Fórummal kapcsolatos észrevételek

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#521 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Nem sokra mentél a büntivel, regisztrált más néven (gondolom nem kell taglalnom, ki is ő).

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#522 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Wisey írta:Fórumunk első "eltiltottja" krisz. Egy hétre felfüggesztettük a tagságát.
Gratulálunk! :roll:
Nem szólt senki, és elfelejtettem újraaktiválni! :)
Ma megtörtént! (majd' három hét után) Krisz újra hozzászólhat!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#523 Hozzászólás Szerző: Dani »

Wisey írta:
Norbert írta:a legutóbbiaknál is feltünt egy osztályidegen elem (A-val kezdődik...) :wink:
Amíg nem provokál, maradhat...
Bevallom pont előző nap bannoltattam egy hasonló nevű fórumozót az NSO-n(lehet,hogy ugyan az a személy),de amit ott művelt... :? de nem hiszem,hogy ide sokat írna,csak regelt,oszt annyi...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#524 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Norbert írta:a legutóbbiaknál is feltünt egy osztályidegen elem (A-val kezdődik...) :wink:
Amíg nem provokál, maradhat...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#525 Hozzászólás Szerző: undertow »

vegulis angol csapat vagyunk nem?
6 jatekosunk tagja az angol valogatott keretenek.
eleg termeszetes nemi kotodes a ket csapat kozott.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#526 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Dandeer írta:Az előző hsz-emre persze továbbra sem reagál senki.. :roll:
Nyitottam egy magyar válogatott c. topikot, amit most frankón nem találok, tehát valaki (sejtem hogy ki) frankón kitörölt, még csak időm sem volt elolvasni, hogy miért.. Szóval?
Én töröltem, mert a téma belefér a "sport a Chelsea-n kívül" topicba. Főleg, mivel csak alkalmanként (meccsek előtt vagy után) lenne egy-két hozzászólás.
(Egyébként az angol válogatott topicot is feleslegesnek tartom emiatt, de ott már van száz hozzászólás...)

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#527 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Egy kisebb ritkítás ismét ráfér a 0 hozzászólással bírók között + a legutóbbiaknál is feltünt egy osztályidegen elem (A-val kezdődik...) :wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#528 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Rendben van, ti tudjátok, többet nem szólok bele.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#529 Hozzászólás Szerző: Dani »

Pontosan,s ezt próbáljuk visszaszorítani,ahogy látom növekvő sikerrel :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#530 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dandeer írta:Az előző hsz-emre persze továbbra sem reagál senki.. :roll:
Nyitottam egy magyar válogatott c. topikot, amit most frankón nem találok, tehát valaki (sejtem hogy ki) frankón kitörölt, még csak időm sem volt elolvasni, hogy miért.. Szóval?
Nem tudom, szólhatok-e az illetékes helyében, de azt hiszem, ezt a kérdést megválaszolhatom utólagos engedelmével:
1. a kérdésedre hogy nem mindig reagálnak emberek, előfordul. Meglepő lehet, de nem körülötted forog a fórum :wink:
2. Magyar válogatott topik: EZ ITT a magyar CHELSEA fórum. Igen kevés szó esik másról, (akár a magyar válogatottról), az pedig nyugodtan belefér egy kis off-ba, vagy a sport a Chelsea-n kívül-be.
3. Off-ok: nem a te tiszted eldönteni, (és nem is az enyém) mi off, mi nem. Egyébiránt egy értelmetlen hsz, vagy mondanivaló nélküli hsz sokkal zavaróbb, mint ha egy rövid időre - egy téma erejéig elkerül a szó egy más témára, ami nem kapcsolódik a topik címéhez.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#531 Hozzászólás Szerző: Dani »

Dandeer írta:Az előző hsz-emre persze továbbra sem reagál senki.. :roll:
Nyitottam egy magyar válogatott c. topikot, amit most frankón nem találok, tehát valaki (sejtem hogy ki) frankón kitörölt, még csak időm sem volt elolvasni, hogy miért.. Szóval?
én válaszoltam,és lezártam,de nem töröltem,+ az előző h.sz-edre azért nem reagáltam,mert nem tiszta...(ha meg sejted,mond ki)

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#532 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Az előző hsz-emre persze továbbra sem reagál senki.. :roll:
Nyitottam egy magyar válogatott c. topikot, amit most frankón nem találok, tehát valaki (sejtem hogy ki) frankón kitörölt, még csak időm sem volt elolvasni, hogy miért.. Szóval?

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#533 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Vááá! Tiszta off a PL topik :!: Csináljatok valamit, légyszi! Ígérem, jó leszek!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#534 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Hát így ismersz te engem? :wink: Aha. 8)

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#535 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Dandeer írta:Mostanában azt vettem észre, hogy nagyon sokan nem olvassák az összes topikot. Pl. Daninak írtam hsz-t a Chat topikban, nem válaszolt. Újra írtam, nem válaszol. Privátot ilyen semmiségért nem küldök (vmi NSO-s dolog volt asszem), más topikba meg nem írhatom be. Na mindegy. Nem ő az egyetlen. Ez simán leszűrhető a hsz-számból vagy ha visszanézzük, kik írtak eddig.

Éjáó, immáron 400 hozzászólásom van! Mostantól meg sem állok 1000-ig! :) Ne aggódjatok, nem fogom minden jubilálásomat bejelenteni. :wink:
Csak tartalmas 600 hozzászólás legyen! Sok info, tényszerűség és kevés 'aha' , 'ja' meg egyébb hézagtöltő irka-firka légyszíves! :wink: Különben szigorútekintetű Dani haragja a többég nevében lesújt...
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#536 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Mostanában azt vettem észre, hogy nagyon sokan nem olvassák az összes topikot. Pl. Daninak írtam hsz-t a Chat topikban, nem válaszolt. Újra írtam, nem válaszol. Privátot ilyen semmiségért nem küldök (vmi NSO-s dolog volt asszem), más topikba meg nem írhatom be. Na mindegy. Nem ő az egyetlen. Ez simán leszűrhető a hsz-számból vagy ha visszanézzük, kik írtak eddig.

Éjáó, immáron 400 hozzászólásom van! Mostantól meg sem állok 1000-ig! :) Ne aggódjatok, nem fogom minden jubilálásomat bejelenteni. :wink:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#537 Hozzászólás Szerző: mourinho »

frissitem en, mondom ket het volt amikor folyamatosan irtuk a dogakat.

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#538 Hozzászólás Szerző: Ailton »

szpecnaz írta:
na most már elég....a honlap központi része és elég impozáns az eredményjelző...

KEDVES MOURINHO ÉS AILTON!

lenne pár kérdésem:

1.) menny idő megcsinálni fejlécben az eredmény módosítását?
2.) bonyolult feladat?
3.) Nyűg csinálni?

Ha nincs kedvetek csinálni akkor ne csináljátok, nem erőszak a disznótól. Ha meg van akkor szánjatok rá egy kis időt és csináljátok normálisan, vagy mondjátok meg másnak hogy hogy kell és ő majd megcsinálja.
Na ha már megszólítottál, válaszolok!

Szóval
1.) pár perc
2.) aki ért a PS-hez, annak nem
3.) nem

És a negyedik kérdést fel is teszemmagamnak: Akkor miért nem frissíted?
Nos csak hétvégén vagyok otthon, vasárnap már megyek vissza a kóterbe. Így a vasárnapi meccseket nem tudom frissíteni, de a szombatikat tudnám, tehát jogos a kritika.
Viszont én úgy vettem észre, Mourinho egy időben rendszeresen frissítette. így én gondoltam hagyom, hogy ő csinálja, nehogy keresztezzük egymást. Sajnos a fórumot nem tudom mindig olvasni, hogy kellenék-e a munkához, vagy nem. Inkább csak ha tartalamt kell írni, akkor készítek dolgokat az oldalon (Cole, Boulahrouz, Ballack, Hedman profil, átigazolások menü, meg a trófeáknál szoktam php nyelvre szerkeszteni a régi html-es oldalat, meg a mérkőzésről, ha látom a meccs után, hogy semmi nincs a mérkőzésről). Valamint az észrevételek fórumot el szoktam olvasgatni, hogy mint a múltkor felmerülő linkes problémát kijavítsam.
Szóval én örülök, ha van más is aki ezt megcsinálja, viszont mégegyszer elnézést kérek, hisz mégis csak hibáztunk.
(amúgy ha van még átkonvvertálandó oldal, szólj wisey)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#539 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Csak nem?! Megvan a félezredik regisztrált fórumozó?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

#540 Hozzászólás Szerző: bence »

szpecnaz írta:Ha nincs kedvetek csinálni akkor ne csináljátok, nem erőszak a disznótól. Ha meg van akkor szánjatok rá egy kis időt és csináljátok normálisan, vagy mondjátok meg másnak hogy hogy kell és ő majd megcsinálja.
Én például nagyon szívesen csinálnám, feltéve ha valaki elméleti és gyakorlati oktatásban részesít.

Válasz küldése