Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14341 Hozzászólás Szerző: Wisey »

davids írta:bárcsak összekerülnének a Rapiddal.de jó lenne,Istenem 8)
Loki fóbiád van? :lol:
Úgy látom a szurkolók azon csoportjába tartozol, akit jobban érdekel a rivális veresége, mint a saját csapatod teljesítménye. Szánalmas, amikor gólt lő a Fradi, és képes rákezdeni a tábor valami Újpest gyalázó dalra :( (természetesen nem Fradi-Újpest meccsre gondolok, akkor rendben van ;))

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14342 Hozzászólás Szerző: misakd »

B o t o n d írta:Ez a mai meccs..
Talán egyedül csak Varga nyújtott elfogadható teljesítményt.
Verpecz nem rossz kapus, csak meg kéne tanítani a beíveléseknél mit kell csinálni..
A védelem (az utóbbi meccsekhez képest) elfogadható volt.
A középpályán ma csak Varga volt jó, Kisst el kéne már felejteni, ha két szűrővel akarunk játszani, akkor ott van Ramos, a szélsők nem tudtak átmenni a Basel védőin, talán egyszer sem sikerült a védő mellett elhúzni.
Coulibaly... :cry: Eddig tiszteltem, sőt már-már megkedveltem, de amit az eddigi pár meccsen nyújtott... Most jöhetne neki 1-2 meccs a padon, vagy a Deacban, helyette játszanánk elől két csatárral (Farkas-Balajti)

davids írta:álom a BL :lol: :lol: 8)
Nektek meg Európa... :wink:
A Debrecen már a Basel elleni meccsek előtt kiesett. Semmi esélyük nem volt. ehhez képest még nem is voltak rosszak

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14343 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

Ez a mai meccs..
Talán egyedül csak Varga nyújtott elfogadható teljesítményt.
Verpecz nem rossz kapus, csak meg kéne tanítani a beíveléseknél mit kell csinálni..
A védelem (az utóbbi meccsekhez képest) elfogadható volt.
A középpályán ma csak Varga volt jó, Kisst el kéne már felejteni, ha két szűrővel akarunk játszani, akkor ott van Ramos, a szélsők nem tudtak átmenni a Basel védőin, talán egyszer sem sikerült a védő mellett elhúzni.
Coulibaly... :cry: Eddig tiszteltem, sőt már-már megkedveltem, de amit az eddigi pár meccsen nyújtott... Most jöhetne neki 1-2 meccs a padon, vagy a Deacban, helyette játszanánk elől két csatárral (Farkas-Balajti)

davids írta:álom a BL :lol: :lol: 8)
Nektek meg Európa... :wink:

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14344 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Zsoca írta:
gerawba írta: Ez a válasz gondolom annak köszönhető, hogy te nem olvasol csak írsz... Ha az elsőt is tennéd, tudnád, hogy miért kérdezte tőled ezt. (ugyanis a pólóban a focihoz hasonló módon vannak klubcsapatok is, és amikor ő ír ebbe a topicba, akkor mindig az Eger meccseiről teszi ezt, bár azok a hsz-ek valóban elvesznek az nso.hu-s híreid között)

A ,,Jól gondold át'' pedig viccféleség tőle, ugyanis te 98%-ban annak szurkolsz egy adott sportágban, aki a legnagyobb név, vagy mostanában a legsikeresebb (ez pedig vízilabdában a jelenleg Vasas - az Eger legnagyobb ellenfele)
Régóta az egyik legjobb komment a fórumban, de mivel rafanadal nem olvas, baszhatjuk. :D

Nekem is ez lett a kedvenc hsz-em. Ezen kívül semmi más bajom nincs.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14345 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

rafanadal írta: Ó mertek szólni, az komoly! :D Mi olyan nagy dolog benne, hogy merni kell hozzá? Ejsze mert megölök mindenkit aki szól? Amúgymeg felmerült s mondtátok is, hogy sok a hsz-em s azóta már lejöttem átlagban is 5 körül vagyok. De ha még mindig bajod van sorold fel mivel van s meglátom miben javíthatok.
Lejönni a drogról szoktak. :D
Na, az nekem bajom azzal van, hogy vagy copypastelsz, és semmit nem írsz vagy csak leírsz tök triviális dolgokat olyan semmilyen formában. Pl. amikor leírod a F1-es futamot, hogy mi történt, vagy tőmondatokat írsz, vagy olyanokat, amiket nem jó olvasni és nincs benne semmi érdekes. Szóval nekem elsődlegesen nem a hszeid mennyiségével van a bajom, hanem a minőségével. Általában nem mondasz semmit, mégis hozzászólsz.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14346 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zsoca írta:
rafanadal írta: Hova reagáljak? Te is ne kezzed! Ha mindenre reagálok az a baj, hogy hsz gyűjtő vagyok. Jobban teszem ha csak a sporttal kapcsolatos dolgokra reagálok s nem kezdek el vitatkozni mindenkivel, mert úgysem hagynak békémet.
Az fel sem merül, hogy benned van a hiba, a fórumozási szokásaidban és nem bennünk, akik merünk szólni? :)
Ó mertek szólni, az komoly! :D Mi olyan nagy dolog benne, hogy merni kell hozzá? Ejsze mert megölök mindenkit aki szól? Amúgymeg felmerült s mondtátok is, hogy sok a hsz-em s azóta már lejöttem átlagban is 5 körül vagyok. De ha még mindig bajod van sorold fel mivel van s meglátom miben javíthatok.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14347 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

rafanadal írta: Hova reagáljak? Te is ne kezzed! Ha mindenre reagálok az a baj, hogy hsz gyűjtő vagyok. Jobban teszem ha csak a sporttal kapcsolatos dolgokra reagálok s nem kezdek el vitatkozni mindenkivel, mert úgysem hagynak békémet.
Az fel sem merül, hogy benned van a hiba, a fórumozási szokásaidban és nem bennünk, akik merünk szólni? :)

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14348 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

rafanadal írta: Te is ne kezzed!
:lol:
Egyébként nyugodtan válaszolhatsz ha hozzád beszének.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14349 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

B o t o n d írta:
Nagyon úgy tűnik, hogy tényleg nem olvas.. Erre nem is reagált, de már jött a következő hírrel.. :roll:

Pénteken sorsolnak majd a BL/EL-ben.. remélhetőleg 2 csapatunknak, bár a realitás szerint egynek és az EL-ben.
Azért hajrá! :wink:
Hova reagáljak? Te is ne kezzed! Ha mindenre reagálok az a baj, hogy hsz gyűjtő vagyok. Jobban teszem ha csak a sporttal kapcsolatos dolgokra reagálok s nem kezdek el vitatkozni mindenkivel, mert úgysem hagynak békémet.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14350 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

Zsoca írta:
gerawba írta: Ez a válasz gondolom annak köszönhető, hogy te nem olvasol csak írsz... Ha az elsőt is tennéd, tudnád, hogy miért kérdezte tőled ezt. (ugyanis a pólóban a focihoz hasonló módon vannak klubcsapatok is, és amikor ő ír ebbe a topicba, akkor mindig az Eger meccseiről teszi ezt, bár azok a hsz-ek valóban elvesznek az nso.hu-s híreid között)

A ,,Jól gondold át'' pedig viccféleség tőle, ugyanis te 98%-ban annak szurkolsz egy adott sportágban, aki a legnagyobb név, vagy mostanában a legsikeresebb (ez pedig vízilabdában a jelenleg Vasas - az Eger legnagyobb ellenfele)
Régóta az egyik legjobb komment a fórumba, de mivel rafanadal nem olvas, baszhatjuk. :D
Nagyon úgy tűnik, hogy tényleg nem olvas.. Erre nem is reagált, de már jött a következő hírrel.. :roll:

Pénteken sorsolnak majd a BL/EL-ben.. remélhetőleg 2 csapatunknak, bár a realitás szerint egynek és az EL-ben.
Azért hajrá! :wink:

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14351 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

A FIFA megbüntette a spanyol és a holland válogatottat is a VB döntőn való viselkedésük miatt. "Hatalmas" büntetést kaptak! 6.000 és 9.000 fontot! :D
http://eurosport.yahoo.com/03082010/58/ ... fined.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14352 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

gerawba írta: Ez a válasz gondolom annak köszönhető, hogy te nem olvasol csak írsz... Ha az elsőt is tennéd, tudnád, hogy miért kérdezte tőled ezt. (ugyanis a pólóban a focihoz hasonló módon vannak klubcsapatok is, és amikor ő ír ebbe a topicba, akkor mindig az Eger meccseiről teszi ezt, bár azok a hsz-ek valóban elvesznek az nso.hu-s híreid között)

A ,,Jól gondold át'' pedig viccféleség tőle, ugyanis te 98%-ban annak szurkolsz egy adott sportágban, aki a legnagyobb név, vagy mostanában a legsikeresebb (ez pedig vízilabdában a jelenleg Vasas - az Eger legnagyobb ellenfele)
Régóta az egyik legjobb komment a fórumban, de mivel rafanadal nem olvas, baszhatjuk. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsoca 2010. augusztus 4., szerda 9:17-kor.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14353 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

gerawba írta:
rafanadal írta:Ezen mit kell átgondolni? Magyarország! Úgy egyben az egész férfi válogatott.
Ez a válasz gondolom annak köszönhető, hogy te nem olvasol csak írsz... Ha az elsőt is tennéd, tudnád, hogy miért kérdezte tőled ezt. (ugyanis a pólóban a focihoz hasonló módon vannak klubcsapatok is, és amikor ő ír ebbe a topicba, akkor mindig az Eger meccseiről teszi ezt, bár azok a hsz-ek valóban elvesznek az nso.hu-s híreid között)

A ,,Jól gondold át'' pedig viccféleség tőle, ugyanis te 98%-ban annak szurkolsz egy adott sportágban, aki a legnagyobb név, vagy mostanában a legsikeresebb (ez pedig vízilabdában a jelenleg Vasas - az Eger legnagyobb ellenfele)

Köszönöm szépen, puszillak! :D

Egyébként jó az, hogy 13 csapat lesz szerintem, bár Debrecen ellen talán nem megyünk idegenbe, mert jelentéktelen meccs, ahogyan még egy - kettő más. Szerintem az idei bajnokság nagyon kemény lesz... mikor a vasast otthagyták Vargáék, meg Kicsi és Hosi, azt gondoltam, hogy ez sima lesz idén, és az angyalföldiek jók lesznek egy erős középcsapatnak, de azóta igazoltak és megcáfolták véleményem. De több csapat is nagyon nagyon jól erősített. (Nyilván a két fő esélyes ismét az Eger és a Vasas lesz) de Fradi, Honvéd, Szeged sem lesz gyenge. :)

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14354 Hozzászólás Szerző: tiszi »

gerawba írta:
rafanadal írta:
mYkr0 írta:Vizilabdában kedvenc? Jól gondold át! :D
Ezen mit kell átgondolni? Magyarország! Úgy egyben az egész férfi válogatott.
Ez a válasz gondolom annak köszönhető, hogy te nem olvasol csak írsz... Ha az elsőt is tennéd, tudnád, hogy miért kérdezte tőled ezt. (ugyanis a pólóban a focihoz hasonló módon vannak klubcsapatok is, és amikor ő ír ebbe a topicba, akkor mindig az Eger meccseiről teszi ezt, bár azok a hsz-ek valóban elvesznek az nso.hu-s híreid között)

A ,,Jól gondold át'' pedig viccféleség tőle, ugyanis te 98%-ban annak szurkolsz egy adott sportágban, aki a legnagyobb név, vagy mostanában a legsikeresebb (ez pedig vízilabdában a jelenleg Vasas - az Eger legnagyobb ellenfele)
végre valaki kiosztja ezt a gyereket igaz lehet pont ezt ezeket a sorokat nem olvassa...

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14355 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Sheenka írta:
rafanadal írta:Amúgymeg csak 2 kérdésem maradt:
1) Mi a baj azzal, hogy sok sportot követek figyelemmel, nézek a TV-ben, olvasok róla az interneten?
2) Mi a baj azzal, hogy mindenben szurkolok valakinek? Szerintem unalmas úgy ha nincs kiért szorítani.
Nem ezekkel van a baj, te is tudod... Most komolyan le kell írni hogy mivel van? Mer ha tudni akarod leírom, csak szerintem tudod...
írd le pls :lol: :lol: :D

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14356 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

rafanadal írta:Amúgymeg csak 2 kérdésem maradt:
1) Mi a baj azzal, hogy sok sportot követek figyelemmel, nézek a TV-ben, olvasok róla az interneten?
2) Mi a baj azzal, hogy mindenben szurkolok valakinek? Szerintem unalmas úgy ha nincs kiért szorítani.
Nem ezekkel van a baj, te is tudod... Most komolyan le kell írni hogy mivel van? Mer ha tudni akarod leírom, csak szerintem tudod...

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14357 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

rafanadal írta:Foci: Chelsea, Real Madrid, Brazília, Spanyolország
Tenisz: Nadal, Roddick, Ivanovic, Sharapova
Kosárlabda: Lakers, Cleveland (csak James miatt)
F1: Hamilton
Bringa: Contador, Armstrong
Moto GP: Rossi, Pedrosa
Kézilabda: Veszprém, spanyol klubok
Hoki: Kanada és Pittsburg Penguins
Úszás: csak a magyarok
Nascar: Jeff Gordon
Atlétika: Bolt, Powell, Vlasic
ÚRISTEN!!!!!!!!!!! :lol:
2012. 05. 19.

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14358 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

Ehhjj! Igazi divat a srác... :mrgreen: SORRY :P

MYkr0! Hallottad, hogy idén 13 csapatos lesz az első osztály (vízilabda) és hogy ott fog szerepelni a Debrecen is? Mi a véleményed erről (mármint hogy tavaly 11, idén 13 csapat lesz..)?

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14359 Hozzászólás Szerző: laczze »

nemértem mi a baj azzal hogy sok sportot szeret és hogy azon belül kiket szerintem senkinek semmi köze hozzá már bocs :roll: :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laczze 2010. augusztus 2., hétfő 19:11-kor.
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14360 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Sheenka írta:Kár hogy nem lehet hozzászólást like-olni...
Pontosan te hiányoztál, hogy kötekedjél egyet.

Amúgymeg csak 2 kérdésem maradt:
1) Mi a baj azzal, hogy sok sportot követek figyelemmel, nézek a TV-ben, olvasok róla az interneten?
2) Mi a baj azzal, hogy mindenben szurkolok valakinek? Szerintem unalmas úgy ha nincs kiért szorítani.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése