Fórummal kapcsolatos észrevételek

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#581 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Joey - CFCHungary írta:Szerintem minden képpen kéne egy olyan topic, hogy"Magyar Chelsea könyv". Szerintetek :?:
Hamarosan lesz!
Addig majd a honlapon nyomatjuk az infókat!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#582 Hozzászólás Szerző: Dani »

Dandeer írta:Hová tűnt a közvetítések topic? Miért lett törölve?
nem tudom miylen topicról beszélsz :?

Joey - CFCHungary

#583 Hozzászólás Szerző: Joey - CFCHungary »

Szerintem minden képpen kéne egy olyan topic, hogy"Magyar Chelsea könyv". Szerintetek :?:

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#584 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Hová tűnt a közvetítések topic? Miért lett törölve?

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#585 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Én a teljesen értelmetlen kommenteket szoktam törölni.

Pl. amikor egy hónapig nincs hozzászólás valahol, és valaki, aki korábban már leírta a véleményét, ismét leírja ugyanazt, csak azért hogy legyen ott egy frissebb írás is.

Vagy amikor több hozzászóláson keresztül megy egy olyan vita, aminek semmi értelme és gyakran félreértelmezésen alapul.

Van 1-2 ember, akik időnként meghülyülnek (vagy direkt, vagy tényleg ilyenek :roll:); olyankor őket privátban "megfenyegetem" az egy hetes kitiltással. Ez használ ;)

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#586 Hozzászólás Szerző: Dani »

Nem szoktam törölni,csak ha vki 2x küldi el véletlen a h.sz-t vagy ...ha már törlök,akkor az már meg is érdemli,hogy töröljek...

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#587 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Chelsea88 írta:Már többször "figyelmeztettem őket" nem is figyelmeztettem,csak megkértem,de nem hatott semmit,és azt hiszem ha maguktól nem fognak változtatni ezen,az én kérésemre míért tennék... :)
Majd leugatjuk őket minden alkalommal, hogy "hé, mit képzelsz, ne offolj má' mer' eltöröm a nyakad!" :lol: Egyszer csak sikerül. Törölni csak nem kéne.. Vagy igen? :twisted:

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#588 Hozzászólás Szerző: Dani »

Dandeer írta:
Chelsea88 írta:nem is azt írtam,hogy CSAK ÉN.És veled az ég világon semmi bajom nincs...igazán senkivel,csak próbálok jelezni 3-4 fórumozónak,hogy vegyék már végre észre magukat...
Az elsőre azt írtad, olvass csak vissza. :wink: A másodikra már nem ezt mondtad, de így jött át. Örülök, hogy velem nincs bajod, tényleg próbálok a szabály szerint fórumozni.
Szeretnélek megkérni valamire (tudom nincs közöm hozzá). Szólj rájuk mindig, ha hülyeséget írnak be, mutass rá, mit kéne másképp csinálni. Egyszer csak megtanulják. Leszúrással nem hinném, hogy bármire is mész. Csak ennyit szerettem volna.
Már többször "figyelmeztettem őket" nem is figyelmeztettem,csak megkértem,de nem hatott semmit,és azt hiszem ha maguktól nem fognak változtatni ezen,az én kérésemre míért tennék... :)

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#589 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Chelsea88 írta:nem is azt írtam,hogy CSAK ÉN.És veled az ég világon semmi bajom nincs...igazán senkivel,csak próbálok jelezni 3-4 fórumozónak,hogy vegyék már végre észre magukat...
Az elsőre azt írtad, olvass csak vissza. :wink: A másodikra már nem ezt mondtad, de így jött át. Örülök, hogy velem nincs bajod, tényleg próbálok a szabály szerint fórumozni.
Szeretnélek megkérni valamire (tudom nincs közöm hozzá). Szólj rájuk mindig, ha hülyeséget írnak be, mutass rá, mit kéne másképp csinálni. Egyszer csak megtanulják. Leszúrással nem hinném, hogy bármire is mész. Csak ennyit szerettem volna.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#590 Hozzászólás Szerző: Dani »

Dandeer írta:Chelsea88, nem értek egyet azzal az állításoddal, hogy csak Te nem válaszolsz minden hsz-re. Amivel kapcsolatban nincs véleményem, oda én sem írok.
És még valami. Nem csak Te olvastad el a fórum szabályzatot, azért ennyire ne nézz minket sült bolondnak. :wink: Igaz, nekem szükségem is volt/van rá, mert ezidáig nem igazán írtam fórumokba, legalábbis rendszeresen nem.
nem is azt írtam,hogy CSAK ÉN.És veled az ég világon semmi bajom nincs...igazán senkivel,csak próbálok jelezni 3-4 fórumozónak,hogy vegyék már végre észre magukat...

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#591 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Chelsea88, nem értek egyet azzal az állításoddal, hogy csak Te nem válaszolsz minden hsz-re. Amivel kapcsolatban nincs véleményem, oda én sem írok.
És még valami. Nem csak Te olvastad el a fórum szabályzatot, azért ennyire ne nézz minket sült bolondnak. :wink: Igaz, nekem szükségem is volt/van rá, mert ezidáig nem igazán írtam fórumokba, legalábbis rendszeresen nem.

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

#592 Hozzászólás Szerző: bence »

Chelsea88 írta:Hát nem tudom tisztába vagy -e ezzel...Ezt nem élvezet csinálni,nem kedvtelésből,és szórakozásból csinálom,nem mellényverésből,hogy fűűű én vagyok a moderátor.
Én se azért pályázok a helyedre, hogy én menőzhessrk a rangommal, hanem hogy segíthessek (ezzel) is a honlapnak.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#593 Hozzászólás Szerző: Dani »

Hát nem tudom tisztába vagy -e ezzel...Ezt nem élvezet csinálni,nem kedvtelésből,és szórakozásból csinálom,nem mellényverésből,hogy fűűű én vagyok a moderátor,és mindent megtehetek...nem...de ha már van rá lehetőségem(és valahol ezáltal kötelezettség is) akkor megpróbálom hasznosan végezni a "munkámat" márpedig baromira kezd szétesni a fórum,és én ennek most hangot is adtam...
és persze,Valaki ezt nehezen viseli(gondolom az érintettek),de akkor is próbáljuk már meg egy kicsit tekintettel lenni a másikra...

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

#594 Hozzászólás Szerző: bence »

Chelsea88 írta:nem kapnék,egyszerűen megoldanám :wink:
Bár mostanában kezd felmenni a pumpa néhány fórumozó miatt :roll:
Nagyon szívesen átvenném tőled, már írtam Wisey-nak és ( joggal ) írt vissza, hogy inkább téged favorizál. De a moderátori "állásodra" továbbra úgy fáj a fogam, mint ha húznák...

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#595 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Én mostanában egyre jobban törekszem arra, hogy a hsz-eimnek legyen mondanivalójuk (más kérdés hogy nem látszik :D ), és főleg hogy a megfelelő topicba írjam azt. Sajna tényleg vannak, akik erre nem figyelnek. És nem csak az újak.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#596 Hozzászólás Szerző: Ricko »

bence írta:
Chelsea88 írta:nem kapnék,egyszerűen megoldanám :wink:
Bár mostanában kezd felmenni a pumpa néhány fórumozó miatt :roll:
Pl, miattam?
de leginkább miattam :lol:
Yes, We BLUE!!!

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

#597 Hozzászólás Szerző: bence »

Chelsea88 írta:nem kapnék,egyszerűen megoldanám :wink:
Bár mostanában kezd felmenni a pumpa néhány fórumozó miatt :roll:
Pl, miattam?

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#598 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Dandeer írta:Van, hogy csak szerkeszteni akarok egy hsz-t, nem írok újat, mert rondítja a fórumot. De azt meg nem jelzi ki új hsz-ként, ergo senki nem veszi észre, ha nem épp ott társalog két másik delikvens. Nem lehetne változtatni a dolgon?
Nem, mert ha az eredeti HSZ-t javítod, akkor természetes hogy nem jelöli meg újként.
Én akkor javaslom, hogy szerkesszünk bele a HSZ-be, ha valaki rögtön javítani tudja, és így nem kell leírnia két HSZ-t közvetlenül egymás után.

Példa:

"A legjobb játékos Terry."

tíz másodperccel utána a következő HSZ:

"ja, és még Lampard is"

Ebből simán lehetne egyet összegyúrni. (Ha sok időm van, szoktam is ilyet csinálni, de van jobb dolgom is ;))

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#599 Hozzászólás Szerző: Dani »

nem kapnék,egyszerűen megoldanám :wink:
Bár mostanában kezd felmenni a pumpa néhány fórumozó miatt :roll:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#600 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:
undertow írta:krisz siman atvenne a vezetest, ha minden nap lenne szamtech ora :lol: ;)
:D:D Én szívesen olvasgatnám a bölcseleteit!:)
hat nemtom. dani agyverzest kapna :)

Válasz küldése