Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#8181 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Szépen kérem a Gereb nevű felhasználót, aki a privát üzenetekre nem reagál, hogy egy kicsit állítsa le magát, mert a legtöbb hozzászólása használhatatlan, és ilyenből írt ma 30 fölött.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Chat

#8182 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Anglia meccse után epekedve várok minden érvet, ami a videóbíró ellen szól. Én eddig nem találtam... :(
211! NEW RECORD!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Chat

#8183 Hozzászólás Szerző: Anti »

Gratulálok, szóval bevallottad, hogy a feszkó miatt mentetek ki. Bár szerintem neked ahhoz a 92-es meccshez semmi közöd nem volt mint a legtöbbeteknek akik kint voltak.

"de még ezer oka volt,hogy ennyien mentünk.minden hazai tábor félre dobta a rivalizálást,és egységesen kimentünk"

gondolom azért hogy kiálljatok értünk, ugye?

"ahogy írtam PM-ben is nem csak a slovan elleni meccsre járnak a magyar szurkolók."

szlovákiai vagy magyarországi magyar szurkolók?
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Chat

#8184 Hozzászólás Szerző: Anti »

Lehet nyugodtan csak Anti :)

Én tudom azt hogy volt, van, és lesz nacionalizmus. Itt is él minimum 5-15-20-25 % bunkó. Nem lesz nyugalom sose, mindig lesznek kisebb nagyobb szikrák, én csak azt szeretném, hogy az egyik a másik országába ne félelemmel menjen át, hanem nyugodtan, és ehhez az kell hogy a davids-hoz hasonló gyerekek maradjanak a fenekükön... Mert az emberek többsége mindkét oldalról szerintem leszarná, ha nem lennének a drágalátos politikusaink, de mindig lesznek akik kaphatóak a provokációra, felülnek rá, és feleslegesen tesznek keresztbe azoknak, akik erről nem tehetnek.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Chat

#8185 Hozzászólás Szerző: Keppi »

davids írta: látod egyből szélsőjobboldali az az ember,aki kiáll az elnyomott felvidéki társaiért.ez a baj. :(
Mért, tán nem vagy szélsőjobboldali szavazó? Vagy a szélsőjobboldali elnevezést vitatod?

Egyébként Antifiu: az a baj, hogy Szlovákia már túl van a nacionalista pártokon, ha minden jól alakul és a nagy koalíció létrejön (vagy már létre is jött), de itt pont most jutott be egy hasonlóan nacionalista párt a parlamentbe, úgyhogy nem lesz itt még legalább 4 évig nyugalom. És ha a kormánypárt nem oldja meg a cigánykérdést, akkor 4 év után is lesz létjogosultsága a szélsőjobb pártunknak, ami pedig maga után fogja vonni a szlovákokkal való ellenségeskedést, trianonozást, gyűlölködést. Az, hogy a Fidesz mért nem tudott várni a kettős állampolgársággal egy nagyon jó kérdés, amiről a magyar politológusok is vitatkoznak. Az kifejezetten nem jó szerintem, hogy bejelentették, aztán elmentek jópofizni az MKP-vel, ami ennek hatására be sem került a parlamentbe. A másik meg, hogy utána a Híd pártot felszólították, elvárják (nem kérték) arra, hogy deklarálja magyar párt-e, mert csak így hívják meg a MÁÉRT-ra. Egyik felfogás az, hogy tudják ők, hogy mit csinálnak, a másik felfogás az, hogy nem értenek hozzá és ez is csak egy a ballépések közül, amit mióta hatalmon vannak elkövettek.
:)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Chat

#8186 Hozzászólás Szerző: Anti »

davids írta: látod egyből szélsőjobboldali az az ember,aki kiáll az elnyomott felvidéki társaiért.ez a baj. :(
Mit tettél te én értem??? Mitől lett nekünk jobb, hogy ti itt voltatok egy DAC Slovan meccsen? Megköszöni 2-3000 DAC szurkoló hogy ott voltatok, de a maradék 450000 felvidéki nem örült nektek, ezt nyiltan kijelenthetem. Mi nem akarunk semmi mást, csak hogy az egyik oldal által feladott labdát (szlovák nacionalisták) a másik fél ne üsse vissza (a magyar fél) Nem hiszem el hogy csak a foci miatt mentetek ki, mert akkor mindig telt ház lett volna, ahelyett 500-1000 néző bolyongott meccsenként. Ha megkérdezném hogy emlits meg 7-8 játékost a DAC csapatából, vagy mondj pár nevet a vezetőségből, gugli nélkül ne tudnád. Mint már irtam, sajnálatos ami történt.

4 évvel ezelőtt megalakult egy olyan kormány aminek 3 nacionalista párt volt a tagja, bicskanyitogatóbbnál bicskanyitogatóbb törvényeket hoztak, nyelvtörvény, hazafiassági törvény, stb amelyek megvalósításához simán volt szavazati többségük. Volt itt magyar verés, Hedvig verés, mindenféle kisebb nagyobb botrányok. De ha figyelemmel kisérted nálunk a választásokat, a HZDS kiesett, a tetves SNS-nek 900 szavazaton múlt hogy bejutottak, megalakult ismét egy jobbközép kormány, aminek tagja egy Magyar párt, ahol vannak szlovák képviselők is. Ezzel azt akarom mondani, hogy az embereknek elegük lett az egészből, és nem akarnak több botrányt, csetepatét, ellenségeskedést. Kisebb szikrák mindig lesznek, de ha az emberek nem fogékonyak erre, akkor el lehet simitani. De amig a hozzád hasonló igy fog gondolkozni, a Felvidéki magyarság sose fog nyugodtan hátradőlni, mert mindig lesz az hogy: utáljuk a szlovákokat, utáljuk a magyarokat. Sok politikus annak örül, mert felélesztheti a tajparaszt réteget. Az SNS-nek pl nincs is más mentsvára, csak az hogy általatok feladott labdából minél nagyobb hangsúlyt csináljon. Utáltam ezt a kormányt, és várom, hogy az alakulófélben lévő javit a jelenlegi helyzetben. Tudod milyen jól jött a választások előtt hogy pl a Fidesz egyből feldobta a kettős állampolgárság kérdését. Nálunk az összes botrány, összes lopás, csalás, hazugság, amit a négy év alatt összehozott a kormány, háttérbe szorult. Ha az nem lett volna, akkor az a 900 szavazat se lett volna, és most még nyugodtabban lennénk... Miért nem vártak egy kicsit a választások utánig?
Az egész ellentétet a politikusok gerjesztették, mert ők is teniszeznek ilyen szinten, és a magadfajta pedig erre vár. úgyhogy ha igazán segíteni akartok a felvidékieknek, legyetek szivesek csak öncélból, vagy csak provokációból ne gyertek át.

U.I: hozzáteszem nem védem a szlovákokat, nem vagyok szlovák. Felvidéki magyar vagyok, aki nyugalmat szeretne, nem akarom hogy összeköpdössék az autómat, mert SK rendszám van rajta. De a sportsikereknek azért tudok örülni. Ha nem is fognak kéz a kézben sétálni, de a provokációnak ne üljön fel a másika.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9435
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Chat

#8187 Hozzászólás Szerző: Bubi »

undertow írta:az alkohol is drog, totális képmutatás ezt más kalap alá venni, minden mást meg egybemosni. sőt, drog a cigaretta, a kávé de még a csokoládé is. nagyon nem mindegy, hogy miről beszélünk, mert a fű és a heroin ugyanúgy ég és föld mint mondjuk a milka és a csemői lófingató.

veszélyésesnek meg veszélyes minden, az egész élet az, kezdve rögtön a sporttal.

a kulcs a mértékletesség, a korrekt információk, a mértékletesség, saját magunk és tűréshatárunk ismerete, na és persze a mértékletesség. az se mindegy, hogy 2 korsó sör vagy 5 üveg vodka, nem igaz?

elfogulatlan és teljeskörű tájékoztatás kell, jelenleg mindkét oldal hazabeszél az esetek többségében. aztán lehet legalizálni, keményen szabályozni és végül a szart is kiadóztatni belőle. nekem senki nem fogja beadni, hogy a jelenlegi rendszer jó, mert maga a csőd. egyre többen és egyre fiatalabban próbálják ki, ellenőrizetlen veszélyes szemetet vesznek és bárki hozzájuthat: egy illegális termék forgalmazását nem lehet kontrollálni. nem lehet minmális életkort szabni, nem lehet minőségi előírásokat szabni, nem lehet rutinszerűen ellenőrizni bejegyzett forgalmazókat. arról nem is beszélve, hogy az összes profit a szervezett bűnözésnél landol. kinek jó ez? az biztos, hogy az adófizetőknek nem.
Ez pontosan igy van. Amig valami illegalis, az izgatja a tinik fantaziajat, veszelyt latnak benne, es ezert probaljak ki. (sajat pelda)
Hollandiaban illetve a Cseheknel mar felismertek, utobbinal nemregiben, hogy ezt az egeszet sokkal normalisabb keretek koze lehet szoritani, hogyha legalis. Nagyon igaz amit leirtal! A sok hulye laikus minden szart megvesz, mennyisegre is, es minosegre is. Lovesuk nincs, hogy mit vesznek be. A Szintetikus, poralaku kabitoszereknel a leggyakoribb, hogy mindenfele szennyel felutik. Nyugtatokkal, effedrinnel, kulonfele gyogyszerekkel, amiket szigoruan csak vennyel lehet kivaltani az allergias mellekhatasaik miatt. Ha legalis lenne, mindenkivel egyszeruen lehetne kozolni, hogy mit fogyaszthat, es mit nem, vagy eppen mibol mennyit fogyaszthat. Mindenkinek lenne lehetosege megismerni a sajat korlatait, mielott meg maradando karokat okozna maganak.

Attol, hogy valaki fogyaszt teszemazt Marihuanat, meg nem lesz lecsuszott, lezullott, elb.szott eletu. Tudni kell merteket tartani, akarcsak az alcoholnal. Attol se lesz senki alcoholista, hogy megiszik egy uveg sort naponta.

Sok embert ismerek, akik pl lefekves elott elszivjak, es baromi jokat aludnak tole. Ismerek olyat, aki beszedeket tart, es az eloadasai elott, hogyha izgul, egy Jointtal nyugtatja meg magat:)
Es persze ismerem a legelterjettebb hasznalati format is, amikor leul egy tarsasag valahova, ahol maguk lehetnek, beszelgetnek, soroznek, neha ragyujtanak egy Jointra. Nevetgelnek, jolerzik magukat, es ezt megismetlik 1 het mulva is, szombatonkent:)

Es persze ismerem azt is, aki nem tud merteket tartani, ha nem is fizikailag, de a szemelyisege fugg az anyagtol. Nem onmaga, hogyha nincs benne valami, ingerlekeny, nyugtalan...
Es ottvannak azok, akik egesz nap a kocsmaban ulnek, vagy eppen a kocsma elott fetrengenek a sajat hanyasukban, aztan reggel 5kor, mar nyitas elott ottvannak a kocsma elott, mert nem birnak elaludni, annyira remegnek a fel mezesert.
Olyat is ismerek, aki mar 160 kilo, holgy letere, de nem birja abbahagyni a csokizabalast.

Szvsz nem a konnyudrogokkal van a baj, hanem azzal, hogy sokan nem tudnak merteket tartani. Nevezzetek elfogultnak, de azok fele meg eleg igazsagtalan a konnyudrogok tiltasa, akik tudnak merteket tartani, es idonkent szeretik jolerezni magukat tole, segit nekik a kikapcsolodasban.
Amit en tiltanek, az a Heroin, LSD, Mescalin, stbstb, mert ezek celtalanok. Ezek olyannyira befolyasoljak a szemelyisegedet, annyira megvaltoztatjak az igenyeidet/fontossagi sorrendedet, hogy idovel nem leszel ura sajat magadnak. Ami egy hasznalat utan fizikai fuggoseget okozhat, azt nem szabad legalizalni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Chat

#8188 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Jó a cím :lol: :lol:
211! NEW RECORD!

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Chat

#8189 Hozzászólás Szerző: redrum »

I'm goin' down down down down

Avatar
S_Kalou
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. május 3., vasárnap 0:50
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Belletti
Tartózkodási hely: Szentgáloskér

Re: Chat

#8190 Hozzászólás Szerző: S_Kalou »

Norbertoo írta:gyerekek, megkergültem, vagy az Antenna Digitalnál tényleg van DigiSport?
A nevével ellentétben nem csak a digi tv-n van digisport, más szolgáltató is a kínálatába veheti. Persze ettől függetlenül lehet h megkergültél, erről nincs infóm :D

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#8191 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

gyerekek, megkergültem, vagy az Antenna Digitalnál tényleg van DigiSport?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Chat

#8192 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:Nekem sajnos személyes élményem van ezzel kapcsolatba. 6 éve kiderült hogy agydaganatom van és a daganat okozta térszükület epilepsziás rohamokat provokál. Mikor bent voltam a neurologusnál és még csak találgattak az orvosok,akkor megérdezte a doki hogy füveztem e mostanába ! Kissé meglepett a kérdés,de elmondta hogy a fű okozhat epilepsziát amire 1 életen át gyógyszereket szedhetsz néhol egyre keményebbeket amire aztán tönkre megy a májad utána a veséd....stb ! Mindezt piával is lérheted hosszú'fáradásos munkával' az igaz,de hasissal gyorsabban száguldasz a lejtőn ! Egyébként én soha nem szeretnék olyan országba élni mint hollandia és nem csak a könnyű drog miatt !
nettó rémisztgetés. nem véletlenül pont rákbetegeknek adnak receptre füvet.
ajánlott olvasmány: http://drogriporter.hu/hu/node/1024

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Chat

#8193 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nekem sajnos személyes élményem van ezzel kapcsolatba. 6 éve kiderült hogy agydaganatom van és a daganat okozta térszükület epilepsziás rohamokat provokál. Mikor bent voltam a neurologusnál és még csak találgattak az orvosok,akkor megérdezte a doki hogy füveztem e mostanába ! Kissé meglepett a kérdés,de elmondta hogy a fű okozhat epilepsziát amire 1 életen át gyógyszereket szedhetsz néhol egyre keményebbeket amire aztán tönkre megy a májad utána a veséd....stb ! Mindezt piával is lérheted hosszú'fáradásos munkával' az igaz,de hasissal gyorsabban száguldasz a lejtőn ! Egyébként én soha nem szeretnék olyan országba élni mint hollandia és nem csak a könnyű drog miatt !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Chat

#8194 Hozzászólás Szerző: undertow »

az alkohol is drog, totális képmutatás ezt más kalap alá venni, minden mást meg egybemosni. sőt, drog a cigaretta, a kávé de még a csokoládé is. nagyon nem mindegy, hogy miről beszélünk, mert a fű és a heroin ugyanúgy ég és föld mint mondjuk a milka és a csemői lófingató.

veszélyésesnek meg veszélyes minden, az egész élet az, kezdve rögtön a sporttal.

a kulcs a mértékletesség, a korrekt információk, a mértékletesség, saját magunk és tűréshatárunk ismerete, na és persze a mértékletesség. az se mindegy, hogy 2 korsó sör vagy 5 üveg vodka, nem igaz?

elfogulatlan és teljeskörű tájékoztatás kell, jelenleg mindkét oldal hazabeszél az esetek többségében. aztán lehet legalizálni, keményen szabályozni és végül a szart is kiadóztatni belőle. nekem senki nem fogja beadni, hogy a jelenlegi rendszer jó, mert maga a csőd. egyre többen és egyre fiatalabban próbálják ki, ellenőrizetlen veszélyes szemetet vesznek és bárki hozzájuthat: egy illegális termék forgalmazását nem lehet kontrollálni. nem lehet minmális életkort szabni, nem lehet minőségi előírásokat szabni, nem lehet rutinszerűen ellenőrizni bejegyzett forgalmazókat. arról nem is beszélve, hogy az összes profit a szervezett bűnözésnél landol. kinek jó ez? az biztos, hogy az adófizetőknek nem.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#8195 Hozzászólás Szerző: Spring »

Bubi írta:Erdekel mindenki velemenye, Ird le valamelyik temaba!
Szerintem hülyeség kipróbálni is a heroint meg az egyéb ilyen anyagokat. Egy az hogy utcalány sok pénzbe kerül, kettő meg úgy leépülsz mint állat, még a broki se áll fel egy idő után, annál nagyobb gond meg nem is lehetne :D. Buliba bőven elég az alkohol szerintem, kell a fenének drog.

Mondjuk a fű az még elmegy talán, az nem annyira káros mint a drogok, de én úgy vagyok vele, hogy saját pénzből ilyen faxságot soha, cigire se bírtak rászoktatni hál istennek soha, nem vagyok hülye 500 ft-ot kiadni érte, de ha megkínálnak akkor mondjuk elfogadom... :?

Mindjárt más 1L jégerért kiadni 4000FT-ot, mint egy szál füves cigiért, amit elszívsz és annyi az egész, ráadásul semmi íze nincs. Szegeden utcalány nagy divat lett sajna a kerelés, csak sok hülyegyerek úgy próbálja ki, hogy életében még egy cigit se szívott el, azt csomóan mennek klinikára egy slukktól is
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Chat

#8196 Hozzászólás Szerző: undertow »


Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#8197 Hozzászólás Szerző: Daniel »

mYkr0 írta:
Dani1905 írta:Egyébként Megyó moderátorunkkal mi a helyzet? Jó régen láttam erre felé :(
Gondolom vizsgaidőszak vagy ilyesmi. :)
Nekem is az van :wink: De amúgy meg nem hallottam még fél éves vizsgaidősuckról :D
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#8198 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

davids írta:és megtudhatom h kik szavaztak a nem-re?
amúgy miért éjjel kellett?
Ment PM.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

kosztelx
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 0:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Chat

#8199 Hozzászólás Szerző: kosztelx »

A Chelsea a legjoooooob
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZenZo 2010. május 31., hétfő 14:36-kor.
Ok: ennyi o is elég lesz, ne húzzuk szét a fórumot

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#8200 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

davids írta:Kiskacsa!
mind a 4en igennel szavaztatok?
8-an vagyunk, és 75% igennel szavazott.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Válasz küldése