogia (2011ben jon a 4. resz)
Mr. Nobody: az elvont filmek kedveloinek
Szellemlovas
The hurt locker
I.e. 10000
Passio 2. (csak poen)
Cloverfield - kezkikameras, de sztem fulljo
felkoppintva
Gaber
Buliszerviz 1-3 (az elso resz kotelezo darab)
G.i. Joe
Naszajanlat
Csuf igazsag
Exferj ujratoltve
2012
A felolvaso - eleg elvont
szallito 1-3
megint 17
Torvenytisztelo Polgar - egyik kedvencem
xmen osszes resze
Ragadozok osszes resze

Akinek meg kell, van meg jonehany amit egyszer erdemes megnezni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2010. szeptember 28., kedd 17:48-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Zene, filmek

#2257 Hozzászólás Szerző: Bubi »

paco83 írta:
Hogy lehet Cam-os filmet nézni? Ezt sose fogom megérteni, hogy mire jó.
Egy 700MB-os dvdrip szerintem pont olyan jó mint a full hd. De lehet, hogy csak a szememmel van a baj. :)
Nem keszult meg olyan film, aminek a latvanyvilaga fogott volna meg engem, talan a Die Hard utolso reszenek a latvanyvilaga tetszett a legjobban, de amellett is ott a jo tortenet, mert en leginkabb a tortenet hive vagyok. Ha jo a tortenet, jok a szineszek, akkor jo a film. Persze nem mindegy, hogy egy teszemazt robbanast grafikailag hogyan abrazolnak, de az mar nem erdekel, ha szemcsesen latom az ugyes megoldasokat:) Amugy en is a 700 megas dvdripeket szedem, de ha varok egy filmet, akkor nem birom ki a letisztultabb verzioig, es a cinedubban meg nem nagyon csalodtam.

Pl nekem volt pofam megnezni az eredetet camos valtozatban (nem cinedub, nagyon szar volt a kep), es elveztem :)

Mielott leszedek egy filmet, jol korbejarom. Megnezem az Imdb osztalyzatat, megnezem a port osztalyzatat, aztan elolvasom a kommenteket porton, forumokon. Megnezem az elozetest, elolvasom a tortenetet, utana nezek a szineszeknek...:D Kb 1 ora hossza mire odajutok, hogy na ennek bizalmat szavazok. (ritkan csalodok)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Zene, filmek

#2258 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Bubi írta:A filmbuzik irhatnanak ide egy listat a kedvenc filmjeikrol. 2000-napjainkig mondjuk :)
En eleg filmmanias vagyok, szoval tudok en is ajanlani nehanyat.
Számomra 2000 óta egy film fogott meg úgy igazán az pedig az "Egy csodálatos elme" volt. Láttam sok jó filmet, de csak ez volt az ami úgy igazán ledöbbentet.
Szóval az én ötös listám:
1. Egy csodálatos elme
2. A tökéletes trükk
3. A tégla
4. Watchmen
5. Némó nyomában

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Zene, filmek

#2259 Hozzászólás Szerző: Pöri »

JohnObi írta:Digi? Beköttetve :)
Digi beköttetve? nincs és nem is lesz mivel a kábelszolgáltatóm felvette a digisportot az tabellára..:D
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Zene, filmek

#2260 Hozzászólás Szerző: paco83 »

JohnObi írta:Digi? Beköttetve :)
Ha tőlem kérdezed, akkor nincs. De tervbe van véve. :)

Válasz küldése