Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14321 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

davids írta:
Blueflag írta:Davids, állíts már magadon bazdmeg, nem hiszem el, hogy nem veszed észre magad! http://www.ftc.hu/" onclick="window.open(this.href);return false; , menj és cseppenj el... a zsepit intézd te magad!

Azt se hiszem el, hogy nincs egy keményebb kezű moderátor, akinek végre leesne, hogy ez a takony csak az indulatokat szítja itt hosszú oldalak óta, és rombolja az egész fórum színvonalát. Ez már gáz.

Hogy a témához is szóljak, az egyikük szerintem tutira bejut a csoportkörbe... a Győrt erősebbnek tartom a Lokinál, de erősebb ellenfelet is kapott, szóval majd meglátjuk. A Lokinak meg kell vernie ezt a bolgár csapatot, egyszerűbb ellenfelet kívánni se lehetett volna.

azért kéne kitiltani,mert utálom a lokitokat?? :shock: :lol:
Kit érdekel, hogy utálod a Lokit? Nem ezen van a hangsúly. Én tudod, hogy hány dolgot utálok? Azon van a hangsúly, hogy folyamatosan az árral szembe mész, és már az aktív fórumozók fele elküldött a picsába, de még mindig nem állsz le. Csak vitákat szítasz, semmi mást nem teszel, semmi értelmes megnyílvánulásod nincs... bezzeg rasszista meg gyűlölködő megnyílvánulásod már volt tengersok.

Azt már kifejtettem neked, mennyire gondolom cikinek, hogy egy magyar csapat sikere ellen drukkolsz egy nemzetközi (!) megmérettetésen. Lezártam a témát, de jó lenne, ha éreznéd, hogy mennyire büdös vagy.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14322 Hozzászólás Szerző: misakd »

http://www.metropol.hu/sport/cikk/604753" onclick="window.open(this.href);return false; nem tudom ,hogy volt e már szó Egervári első keretéről de elég jó keret látszik ,hogy milyen zseniális szakember kihagyta torghellet nálam így már nagyon szimpatikus lett. Gera,Koman,Vádócz pedig ott van a keretbe remélem kezdenek mind3-man

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14323 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Davids, állíts már magadon bazdmeg, nem hiszem el, hogy nem veszed észre magad! http://www.ftc.hu/" onclick="window.open(this.href);return false; , menj és cseppenj el... a zsepit intézd te magad!

Azt se hiszem el, hogy nincs egy keményebb kezű moderátor, akinek végre leesne, hogy ez a takony csak az indulatokat szítja itt hosszú oldalak óta, és rombolja az egész fórum színvonalát. Ez már gáz.

Hogy a témához is szóljak, az egyikük szerintem tutira bejut a csoportkörbe... a Győrt erősebbnek tartom a Lokinál, de erősebb ellenfelet is kapott, szóval majd meglátjuk. A Lokinak meg kell vernie ezt a bolgár csapatot, egyszerűbb ellenfelet kívánni se lehetett volna.

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14324 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

JEEEE :D :D
Tökéletes!!
Mindkét csapat a lehető legkönnyebb csapatot kapta. Meg van az esély, élni kell vele! Nem lesz könnyű, de nem lehetetlen, sőőőt...
Milyen gyönyörű is volna, ha két magyar csapat lenne a csoportkörben... 8) :mrgreen:
HAJRÁ!!!

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14325 Hozzászólás Szerző: Traxver »

mind2 csapatnak van esélye

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14326 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Győri ETO- Dinamo Zágráb:D:D:D
ezazzz :D :D
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14327 Hozzászólás Szerző: Traxver »

loki-litex

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3205
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14328 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

davids írta:
koni0725 írta:
Látom veled nem lehet szót érteni. Mindegy, azért egy próbát megért...
tudom,hogy most divat a lokinak szurkolni,és azt is tudom,hogy fáj az igazság. :wink:


amúgy a győr nem kis dolgot csinált meg.
Sok mindent lehet rám mondani, de hogy divatdrukker vagyok azt nem. Az igazságot pedig nem hiszem, hogy tőled fogom hallani.
211! NEW RECORD!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3205
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14329 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

davids írta:
koni0725 írta:
davids írta:jól ment a loki,csak rossz irányba :lol:

bárcsak összekerülnének a Rapiddal.de jó lenne,Istenem 8)
Hallod én tényleg nem értelek téged. Miért jó az neked, ha minden nap leírod, hogy fúj loki, annyi a bl-nek, parasztok stb...? Egy rohadt szót nem tudsz indoklásként leírni, hogy mi ennek az ellenszenvnek az oka. Az összes kommented értelmetlen fröcsögés. Ráadásul nagy magyarként is képes vagy egy külföldi csapatnak drukkolni egy magyar csapat ellen. Mit ártott neked a DVSC??? Ahelyett, hogy egy olyan csapatot fikázol, amelyik az nb1-ből egyedüliként képes európai szinten valamit letenni az asztalra inkább magadba szállhatnál. Nem azt mondom, hogy kezdj nekik szurkolni, (ilyen drukkerre úgy sincs szükségük) de legalább tartsd magadban a minden értelmet nélkülöző, kárörvendő szarjaidat.
éljen a megvásárolt elsőosztály,és a BKV Előre :lol:
Látom veled nem lehet szót érteni. Mindegy, azért egy próbát megért...
211! NEW RECORD!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14330 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szép volt Győr, nagy nehezen kibekkelték! Nagyon izgultam a tiziknél, de megvolt. A Loki nagy szerencsével bejuthat, de most a Győrt nem érzem olyan erősnek, hogy bárkit is megverhessen a lehetséges ellenfelei közül. A Dinamo Zagreb ellen lehet esélyünk, de azért ők az esélyesek abban a párharcban, a Lokomotiv Moszkva elég erős kerettel rendelkezik. Talán az Odense az, akit tényleg ki tudnánk ejteni, de senki más.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14331 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

A lehetséges ellenfelek:
Porto, Galatasaray, Palermo, Austria Wien, Litex Lovech - Loki
Villarreal, Fenerbahçe, Manchester City, Lokomotiv Moskva???, Odense, Dinamo Zagreb - Győr

A félkörvérrel kiemelt csapatok ellen lehet esélyünk, a Lokomotiv Moskvat nem tudom, hogy milyenek, róluk semmit nem tudok.
Ma fél 2kor kiderül...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14332 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

davids írta: éljen a megvásárolt elsőosztály,és a BKV Előre :lol:
Picit gyerekes reakció volt, tudod, mint amikor a hülyegyerek rájön, hogy interneten be lehet pofázni, mert úgyse vágja senki szájon utána. :D

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14333 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

gerawba írta:Na, úgy látszik azért csak van itthon egy erős zöld-fehér csapat... :)

Csak a meccs végét láttam láttam, de csoda, hogy azt kibírta a Győr, baromi nagy nyomás alatt voltak... Sztevanovics nagyon jól érezte a tizenegyeseket, mindkettőt bravúrral védte (azaz nem gyengén lőtt tiziket fogott).

A siker titka pedig sajnos az, hogy a 14 pályára lépő ETO játékosból 10 légiós volt (viszont ezek a légiósok a jobbik fajtából valók legalább). Szép volt!
Szerintem nem feltétlen ez, hanem az, hogy végig küzdöttek. (Mondjuk az már más kérdés, hogy olyan magyar játékost, aki az egész meccsen koncentrál és "megdöglik" a pályán, nem nagyon találni..)

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14334 Hozzászólás Szerző: Traxver »

ha jól tom nem jöhet össze a Rapid-loki meccs mert aszem egyik sem kiemelt

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14335 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Na, úgy látszik azért csak van itthon egy erős zöld-fehér csapat... :)

Csak a meccs végét láttam láttam, de csoda, hogy azt kibírta a Győr, baromi nagy nyomás alatt voltak... Sztevanovics nagyon jól érezte a tizenegyeseket, mindkettőt bravúrral védte (azaz nem gyengén lőtt tiziket fogott).

A siker titka pedig sajnos az, hogy a 14 pályára lépő ETO játékosból 10 légiós volt (viszont ezek a légiósok a jobbik fajtából valók legalább). Szép volt!
HAZARD = Messi+Ronaldo

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14336 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Agyőő Montpölier :lol: 8) Grat a Győrnek!!!!

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14337 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

FANTASZTIKUUUUS!!!!
A Győr kiejtette a franciákat!!! Az első félidő végétől 10 emberrel játszottak, de sikerült kibekkelni az egész meccset. Így kell, csúszni-mászni 90/(120) percen keresztül, ez meghozza az eredményt.
Óriási gratula a Győrnek!!

Hajrá GYŐR!!! Hajrá LOKI!!! Hajrá MAGYAROK!!!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14338 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Karim írta:Megcsinálta a győr. :D :mrgreen:
Igen!!!! Óriási siker tizenegyesekkel és holnap lehet izgulni, hogy kit kap az ETO és a LOKI. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Karim
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010. május 1., szombat 13:23
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14339 Hozzászólás Szerző: Karim »

Megcsinálta a győr. :D :mrgreen:

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3205
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14340 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

davids írta:jól ment a loki,csak rossz irányba :lol:

bárcsak összekerülnének a Rapiddal.de jó lenne,Istenem 8)
Hallod én tényleg nem értelek téged. Miért jó az neked, ha minden nap leírod, hogy fúj loki, annyi a bl-nek, parasztok stb...? Egy rohadt szót nem tudsz indoklásként leírni, hogy mi ennek az ellenszenvnek az oka. Az összes kommented értelmetlen fröcsögés. Ráadásul nagy magyarként is képes vagy egy külföldi csapatnak drukkolni egy magyar csapat ellen. Mit ártott neked a DVSC??? Ahelyett, hogy egy olyan csapatot fikázol, amelyik az nb1-ből egyedüliként képes európai szinten valamit letenni az asztalra inkább magadba szállhatnál. Nem azt mondom, hogy kezdj nekik szurkolni, (ilyen drukkerre úgy sincs szükségük) de legalább tartsd magadban a minden értelmet nélkülöző, kárörvendő szarjaidat.
211! NEW RECORD!

Válasz küldése